Svadba máj/květen 2010

23. dec 201357370
  • 😬 😵 😵 😵

• aj bez slov.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• nedoriesilo... kaslem ich. a my sme blby, ze sme taku vec nesli kupit do renomovanejsieho zlatnictva 😠

• Sponzor fóra
  • inak, viete co robi moja draha dcera kym pisem????
    namaca si hygienicku servitku do mojej kavy a cisti mi monitor...... 😛 😛 😛 😃 😃 😃
    videla, ze som si ho ja cistila, tak chcela aj ona pomoct..... no mozem sa za to na nu hnevat???? 😃 😃 😃 😛
    kadan, nie, necistila som si monitor kavou.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• blbi

• xixi. potesi.

• zajo, myslela som, ze ALO je zarukou kvality....prd jeden veliky..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
    ja som bola zase upozornena na to, ze si kupis briliant, dostanes certifikat...das si prsten zmensit a sup, zrazu ked ti daju zmenseny prsten, mas uz iba zirkon...preverovala by si si to? na prvy pohlad rozdiel nezistis...... 😠 😠 😠 😠 😠
    preto ked si davam prsten cistit, chem papier kde pri prevzati potvrdia, ze v prsteni bol diamant..... a ked mi ho vratia, chcem zase potvrdenie ze mi ho s diamantom vratili.... a stale si to v inom zlatnictve skontrolujem....
    dnes sa verit neda nikomu.... 😠 😠 😠 😠 😠

• a davas si to aj preverovat ci ten diamant mas? potvrdenie...na papier Ti aj ja napisem vselico.

• zajo, tiene sú krásne a je super, že sa neusádzajú, ja to nemám rada aj keď to vidím inej babene a nie to ešte neveste 😒 Ešteže exsitujú podklady a kvalitné tiene...

habi, to je dobrý obchod s polovičkou 😉 nakoniec to dobre dopadne, uvidíš

• ahá už zase

akurát som si pozerala staršie albumy a naše termány vyzerajú dobre, zatiaľ nepršalo pozriem 09

• jáj zabudla som zajo máš milú pomocníčku

• zajo, jaska, ja si preverujem vsetko..... 😛 😛 😛 😛 😛
    vrabciak, dakujem, dufam... viete si predstavit, ako to preziva moja mama...katastroficke scenare..... 😛 😛 😛 😛 😛

• habibi ma pomocnicku, ja mam dvoch pomocnikov. tretie dufam bude baba, lebo na 4 dieta odvahu nenaberiem 😃

• zajo a kedy planujete babu?
    my po svadbe skusime.... drahy by chcel syna, ja dceru...uvidime.... 😃
    baby, ako ste na tom s detmi vy? Mate, planujete??? 😃 😃

• musim napisat jonasovi... 😃 treti chlap bude a kupujem dalsie psa - fenu,lebo je to tu prevaha chlapov.

hmmmm.... takto o rok. ale taha ma to aj hned..no nech si trochu uzijem leta... a este..nechcem zostat tehotna aby som bola prve tri mesiace v zime,ked su chripky...viem,nahoda je svina,ale nechcem pokusat osud.

• Sponzor fóra
  • zajo, my hned ked sa nastahujeme do domu, tak ideme na vec...teda vyskusame..... ked sa podari, tak budem rada hocikedy.... 😃
    vcera som pozerala Jonasa v Reflexe na Markize.... jemu to nejako nevychadza..... 😃 😃 😃 😃 😃

• nooo...to asi skusal. kolko ma tych deti? 11?

a mozno ze prave to chcel, taky pocet...xixi

• ja by som tiež chcela no nejako to nešlo.
    Musela som ísť na kiret, zamĺknuté tehotenstvo, a odvtedy som v jednom kole (pracovne)
    Nebol čas ani chuť. (a moja psychyka je na prd) aj keď niečo je už si to tak neužívam.. 😢

Ak by to ale vyšlo tak by to bol prekrásny svadobný dar pre drahého

• kadan, ja som si presla presne tym istym..... musis sa dat dokopy psychicky nemysliet na to.... a vyjde to.... 😃

• ďakujem habibi

• 😴 niekedy je to tazke..ale vsetko pride v pravy cas.

• pripadám si ako stará babka, ledva chodím ešte ma neprestal bolieť chrbát, drahý ma akurát natrel

• kočky neviete ako dopadla lubiduch s tými šatami či sa dá upraviť ten chrbát?
    Neviem či som to prehliadla alebo to nepísala.

• uz tu veru davno nebola.

• mne sa satky lubi veeeeelmi pacili, videla som ju v nich aj v inych pripravnych albumoch ako inspiraciu..... 😬
    a z marianinky som v strese.... 🤔

• to nebola ona, to bola modelka ..aspon myslim.

• zajo nieeeee, na tej fotke co mala v albume bola ona zozadu, nieee?? ved sme este rozoberali jej chrbat, ze je super....

• Ahojky holky? Pracujete se svatebním plánovačem, co je tu na strankach? Nezdá se vám zbytečně napřed? 🤔 Koukám, že jste tady docela sehraný tým... 😉 Tož přeju hodně štěstí a krásný svatební květen - vzepřít se nesmyslným pověrám 😎

• maaariii, keby som sa mala drzat svadobneho planovaca, tak som pred infarktom..... 😃
    nedrzim sa ho.... 😛 😃

• habibi, díky Bohu! 🙂 Můj nastávající má pocit, že je na všechno dost času... Myslím, že by nejraději plánoval a domlouval týden před tím... 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746