Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • uz som sa dovolala 😐 namaju ich tam...su na stranke salon nicol ale len v BA 😞 ich maju a na predaj dokonca 😦

• takže nič, čo? 😒 ...alebo sa budeš trapať do BA? asi nie... 😐

• take by boli krasne 😢 idem hladat tu na okoli este

• Sponzor fóra
  • ahojte..tak uz som doma..

caly..som rada,ze ti je uz lepsie..aspon niekomu teda 😃

lori..skusim ti kuknut uk stranky..a viem,ze v jednom svadobnom casaku som mala fialkovu vyzdobu..teda veci v tej farbe..kuknem,ci to mam tu a poslala by som ti stranky 😉

• aj mne sa strááášne páčia...hladaj..hladaj..určite ešte niečo vynúraš 😃

• jéj lea...supiš..už sa tešíím 😃 😃
    ako si sa dnes mala?

• sme sa tam nudili ako fras..a zajtra sa budeme tiez..ale beriem si krizovky so sebou 😃

caly..z ktoreho roku su?

• takže nuda 😒 ..ja som sa dnes vybrala na nákup...ráno som sa cítila lepšie...ale nemala som to robiť 😠 lebo som odtial išla ako mátoha...totálne sa mi zacpali dutiny 😠 😠 😞
    ale zajtra musím už ísť do školy..dúfam, že už mi bude lepšie 😉

• babky moje...idem si spraviť večeru...tak sa tu majte pjekne 😃 😃 😛

• neboj..tepply caj ta postavi na nohy..nezabudni na med a citron 😉
    no ja som vzala jarnu bundu a ono sa to rozfukal severny vietor 😠 ale som zatial v poho,aj ked uz kycham a viac soplim..

• ahoj leatea...asi 2007 nviem, predavaju ich uz takze asi starsie a pozicat sa nedaju uz 😠 v salon nicol...hladam este tu v okoli...

takze mate zimu?? 😉 akurat som pozerala, ze uz toho mas vela prevela lea...

• skus napisat do bojnic..salon magnifica..oni maju velky vyber siat la sposa..lebo sa mi zda,ze toto je la sposa..

no vraj by malo snezit..len netusim,kde 😃 no snazim sa..dnes ma cakaju oznamka..musim poctivo pracovat na nich.. 🤔

• no a uz aj oznamka budu 😃 ty si sikulka...nebudes mat aspon predsvadobny stres 😃 😛

idem sa na to pozriet uz som pisala aj do BB ci nevedia baby nieco o tej znacke tu v okoli..pronovias-alcanar..su to..

• no treba 🙂

skus teda zistit..

• nenasla som nic na nete... zeby nieco v blizkom okoli 😞 😢 no nic pockam ci nahodou baby nebudu vediet nieco ..
    ok idem umyt riad po veceri 😐 tak sa maj leatea

• Sponzor fóra
  • Caute babky 😉 davnejsie som tu nebola. Tak uz mame marce a zas sa nam to o 1 mesiac priblizilo 😉 Tuto nedelu letim domov a uz by ma na poste mali cakat 2 baliky - svadobne oznamka a svadobne pierka. Uz sa na to fakt tesim 😃 Myslite na mna v pondelok, ideme vybavit matriku - ziadost o sobas tak nech to klapne ako ma, lebo moj drahy leti vecer domov. Objednala som sa do salonu El v Petrzalke tak hadam mi nejake sadnu. Bude mat niektora z vas saty z tochto salonu? A mate uz saty zarezervovane na 100 pro?

• ahoj kati..no to je super,ze ta tam bude uz cosi cakat..ja si tiez nechavam takto posielat vela veci..len mne ich vyzdvihuje polovicka 🙂
    matriku budeme tiez riesit..tak dufam,nam obom to pojde lahko..lebo nerada vybavujem veci na uradoch..
    saty mam rezervovane..ael cchem ich este zmenit 😃 v albume..poslednom..mam zopar novych,tak rozmyslam,ci si cosi take tu v zahranici neobstaram 😬

• awóóójte všetky 😃 😃

kati..ja mám šaty zo salónu EL 😃 a menila som ich tri krát 😃 😃 majú tam super výber 😃 už mám na 100 pro zajednané aj zaplatenú zálohu 😉 ...je tam taká mladá kočka, ktorá je veľmi ochotná 😃 😉
    a aké sa ti páčia?

• kuk..tak uz som doma..a normalne sa mi nic nechce 😬 ale musim sa pustit do oznameni..

• lea..a koľko si včera urobila? 🤔

• no robila som treti krok..a este chyba posledny..ale spravila som ho pri dvoch..takze mam hotove..uplne..dva kusy..
    no zistila som,ze mi chyba material..takze,ak nezozeniem v uk,budem musiet makat na svk 😬

• tak to je s tým dosť roboty, čo? to sú nejaké dvojvrstvové? 🤔

• 3 😃 vrstvy 😃 aj pauzak mam 😛 ale vyzeraju super..no neobjavia sa v albume..
    musim byt pozorna pri lepeni jednotlivych vrstiev 😉

co vase oznamka..uz mate cosi? a co ostatne pripravy? 🙂

• tak to by sa mi necelo strihať a lepiť toľko vrstiev 😛 😃 ale musia byť kráásne 😃

kdeže nemáme 😛 ...my sa chceme ísť pofotiť..,keď už bude teplejšie vonku 😃 ...ale môj chlop sa ešte ani nespýtal kamaráta, či bude ochotný...takže tak sme na tom 😒 😠 ...ale budeme si musieť pohnúť...

inak v piatok chcem ísť do Ikea pokukať tie serepatičky na dekorejšn 😉 dúfam, že niečo objavím a aj by som sa chcela znovu poobzerať po nejakých kvetinárstvach 🙂
    a práve mi volala teta, že ona by mohla dať chlopovi ušiť oblek..tak som zvedavá ako to dopadne 😃 😬

• ja som vcera pozerala tie casaky..a asi mam to v dalsom,ktory je na svk..ale este kuknem velke formaty..tie som totiz este nevidela..a mozno cosi tam bude..

my budeme davat sit asi v polsku..neviem preco si to chcu jeho rodicia presadit 😒 ze oblek z polska 🤔

• tak ked z Poska tak...ta ne? 😃 ( zjedziac u fotele, mjej pjasy zapjante....) 😃 😛 to je po polsky...písané v lietadle...ale neviem, či sa to tak píše 😛 my sa s chlopom vždy učíme také blbosti...aj v hoteloch čo sú napr. na wc tie papiere a na nich je písané, že je to vydenzifikované...tak aj to celé vieme po taliansky 😃 😃 😛

• znie to asi takto...napíšem to ako počujem...qesto sežo stato poluto e dezinfetato.... 😃 😃

• no ja dufam,ze sa v makyte objavi nejaky pekny..zatial sa mi tam jeden celkom pacil 🙂

tiez si take somarinky citam a snazim sa zapamatat 😃

• no mne teta práve hovorila, že oni tam šijú obleky Ozeta, Alain Delon a ešte nejká značka...neviem už aká...to by sme ale museli ísť do Topoľčian...ale oplatí sa 😃 musím presvedčiť chlopa...ked sa vráti z cvičenia, tak na neho spustím 😬

• lori a kolko tak stoja?
    ja by som mohla skocit do puchova 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov