Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • celu spalnu, okrem skrin. Vola sa Romeo a Julia a je cela hneda

• no to musi teda pekne vyzerat..a este aj taky romantikus nazov ma 😵

• ahojte baby..ako sa mate? my uz mame dva mesiace od svadby..sa mi normalne nechce verit..ako to len bezi..
    asi sa pojdeme neskor niekm prejst..ked je tak pekne vonku 🙂 hadam to teda vydrzi..

• Sponzor fóra
  • ahojček nevestičky...ako sa máme...
    chcem sa vám pochvaliť, už mám svoj albumček, veď na čase čo...takže si možte kukík..

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=204499&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D10

leatea..ale ten čas rýchlo letí čo...ešte len sme si robili krabičky, menovky a dik už ťahate druhý mesiac, no my ešte nie ale blýžime sa k tomu...ako sa máš, ako dopadol vodičak hm..

• ahojte babule..posledne dni akosi nemam cas ani na net..v praci mame toho akosi vela a ked pridem domov,tak som rada,ze som..ten zivot ale bezi..uz som treti tyzden v praci a ani sa mi nezda..
    slav..no som rada,ze uz mas vlastny album..konecne..ja este netusim,kedy dam profi fotky..ale niekedy hadam..teraz ideme kupit album na fotky..a este nas caka fotenie a tak bude aj normalny album..a zrejme budem musiet cakat aj s fotoalbumom..

• ahojte ahojte, ako sa mavate co nove??? manzelickovia posluchaju?🙂

• ahoj pia..no my sme uplne v poho..a co vy? uz si dlho nenapisala..hlavne,ze co mas nove..okrem toho,ze si v ziline..dufam,ze v okt prides na stretko 🙂 😉

• no my tiez pohodka, muz je na mna dobry( zatial) 😃 dufam, ze mu to dlho ostane.. no v ziline je ok, ja som si uz zvykla davno, pred svadbou som tu bola dost casto, takze nebol to pre mna taky sok 😬 len moj havo mi chyba 😦 ooo tak dakujem za pozvanie, 🤔 🙂 🙂

• chystam sa domov na chvilku,tak chcem aj stretko spachat s babami..lebo posledne bolo v auguste..presne rok od prveho 😎

• aha, tak super, potom daj vediet, ze ako co🙂 a muzicek ako? zvyka si? 😉

• no on si zvyka..co som rada..lebo mne sa tu celkom paci..teda ta nezavislost a klud 😃
    potom ti napisem ip 😉

• ouky budem cakat 😃 mna tiez stale taha do anglicka, ale muz uz nechce ist 😦 mne sa tam pacilo 😎

• a preco sa mu nechce? okrem toho,ze zivot tu zdrazel,stale je to lepsie,lebo ja si neviem predstavit ostat uz len na svk 😬

• nechce kvoli skole, ze studoval a pojde tam robit nejakeho poskoka..hmm...ale kebyze mame skolu v uk urobenu, tak to by uz bolo o inom 😬

• no ja zas robim to,co som vystudovala..mam strednu chemicku..a mozem robit v labaku,lekarni,nemocnici a pod..takze nerobim nic podradne..az na to,ze by som chcela ucit..no tieto deti urcite nie 😦

• Sponzor fóra
  • tak ty to mas dobre, lebo my sme boli v anglicku 2 krat a stale sme tam boli za debilov 😃 😃 😃 no ucit by som si vedela predstavit aj ja, ale na vysokej 😬

• a co ste robili?

• no 1 krat na farme skoro 6 mes. a potom v tovarni na CD a DVD, sefov sme mali Indov( a vraj my sme rasisti) to bolo fakt otrasne, ako s nami zametali.... ochvilu i zacina Ordinacia 😬 Ty este pozeras Panelak? 😃

• no ale zas niektore tie podradne prace su dobre na slusny zarobok..
    ja si pozriem s manzelom panelak..vzdy tak po par dnoch 😃

• idem ja teda uz kuknut telku, tak prijemny vecerr 🙂 papa

• pekny vecer prajem 😉

• ahojček babenky..ako sa máme..ako vikendujete...ja moc nič, dozvedela som sa par viet, ktoré ma cez vikend položili ale inak da sa...takže mi je dnes trošku na nič...

• ahoj moja..a co sa stalo? napis mi do ip 😉

• caute baby, zijete? nikde nikoho, to je strasneeee 😐

• ahojcek babenky..no zijeme janja..aspon ja ale to len prezivam, nic sa mi nechce, z vikendu som hotova, dnes v praci katastrofa, uz nech je 16 hod. nech idem dom..a ty sa mas ako..

leatea napisem, mozno stihnem aj v praci ak nie tak domka...

• ahojte manželky 🙂

dúfam, že sa máte dobre, dávno som vás nečítala...čo máte nové??
    lea..manžel už má job? 🙂

• ahojte babule..tak dalsi tyzden pred nami..ale uvitala by som vikend..no taky ako mame za sebou..sme boli na vylete v centre londyna..mam dve foto v albume a je tam aj novy strih 😃
    caly..no kedy budes vediet,co cakas?

• ahojček babenky..ako sa máme konečne koniec týždňa čo..tak sa tešim na vikend len nech počasie vyjde a niekde vypadneme..

dnes máme výročie 2 mesiac, ale ako to rýchlo leti čo, ani som si neuvedomila..panenky janenky..

lea-no už tu maš vikend čo planujete z mangelikom hm?

• ahojte babneky...ta kde ste mi už tu nechodite hm..

• ahoj moja..ja som tu..cakam,ci napises 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂