Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
uz su prec, to bolo len nachvilu :-D a s tienmi sa musim viacej pohrat, maly bol nervozny, tak to bolo take rychlo rychlo, chcem to vyraznejsie,nie take perletove...ale ze si to ty, tak nachvilu...
Odpovedať
jeeeeeejda, zase kolko hodin, sa tu vzdy zabudnem....
Odpovedať
ak sa s tym pohras, bude to super, ani vizazistku nebudes potrebovat, ja by som to tak asi nevedela.... ;-) a tie obruce su supeeeeeeeeeeeeer, presne take daco uplne jednoduche bez akychkolvek caciek maciek chcem aj ja..... super, blahozelam, krasne su..... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
dakujeme...take obycajne... a dakujem za pochvalu.. som to ani necakala. idem, maly sa budi.paaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
bru noc, mne sa mala tiez nejako podozrivo vrti...... to zas bude noc.... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
tie co sa malujete same...mihalnice si date nalepit predtym????? mam sice skusku....no neverim ze ma namaluje ako chcem ja.... co som videla fotky, az tak super to nieje. zaklad je podklad...to spravim v pohode, a z ostatnym sa pohram. v podstate kvoli mihalniciam som objednala vizazistku.
Odpovedať
zajo, ale sak skus vizazistku, snad od nej nieco odkukas apotom to zvladnes aj sama.... :-D myslim, ze riasy by sa mali lepit pred licenim..... inak, pozeram Profesionalov, to su taki blazni.... parada.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre rano baby, no vy ste teda riadne ponocovali :-D , ja som uz davno chrnela :-D Tie umele mihalnice myslite take tie trsy ci ako to nazvat? Alebo je to vcelku ci ako? Mne bude vizazistka davat take tie po jednom co sa lepsia, neviem ci je viac moznosti, sa na to tesim, sa mi to velmi paci x-)
Odpovedať
ahojte. take tie trsy som myslela. su neake co vydrzia dlhsie a su take jednorazove. Ak by vizazistka nedopadla dobre, tak by som si ich dala niekde dopredu nalepit, a uz by to neako dopadlo... Ja som tak pozerala Mafstory, som sa smiala sama na gauci...vsetko uz doma spalo
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam v planu nechat si nalepit rasy v patek, pry to vydrzi do soboty.. Tak budu doufat, ze mi pri obradu neuleti rasy z jednoho oka.. :-D To bych se nastvala a asi urvala i na tom druhym oku.. :-N :-D
Odpovedať
Ahoj:) Tak já tedy do umělých řas nejdu... mám dost citlivé oči, tak nechci riskovat, že mi to pak bude vadit a budu si půlku dne mnout oko :-D Ale použiju určitě prodlužovací řasenku. Mám jednu super od Avonu, kterou používám i normálně. Hlavně se fakt nerozmazává, takže i kdyby ukápla nějaká ta slza dojetí, tak všechno líčení zůstane tam, kde má ;-)
Odpovedať
ja som placko... a potom vsetkom co bolo v rodine, a ked mama nebude za stolom neaku tu slzu nevylucujem... no trochu neverim vodeodolnym spiralam..ani neviem preco. mozno preto, ze ziadnu dobru som nemala este vodeodolnu. :-N vzdy to bolo nic moc
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja tiez nebyvam s rodicmi, byvame uz cez dva roky v Brne, ale svadba bude v Presove...priatel je z michaloviec, takze to, ze po mna pride domov vzniklo tak prirodzene...jeho rodina objednava autobus
Odpovedať
Profilova fotka
kupila som si aj biele aj telove pancusky...uvidim, ktore si nakoniec zoberiem...asi biele...priznam sa ale, ze ani neviem, ako budu biele vyzerat, kupila som si ale take tensie s krasnou cipkou
Odpovedať
zajo, ja som mala vodeodolne az prilis.... :-D a kupujem si ich jedinena dovolenku k moru, inak ich neznasam.... :-p :-p :-p :-p ja mam mihalnice vraj ako motyl dlhe, ale trsy chcem aj tak.... videla som to na kamoske, vyzera to super, nie tak umelo ako ked sa nalepia cele umele riasy..... zajo, ja som tiez vysoka.... 175...to by som tiez nemala mat okruhlu kyticu???? =-) inak, my asi budeme presuvat termin....... ale to sa dohodneme s drahym az buduci vikend, pobyt na vychode sme si o tyzden predlzili..... nasiel novy hotel, ale ten je volny tyzden pred nasim terminom alebo tyzden po..... :-|
Odpovedať
no..uz sa mi ozvala jedna baba, ze nech jej teda poviem ze preco nie okruhlu malu kyticku... no..opticky to nevyzera dobre. aspon k tym satam co budem mat ja. a celkovo...vysoka baba, vysoke topanky... a v ruke nieco okruhle. :-N mne to nepasuje
Odpovedať
tinka ja som si tiez kupila 8 denove biele... na nohach vyzeraju ako telove, akurat hore je super biela cipka.... a to s bielym podvazkom bude vyzerat lepsie ako keby ta cipka bola telova.... :-D
Odpovedať
kazdy nech si da co chce a co sa mu paci ;-) mne to jednoducho nesadne.
Odpovedať
iiiha, habibi, taketo zmeny? tak daj tyzden pred, nech si majovka ;-) aky hotel? V com je lepsi ako kamila?
Odpovedať
habibi tak predsa nasiel nieco ine? no teeeda. A matrika a tak? Ci to este nemate vybavene? Tam sa to da posunut v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, tie tiene sa ti po čase neusádzajú? Vieš či po pír hodinkách sa na oku nevytvoria také škaredé čiary? Aká je to značka? Obrúčky sa musia páčiť vám v provom rade, pretože vy (resp.ty) ich budete nosiť. Ja mám tiež rada jednoduchšie veci, ale do tých našich som sa zamilovala a už žiadne iné sa mi nepáčia :-) habi, aký je ten nový hotel? Ako vám to dopadlo? Hladal mužíček poctivo?
Odpovedať
ee, neodtlacaju. super su. a to som ani nemala pod ne tu podkladovu bazu, tak s nou to bude ina paraada. a chcem ich tmavsie..zaklad ciernu, rozotriet, do toho tmavu fialovu, tu perletovu viacej do stredu oka nie uplne hore. ved jasne, kazdemu sa paci nieco ine, to by bolo, aby sa kazdemu pacilo to iste :-D
Odpovedať
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7... tieto
Odpovedať
Profilova fotka
zajo tie obrúčky nie sú zlé len mi tam niečo chýba, tiež nemám rada vyčačkané ale ani také "holé"
Odpovedať
zajo, tak si si ich bola nakoniec kupit? ani si sa so mnou nestretla.... :-| :-D drahy nasiel Carlton...... dohodli sa na cene a ubytko by bolo o 10 eur lacnejsie na osobu ako v Kamile.... ale kym to nie je istem nechcem to riesit.... uzavreli sme dohodu...ked zrusim planovany pultik barovy v kuchyni co sme si dali urobit, on vybavi svadbu v Carltone...tak som zrusila barovy pultik.... :-D :-D len neviem co so zalohami by sme robili.... ak nebudu mat nasi dojednani cas, tak o ne prideme.... tyzden na to este nemyslim, slak ma z mojho nastavajuceho trafi..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ja chcem obrucku co najjednoduchsiu, matnu, lebo budem ju nosit spolu s obruckou na prste, chcem aby vynikol snubak....
Odpovedať
neee, objednala som z netu. :-p do blavy idem buduci tyzden,v pondelok alebo v piatok, ak v pondelok nahuka snehu, tak budem sediet doma a koncom tyzdna uz pride dufam jar. uz mam abstak, musim vypadnut, same sople odsavam dookola, ja som bola chora..mam dost. ja som z mojho snubneho stratila briliant... ]-( v zlatnictve mi ho zmensovali, nepovedali ze nato zaruka potom nieje. tak bude novy x-) a to som pozerala po prstenoch za 1500 eur, drahy mi ho chcel kupit, nakoniec zvitazil asi siesty zmysel...som nasla krasny za 12000... a je uz aj po nom... zostal mi prsten s prazdnym ockom. tak pojdeme niekam do sheronu, alebo ked budeme v prahe, pozrieme tam... mozno preto, nechcem v obrucke ziadne kamienky, som sa sklamala... no ale v snubaku musi byt, a habibi, ako pises..nech vynika snubny na prste x-) x-)
Odpovedať
pisem jak hotentot...jasne ze obrucku budem nosti na prste spolu so snubakom...oprava.... :-D :-D :-D
Odpovedať
zajo, citala som tu tvoju temu....soknuta som bola z ich pristupu... inak, nedoriesilo sa to????? ]-( ]-( ]-( ]-( ak je ocko na snubaku, nechcem ocko aj na obrucke, aby to nebolo na prste potom nacancane....
Odpovedať
Profilova fotka
habibi ahá 8-) 8-) 8-) :-D
Odpovedať
kadan, ty si ma hned pochopila, ze?? :-D :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?