Svadba máj/květen 2010

23. dec 201357370
  • bola som so sestrou v avione až v 2 obchodoch mali šaty, jeden drahý a nikde nič a ten druhý celkom fajn a dobré ceny.
    Aj tak jej nič nesadlo.

• zajo, tak tie šaty by mohli spĺňať tvoju predstavu (aspoň si myslím) sú pekné, určite by ti pekne sedeli na postave a mohla by si ich využiť aj pri inej príležitosti 😉 Kukni si ich, keď tam pojdete.

• baby,prisli mi svadobne oznamenia a vobec sa mi nepacia,no hrozne su,ked na nete vyzerali v pooho a 60 EUR za take nic

• Sponzor fóra
  • maculienka, hoď do albumu foto... nedá sa to vyreklamovať?

• ahoj maculienka,daj tie oznamenia do fotoalbumu...
    podla mna ja tak moc nezalezi na svadobnom oznameni,ved aj tak ich posles a ti co ho dostanu urcite nepovedia ze sa im nelubi

• no dala som,ako ono to je v poho,len ten papier je taky tensi

• sak sa to hadam nepokrci,...ked s tym ludia budu zaobchadzat dobre...

• ved ano,len to vyzera tak lacno

• maculienka, su pekne a na papier kasli. aj tak to vacsina ludi zahodi

• aj podla mna su pekne

• jajndik baby,ste ma povzbudili troska 🙂

• ono netreba si zo vsetkeho tak robit tazku hlavu, neboj, su pekne.

• maculienka, vobec nevyzerajú špatne, práve naopak...je to tak, ako písali baby. Svadobné oznámenie vobec nieje dvoležité a aj keby si rozdávala zdrap papiera, na ktorom by si mala napísané, že bude svadba vtedy a vtedy, tak ti nik nemože nič povedať. Oznámenie je informácia o tom, že ste sa rozhodli vziať. Ale ak by si predsalen chcela, aby ti oznámenie posobilo luxusnejšie, tak si kúp ozdobný, alebo kľudne aj obyčajný farebný papier, vystrihni ho do rozmeru oznámení, urob si dierkovačom dve dierky a zviaž oznámko a papier stužkou, alebo aj takou tou trávou. Dá sa vymyslieť viac možností, ako to vylepšiť, ďaľšia je nalepiť na farebný papier, ktorý by prečnieval pod oznámkom a kľudne by si ho mohla mať postrihaný aj ozdobnými nožnicami...

• macu: oznámko vypadá fakt krásně, rozhodně ne lacině 😉

• macu: tez jsem se divala na tve oznameni... tez se mi libi... souhlasim s ostatnimi... lacine urco nevypada 🙂

• Sponzor fóra
  • Souhlas, oznamko je super.. 😉
    Ja byla dneska na p.shinu a rozhodla jsem se, ze si objednam sadu domu a budu se tem svym nehtum trochu venovat.. Pak jsem byla vyzkouset jeste solarko, taky spokojenost, vyzkousim, za jak dlouho chytnu barvu, at pak vim co a jak na svatbu.. 😃

• maculienka
    oznamko je pekné

• no co kocky, noveho nic? nic sa nevybavuje?

my cakame co potvrdi familia...kto ide a kto nie.

a inak...ani my to nepride, ze sa o par tyzdnov vydavam.

• tak ja sa pochvalim - vcera som si kupila pradlo, vyzdvihla oznamka a dohodla s kadernickou skusku... ak budem mat viac energie, hodim oznamka do albumu...

aj vas sa ludia ked vas stretnu pytaju "no co, uz mas vsetko nachystane?" 😒 ... uz som zacala hovorit, nech sa ma to nepytaju, ze to ani den pred svadbou nebude vsetko 😃
    a najviac ma prekvapilo ked sa to spytala baba, co sa vydavala minuly rok a tiez nieco zhanala na poslednu chvilu 🙂

• dobre ranko.

to mne hovoria... mate vsetko? vybavujte, rychlo to ubehne...no neako mam stale pocit ze mame caaaaaaaaas

• ahojte...
    aj nas sa to skoro kazdy pyta,...jeden par ma tiez 1.5, a ti stale hovoria ze maju cas...este nemaju ani oznamenia....my by sme mali mat uz asi skoro vsetko,len este cakame na poharky.mali by byt kolo 20.4

• mna sa to tiez vsetci pytaju...ja ani zdaleka nemam vsetko...a som teraz v takom stadiu, ze mi je vsetko jedno...bola som na skuske ucesu, vybavila ma za 15 minut, na skusku licenia vyzazistka neprisla, pretoze mala choreho otca ci co...myslela som, ze sa so mnou pohraju, ze budem vydiet ako budem vyzerat...no co.

• No, já jsem si včera dohodla zkoušku šatů a taky zkoušku účesu u kadeřnice, tak jsem dost zvědavá🙂

• jeeezis....vidiet...riadna tvrdka 😬

• caute babule.....
    tak to vyzera, ze svadba bude nakoniec v Park Inn Danube hotel .... tesiiiiiim... len cakame na kalkulaciu jedla, ci toho bude dost a co vsetko....ak to bude v poho, berieme.... 😃 😃 😃 😃
    od pondelka by sme mohli dat urobit konecne pozvanky....takze ziaaaaadny stres.... 😃 😃 😃

• ja ziadne skusanie ucesu ani majkapu nebudem mat,lebo ta co ma bude robit tak ona povedala ze to nerobieva,tak dufam ze to dobre dopadne...

• radka
    to je čo za blbosť?

• je si taka ista, ze to co Ti spravi sa Ti bude pacit?

• ja by som to tiez neriskovala, a to mi robi vlasy aj vizaz velmi dobra kamaratka a znamy. A aj tak idem na skusku

• babyy, mam pokusenie... nechcem byt hnusna, ale ked vidim niektore fotky co davaju baby, nemyslim konkretne tu v skupine, ale sem tam ked pozeram album, ake saty si vybrali baby...tak v par pripadoch mam pokusenie im napisat, nech skusia nieco ine...ze im to nejde, pripadne maju v tom velku rit - v tom pripade obtiahnute saty mat eeeee.... ja to nemyslim zle, ale sa cudujem, ako im v salone take saty mozu poradit. ved nevesta chce byt najkrasia vo svadobny den.. 🤔

tolko male zamyslenie na neskory vecer...dobru nocku

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov