Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa teším na vaše fotoše x-) tak to je paráda, že tam idete spolu...a ako dlho plánujete ostať? natrvalo? ja už idem het..lebo sa mi zvyšuje teplota :-(
Odpovedať
no na par rokov len..a potom sa chceme vratit domov..tu chcem ostat..ale zatial si este uzit zivota.. tak utekaj do postele..nech si cim skor fit..
Odpovedať
caute baby. ako to lea, ze sa este budete fotit???
Odpovedať
janja..berieme si svadobne veci do uk..a ked bude dobre,tak sa zrejme pojdeme niekam tam fotit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky..ja stále chorá....dutiny zapchaté, uzlina vyvalená :-( ...stále len trčím doma a učiť sa mi teda moc nedá v tomto stave...už chcem byť zdravá!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek nevesticky...neviem ci si na mna este pamatate, no ja jasne, ze ano...nebola som tu skoro 100 rokov, ale neva...sami viete ake to bolo pred svadbickou..teraz to je uz lepsie tak sa ozyvam.. inak blahozelam vsetkym julovovym nevestickam..pozerala som si fotonky, boli ste nadherne..no moje este stale nemame, vraj az o mesiac, takze to potrva kym ma uvidite v satockach..ale nebojte urcite budu.. no co ako sa mate..nechce sa mi citat, lebo toho je spustu.. lea..co ty ako vodicak..hm, uz je s teba vodicka..kedy ma povozis hm...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) zdravim vas vsetky :-) ja som tu nebola strasne dlho, naposledy este pred svadbou Lorinko...skore uzdravenie prajem Slavulik avoj :-) fotky az o mesiac?? A preco tak dlho?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek katka..no bohuzial sa skor nedaju, lebo ma toho vela nas fotograf aj celkovo to mame v zmluve, ze az o mesiac..lebo to k tomu dostaneme aj album, ktory sa vyraba v taliansku a tak dal..take trosku zlozite..ale nebojaj budu fotonky..
Odpovedať
Profilova fotka
tak ked to tak mate v zmluve tak je to ok. my sme mali fotky hotove za 4 dni, ale ja som im povedala, ze aj priplatime, lebo my sme 4 dni po svadbe odchadzali naspat (zijeme v zahranici). perfektne to spracovali komplet sme 1000% spokojni, este cakame na DVD, to nam donese kamoska, ktora sem pride za 3 tyzdne :-) tak sa uz tesime. Neboli lacni, ale to im vobec nemam za zle, pretoze za kvalitnu pracu sa plati a nie malo. Len som fakt kukala ako makali, super studio fakt profesionali 8-) Ako sa citis ako vydata?? ja super, akurat mam stale stare doklady, nestihla som si to vybavit tak najskro az v decembri :-. jaj slavulik by som si tu svadbu zopakovala! bolo to svetove x-) Ty nie?
Odpovedať
ahojte..no vas tu vidiet je fakt zazrak :-) slac..no v sobotu idem na vychod,ak tam budes,tak sa mozeme stretnut..aspon ten zvaj ti vezmem,nech ti nezavadzia..a ty mi porozpravas ako bolo.. kati..no ja este cakam na doklady..ale uz ich budem mat dalsi tyzden..a dvd budeme mat az koncom septembra..ale co uz..pockame..ved obcas sa oplati..
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte x-) slavulik, kujéém za gratulácio x-) aj ja tebe sámoška gratulujem :-D katka...ja tiež ešte nemám doklady :-S ...po svadbe som išla hned na dovolenku a ked som prišla, tak som ochorela :-| ]-( ....dnes už mi je lepšie...ale tá uzlina mi tam stále zostáva, ale už tak nebolí....a neviem, čo s tými dokladmi, pretže z dva týždne mám státnice a rozmýšlam, či nepočkať a urobiť si OP a všetko až po nich....ale zas na neplatný OP asi na štátnice isť nemožem =-) lea..aj my čakáme na dvd...už som videla trochu z toho...boli sme sa pozrieť ako to kamoš zostiháva.... x-)
Odpovedať
lori..ahoj..no aj tak budes musiet cakat za obciankou..a ak mas platny pas,tak ten si vezmi na statnice..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no so starým menom už nie je platný....ale asi to tak spravím....nemviem...teraz už si nepotrebujem vybavovať nový pas...bo tentpo rok sa už nikam nechystáme....ešte uvidím...ja si musím isť najprv nahlásiť trvalý pobyt..lebo ten mám stále na maminu....a až potom možem isť po OP.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manželky :-) tak ja sa vám ozývam s obchodíku makám tu každý deň už týždeň do pol noci aby bolo všetko pripravené na zajtrajšie otvorenie x-) x-) x-) už je to tu..úplne reálne, úplne perfektné všetko..už len čo na to ľudkovia z našej obce :-D :-D myslite na mňa a držte palce ;-) dúfam, že sa máte všetky supe, lebo nemám ani kedy prečítať čo máte nové..ináč bábo už rastie ako z vody a ja už vyzerám akoby som spapala loptu :-D :-D cítime sa výýborne - ťuk ťuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly..dnes som na teba práve myslela...že čo je s tebou....a hen..tu si...zdravá ako rybička :-D :-D :-D budem držať prstíky na všetkých labách, nech ti to zajtra vyjde x-) x-) x-) ja som chorá....uzlinu mám vyvalený jak delo...ale už je mi lepšie x-) ....konečne sa chystám dnes von...takže letím na bus...bo som bola od nedele zavretá doma a v posteli :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly...segra...a albumík máš s profi foto? =-) ....ja už hej..tak mrk, ak máš čas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caly...dufam, ze vsetko okolo obchodiku dopadlo skvele :-) drzim palceky a daj potom vediet. Super, se aj Ty aj babenko ste v poriadku :-) to je najdolezitejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
no co som sa dnes dozvedela..caly vy cakate miminko..to je krasne..dufam, ze som to spravne pochopila.. babenky, dnes nam volal fotograf, fotonky uz mame..albumcek tiez, uz si len na vychod to vydvihnut..hned ked budu dam do albumceka..joooj uz sa teskam..co sa tyka kameramana tak to mame tiez take zlozite ako vy..vraj az september oktober..panenky, ale neva, ako pisete za kvalitu sa plati, len aby to bolo pieknucke..
Odpovedať
Profilova fotka
awojte vydaté panie x-) slavulik, to sa teším na fotky x-) katka...inak vás v tom apollo nechceli pri učtovaní otiahnuť? =-) ...lebo na nás vymýšlali finty... ]-( inak...nestíham tie štátnice..ja to asi nespravím..je toho hromada, čo som ešte nevidela...to sa nedá.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lorinko...my sme cakali ucet o 10.000 vyssi ako nam dali :-D takze my sme boli spokojni ;-) Inak Lori to by sa Ti stalo asi vsade, ze by nieco pridali na ucet, dnes to tak proste bohuzial chodi...Potom ste sa nejako s nimi dohodli?
Odpovedať
Profilova fotka
a drzim Ti palceky na statnice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lorinko...kukam, ze ste sa fotili na rovnakych miestach ako my :-) Tiez mate krasne fotky :-) Ja som vedela, ze prave v tychto miestach vzniknu nadherne fotky, pokial mas perfektneho fotografa. Myslim, ze vo vasom aj v nasom pripade to vyslo viac nez dokonaleeeee x-) :-D x-)
Odpovedať
cauko baby mozem sa pridat ku vam na pokec
Odpovedať
Profilova fotka
jasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prakovce, akurat kukam, ze nemas albumik :-( som si chcela pozret, nepridas neskor??
Odpovedať
ok dik mozno ze neskor pridam este uvidim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek nevesticky..ako ste sa mali cez vikendik..aj ste si vyrazili s polovickami.. vitaj prakovce..ani ja nemam albumcek a uz som sa aj vydala..no ale urcite ho pripravim, len nemam neako casu..tak to urobim aj s fotkami aj predsvadobne...nech aj ja mam nieco take piekne v mojej svadbicke...
Odpovedať
tak aj ja sa pridam do pokecu, ale je tu niekto?
Odpovedať
caute baby. konecne som sa dostala na net. v piatok letime do egypta.....juuuj tesime sa. Idem si pozmensovat foto a popridavam ich tu.
Odpovedať
Profilova fotka
helou baby :-D viete koľko ja mám robotýýýýý bože nestíham sem ani mrknúť :-D ale teší ma to aspoň bude pre malinké čo to pošetrené..jo jo slavulik čakáme mimino x-) x-) mi už aj na svadbe sme ho mali so sebou ;-) :-D :-D ségra mi profi foto nemáme nejaké extra pózovacie...máme veľa záberov a najviac sme sa boli fotiť vonku...môj manžel sa chce s nimi pozabávať ešte ale nemáme kedy vôbec :-) ale vééééééľlmi sa mi páčia tie vaše si proste pira :-D :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?