Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
mari, ja som vsetko zarezervovala rok dopredu....a moj drahy si teraz zmyslel, ze on chce iny hotel, asi budeme musiet aj termin presunut.... pohodaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fúúúha je tu nejak rušno 8-)
Odpovedať
kadan, kape to tu... ja mam cas pisat a tu nikto nechodi.... :-p :-D inak, na vyhodze ostavam este tyzden....potom sa mi taaaaaaazko bude zaradovat do zivota..... :-D :-D :-D tie saty su fajn, vyzeras v nich mladsie ako v tych cervenych.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
óóó ďakujem tak to máš fajn oddýchneš si, alebo ťa to už nudí? 8-)
Odpovedať
ahojte. kadan, saty su ovela krajsie. x-) aj postavu Ti robia lepsiu aj su smrncovnejsie. chvaaalim chvaaaalim. nas prechadzaju choroby ako tak...svokra ma crevnu chripku zas..tak dufam ze sa to nevrati k nam...to uz ma rovno trafi slak |-| a boli ma zaludok..tak zvlastne...nechapem z coho... taky tazky ho mam =-) to co?
Odpovedať
sak ja som tu, herecky majove :-D ... tusim sa zo mna stala zavislacka, cele dni nic ine nerobim, len surfujem po svadobnych strankach (aj ked nechapem preco, lebo saty mam vybrate, aj deti, muz, aj obrucky, kyticu .... ) asi preto, aby som nasla neico krajsie a zneistilo ma to ]-(
Odpovedať
z toho dovodu ja nepozeram po satach inych...jedine zeby v salone mali nieco ine ked pridem na skusku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to sú ženy.......... každá s nás si chlácholí svoju dušičku črevnú som mala aj ja našťastie už je preč
Odpovedať
ja stale pozeram po inych satach, ze ci ich neobjavim na nejakej neveste aj real, lebo zatial som videla len fotky a zacina ma prepadat jemna panika, ze co ak nebudu take ako som si ich rpedstavovala ... potom mi nic ine neostane, iba utekat do najblizsiho salonu a skusat a skusat a skusat :-(
Odpovedať
no,baby.... ja som sa rozhodla, ze moje svadobne saty menim.... len ma asi v Nicole prizabiju, ze zase..... najprv som si rezervovala Laica, potom Nalon....teraz ked tam nabehnem ze chcem zase menit.... no a ked este dojdem s tym ze chcem rezervovat na iny termin..... vyhodia ma.... ]-( ]-( ]-( ]-( ked ja som taka krava nerozhodna... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
neboj,nevyhodia ... a keby, tak chod inam, nech si trhnu !!! ved nas zakaznik - nas pan ....
Odpovedať
no,len som im uz dala 150 eur zalohu a ta je nenavratna.... :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ked vramci toho isteho salonu zmenis saty ???? ked pojdes do ineho salonu, tak toje jasne, ze ti to uz nevratia :-(
Odpovedať
no v ramci Nicole mozem menit saty, ale ja som tam vyskusala uz vsetkyyy..... :-S :-S :-S :-S :-(
Odpovedať
v BA ?
Odpovedať
noooo hej..... najviac ma vytaca, ked mi povedia, ze saty ktore sa mi pacia, by mi boli velke, alebo ze ich prave nemaju, bla, bla.... :-| kde v BA mate svadbu? Idem mrk tvoj album... ;-)
Odpovedať
mrkaj - obrad v Karlovke, veceru v Zahorskej ... a Nicole nema nahodou vramci BA viac pobociek ? dole v Auparku nieje Nicole ???? potom na DOstojevskeho a este nviem kde
Odpovedať
hezkeeeee..... x-) x-) x-) x-) aj ty chces pivonie, to asi vsetky majovky budeme pivonky... :-N :-N :-N :-N nevies ci vydrzia vo vlasoch? v Auparku zrusili pozicovnu svadobnych siat, teraz je tam len pozicovna a predaj spolocenskych siat..... ale myslim, ze v marci po plesovej seone by tam zase mali poziciavat aj svadobne saty, pojdem mrk, super, ze si mi to pripomenula... ;-) no a na Dostojevskeho som bola uz 6 krat..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som bola na Dostojevskeho asi pred 100 rokmi a boli tam mierne arogantne pracovnicky, tak som sa zaprisahala, ze tam nikdy nevstupim :-D :-D :-D hej, v maji je sezona pivonii, uz som sa informovala. Vo vlasoch neviem, resp. myslim si, ze celu noc isto nevydrzi :-(
Odpovedať
no ja som zatial s tetuskami spokojna, teraz sa tam objednava na skusky...dvakrat som tam nebehla bez objednavky, vystresovana, ze ja nevieeeeeeeeeeeeeeeem..... az sa im cudujem ake maju pevne nervy a mna.... :-D :-D :-D :-D :-D uvidime tentoraz, ale to sa radsej uz objednam..... pivonie su naaaaadherneeeee..... x-) x-) x-) x-) x-) x-) obrad budete mat v kostole ci na matrike?
Odpovedať
tak asi vymenili personal odkedy som tam bola naposledy :-D :-D :-D neboj, mozes menit, dokedy sa ti len bude pacit ... predsa si musis byt 100% ista tym, co budes mat na sebe v svadobny den ... budes tam ta najdolezitejsia osoba, v tom zmysle, ze teba si budu vsetci najdlhsie pamatat ako si vyzerala :-) budeme mat na urade ... vy ?
Odpovedať
HABI !!! Sak tie Nalon su skveleeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!! a tie cierne ,,, ty kokos, skoro mi oci vypadli !!!! keby niesu cierne, tak ma svadobne :-D :-D :-D prenadherne ti sedia !!!
Odpovedať
Ahojte baby. Mam otazku. Saty mam zalohovane, na kolko skusok mam este ist? Staci raz aj s topankami a potom uz len prebratie pred svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
fuska, mne v salone povedali, ze take 2-3 tyzdne pred svadbou tam mam prist aj s topankami, spodnym pradlom, pripadne vlastnou bizu (treba sa objednat) a potom uz len prebrat. (na skuske esete doriesime zavoj, bolerko a vsetko co este treba)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi - sa cudujem ze ta v salone odpinkali, ze by ti boli saty velke... ved zmensit sa vzdy da (teda pokial nie su fakt vyrazne vacsie). mne v jednom salone o jednych satach najprv povedali, ze tieto sa nebudu dat skratit, kvoli materialu... ale ked videla ze sa mi pacia, sama zacala uvazovat, ze ako by sa to mozno dalo, a ze to teda asi poojde, len sa bude musiet vyjadrit krajcirka... fakt sa vsade snazili vyjst v ustrety baby - ja poctivo citam, len vacsinou uz stihnete odist od temy, ku ktorej by som sa vyjadrila :-) inak sme si v piatok zajednali obrucky, taketo len v bielom http://www.lauragold.sk/165-p-53.html, pekne nam obom vyzerali na ruke
Odpovedať
ty jo nestihla jsem přečíst vše - co se tu píše na tejto stránce - ale jsem ráda - že nejsem nerozhodná sama - teda né - že bych vám to přála. Mám vybraný a zamluvený od prosince - ale mám možnost to změnit a pořád váhám... Mamka, sestra i 3 zaměstnanci salonu (2 ženy a 1 muž) byli ze me naprosto nadseni! Mne se taky saty libily - ale nejak premyslim, jestli jsou to ty pravy.... :-( A jinak tez resim kytky - ale to by asi patrilo do jiny diskuse... Jen jako jetstli muzu mit v tomto rocnim obdobi kytku s ruzema... Diky!!! x-)
Odpovedať
fuska: ja mam saty zamluvene - ale ma prijit nova kolekce - toz tam jdu jeste jednou. Pak jsem pochopila, ze se vsim az pred svatbou - mam to taky tyden pred svatbou - to se doresi vse. A pak jdu v patek pred svatbou jakoze pro saty - ale to nevim, jak se bude resit - protoze jsem si domluvila oblekani na svatbu v salonu... kadernici a kosmeticku si zvete domu nebo nekam jedete? a nehty den predem nebo jak...? Nejak zjistuju, ze spoustu veci nevim jak... Mate nekdo saty smetanove nebo champagne? mate podle toho i oznameni a ubrusy a tak - vsechno NE-bile? A jeste mam jeden dotaz - kdy budete umistovat jmenovky? Diky moc!!! ;-)
Odpovedať
termix, svadba bude v kostole v Horskom parku.... tetusky su uz asi vytrenovane.... :-D tie cierne su v ekne, maju aj peknu vlecku...len mojej mame sa nepacia ze su cierne, bla, bla... :-p a kto vie, ci sa po porode do nich zmestim.... :-D termix, Nalon vidim v kazdom druhom albume, cim viac neviest v nich vidim, tym menej sa mi pacia.... |-| |-| |-| fuska, ja mam saty zarezervovane, v stredu pred svadbou mam prist v podprsenke a topankach na poslednu skusku, v piatok si ich vyzdvihnem a v pondelok po svadbe vratim.... bos, v nicole v BA ma odpinkali ze sa saty nezmensuju, v tom istom salone len pod inou znackou na vychode boli ochotni urobit so satami cokolvek...vec pristupu.... :-p maarii, ruze mozes mat celorocne, to su najvdacnejsie kvetiny... ;-) preco si nezalozis album? Poradili by sme, pomohli..... ;-)
Odpovedať
maarii, ja budem mat saty kremove....a vsetko budeme mat do kremova... teda prestieranie kremovo- biele, ale oznamenia, menovky, aby to ladilo.
Odpovedať
@maaariii Dakujem za info. Ja tam asi zavolam, kedy mam prist na skusku, tipujem, ze 2 tyzdne pred. Po saty si mozem prist uz v stredu, takze to vezmem cestou z prace - stvrtok a piatok dovolenka. Kadernicka pride ku mne domov, ta ma aj nalici. Na gelove nechty (uvidim, ci svoje, alebo tipy, poctivo si ich nechavam rast) pojdem v piatok, lebo ja som taky nicitel. Vyzdobu nam bude robit kvetinarka, takze ta bude asi davat aj menovky. @habibi78 Nevies, ako je to s tulipanmi? Ja som povodne chcela kaly, ale tie by asi velmi vela vysli a odjakziva som zalubena do tulipanov. A predpokladam, ze su lacnejsie, ako ruze.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?