Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Caly...to som sa aj ja Teba chcela opytat, kedy mas termin porodu? Uz si o tom pisala, tusim februar alebo sa mylim? :-N Babky, dnes mi pride kamoska z domoviny na 9 dni tak sa uz tesim x-) a prinesie aj nase svadobne dvd x-) hadam bude super ako nase fotecky lebo to nam robila jedna firma. Ma niektora z vas uz svadobne dvd? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...prehliadla som Tvoju odpoved :-N moj manzel je narodeny 2.2. :-)
Odpovedať
caute zeny, ako sa mavate?? co noveho?? ja uz chodim do prace, mame inak uz vsetky foto aj Dvd :-)
Odpovedať
ahojte babule..my u mame profi fotky..ale zatial ich tu este nedam..este to chvilku potrva..ale su super.. a dvd bude,ked pojdem v okt na svk,kedze musim..no este urcite nie je hotove..ale od dalsieho tyzdna sa na nom zas bude pracovat.. caly..a uz vies,co to bude?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj manželky :-) katka...nooooo to sa samí dobrí ľudia v tom mesiaci narodili však??? :-p =-) :-D :-D :-D lea..nevieme zatiaľ ale 28.9. ideme na 3D takže už sa to ukáže a budeme to nazývať tak ako treba nie ,,to bábätko,, :-D ja som strašne nedočkavá a zvedaváááááááááá :-D pia..takže zarezávaš? ja už som teraz maximálne spokojná robím si na svojom a všetko zatiaľ hrá ako má x-) ťuk-ťuuuuuuuuuuk :-)
Odpovedať
caute baby. uz sme aj my dorazili domov. konecneeee. som rada ze sme zasa doma :-)
Odpovedať
ahojte babule.. caly..no to je doost neskoro..ale vydrzim teda..a hadam sa potom uz pochvalis..mena uz nejake vybrate..ci az potom vyberiete? janja..a kde ste boli?
Odpovedať
lea, boli sme na svad. ceste v egypte.
Odpovedať
:-) a ako vam bolo?
Odpovedať
no fajn, len manzel si priniesol chorobu, tak je chudacik v posteli :-|
Odpovedať
na dnes sa lucim, idem na koncert desmodu. papa
Odpovedať
tak sa o neho dobre postaraj.a vecer si uzi..tiez by som sla..desmod mame s manzelom velmi radi..akosi nam preplieta stale nas zivot..a mozno bude aj na svadobnom dvd :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
pekne nedelne poobedie..... co porabate? ja uz nic, tak som sa ojedla, ze sa nevladzem ani pohnut. :-N
Odpovedať
ahojte.. janja..no my sme sa este len dostali k ranajkam..sme vstavali o dvanastej a ja som si dala akurat tak sprchu.. co dobreho si obedovala?
Odpovedať
no tak u nas je dnes hostina, tak sme mali fajnu kuraciu polievku, druhe boli hranolky, ryza a kuracie prsia so sampinonmi a este sme sa dorazili kolacmi a slahackou so zmrzlinou. Poobede je este salat a rezne, ale to neviem kto bude jest? co ste robili, ze ste tak pozde vstali?
Odpovedať
a co za hostinu mate? no je vikend..a ja vtedy vstavam dost neskoro..ved staci,ze cez tyzden vstavam skoro..tak aspon teraz si pospim :-D
Odpovedať
je to nejaka oslava, ktora suvisi s nabozenstvom. Asi je u nas odpust. Ja sa v tom az tak nevyznam.
Odpovedať
aha..no je to mozne..tak si to tam uzivate.. a inac sa ako dari? v manzelstve sa paci?
Odpovedať
ano paci sa. je to lepsie ako predtym (klop klop na drevo)
Odpovedať
no u nas je to lepsie tym,ze sme uz spolu :-D a inac zatial ziadna zmena..len to,ze mame na seba papier :-D
Odpovedať
no tak to je super, idem trosku vonku, kym je tak fajn, lebo zajtra uz idem do prace.
Odpovedať
jasne..tu je take nijake pocasie..ale idem spravit obed..
Odpovedať
Profilova fotka
awoooooooooojte žienky x-) ja mám teraz strašnéééé fofry :-p ....bol som si spraviť nový občanák...zahlásiť sa na urade práce...u lekára...v stredu makám na krv..bo ma stále bolí krk....tak zvláštne :-S .... od zajtra zhánam robotu...tak si idem vyhladať všetky stradné školy a gymple, čo su v BA a zajtra možem začať chodiť :-p ...musím niečo isť robiť....pretože to je o hubu....na tom urade :-p ....a potom..nechcem vysieť chliopovi na krku..... držte palčeky,nech pochodím dobre.... x-) papík x-)
Odpovedať
ahoj lori..no som rada,ze si napisala.. budem ti silno drzat prsty,aby si si rychlo nasla pracu.. moj manzel tiez este stale hlada..a je to take vselijake..nic moc skor by som povedala..
Odpovedať
caute baby, aj ja som tu :-D nasi chlapi prave skladaju spalnu, tak dufam, ze do konca tyzdna to stihnu :-)
Odpovedať
ahoj janja..a co vsetko ta spalna obsahuje?
Odpovedať
no klasika, postel s takym celom podsvietenym, komoda, nocne stoliky, toaletny stolik, zrkadlo a take policky, regaly
Odpovedať
takze relativne dost toho..ale dnes je pondelok..tak hadam su sikovni :)
Odpovedať
:-N uvidime x-)
Odpovedať
a aku postel ste si kupili?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?