Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • shaarka Ahoj!!! Som veľmi rada,že som Ťa tu stretla!!! Aspoň Ti môžem povedať, že vaša svadba bola úplne super 😉 😉 😉 pozrela som si Vaše všetky fotky aj video a som žasla!!! Veľmi super si to vymyslela! 😃

• Len jednu vec nechápem 😒 Ako to bolo s tou tombolou?

• dik, fakt dakujem, sa cervenam trosku, : ) som skromna, aj ked je to tazke udrzat v sebe, pretoze som strasne pysna na manzela, na vsetkych co pomahali (aj na seba teda tiez, ved som do toho dala zivot!) 😃

• Sponzor fóra
  • ako ako to bolo? nerozumiem, na co sa pytas... 😬

• myslím na to, že po polnoci si mala tombolu, však? normálne si predávala lístky na tombolu a potom ich losovala, kto čo vyhrá? ak sa dobre pamätám tak prvá cena bola noc s tebou?! dúfam, že to vyhral shaarky 😉 😃

• no... tak s tou prvou cenou to bolo dost otazne, lebo sme svadbovali do 6. hod do rana, takze tu noc s nevestou vyhral kazdy, kto do siestej zotrval 🙂 😃 😃

a tombolu sme predavali spolu s manzelom asi okolo 22 hod.,
    http://shaarka-shaarky.rajce.idnes.cz/04_PO_OBRADE/#katka_peto_747.jpg

a potom sme losovali
    http://shaarka-shaarky.rajce.idnes.cz/04_PO_OBRADE/#katka_peto_781.jpg

• už mi to došlo, ak dobre chápem tak všetci si kúpili tombolu za toľko koľko chceli dať, však? a aby za to aj niečo dostali tak si vymyslela tú tombolu 😛 už je piatok trošku sa mi spomalili mozgové buňky 😃

• hej hej, tak nejak.
    tombola bola namiesto redoveho, takze vsetci vypochopili, ze listky sa za 10 korun nekupuju 🙂 ale zas islo nam o zabavu, preto sme sa aj s tymi cenami dost natrapili... aby sa to ludom oplatilo, aby neboli velmi sklamani... bola to taka premiera, inspiracie z netu, tu z fora, ale vyslo to super! 😃

• paljudit, planujes aj ty tombolu?

• vieš čo mne by sa to veľmi páčilo, ja by som si to aj urobila, lenže môj drahý ten je taký trošku konzervatívnejší, skôr trošku veľmi 😃 aj jeho rodičia aj rodina čaká na taký normálny redový ale mne by sa to veľmi páčilo. 😃 😃 😃

• ale to Vaše video a fotky mu doma iste ukážem. ten tanec bol naozaj sssssssssuuuuuuuuuppppppppeeeeeeerrrrrr 😉 😃

• ale teraz už musím končiť lebo idem s mojim drahým na obed. poobede sa ešte stretneme, ak nepríde môj "drahý" šéfko 😃 😛 😐 ahoj zatiaľ

• cafko a pekny vikend prajem 😃

• Ty shaarka, Ty sa mi veľmi páčiš, taká si sympatická baba tak caau 😉

• pozor, lebo sa nevydas 😃 😃 😃 😃 😃 a ja som stastne zadana !!!
    ked tu hodis par fotiek, tak ti hadam napisem to iste (ze sa mi pacis) aj ked ja som viac na chlapov... 😛

• Sponzor fóra
  • 😉 😃 vieš dobre,že som to nemyslela tak 😬

• už to pripravujem, tie fotky, len teraz som v robote a fotky mám doma na CD alebo v notebook-u môjho miláčika. dúfam, že budem mať na to čas cez víkend a nahodím zopár fotiek, potom ich nájdeš 😒 zabudla som názov môjho albumu 😃 ale napíšem ti ho len si ho pohľadám 😬

• už to mám 🙂 dala som mu názov Môj sen 30.8.2008 😬 😃 mám tam zatiaľ len jeden obrázok 😬

• Ahojte manzelky, ako sa mate? ako si naziiivate? 🙂 🙂 🙂

lori..krasne fotky si pridala...s nasimi fotkami a DVD to nejak viazne 😒 uz som asi 3 krat volala kameramanovi a nist, ze nema cas 😠

• ahojte babule..no vidim,ze sa vam moc nechce pisat,ako ste (ne)spokojne v manzelstve..
    a absolutne sa mi nechce verit,ze to mame vsetk za sebou a zacali sme oslavovat pvy mesiac 😬

pia..my budeme mat dvd koncom septembra..a foto este nie je..ale ved ja si pockam 😃

• lea...no ja som spokojna zatiaal 😃 no tak ja absolutne nefiem, kedy bude to dvd, uz mam nervy 🤔 ani fotky, ani nist 😦

• caute baby. Aj ja sa musim pochvalit, ze mi je fajn v manzelstve. 🙂

• pia..a zistovala si u niekoho,kto mal tych istych,ze kolko trvalo,kym to dostali?
    janja..ahoj..

je super,ze ste spokojne..aj nam to ide celkom dobre..obcas sa sice rozculim..ale to je aj od tej unavy,ze som potom podrazdena 😕

• no ja ak mam pravdu povedat, tak sme sa viac hadali pred svadbou ako teraz. Len aby som to nezariekla. (klop klop na drevo) 🙂

• lea...nie nejak som nezistovala, ved uvidime, mne to zase az tak nesuri, len mama pravidelne vyvolava, ze kedy to uz bude a ma to rozculuje 😛

janja...ahoj, no super, ze sa mate super, tak to ma byt 🙂 u nas to bolo take krasne prvy tyzden, aj teraz je to super, ale uz nie take romantikus 😬

• pia..mna sa tiez stale vypytuju..a neviem preco,ved ked mne to nevadi,im by to nemalo tiez 😃

my sme stale taki zalubeni..nastastie 😃 a nam to aj tak vyhovuje..kedze sme boli vela od seba..

• no ved jasne, ty si teraz musis manzelika naplno uzivat 😉 uz ste v UK?

• este nie sme..za za chvilu 😵 ale sa tesim,lebo bueme konecne spolu byvat..ale tak ozajstne 🙂
    a prave som dostala krasne tricko 😵 na doma,kedze milemu je male 😬 😃

• ahaa, takze si drahemu klopfla triko 😃 tak nech sa dobre nosi...idem ja do hajan, prave som so svokrou stiahla dva pohare vina, takze uz mam naladku 😃

• no to je iny pocit ked spolu byvate. My sme si to odskusali 10 mesiacov a slo to.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov