Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
jj, z pocasia si netreba hlavu robit...bude ake bude, to by sme nemohli svadbu planovat nikdy, lebo zarucene dobre pocasie nie je nikdy...
Odpovedať
presne tak kurtica...ako vam baby idu pripravy? co uz mate? ja mam strasnu chut zhanat vyzdobu, len sa mi to vidi skoro :) ja mam zatial kostol, salu, fotografa a hudobnu skupinu...na kameramanovi sa pracuje (podaktori pytaju neskutocne palky)...
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab je sikovnaa my len vieme koho chceme :-) a tak s kostolom problem nebude a fotgrafa mame tiez uz :-) a dj zhanam takeho co aj starejsieho robi ale zaroven aj moderne nam pusti nie len ludovky :-) vyzdobu nam spravi kvetinarka co je tam v dedine je to sikovnica ;-)
Odpovedať
aj to je fajn ked vies co chces :)...no ja som sa splasila...povodne sme chceli svadbu 11.6., ale uz nebolo mozme zohnat dobru kapelu, vsetky obsadene...volan fararovi, omsa o 15:30 uz tiez obsadena...tak rychlo zmena terminu a zacala som vybavovat, lebo som si uvedomila ze to nie je sranda.... uz som tu parkrat citala ze ludia zhanaju starejsieho... to si normalne zhanate profika? u nas to robi krstny otec a ak on nemoze, vyberie sa niekto iny z rodiny...tak asi su ine zvyky
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab u nas starejsieho nema kto robit,ratali sme s kamaratom ale ten to odmietol ze on sa hambi vystrajat pred rodinou..pred nami sa nehambi no tak som nasla v teme Nove Zamky,tam mame svadbu ze je odtial dj a starejsieho robi zaroven a neberie az taku hroznu sumu aku by som cakala ..no my sme tiez toho 11.6.museli zrusit vsetko obsadene ..darmo magicky datum to je ;-) ale kedze zatial je vsetko v rovine mozno tak stale do augusta mame moznost zmenit datum ale uz to nespraviiiime :-)
Odpovedať
uz nic nemenime a hotovo...dobre bude tak ako sme sa rozhodli...bude krasny slnecny maj, prijemne teplucko, ale nie horuco a bude to jeden z najkrajsich dni v nasom zivote, aj keby neviem co :). Hlavne je mat dobre jedlo, pitie a zabavu. Ked bude toto, tak bude hostom jedno ci prsi alebo sa mraci. A este budeme aj kocky v krasnych satach (na co sa ja najviac tesim :)). A potom sa rano po pretancovanej noci zobudime vedla manzela :), ovsem ked budeme vobec spat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aano tinulkab ..krasny slnecny maj a my ako princeznéééé :-)
Odpovedať
no moje pripravy su take skokove...vzdy vtedy daco riesime ked je tu moj milovany, bo on chodi len kazdych 6 tydnov domov na 3 tyzdne... no naposledy sme zariadili fotografa a salu, lebo to sa mi zdalo ako najvacsi problem. Teraz ked tu bude, tak by sme chceli zajst do kostola a popytat sa co a ako a este chceme obehat zlatnictva a popozerat sa po obruckach z chirurgickej ocele alebo titanu (lebo sme sa zhodli, ze u nas jednoznacne nie zlato a striebro sa rychlo nici, lebo je makke a samozrejme, nebudeme davat majetok za platinove :) tak vyhrala ocel alebo titan). Takze asi tolko chceme teraz stihnut...a ak nie teraz tak v auguste... S vyzdobou sa zatial netrapim, lebo v kostole ktory chceme ale zatial nemame dohodnuty robia velmi peknu vyzdobu vlastnu, v sale tiez zakladna vyzdoba je v cene, takze to az sa pojdem v januari dohodnut na detailoch, tak zistim co vsetko by som tam este chcela a potom budem zhanat. A saty az niekedy na jesen najskor pojdem pozerat ale este urcite nie davat sit. No a tie ostatne malickosti sa budu asi az buduci rok riesit... este si musim v hlave usporiadat co vlastne vsetko treba, co chcem a co nechcem...atd... ale aj ked sa uz sialene tesim, tak mam pocit, ze i ked to je o rok, tak je este strasna kopa casuuuu
Odpovedať
joj ale na jedno sa urcite netesim...ze stravim cely den v princeznickovskych satach, v topankach a so stuzenym ucesom na hlave...ja to taaaak nerada...ja by som sa najradsej v rifliach, tricku a botaskach vydavala :-D
Odpovedať
:-D no tak to nejak budes musiet vydrzat. Mne tiez vadia stvrdnute vlasy a pocit ze po zasnurovani do siat nemozem dychat a ze vsetko taha a tlaci, ale to bude nieco celkom ine :) je sanca ze na tej svadbe budem najkrajsia a je to len raz za zivot (teda aspon zatial to tak planujem :-D ) a co sa siat tyka, tak si chcem kupit, zajdeme na Ukrajinu a do Polska, dufam ze tam nieco najdem...uvazovala som aj o objednani z netu, ale na to nemam guraz....
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, dievcence.. ako vas citam, mam sto chuti sa vydavat najblizsiu sobotu :-D hlavne ked si predstavim to teplucko, slnko.. a princeznovske saty :-D a tinulkab, aj ty rozmyslas nad kupou? lebo mna to minule napadlo.. ze sa nemusim bat tie saty znicit :-)
Odpovedať
ja nie ze rozmyslam, som na 100 % rozhodnuta :) ....na Ukrajine idu saty zhruba od 3000 do mozno 9000 korun, v Polsku je to aj do 15 000, ale furt lepsie jak v salone vysolit 500 eur za pozicanie a este sa bat ci neposkodis...len je zas otazna kvalita materialu...ale tak predpokladam ze nebude taka zla...pozriem, uvidim :), nieco snad najdem inak majmik: poznas sa s Ankou Polomcakovou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:D:D:D jj.. uz mi vcera napisala, ze si spolu piseme :D
Odpovedať
ta to je expertka :-D uz dumala ako mi bude blahozelat, ze nemoze byt naraz na dvoch sobasoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:D jj.. musime nejak my dve vymysliet casy v kostole :-D
Odpovedať
no my uz mame omsu dohodnutu na 15:30, taze my uz vela nevydumeme...ale ved ma pride pozriet neskor :), ale neskutocna nahoda :)
Odpovedať
Profilova fotka
:) tak to teda hej, zostala som trocha v soku, ked mi to pisala :D esteze mame obesvadby nedaleko ;-)
Odpovedať
tak aspon nieco :), to bude zvladat odbehnut, ked bude velmi chciet :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, rada by som sa pridala do diskusie, aj my mame svadbu naplanovanu na maj 2011 :-)
Odpovedať
tak ta teda pekne vitam medzi nami :-) hned sa mozes pochvalit ako bezia pripravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru miselba :-) welcome ;-)a mas uz aj nieco rezervovane, ci zatial len v stadiu snov a predstav?
Odpovedať
tinulkab, majmik: moja kolegyna sa vydava onedlho a akurat tento vikend bola na ukrajine saty pozerat...nevedela si vybrat, vela sa jej ich pacilo...potom nasla jedny, co sa jej sialene pacili, ale boli pre niekoho na objednavku...pani predavacka jej povedala, ze ked sa jej tak velmi pacia, nech vyskusa a ked jej sadnu, tak jej ich preda...a sedeli, takze je nadsena a stalo ju to 250 eur a to boli jedny z tych drahsich... material je podla nej perfektny, prijemny... ja ale asi na ukrajinu nepojdem...nemam pas a navyse nemal by kto so mnou ist...jedine ak moj milovany, ale to zas nechcem, chcem aby mal prekvapko..moze vidiet ako vyzeraju saty, len ma nesmie vidiet v nich skor ako si po mna pride 21.5.2011 k nam :D Takze ja na zaklade skusenosti kamaratiek, co si objednavali z ebay, si asi objednavam z ebay...uz len si vybrat aky strih mi sedi a mozem objednat...a kedze doma mam tetu, co sije (nie profesionalne), tak pripadne upravy zvladneme uz doma, keby nahodou...
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica: tak ja v tomto mam troska podobny problem ako ty.. nemam pas :) a len kvoli ukrajine si ho nechcem davat robit (inak viem, ze ho nevyuzijem). Takze ukrajina u mna pada, jedine Polsko. Ale saty chcem aj tak riesit az niekedy po lete - ako sa poznam, keby som zacala skor, tak by som vymyslala kazdy tyzden s inymi :-D a to s e-bay je dobry napad, len ja by som asi na to nemala zaludok :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no necitala som vsetko tak len takto kratko odpisem ze z ebay si nebudem objednavat saty,bojim sa ze nesadnu alebo tak kedze krajcirku nemam v rodine ani nejaku dobru znamu ... kupa siat napadla uz aj mna my ideme do Polska v lete tak uvidime,ak mi tam nejake sadnu tak potom na jar sa po ne vratim a kupim ved za trstvrte roka sa s mojou postavou moze udiat cokolvek ;-) tak teraz v lete mozno popolnocky a topanky x-)
Odpovedať
kurtica: a nevies mi povedat kde presne bola? ja som na Ukrajine v zivote nebola a mam preto pred tym respekt...pas mam, akurat ma mrzi ze mamka nema a nechce si ho kvoli tomu dat robit (tiez ho ako majmik nevyuzije...ani ja nevyuzivam, ale v dobe ked mi ho robili tak ho trebalo aj do Polska)...to ma velmi mrzi, chcela som ju mat pri kupe siat, vzdy mi vie dobre poradit :-( na ebay sa necitim... ako som uz pisala :) a tiez mam obavy takto dopredu zhanat saty, dufam totiz ze este schudnem :) (hoci som nikdy stihla nebola...asi nechudnem, bude to neprirodzene, od narodenia ma poznaju ako baculatejsiu :))
Odpovedať
baby, ja neviem, ja som vela pocula o konkretnych predajcoch na ebay od bab aj tu na fore, aj od kamosiek niektorych...okrem toho ze jedna vymakla akurat ked bol cinsky novy rok a preto dlhsie cakat musela a druha mala na satach taku ruzicku, no nebola prisita iba prilepena, tak jej odpadla este doma...tak neviem, negativne reakcie som velmi necitala... ja si na to trufam, len ich chcem objednat este koncom roka, keby ze ich bolo treba prerobit inak ja sa tiez snazim schudnut...chcela by som na svadbu byt na takej vahe ako som bola pred 6 rokmi, ta mi uplne vyhovovala a citila som sa tak super..no ale ci sa podari...netusim :-) tinulkab: no tak oni boli kade tade na tej ukrajine...ale ze tu z fora hladala ze kam treba ist...tak skus mrknut... ja sa jej este opytam, len teraz ma dovolenku, tak sa neda
Odpovedať
super, dakujem :) ja musim mat so satami predtym nez ich zaplatim osobny kontakt :) a chudnut sa mi nedari...lebo ked nepapam to co chcem tak som nervoznejsia a mam skleslu naladu :) ale mozno sa donutim sportovat ...
Odpovedať
a baby...zvazovali ste uz aj farbu majovej vyzdoby?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj.. farba :-( ja som teraz trocha kvoli tomu nestastna.. povodne som velmi chcela bielozelenu, ale tu mala sestra.. tak sa nechcem opicit :-S a kedze mam svadbu v uplne bielej sale s klasickymi ciernymi stolickami (vrrr, sala v Sporte), tak sa tam hodi jedine vyrazna farba.. a z tych co by som akceptovala: fialova alebo cokoladovo/kremova - aj ked som zvedava, co bude o rok v mode :-D
Odpovedať
Ja som velmi chcela bielo-fialovu vyzdobu, ale sala, ktoru zatial mame je ladena do zelena...tak bud zmenime farbu alebo salu:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?