Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
ahojky! zajo - to jim muzes rict/psat - pokud nemaj svatbu moc blizko. jestli vahaji nebo pochybuji nebo maji moznost menit - je dobre to rict, v jinem pripade by s tim stejne nic neudelaly a mohlo by je to znejistet nebo mrzet... Treba ja mela do vcerejska naladu - ze ty moje zarezervovane saty jsou vlastne skvele - ze jsou uplno jednoduche - tak dam trebas vetsiho "svarovskiho" a hlavne jsou prakticke - budu v nich cely den... A ted zase pochybuju. Zitra jsem mela jit zkouset - ale budu to asi rusit - to zkouseni, protoze moje poradkyne nemuzou... :-( Asi to moc resim... mela bych jit spat... Dobrou! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ja som pred 2 dňami dostala ip od nejakej kočky ohľadne skúšky účesu, napísala svoj názor a myslím že je to dobre. Nepovažujem to za zlé keď niekto napíše čo si myslí, musí dávať pozor iba na to ako to napíše. Zajo samozrejme jej napíš, ale nie v štýle čo si slepá, máš veľkú riť to nemôžeš myslieť vážne s tými šatami. Keď to napíšeš jemne možno ti ešte poďakuje.
Odpovedať
Kadan, zdielam tvoj nazor do bodky !!!!!! inac, mne sa tvoj uces paci ... ten co mas v albume, aj rozpusteny, aj vypnuty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Termix Tie topánočky čo si pridala sú peknučké
Odpovedať
nadherne ... tazka dilema, ci si ich ma kupit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
je to na tebe, ak ich nebudeš využívať tak je to podľa mňa zbytočnosť.
Odpovedať
veruze asi nebudem :-( ... ibazeby som si ich odlozila na dalsiu svadbu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dilemu, ci si objednavat topanky z netu...pacia sa, ale bojim sa, ci budu dobre :-(
Odpovedať
tinka, ja uz som si objednala z netu asi tak ..... milion parov topanok a sadli mi skoro vsetky ;-) ... tam je vyhoda, ze su omnoho lacnejsie, ako v obchode, takze risk je zisk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
práve mi volal kuriér že mám balíček, keďže som v robote budE To na pošte, žeby oznamká??? :-D :-D Asi zdrhnem a idem po ne.....
Odpovedať
Profilova fotka
termix: aj lepsi vyber, najma pekne svadobne nikde neviem najst...este dnes idem pokukat a ked nic nenajdem, vecer objednavam.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, tak dnes som lepšie kukla tie šaty a mne sa fakt lúbia, a aj cena je veľmi dobrá 15,50€ okrem týchto sú tam ešte tiež po kolená a na ramienka s V výstrihom, tiež čierno biele. Nebola si sa na ne pozrieť? tinka, ja som si tiež objednala z netu topánky a som veľmi spokojná. Možno to je šťastie, že mi tak perfektne sadli, ale som spokojná :-) kadan, tak držím palce :-) hneď nás informuj, že aké sú ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte. nebola som...som sa nevyskytla este v tescu. Ale zoberiem tie ciernobiele...hadam budu dobre, miery sedia. kadan, sup sem oznamkaa,sme tu zvedave
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, poslední dobou vás nestíhám ani dočítat - jste čímdál ukecanější, jak se blíží máj :-D Musím se pochlubit, že máme další věc z krku, dneska jsme nabalili a rozvezli koláčky s oznámením, zítra objedem zbytek rodiny, tak už budou konečně všichni oficiálně pozvaní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hlásim sa oznamká sú pekné, pokúsim sa skenovať, ešte som to na domácom neskúšala, snáď to zvládnem
Odpovedať
lucique - ty mě děsíš!!! My budeme rozvážet výslužky až těsně před... i oznámení... a nějaké krabičky s cukrovím dáme až na svatbě... kadan - těším se na oznámení... a ještě jak jsme tu řešily jestli říct nebo neříct o tom, že šaty nesluší - souhlasím s tím, že jemně - ale říct... ;-) Já jsem z těch svých šatů už celá nemocná... mám pocit, že konečně vím, co bych chtěla - ale podobné v mém salónu nejsou - a já už nemůžu couvnout - mám v tom salóně slevy na květiny, restauraci... spoléhám na to, že ve středu to konečně rozseknu... přeji příjemné řešení svatebních záležitostí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii, neděs se, jednak máš svatbu skoro měsíc po nás a jednak jsem už to chtěla mít všechno pozvané, rodinou se šířily spekulace, koho asi pozveme :-)
Odpovedať
lucique: dobrá dobrá ;-)
Odpovedať
dobre ranko. u nas sa zakusky budu roznasat v piatok pred svadbou. nooo...takto presne o tyzdnov, uz budem na ceste kadernicke. ale aj tak sa mi to zda neako priliz skoro. ci vyspavat zo stresov asi nebudem moct..tak to je jedno no a od zajtra to uz bude tyzdnov a nieco...fuuuuuuuha. ale aj tak tieto tri tyzdne nemam co riesit, takze ziaden stres. neako mi to nezapaluje.
Odpovedať
to len ked si to tu otvorim, precitam kolko dni do svadby...co vsetko mate a nemate..tak si to tak viacej clovek uvedomuje. V beznom zivote ani nie.
Odpovedať
Profilova fotka
videla som ako maluje aj cese,a sa mi to lubilo,tak dufam ze ma nepokazi,ale den pred svadbou idem k nej na obocie tak sa jej spytam a uvidim co mi povie
Odpovedať
holky, kde jste koupily svatebni botky? jak jeste nemam saty - tak jsem nesla primo na vec - ale divala jsem se v obchodech a vubec tu nemaj vyber... maji trebas jedny nebo dvoje lodicky a vubec ne hezky... :-| jinak my sice resime svatbu - ale vic resime bydleni... chteli jsme mit hotovou pudni vestavbu do svatby, ale ted to vypada - ze se to nestihne... :-| no a neco pozitivniho... tesime se, ze jo...? ;-)
Odpovedať
kadan, pekne oznamko
Odpovedať
Profilova fotka
radka aj tak si myslím že by ťa mala nalíčiť skôr. Môže mať určitú predstavu ale nemusí sa ti to hodiť, alebo tebe páčiť. Skús poprípade povedať že ideš niekomu inému na svadbu- oslavu nech ťa nalíči. Budeš mať aspoň nejakú predstavu. Kočky čo to noje oznamko hmm?
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kadan - super oznamko, paci sa mi aj grafika aj texty :-)
Odpovedať
kadan moc mile oznamko - moc vam to spolu slusi a krasne vse sladeno :-) nevedela jsem, ze se budete brat az tak odpolko. my budeme mit obrad asi 13:30 a to jsem si myslela - ze je pozde :-D :-D :-D
Odpovedať
maaariii, u nas sa robi obrad okolo druhej, tretej, stvrtej..a potom je jedna oslava. nie rodina a kamarati zvlast. a az do raaaaaaaaaana.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, jo, zajímavé oznamko, fotka povedená a texty mi přijdou docela odvážné ;-) tak koukám, že to máme spíš na slovenský způsob - obřad později (14:00) a pak oslava se všemi dohromady (převažuje rodina) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem O tých časoch sme sa už bavili, mne to vyhovuje aspoň sa troška vyspím 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?