Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no mne chutia cestoviny aj s tuniakom..alebo len nejakou paradajkovou omackou a syrom..syr by som dala asi vsade..preto mam dnes zapekane cestoviny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola na tuniekoch závislá na strednej...to som furt jedla len cestoviny s tuniakom...až som sa toho prejedla.. :-p ale zjem tento recept: nasucho opražím slnečnicové semaička na panvici, na dalšej panvici ohrejem tuniaka s celou hlavou cesnaku na oleji, potom tam nasypem tie opražené semiačka a dám tam kečup...mňam....pôvodne sa to má podliať ešte vínom, ale ja nemusí žiaden alkohol...
Odpovedať
Profilova fotka
lea..idem kuknúť telku...možno sem ešte kuknem večer ;-) zatím..
Odpovedať
no ja vsetko,kde ide olej moc nemusim..snazim sa vsetko robit bud nasucho alebo na vode..a cesnak tiez moc nemusim..
Odpovedať
Profilova fotka
prepacte, ze vam do toho vstupujem, ale chcem vam vyjadrit suhlas s vasimi nazormi na jedlo a cvicenie, je mi to sympaticke, aj ked ja si kvoli chorobe musim davat velky pozor na to co zjem, veeelky pozor mozno od veci prispevok ;-)
Odpovedať
mirik..ja som na tom podobne asi ako ty..netusim,co mas za problemy..ale u mna je to zlcnik..a caka ma operacia..
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to nemas lahke, citala som este davnejsie tvoj prispevok, ze mas zdrav. problemy a chystas sa v Snine k nejakym lekarom, tak ti drzim palce ja vdacim jednej super lekarke za objavenie mojej diagnozy, lebo ma v podstate zachranila od mnoooohych dalsich problemov, je to totiz celiakia a s nou spojena prisna bezlepkova dieta
Odpovedať
no tak tu mi nezistili..nastastie..v snine mam este dost doktorov,lebo som s nimi spokojna..ale postupne ich budem musiet zmenit..lebo je to dost narocne behat na vychod.. a zacinam spoznavat anglickych doktorov :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte, ako sa máte? ja mám dnes takú menšiu depku...zajtra musím ísť k lekárovi a sa bojím :-( ;-(
Odpovedať
ahoj..a bude ti robit nieco..ci len na prehliadku alebo kontrolu? som si dnes kupila cizmy :-) takze na redovy obuv mam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea, napíšem ti IP
Odpovedať
ok..cakam ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a aké čižmičky?
Odpovedať
tak klasicke cierne..tensie,kedze mi netreba hrube..len su dost spicate..ale nevadi..jedny sa mi tam velmi pacili..no akosi mi tahali nohu :-( a druhe,take tiez celkom super,som nezapla ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pridáš do albumu? no a zajtra na 15..idem do toho salona...som zvedavá ktoré si nakoniec vyberiem ;-) , takže k lekárovi pôjdem jak taký trtko aj s tašku a v nej budem mať tie boty...
Odpovedať
pridam..ale dnes uz nie..uz je tma..takze by neboli dobre fotky.. vezmi si peknu tasku,nech sa ukazes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...chlop ma vyháňa z netu...že aj on si chce zasurfovať... 8-) možno ho ešte večer aj ja odoženiem...ak sa bude dať... :-D
Odpovedať
dobre..oddychni si..ja si idem dat sprchu a umyt vlasy..kedze som si dala na cast nich gel,aby to tak nebolelo..
Odpovedať
Profilova fotka
jooj lorinko drzim palce k lekarovi a na saty, uz som zvedava, ako poskusas! urcite urob vela fotiek :) tesim aj na cizmicky, zase som pridala nejake oznamka... tak mozete komentovat :)
Odpovedať
ahoj jedna.. ty uz mas saty vybrate? no tie lietadielka su super :-) my budeme mat lodku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky...tak co ako ste vcera dokuchtili? Ja som skor nemohla, mala som navstevku a dnes som bola cely dnik v praci..takze som tu len na skok, ze na vas myslim a pozdravujem vas.. inak som rada, ze sa moja rodacka Mirik ozvala..pozdravujem ta..vobec som nevedela o tvojej chorobe-mrzi ma to...dost vazne. Moja kamoska ju ma, tak viem co to je..drzkaj sa...v aprili dufam, ze sa stretneme..tesim sa papapa cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky Slavka dostala si postu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek mojenko...ano prave som ti odpisala...dakujem
Odpovedať
jedna..tak to,kde lezite je super..to sa mi paci najviac.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) dakujem. To s ciernym pozadim, alebo s takymi ozubenymi kolieskami? Sa s tym uz hram tvrty den a aj tak mam pocit, ze to prave tam este nie je... celkom sa mi pacia tie modre. Aj nasi vraveli, ze je super, tak som sa asi nechala ovplyvnit :) inak saty uz mam vybrate, ale tajomstvo najvacsie, aby sa drahy nedozvedel :) ale tiez mam este pochybnosti... hadam ma prejdu :)
Odpovedať
no mne sa paci to cierne pozadie..asi najviac..pripadne skus zmenit farbu,aby nehovoril,ze preco cierna :-D no to modre by chcelo iny objekt na pozadi..aspon mne tam nepasuje.. tak aspon do ip napis.nech viem..ja hrozne vaham so satami..
Odpovedať
Profilova fotka
lea, pozerala som saty. Vacsina je velmi pekna, ale nepacili sa mi take, kde si mala znizeny pas - napriklad hned tie druhe, ci tretie, kde je napisane, ze sa ti pacia. Ja by som vsadila na nieco, co ti zvyrazni pas. napriklad sa mi zdali uplne super na postavu tie, co si napisala, ze su na teba prilis jendoduche. Pockaj, asi pohladam nejaky link :) tak to bude jednoduchsie ... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... tusim si mi prave napisala, ficim pozriet a uz fakt spat... papa zajtra...
Odpovedať
no ja uprednostnujem pronovias..ani neviem preco..a ten model nicole tiez ukaze pekne pas.. tie,co si tu dala..tak mi pripominaju sestrinu svadbu..a ja by som bola rada ina :-) pekne sny prajem..
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, to si si velmi pekne vybrala! este sa mi pacili tieto: stitch..model1268.. a tieto su take dievcenske, ale zaujimave: stitch..model 743 no a jednoducho, je tam vela peknych ;-) troska menej sa mi pacili amelia..model 5, tebe zase velmi, podla toho, co si nad to napisala. No ale nikole su super! ;-)
Odpovedať
ahoj..ten model 5 z amelie..bol pekny..ale nie pre mna..ja som hrozne prieberciva osoba..a tak to mam tazke.. :-N =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?