Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
tak to je fakt malo..a manzel nema nic?
Odpovedať
Profilova fotka
nie býval pri rodičoch takže si nič nenahonobil.....nepotreboval :-| ach jaj... 8-(
Odpovedať
no to poznam..ja tiez byvam s nasimi,ale vsetky uspory isli do studia a teraz do svadby..takze po prichode sem zas zacinam sporit a mily tiez.. ale ved hadam sa spolu postarate o cosi..lebo dvom to ide hned lepsie..
Odpovedať
Profilova fotka
awoooooooojte x-) x-) zas to tu upadáva 8-( ...budeme musieť zas obnoviť sledovanosť tejto témy :-D a ehm....dnes som sa stala pani Mgr. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) lorinko...gratulujem :-) ;-) :-D x-)
Odpovedať
ahojte baby..no ja nakukavam kazdy den..ale ked nik neprispeje,mne samej sa nechce :-N lori..no gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) baby..no ako sa vam paci v manzelskom zivote?
Odpovedať
Profilova fotka
kati a kati :-D ...kujéééém x-) v manželskom živote je super....akurát, že namám vybavené žiadne doklady :-x ...dufam, že mi nedajú nikede pokutu....doteraz som fakt nemala čas, kvoli tým štátniciam... a vy ako? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lori...ja budem mat nove doklady najskor koncom decembra :-. aj to je velmi otazne. Lebo vybavovat taketo veci medzi sviatkami, vsetci vieme, ako to chodi :-| Lea...mazelsky zivot je fajn, ved ako aj pred tym ;-) buduci tyzden budeme mat svadobne dvd x-) uz sa fakt neviem dockat :-D ale aj na moju kamosku samozrejme, ktora nam sem to dvd dopravi, berem si v robote volno tak jej poukazujem Anglicko :-) tak budem mat pekne darceky k narodeninam x-) A co Tvoj manzelik? Ako sa mu tu paci? Hladate pracu?
Odpovedať
Profilova fotka
Lea...este som sa Ta zabudla opytat, vy nemate svadobne pozovacie fotografie?
Odpovedať
Profilova fotka
Musim aj ja povedat, ze je to celkom super, byt vydata:-) mam manzela, o chvilu sa stahujeme do noveho domceka, je to vazne zaujimave. A dokonca by som povedala, ze sa citim inak, lepsie :-D
Odpovedať
no ja mam uz vsetk doklady vybavene..este to vsetko zopakovat tu v uk a budem rada..len este zhaname pracu pre manzela..takze sa viac zaujimam o to teraz..je to dolezitejsie pre mna.. kati..no super..my sa este nacakame za dvd..lebo som povedala,ze staci v okt,ked pojdem domov..akosi moc postam neverim..a foto? aj na tie sa caka..su porobene..ale az budu hotove,tak urcite pridam aj tu cosi..len to chce trpezlivost.. zuzi..aj pre mna je to nejake lepsie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
brý večer žienky domáce :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj lori..no ako? co mas naplanovane na predlzeny vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
awoj lea...ja my sme boli dnes vo wien trochu pošpacírovať x-) ....a a zajtra si chce chlop oddýchnuť, pretože ho čaká perný týžden...takže nemviem, čo bude zajtra... a ty?
Odpovedať
a co dobreho ste si tam obstarali? my sme si dnes kupili flasku..kedze mily ma sviatok..tak si dame za chvilku trocha :-) a pritulime sa k sebe x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ó....takže sa vám romantikuš večer čtrá....tak to nebudem rušiť :-D
Odpovedať
no ale budeme vysedavat este s niekym inym..no zatial si musim pockat na to,ky sa oholi a osprchuje..no kupelka je zatial obsadena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som práve čakala na mojho, kým sa oholí a osprchuje :-D ...až teraz tam možem isť ja :-p :-D ...takže sa odpájam pekný večer :-D
Odpovedať
tak pekny vecer..a moc nevystrajajte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea,,,my sme teda včera vobec nevystrájali :-D ...ja som išla spať a manžel ostal čumeť na bednu :-p ale dnes si chceme isť pozrieť film na dvd x-)
Odpovedať
no my sme si naliali a pozerali nevestu na uteku..teda ja som pozerala a mily zas cosi robil na pc :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ako sa mu tam páči?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...idem..bo mangel ma suri...na to dvd x-) pekný večer x-)
Odpovedať
zatial je spokojny :-) no my sme aspon nakupili a teraz oddychujeme x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránečko x-) čo sa chystáte robiř v tento den? my ideme svokričku pozrieť a potom bud na devín, alebo do zoo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím manželky :-) lorinko...v prvom rade blahoželááááááááááááám k Mgr.už máš klídek :-D x-) čo? ja som práve v obchodíku a už pomaličky budem zatvárať..zajtra sa ide do školičky tak si boli detúrence pokúpiť kvietky x-) manželík kosí záhradu a tak sviatkujeme... ozaj..ja už mám naozajstné tehu bruškooooo :-D :-D :-D :-N máme sa fajn a 28.9. ideme na 3D sono lebo ja som vééééľmi zvedavá ako sa máme a čo čakáme aj keď mi je to jedno, len nech sme oukej :-)
Odpovedať
ahojte baby :-) lori..no my sme oddychovali vcera..a dnes som uz zarezavala v praci.. caly..no som veeelmi zvedava,co to bude..ale najpodstatnejsie je zdravie..nezabudni napisat vysledok..a hadam na konikovi najdeme foto bruska..
Odpovedať
Profilova fotka
caute manzelky :-) ako sa mavate?
Odpovedať
Profilova fotka
caly.....a kedy máš termin porodu? =-) ...a inak, že kujéééém :-D lea...a katka...my sme mali teraz rodinné povinnosti....a začala som si včera vybavovať doklady :-p ...je to trochu komplikované....lebo my bývame v dunajskej lužnej a ja sa musím odtialto trepať až do sence kvoli uradom....a pritom bratislava je ovela bližšie....ale spadáme do okresu senec :-|
Odpovedať
Profilova fotka
boóóóže lori vy máte náááááááááááádherné tie fotky =-) x-) x-) no v BA je veľa krásnych miest na fotenie...u nás len tie v prírode...ale čiero-biele musí vymakať moj manželík, pretože fotograf nám spravil len farebné ale pekné :-p termín mám presne na moje narodky 3.2.2009 :-D tak dúfam, že to tak vyjde a budem mať krásny darček presne na deň narodenín ;-) už máš kľud a pokoj však...je o štátniciach...čo ďalej?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?