Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn ja som tiež mala včera rozlúčku - ešte teraz sa spamätávam :-), o nealko sa starať nemusíme, ale alko napríklad ešte nemáme (okrem slivovice a hruškovice - to už je)
Odpovedať
Aj ja by som sa rada pripojila k diskusii. Svadbu mame 21. maja. Uz je to tak blizko, ze uz pomaly mam aj strach.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...už len 19 dní :-o :-o :-o dnes ráno ma zachvátila panika :-) ja mám rozlúčku so slobodou tento víkend a trochu sa toho bojím, lebo neviem, čo vymyslia tie baby, čo som pozvala :-) my budeme mať 67 hostí a zatiaľ máme kúpených 6 kartónov malinoviek, minerálku kúpime asi aj 10 kartónov a uvidíme, čo ešte...vôbec neviem, koľko sme počítali na osobu, myslím, že sme to kupovali len tak odhadom...tento víkend som si bola skúšať zase šaty a len som sa utvrdila v tom, že som si vybrala dobre :) strašnesa už tešíííím na to všetko..nie len na svadobný deň, ale aj potom na manželský život a tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som už rozlúčku mala tento víkend a mám z nej dobrú spomienku... seklo ma v krku... :( už som si dala 3 tabletky a nič.... asi si vezmem pílku a krk si odrežem :) Ja už len 5 dní, boooze, ako to rýchlo ubehlo... len teraz pred rokom sme si rezervovali sálu.....
Odpovedať
Profilova fotka
@majuska7111 bože že 5 dní! ja 26 a nervičky už začínajú pracovať. my ešte ani nevieme koľko vlastne bude hostí, o nealku ani nehovorím, kúpili sme ale asi nie dosť, fakt neviem ako to vyrátať 8-( ale asi radšej nech je navyše alebo v krajnom prípade pošleme šoféra v noci to Tesca alebo čo :-D momentálne mám najväčší problém s tým aký účes si vymyslím pretože vôbec neviem čo mi svedčí :-S , takže asi jediné riešenie je nechať si poradiť od kaderníčky.
Odpovedať
ahojte dievcata, ja mam tiez 21 maja, este k tomu som v zahranici, a na sk mi pride okrem slovakov este 32 irov, tak sa mam na co tesit.
Odpovedať
Profilova fotka
a ja uz mam vsetko, len nam treba kravatu kúpiť..takže mam dostatok casu na stresy oboch mamiek, ktoré teda hysterčia kvalitne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj my máme 12 dní do svadby... tiež som bola na poslednej skúške šiat, na rozlúčke zo slobodou som stratila môj milovaný svetrík a zase som získala miernu opičku :)) Inak to bol super večer. Nervy už tiež pracujú, ale je to také striedavé, raz nemám pocit, že mám nejakú svadbu a inokedy si to uvedomujem až príliš dobre,... waaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mozem sa pridat? My mame svadbu 21.5. a teda uz ma riadne boli brucho :-) este je toho dost co nemam sa aj bojim ci to stihnem... chcem sa spytat na nealko na 70 ludi asi kolko mineralky mam kupit? Zatial mam len 3 kartony ale este chcem dokupit... @cherie25 to tesco som aj ja chcela riesit tak ako ty ale s tym ze som povedala ze ja este v svadobnych satach tam pojdem to by bolo skvele :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 teraz ma tak napadlo že to by boli aj skvelé svadobné fotky ako nakupuješ v Tescu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherie25 no ved to celkom by to bolo take extra :-D a nie riesit a hladat miesto ze kde bo aj s tym je dost problem 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mozem sa znovu pridat?:) svadbu mame 28.5. @monula535 my mame 100 ludi a kupili sme 11 baleni mineralky - pre istotu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petkaa28 Ahoj, takze nam by v podstate stacilo kupit este 4 kartony ked mame 70 ludi, ci? Ja neviem ale asi kupime tak aby to vychadzalo flasa vody ci uz perlivej al nie na osobu aby som mala pokoj a uz to nemusela riesit :-D Baby kde sa budete fotit? Davate prednost parkom ci? Ja som este stale neni rozhodnuta kde to budee...
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 to by ti mohlo stacit..my sa ideme fotit do pezinskeho parku,krasne ho zrenovovali,je tam molo nad vodou..
Odpovedať
Profilova fotka
@kzuzik ahoj aj my mame svadbu 21,maja a obavam sa pocasia nakolko mame hostinu vonku tak ked bude prsat tak neviem ako to budeme riesit tak drzme si palce aby neprsalo a bolo kraaasne pocasie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ja sa po dlhsej dobe tiez pridavam, svadbu mame 28 Maj. Inak povedali by ste mi kolko ste objednavali kolacov a kolko mate alkoholu? Ja nemam ani predstavu kolko mam toho nakupit pre 50 dospelych ludi. Inak tesite sa na ten velky den?
Odpovedať
Profilova fotka
@pakopavuk1 ahoj ja sa aj tesim aj mam stres :-D a alkohol som kupovala tak ze co sa medzi pozvanymi tak najviac pije a mame toho bez pripitku asi 40 litrov tvrdeho alk. a este budeme mat capovane pivo bo mame vela pivarov... dufam ze to bude stacit :-D a o kolacoch nemam prehlad ale my sme povedali cukrarke kolko bude ludi vysluziek a ona nam poradila. Ale kolko ich bude na kusy to neviem... Ja som chcela fotit na razsochoch v lamaci ale tam sa neda tak hladame v nasom okoli nejaku zrucaninu niecoho :-D dufam ze take nieco najdeme x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 nuz s fotenim ani ja neviem ako bude my sa uy fotime v piatok aby sme mali v sobotu klud ale ze kde sa budeme fotit tak to nemam predstavu, asi skoncime tradicne na hrade :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pakopavuk1 noo to je tiez zaujimavy napad a kolko casu chcete venovat foteniu?
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 tak fotograf povedal za asi tak 3 hodinky ak sa chceme pofotit na viacerych miestach, tak som zvedava ako to nakoniec dopadne, dufam za sa velmi nezaspinim
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme sa chceli fotiť v meste pri nejakých starých budovách a ešte starších uličkách :) a možno aj nejaké tie fotky v mestskom parku. Hmm čo ja viem dúfam, že sa zmestíme do dvoch hodín?
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn a odkial si? Nie si nahodou z BA ja nahanam tiez take ale po okoli som zatial nic nenasla.... @pakopavuk1 ja si chcem na fotenie nechat co najviac casu som zistila ze ma bavi pozovat 8-) a teraz sme boli v stupave pozret a nasli sme jednu zrucaninku len tam su bezdaci nastahovani.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@katuskqa 21.maja bude krasne svietit slnko, faaakt!!:))
Odpovedať
Profilova fotka
@mmisenka si bosorka???? :) tak pobosoruj aj štrnásteho prosííííím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mmisenka tak tak pravdu vravis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@galganka haha nie som bosorka, ale verim ze myslienkami si pritahujeme veci, tak treba mysliet na to ako slniecko krasne svieti;)
Odpovedať
Profilova fotka
@mmisenka však myslíííím... silno... hádam to bude fungovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@galganka neboooj, ved zatial to vyzera tak, ze budete mat pekne teplo:)))
Odpovedať
Profilova fotka
@mmisenka ja v to verím... máme mať obrad vonku :-)
Odpovedať
no ja som teraz pozerala na predpovede na nete a na toho 14-teho to nevyzera ruzovo .... ide ma z toho porazit ....nemame miesto na fotenie v interieri ... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?