Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
pojdeme aj v 20 tyz. ale uz len na obycajny utz, lebo aj ten vie ukazat co to bude. Chceli by sme dievcatko, ale ono je to v podstate jedno, potesime sa aj chlapcekovi. Video sa mi zda dost drahe. Myslim ze to stoji az do 2000 sk.
Odpovedať
ahojte..som vam este nezazelala vsetko dobre do noveho roku..takze vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ;-) x-) no co..ktora bude dalsia narade s babom? my este nie,takze niekto iny by mohol byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee :-) no konečne som sa dostala aj k vám..trčím len na to koníku a zháňam všetky možné info čo ešte môžem potreovať k pôrodu... tak baby hlásim finále..o dva tri týždne už bude malinká na svete a ja šťastná maminka dúúúúúúúúúfam x-) x-) x-) tento posledný mesiac je krutý pre moje kríže, nohy, proste všetko prevšetko ale už sa telo pripravuje na pôrod a to zo dňa na deň intenzívnejšie :-) pozdravujem vás všetky a v r.2009 len samé dobré správy a nech sa darí :-D janja...ja som bola v 21tt na 4D a mám dvd s celým záznamom malej, pomerali nám tam všetky kostičky a všecičko co sa dalo a platili sme 1200sk boli sme v Hlohovci :-) ale pre teba je to ďalekooooooo no stojí to za to veru..ked nám povedali, že to bude dievčatko moj manžel sa dobreže nerozplakal od šťastia a to ani nevravím ked ju videl...ja už som ju predsa videla na utz ale on vtedy prvý krát :-) no super pocit.. oukej tak ja padám do perín..ozvem sa častejšie ale aj vyyyyyyyy :-D paaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček bambulky.. nooooooooo caly caly ta ty už poriadne finišuješ...držim palčeky..už všetko nakupene, pripravené, vyžehnené.. tešíš sa čo...a ako ju budete volať malú princezničku hm? možno si už písala, len som to asi prepasla :-( mangelik bude s tebou pri pôrode, alebo to vzdal, bojííííííííí sa.. ja keby som bola tehulka tak by som si určite dala to 3D..ale ty píšeš 4D to je aký rozdiel medzi nimi hm? nevedela som že je aj 4D.. no to je pravda, je to velka položka, ale krásny zážitok a krásna spomienka pre malé babulo... joj už sa mi materinské púúúúúúúdy neako prebúdzaju haha...ale babo ešte moc nie, no ked prijde tak bude... leatea..ty už hed rod a nie cakas kto dalsí,...no ja si myslím, ze dalsie budem asi ja..no chcela by som az na drugy rok mať babulo ale ktovie ci sa to podarí, lebo ako vsade cítam, tak v dnesnej dobe otehotnet tak to je o držku..och och...same cicty, same vaječniky a tak dal... len treba verít...vsetko je v bozich rukách :-) caly a ako obchod, už v plnom prúde, mas aj zastupcu ked budes v nemocnici a na materskej?
Odpovedať
Profilova fotka
babanky, babenky, kdeže ste mi :-(
Odpovedať
ahojte..tak zas po dlhsej dobe pisem..vidim,ze ste pekne zaneprazdnene.. zaciatok noveho roka je taky zvlastny..teda aspon pre mna..v praci mame toho vela..doma som akasi stale podrazdena..zrejme to bude tym pocasim..cez tyzden mam stale prsalo..a len obcas bolo pekne..navyse vstavanie do tmy je dost narocne..a zima vonku tiez nepridava na nalade..uz sa tesim na jar..lebo uz chcem byt aktivnejsia..a navyse treba zhodit zimne kila..a aj tolke vrstvy oblecenia.. caly..dufam,ze sa coskoro pochvalis prirastkom..lebo uz to trva akosi dlho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee :-) tak vyzerá to, že som naladená pozitývne ale v duchu baby moje sa obávam moj termín je o týždeň a potom sa nám v živote s manželíkom všetko zmení x-) x-) x-) som 40tt čo už je poriadny finiš..tak myslite ma mňa keď tam budem fučať a tlačiť :-D slavulik...malá sa bude volať Ela, všetko už máme pripravené taška zbalená, inštrukcie má každý zainteresovaní, len sa dosť obávam manžel ide tento týždeň pracovne preč tak už druhý deň dohovára malej nech počká na termín 3.2. aby sa stihol vrátiť a byť s nami...tak uvidíme :-) rozdiel medzi 3D a 4D je vraj v tom, že 4D ti spraví prierez celým bábom vidíš proste celý prierez od hlavy až po päty a 3D toto nemá..teda ak mi to bolo dobre vysvetlené... no a obchodík je teraz január,február zatvorený..mám kočku čo mi pomáha ale zatiaľ len na dohodu o vykon.práce takže ked porodím otvárame...nechcem nechávať na ňu výber tovaru a tak..aj tak je to bieda v januári vždy v kvetinárstve...bola som ja pár krát ale už sa nemestím za pult :-D :-D :-D vydržíme ;-) tak baby moje a teraz vy.... lea..nech sa čím skôr dostaneš z depky počasovej :-D a ako v UK oplatí sa ked je kríza???
Odpovedať
ahojte babule.. tak nasa caly dostala krasny narodeninovy darcek..v podobe malej dcerenky x-) caly..veeeeeelmi blahozelam..a dufam,sa nam pochvalis krasnou fotkou.. ja som manzelika poslala teraz na svk,nech sa nadycha slovenskeho vzduchu a nech sa mu lepsie potom pracuje :-D mna este tyzden v praci caka a potom tyzden prazdnin.. som si objednala ozdobne laky na nechty,tak sa teraz mozem zabavat jedna radost..uz som aj spravila na zajtra do prace..som zvedava,co povedia :-D ani sa nenazdame a mame prve vyrocie..ale najprv valentin..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček bambulky... caly..už je to tu? leatea, písala ti, lebo neviem či malinka je na svete alebo ešte pláva v brušku...teškam sa teškam... fotonky šup moja fotonky poslat... leatea, no to je pravda, zachvilku je tu rok, och ako ten cas rýchlo ubehol aspon mne..minule sme oslavovali pol roka a dik hovoríme, že to nie je pravda, ved ja to stale neako beriem, že nie som vydata... moc ma zaujíma lorinko ako sa ona ma, neviete nieco o nej, ale aj o ostatné bambulky, je to pravda, vydali sme sa a uz menej behame po nete...ved mozno sa raz vsetky stretneme na modrom koníku haha :-)
Odpovedať
no to je sranda, najprv na koniku a potom na modrej streche :-D :-D
Odpovedať
alebo opacne? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awooooojte♥♥♥ caly....gratulujem mamicka :-) :-) :-) ....prajem vam, aby ste boli cely zivot stastna rodinka:))) zdravim vsetky julovku :-) ja teraz ficimna FB :-D co sa tyka vodicaku...tak uz ma caka len jedna jazda a potom skusky..ale az v marci, bo sa na ne dlho caka.... no a pracu stale nemam...tak z toho mam miernu depku...ale zacala som hladat len nedavno...takze snad sa nieco zadari onedlho x-) sa tu majtte ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no nazdarek julovky... ta vitajte, uz sme tu dávno neboli.. lorinko, takže ty nám ešte nepracujes??nevadi, robotka sa najde...takže ficic na FB och nie, to ja nemam, nemôžem to mat v praci a domca to uz nestiham chodit na netik...no musis tu sem tam zakvitnut a nieco nove popísat... a bambulko nechystate.. janja a ty sa nam ako mas...kde nam ficis ty..uz na konikovi konikovi...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) nebola som tu uz ani nepamatam...vsetky vas pozdravujem :-) Caly...strasne moc vam gratulujem k dcerenke, prajem jej vela zdravicka a vam len same radosti s nou x-) ;-) x-) daj vediet kde najdem fotky, som na nu zvedava :-)
Odpovedať
caute baby, ja nemam v podstate nic nove, akurat zajtra sa chystame kupovat vybavu. jasne, na konikovi slavulik, ved uz tolko nepracuj.... ;-)
Odpovedať
ahojte..ja mam za sebou tyzden prazdnin a v pondelok opat do pracovneho nasadenia..to bude ale.. pocasie dnes bolo skvele na prechadzku,tak sme sa sli prejst..ved treba zacat zhadzovat tie zimne kila :-D vidim,ze caly sa nepochvalila..tak som si dala namahu a vypatrala malu :-) hadam,nebude vadit http://www.modrykonik.sk/album/view.p... janja..a ty mas kedy termin? lori..drzim palce,nech sa nielen zaverecne skusky podaria v autoskole..ale aj ta praca..to je dost dolezite.. katka..a tebe sa ako dari..ste stale v zahranici?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea :-) aj my sme dnes vyuzili pekne pocasie tu v UK a boli sme vonku, bolo prijemne :-) Stale sme v zahranici. Dari sa ziatial v pohodicke hadam to tak aj ostane, zaklopem radsej na drevo. Planujeme konecne svadobnu cestu, mali by sme ist koncom aprila. Uz sa tesim strasne x-) Vy ako? Manzel si uz zvykol v UK? Ma dobre zamestnanie? Pozrela som fotku malej Ely, je nadhernaaa ;-) x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...kedy konecne pridas svadobne profi fotky?? By som rada pozrela :-)
Odpovedať
ahoj kati..no este si chvilku pockas..okolo velkej noci ideme konecne doplnit fotky..lebo nebolo kedy a nebolo pekne hlavne.. jeej,ze svadobna cesta..my sa aspon chystame na predlzeny vikend okolo vyrocia..kedze sme neboli.. s jeho pracou nic moc..ale hadam sa to zlepsi casom..len ked tak pozeram,tak to nikde nie je dobre..ale dufam,to nebude trvat vecne..
Odpovedať
Profilova fotka
hospodarska kriza je vsade, no my ju konkretne tu zatial vobec nepocitujeme, chvalabohu :-) drzim palce, nech sa mu postasti s lepsou pracou, treba verit a ono to pride ;-)
Odpovedať
caute baby nooo caly, mala je zlatucka. gratulujeeeeeeem ja mam termin v juni, takze casu dost ;-) nech vas baby ta fin. kriza len obchadzaa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) baby pozerám do zadku, že čo som sem písala príspevok vôôôôbec ho nepridalo ]-( ]-( lebo mne sem tam blbne net a akosi som to neskontrolovala...tak preto som sa nepochválila :-D lea..si šikulka 8-) :-D vypátrala si ma úplne perfektne :-D ďakujem vám všetkým veľmi krásne za priania, malinká sa drží papká ostošesť mliečka mám chvalabohu dosť..no zaneprázdnená som 24 hod. ale je to neskutočný pocit najkrajší aký som zažila v živote.. byť maminka :-) vrelo odporúčam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caly...tak super :-) tesim sa s Tebou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoj lea, caly, kati, janja...vidim, ze sa tu opat zbierate :-D caly...mala je krasavica po maminke x-) x-) x-) dufam, ze poslucha a pekne v noci spinka :-) baby...no je to tazke dnes s pracou...bo ked nemate znamosti... :-S ....a este k tomu ta kriza a jedno s dryhym....a cakam na tie skusky, bo sa mi stale neozvali, ze kedy budem mat :-S .... juuuuj..tak by som rada isla na mesacny kurz do londyna...ale pozerala som tie ceny...tak dovi dopo :-S ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček nevestičky :-) tak to je super, neako ste sa mi rozpísali... caly ešte raz blahoželam, nadherna princeznička....len nech papka papka a nech rodičom rastie do krásy :-) lea, ty si aka sikovná, že si našla malinku, klobuk dole.. janja, no už nepracujem, venujem sa ti :-) :-) kde si mi teraz ty..nakupujes vybavičku? takže ty nam budeš junovka, pekné, v lete, sup babulko do kociarika a na prechadzky...teškaš sa čo..joj babulky, aj vam zavidim, ale ked ja sa neviem rozhybať.. katka0209 a kde sa chystate na svadbonu cestu ak nie je tajomstvom? my sme tiez neboli nikde, chystame sa ale nevieme ci to vyjde... lorinko, ja som si už myslela, že ty davno ficiš a soferujes autinko a ty stale nic..ta to neako moc dlho trva? ale držkam palceky :-) nech to už maš za sebou..a čo robotku už maš???
Odpovedať
ahojte..ja som sa cez tyzden neozyvala,kedze som nevladala..ma cosi napadlo a bola som rada,ze som to v praci aspon zvladala,kedze jedna kolegyna bola doma a este aj ucitelia..tak som nemohla ostat aj ja..ale vikend mam na doliecenie.. caly..no som rada,ze si sa ozvala :-) ved mala nemoze byt sukromnicka a mat ta len pre seba :-D katka..no urcite dam vediet,ak sa to zlepsi..zatial je to dost blbe.. lori..zivot v londyne stupol..a platy ani moc nie..zdrazuje sa tu rovnako ako vsade inde..teda plyn nam siel dole :-D slav..no treba to tu troska ozivit.. ved by sme sa mohli pochvalit,ze ako sa dari v manzelstve..teda viem,ze jedna babenka,co mala svadbu 26.7 sa ide rozvadzat..ale nepisala do tejto temy..teraz si nie som ista,ci je z ciech.. janja..jeej..tak u nas doma je jun plny oslav..narodeniny,meniny..teda okrem mna :-N moj oco dostal na narodky darcek v podobe sestry :-) takze oslavuju spolu
Odpovedať
tak som dala nejake tie fotky z fotenia ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulky..kde ste kto... leatea, no dik 26.7 a rozvadza sa, no chudatko, asi to nevyslo..no ja to nie som..som stastne vydataaaaaaaaaa, manglik pocuva pocuva, ja sa ho snazim len pocuva pocuvat hahaha..riesime byvanicko, nastastie robotku mame, babulko chystame..na zaciatok staci a mame psa, ktoreho sme dostali k daru haha a teraz vy :-D :-D
Odpovedať
ahojte x-) no u nas v podstate nic nove. pracu som uz napisala, cakam co mi na nu povie skolitel a inak doma stale veela roboty. Vcera som ani nemala kedy oddychnut. Ale dufam dnes sa mi to podari. vybavu uz mame nakupenu, uz len kozmetiku treba a nieco pre mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček :-) janja tak to je super, keď už mate vybavičku nakupenu, takže to znamena, že ste pripraveny uz len cakat cakat na babulko.. a viete co to bude? už mate aj meno vybrate?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?