Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
no sme sa rozpisali zeny :-D Ja by som mala zacat aj robit dnes nieco v tej praci :-N Ale ked sa mi taaak nechce, radsej som tu ;-) Kadan ja dufam, ze s tym pocasim budes mat pravdu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pokecame
Odpovedať
baby akurat teraz mi odpisala jedna krajcirka ohladne panskeho obleku, ze usitie 250eur + vsetkom material, latka, podpsivka, drobnosti...nie je to vela? NEviem teda kolko moze stat latka a ostatne ale ved v obchodoch co sme pozerali su aj lacnejsie obleky? Ako ste na tom vy s oblekom pre draheho? My stale nemame :-| mame totiz staaaale kooopu casu ]-( ]-(
Odpovedať
250 € ???????? oblek ? my sme kupovali pred tyzdnom ... boli sme v MODEV - to je byvala OZETA a tam boli krasne !!! ale ten, co by sa mi pacil najviac stal 12.000,- !!! tak sme nakoniec kupili v akcii Pierre Cardin za 150 € .... kazdopadne, myslim si, ze ak bude ten oblek znositelny aj po svadbe, tak 250 nieje moc ;-)
Odpovedať
coo? ja co som pozerala 450 minimalne... asi musim ist kuk niekam inam este :-D zaklad- kvalitny material a vypracovanie.
Odpovedať
zajo neblazni !! taky drahy je blbost .... kupis aj lacnejsie ;-)
Odpovedať
250eur baby len robota, sitie...plus k tomu este vsetkom material, podsivka a blbosticky k tomu...
Odpovedať
Profilova fotka
zajo nám v salóne povedali že ušitie aj s vestou 450-600 e v maďarsku /Gyor/je strašne veľký výber a rozumné ceny
Odpovedať
kokos, to jake ceny ????????????? baby utekajte do toho MODEV - maju tam krasne modely, vesty, francuzske kravaty .....
Odpovedať
termix tam su teraz akcie ci tam normalne take ceny maju? Drahy oblecie ten oblek raz za sto rokov a nemienime davat za to majland, aj ked chce aby bol v dobre kvalite tak neviem kolko nas bude nakoniec stat.
Odpovedať
mali tam v normalnych cca za 400 € najdrahsie !!! a v akcii napr. cistocierne sako za 79€ a gate k tomu za 39€
Odpovedať
dala som do albumu prstene...take obycajne, brat ma sfukol, ze vyzeraju ako plechove...no ze dik ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
a mne sa celkom pacia !!!! ale, nenahnevaj sa, ten make up moc nie :-S
Odpovedať
ved nemusi, to som pre jednu babu davala, chcela vidiet tie tiene, lebo sme sa o nich bavili.
Odpovedať
a zrusila som toho kvetinara... tlaci ma do kaly... a ked nebudem mat pivonie, nebudem spokojna
Odpovedať
zajo, nesranduj !!!!!!!!!! ty si JA ? :-D :-D :-D :-D ja mam ten pocit, ze kaly ma teraz kazda nevesta ... aj ja tuzim po pivoniach, uz som to riesila v kvetinarstve, vlozim do albumu tu, ktoru by som chcela zohnat
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, mne sa tiene pacia ;-) len nieco tmavsie a matne k tym satam ;-) a obrucky, no my mame take ozdobnejsie, sak sme sa aj pre nich pohadali pred svadbou :-x ale sak co, aj tak ju muz nenosi :-p
Odpovedať
ja viem je tam moc perletovej, druhy krat skusim inak, este su v tej paletke dve farby s ktorymi to pojde
Odpovedať
Profilova fotka
tu perletovu si das k niecomu inemu......
Odpovedať
doma k hrncom
Odpovedať
pekna. len ja mam kremove saty, tak neviem aku farbu pivoniek tam da... do ruzova? nechcela som ruzovu kyticu.. no o tyzden ked budem na skuske makeupu, pojdem do kvetinarstva, poradia....
Odpovedať
su aj take smotanove pivonie kombinovane s bordovou napriklad
Odpovedať
kde si zohnala cerveno biele satky? ja som chcela povodne cervene...potom ma to neako preslo... vsetky boli na jedno kopyto. a uz my to bolo jedno....
Odpovedať
na mimibazare .... strasne sa mi pacia uz dlho, len az teraz sme sa rozhodli ze sa zobereme :-D
Odpovedať
uz ich mas doma?
Odpovedať
praveze nie .... su objednane, pridu zaciatkom aprila ... som hrozne zvedava a aj sa bojim, ze ake budu v reale. Aj tie pre dcerku mam objednavane od tej istej baby
Odpovedať
Profilova fotka
caves akurat vypadla elektrina tak pisem naslepo zajo na tých obrúčkach mi niečo chýba aká fešanda, keby som sa ja vedela malovať.hmm :-D
Odpovedať
Profilova fotka
termix : tak koukam, ze konecne se nasel jeste nejaky odvazlivec, co si nechal saty sit.. :-D Me by mely taky dojit z mimibazaru.. :-N A ted tam koukame na saty pro svedkyni a potom mozna i ja budu objednavat spoecenske kamosce na svatbu..
Odpovedať
v jednoduchosti je krasa. mne sa nepacia tie kombinovane, pripadne take ako maju teraz vsetci, s jednym ci dvoma pasikmi :-x a uz je to aj prec...:D lebo by ste mi pisali ze su hnusne a to by som potom musela dat spravit druhe. Drahy ju nosit nebude, ja asi ano... a na vyrocie si kupime neake paraadne. nemame to v kostole, tak nemusim to brat, ze nebudu vysvatene.
Odpovedať
zajo, kde su prstene a tiene, haaaa? sak v albume nic nemas..... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?