Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ved to casu je dost...chcem si este uzit manzelika a potom 😉 ako pripravy na svadbu? uz sa tesis co?🙂

• no zajtra idem na skusku siat a dnes som absolvovala depilacnu procedúru. Fuuuu, to bola bolest.

• ups...ja som si pred svadbou robila doma depilaciu , resp. moj buduci manzel 😃 ti verim, nie je to nic prijemne 😛 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • mne to robila sestra.....normalne sa v tom vyzivala. Dúfam, ze to riadne dlho vydrzi.
    Chcem sa spytat, aku ste mali pesnicku na 1. tanec?

• ale hej, 3 tyzdne urcite... 🙂 no my sme mali klasika valčík...nejak som to neriesila 😬

• aj my to asi budeme mat. Ved je to krasna melodia

• no 🙂 a budete mat zivu hudbu?

• ano, budu asi 5, tak som zvedava. A vy ste mali co?

• tiez 😉 boli traja, a boli sme velmi spokojni, koniec koncov skoro so vsetkym sme boli 😃

• tak to je dobre, dufam, ze aj my budeme. Och ked si spomeniem kolko veci treba este vybavit.... 😒 Uz si si menila doklady?

• este som nemenila, lebo by bol problem s dokladmi na dovolenku, tak ked dojdem domov , tak to budem riesit 😒 idem uz hajat, rano skoro vstavame, tak pekny vecer prajem , pá pá 🙂

• aj ja idem. Tiez rano skoro vstavam. Tak sa tam mavajte kráááásne a vychutnavajte more a seba. pa

• ahojte baby..ako sa mate?

janja..no halvne si vsetko dobre naplanujte..lebo mne chybalo niekolko hodin k dobru..no prist par dni skor na svk,tak stiham..alebo mat este niekoho poruke skor,tak tiez..
    ale uzivala som si aspon trocha tie pripravy..
    a ked pride svadobny den,tak to bude uplna pohoda 🙂

• awooooojte 😵

táák už to máme aj my za sebou 😞 ...blo to supeeeeer...úžasnééééé.... 😵 😵 😵 ...strašne mi je luto, že už to skončilo....ale teraz sa strašne teším na foto 😵

• lori..gratulujeeem 😵 😵 😵 a tesim sa na foto 🙂

• Sponzor fóra
  • lea...kujéééém 😵 ...bolo to super....stále sa neviem z toho spamatať 😃

• a citis nejaky rozdiel? lebo ja stale ziadny 😃
    aj pocasie vam vyslo..ako som ti hovorila 🙂

• ani nie...ale stále na to myslím...ani spať poriadne nemožem 😦 😵 😵 😵

• hehe, tak sa tu zbierame, my julovky... 😃 panie vydate

• shaarka 😃

• panicky 😎 si vykracujem inak po ulici, uz ako vydata. vrtim zadkom a sa kukam na ine baby inak. som normalna? 😃

• 😃 😃 aj ja sa cítim nejak vyššie 😃

• shaarka..no teeeda..ale asi aj ja som chytila taky ten virus..ze vykracujem ako nejaka pubertacka..ved ostatni uz len mozu zazerat a zavidiet..

• caute baby
    takze vy si inac vykracujete?
    no teda..... lori, gratulujem a tesim sa na foto.

• práve som kukla fotky
    lori, bola si fakt krasna nevesta......super

• janja...dakujem velmi pekneeeeeee 😃

baby...my v noci odchádzame....a ja stále nebalím 😶

• caly....segra....kujééééééééééééééééééééém 😵 😵 😵

čo je to pira???? 😬

• helou 😃

to sa tak hovorí, že na zožratie proste piraňa..že kus baby 😃 😃

• jáááááááj 😃 😃

balím....žehlím..periem..... 😛 ....a ty? obchodík pripravený?

• bablue....majte sa tu pjekne....šicke 😃

a hlavne..posledné júlovky...nech vám to krásne všetko vypáli....užite si svadbu...je to perfiš.... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov