Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ahojte babenky...
    leatea ja som znicena..vcera-vlasne dnes som si vypisovala do pol 6 rana, som mrtva, ale musim ist tiez nieco ukuchtit, bo chlopa mam po nocnej, tak nech sa napapka...
    ja len tak na skok, vecer sa ozvem...
    krasnu nedelu cmuuuuk

• ahoj slav..no tak ja som takmer dovarila obed 😛 este sa mi zapekaju cestoviny..mnam..
    a pozeram ako lietadla lietaju..dnes je to iny terminal..alebo vidiet,ze je nedela.. 😃

• pozdravujem vsetky Sninčanky- Angličanky 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj mirik..tiez si v anglicku?

• nie,mala( mali) som(sme) byt, ale nastastie sme si nasli pracu doma, ja absolutne nie som cestovatelsky typ, bolo to iba o chlp, dokonca sme uz boli aj v jednej agenture

• takze pracujes v snine?

• nie, v humennom

• tam som chodila na strednu 🙂 a v akej oblasti pracujes?

• som ucitelka, aj manzel 🙂

• super..a co ucite?
    ja som tiez skoncila ucitelstvo..a po navrate sa chcem tomu venovat 🙂

• leatea mas IP

• ahojky....už som tu 🙂
    čo robíte?
    sme sa pošpacírovali v meste, našpajzovali ( napapali ). lea...ty si mala tiež dobrý obedík 😉

• ahoj..no som plna 😃 ale to bude asi tym,ze som si dala este mango a teraz dopijam kavu..

• ja už by som tak neskoro kávu nemohla piť, ani čaj...vlastne kávu ani nepijem 😛 ...ja mám strašne citlivý spánok...ťažko zaspávam...a na všetko sa zobudím 😦 😞

aj ja som poriadne najedená...a to som si musela ísť ešte kúpiť do čokoládovne moje oblúbené karamelové bonbóny 😃

• no ja nemam problem..ked som mala skuskove,tak tri kavy denne..a posledna okolo polnoci..takze pohoda..obvcas mam tvrdy spanok a obcas nie..a vela snov si pamatam.. 😃
    ja som jedla tak primerane..a kedze som mala este aj polievku,caj a kavu..tak vacsinou su tam asi tekutiny 😃

• Sponzor fóra
  • tak tom máš teraz veľké buško z tých tekutín, čo?
    ja niekedy som schopná zjesť aj celý hrniec polievky a potom mám brucho ako v 7 mesiaci tehotenstva 😃 😃

• to je v pohode..skocim na wc a je prec 😃 poslednu dobu sa drzim s plochym bruchom..co som velmi rada..aspon viem,ze zhadzujem..
    no ja pijem tak 2,5-3litre denne..takze pohoda..

• ja mám brucho tiež štíhle a aj cvičím tie brušáčiky 😛 , ale dnes som nemohla, lebo som nevyspatá a to by som sa zbytočne namáhala...
    jéj, zajtra mi začína škola...ale už budem mať len 3 posledné predmety... 😉

• no ja brusaky moc necvicim..ale skor stahujem brucho..a to myslim,ze je celkom dobra nahrada 🙂

a ake?

• prvý je postavnei ženy v novodobých dejinách ( to ma bude baviť )... a dejiny vedy a techniky...a dejiny prírodných vied...to sú už iba voliteľné predmety...aby som mala dostatok kreditov...
    dúfam, že sa otvoria všetky tri.. 😒

lea..chodíš aj do Subway? ja milujem tie bagetky 😃 😬

• ja sa moc vo fast foodoch nestravujem..snazim sa varit si sama..kvoli problemom a kvoli tomu,ze musim cosi zhodit..

• ahá, samozrejme domáca strava je najlepšia 😬 , ale subway sa mi zdá z fast foodov najzdravšia 😉

• no ja si varim take dietne jedla..a s min soli a tuku..a stale pocuvam,ze mam porsie horsie ako dieta..
    v subway som bola na alaske..mnam..

• jáj, ty musíš kvôli zdravotným prob....čo? môj chlop sa stravuje ako škrečok.. 😃 celý deň chrúme tie svoje vločky s ľanovými smenami a s otrubami a hrozienkami...blé 😛 ja by som to nemohla...

• no daj mu obcas aj nejaku zeleninu a ovocie.. 😉

• ved on chrúme často mrkvu a jablká a nechce aby som varila.. 😞 , že jemu stačí obed v robote 😬

• no cez tyzden ani nevar teda..jedine pre seba..a na veceru cosi lahsie.. 😉 aspon budes mat menej starosti.. 🙂

• no veď..ja ani moc nevarím..aj ked navarím,tak on to neje...ja posadnutý zdravou stravou... 😠
    ja robím takú dobrotu, že kura na mede...dávam tak samé zdravé veci, ale ani to mi nezje...( ide tam kuracie prsíčka, med, kari, hrášok, kukurica, kapusta, cibuľa )
    ale presne...aspon sa nemusím stresovať každý deň, že čo navarím....ale ked bude niekedy bábo, budem musieť začať veriť...lebo teraz viem spraviť tak 10 jedál a hotovo... 😉

• no ja si aj u svokrovcoch viem spravit sama jest,lebo obcas mi nechuti nic..a je to problem potom cosi zjest,co oni navarili.. 😒 ale zas cestoviny to vacsinou istia..ti zjem takmer vzdy..len nie s plesnivym syrom..klasicky moze byt ale nie plesnivy.. 😮

• my tiež často varíme cestoviny...moja klasika sú cestoviny so šampiónmi 😃 mňam, to dokážem jesť stále...na ne si nasypem parmezán... 😵 bóže, tuším som zase hladná... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov