Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka Ahoj!!! Som veľmi rada,že som Ťa tu stretla!!! Aspoň Ti môžem povedať, že vaša svadba bola úplne super ;-) ;-) ;-) pozrela som si Vaše všetky fotky aj video a som žasla!!! Veľmi super si to vymyslela! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Len jednu vec nechápem :-S Ako to bolo s tou tombolou?
Odpovedať
dik, fakt dakujem, sa cervenam trosku, : ) som skromna, aj ked je to tazke udrzat v sebe, pretoze som strasne pysna na manzela, na vsetkych co pomahali (aj na seba teda tiez, ved som do toho dala zivot!) :-D
Odpovedať
ako ako to bolo? nerozumiem, na co sa pytas... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
myslím na to, že po polnoci si mala tombolu, však? normálne si predávala lístky na tombolu a potom ich losovala, kto čo vyhrá? ak sa dobre pamätám tak prvá cena bola noc s tebou?! dúfam, že to vyhral shaarky ;-) :-D
Odpovedať
no... tak s tou prvou cenou to bolo dost otazne, lebo sme svadbovali do 6. hod do rana, takze tu noc s nevestou vyhral kazdy, kto do siestej zotrval :) :-D :-D a tombolu sme predavali spolu s manzelom asi okolo 22 hod., http://shaarka-shaarky.rajce.idnes.cz... a potom sme losovali http://shaarka-shaarky.rajce.idnes.cz...
Odpovedať
Profilova fotka
už mi to došlo, ak dobre chápem tak všetci si kúpili tombolu za toľko koľko chceli dať, však? a aby za to aj niečo dostali tak si vymyslela tú tombolu :-p už je piatok trošku sa mi spomalili mozgové buňky :-D
Odpovedať
hej hej, tak nejak. tombola bola namiesto redoveho, takze vsetci vypochopili, ze listky sa za 10 korun nekupuju :) ale zas islo nam o zabavu, preto sme sa aj s tymi cenami dost natrapili... aby sa to ludom oplatilo, aby neboli velmi sklamani... bola to taka premiera, inspiracie z netu, tu z fora, ale vyslo to super! :-D
Odpovedať
paljudit, planujes aj ty tombolu?
Odpovedať
Profilova fotka
vieš čo mne by sa to veľmi páčilo, ja by som si to aj urobila, lenže môj drahý ten je taký trošku konzervatívnejší, skôr trošku veľmi :-D aj jeho rodičia aj rodina čaká na taký normálny redový ale mne by sa to veľmi páčilo. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale to Vaše video a fotky mu doma iste ukážem. ten tanec bol naozaj sssssssssuuuuuuuuuppppppppeeeeeeerrrrrr ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale teraz už musím končiť lebo idem s mojim drahým na obed. poobede sa ešte stretneme, ak nepríde môj "drahý" šéfko :-D :-p :-| ahoj zatiaľ
Odpovedať
Článok sa načítava...
cafko a pekny vikend prajem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ty shaarka, Ty sa mi veľmi páčiš, taká si sympatická baba tak caau ;-)
Odpovedať
pozor, lebo sa nevydas :-D :-D :-D :-D :-D a ja som stastne zadana !!! ked tu hodis par fotiek, tak ti hadam napisem to iste (ze sa mi pacis) aj ked ja som viac na chlapov... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
;-) :-D vieš dobre,že som to nemyslela tak :-N
Odpovedať
Profilova fotka
už to pripravujem, tie fotky, len teraz som v robote a fotky mám doma na CD alebo v notebook-u môjho miláčika. dúfam, že budem mať na to čas cez víkend a nahodím zopár fotiek, potom ich nájdeš :-S zabudla som názov môjho albumu :-D ale napíšem ti ho len si ho pohľadám :-N
Odpovedať
Profilova fotka
už to mám :-) dala som mu názov Môj sen 30.8.2008 :-N :-D mám tam zatiaľ len jeden obrázok :-N
Odpovedať
Ahojte manzelky, ako sa mate? ako si naziiivate? :-) :-) :-) lori..krasne fotky si pridala...s nasimi fotkami a DVD to nejak viazne :-S uz som asi 3 krat volala kameramanovi a nist, ze nema cas ]-(
Odpovedať
ahojte babule..no vidim,ze sa vam moc nechce pisat,ako ste (ne)spokojne v manzelstve.. a absolutne sa mi nechce verit,ze to mame vsetk za sebou a zacali sme oslavovat pvy mesiac :-N pia..my budeme mat dvd koncom septembra..a foto este nie je..ale ved ja si pockam :-D
Odpovedať
lea...no ja som spokojna zatiaal :-D no tak ja absolutne nefiem, kedy bude to dvd, uz mam nervy =-) ani fotky, ani nist 8-(
Odpovedať
caute baby. Aj ja sa musim pochvalit, ze mi je fajn v manzelstve. :-)
Odpovedať
pia..a zistovala si u niekoho,kto mal tych istych,ze kolko trvalo,kym to dostali? janja..ahoj.. je super,ze ste spokojne..aj nam to ide celkom dobre..obcas sa sice rozculim..ale to je aj od tej unavy,ze som potom podrazdena :-.
Odpovedať
no ja ak mam pravdu povedat, tak sme sa viac hadali pred svadbou ako teraz. Len aby som to nezariekla. (klop klop na drevo) :-)
Odpovedať
lea...nie nejak som nezistovala, ved uvidime, mne to zase az tak nesuri, len mama pravidelne vyvolava, ze kedy to uz bude a ma to rozculuje :-p janja...ahoj, no super, ze sa mate super, tak to ma byt :-) u nas to bolo take krasne prvy tyzden, aj teraz je to super, ale uz nie take romantikus :-N
Odpovedať
pia..mna sa tiez stale vypytuju..a neviem preco,ved ked mne to nevadi,im by to nemalo tiez :-D my sme stale taki zalubeni..nastastie :-D a nam to aj tak vyhovuje..kedze sme boli vela od seba..
Odpovedať
no ved jasne, ty si teraz musis manzelika naplno uzivat ;-) uz ste v UK?
Odpovedať
este nie sme..za za chvilu x-) ale sa tesim,lebo bueme konecne spolu byvat..ale tak ozajstne :-) a prave som dostala krasne tricko x-) na doma,kedze milemu je male :-N :-D
Odpovedať
ahaa, takze si drahemu klopfla triko :-D tak nech sa dobre nosi...idem ja do hajan, prave som so svokrou stiahla dva pohare vina, takze uz mam naladku :-D
Odpovedať
no to je iny pocit ked spolu byvate. My sme si to odskusali 10 mesiacov a slo to.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?