Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kadan: oznamko se vam opravdu moc povedlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Akurát sme porozdávali oznamká, už len čakáme na potvrdenie. Bola som aj v kvetinárstve vraj stačí prísť týždeň pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme za vikend obehali dostupnu rodinu s pozvankami, takze zase nieco z krku :-)
Odpovedať
Tak u nás je běžné mít rozlučku týden nebo čtrnáct dní před svatbou - s kamarádama a pak svatbu - kde jsou jen nejbližší kamarádi a víc rodiny - ale my to máme taky trochu jinak. Na naší svatbě převažují kamarádi. Oslavu s širší rodinou budeme dělat až po bráchový svatbě (zač.září) právě s ním dohromady... Jinak jsme zase dnes v přípravách trochu pokročili, je to příjemný pocit... už jsem si začínala s hrůzou myslet - že se budeme brát v lese jen se svědkama a jíst budeme, co si ulovíme :-D :-D :-D
Odpovedať
nesnivaju sa vam zle sny? mne sa dnes snivalo, ze ma mali ucesat a namalovat...a nic, som plakala, pozerala na hodiny...jedna, dve, tri hodiny..svadba o pol stvrtej, a ja nic na hlave ani na xichte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo, snů, kdy nebylo nic hotové, už jsem měla hodně :-( Taky vždycky nenamalovaná, neučesaná, hrůza
Odpovedať
jejda - to naštěstí zatím nemám... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,mne sa zatial tiez nic nesniva o svadbe a dufam ze ked sa bude tak len nieco pekne... a pripajam sa KADAN-mate velmi pekne oznamenia a ten versik je super
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tieto sny pravidelne...po prebudeni cely den na to myslim a kontrolujem diar, ci som na nic nezabudla... aj ked je to pomerne est "daleko" nechapem preco tak "v sne zmatkujem"...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky,zdálo se mi že nemám svatební šaty a na rychlo jsem hledala jiné,ale nikde nic nebylo! no hrůůůůza :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj motejlka isto cosi zozenies
Odpovedať
Profilova fotka
radka0 - ne ne,to se mi jen zdálo. Měla jsem boty a šaty jako první věc už někdy v říjnu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, mne sa o svadbe prvý krát snívalo tesne pred tým ako sme spolu vobec niečo začali. Pamatám si, že prišiel pomňa. Vyzerala som ho z balkóna a keď som ho zbadala, tak sa mi veľmi páčil. Keď už sme mali ísť na úrad, tak sme museli na niečo čakať, dal mi prsteň so zeleným očkom a ja som mu vtedy povedala, že si ho nemožem zobrať, lebo sme spolu ešte nespali :-p Potom sa mi o svadbe dlho nesnívalo, ale zas sa mi začalo odkedy sme sa rozhodli, že sa vezmeme. Takých snov som mala niekoľko , no a posledný bol taký, že som šla od kaderníčky(účes a dlhý závoj na hlave) pešo cez mesto, cestou som postretávala zopár neviest, ktoré sa dosť ponáhlali, aby všetko postíhali. Keď som si uvedomila, že musím byť pripravená ešte skorej, tak ma prepadla panika. Cestou som ale ešte stihla niečo pozbierať na výzdobu našich dvier (ani ich neplánujem zdobiť) :-D kadan, super je to oznámko, som rada, že to dobre dopadlo. Predpokladám, že aj polovička je spokojná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
motejlka,prepac ja som lze citala
Odpovedať
40 dni mame do svadby...stale som kludna. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam o par dni menej....a tiez nepocitujem ze by som bola nejaka nervozna
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak zaujímavý sen... :-D ja som posledné cca 2 týždne nič neriešila a momentálne nemám potrebu ani niečo vybavovať. Bola som síce so sestrou pozerať šaty a s mamkou kabelku a topánky no ja osobne som nič neriešila. Mám útlm. Jediné čo v najbližšej dobe musím doriešiť je dišpenz, miláčik nemá príjmanie a birmovku. Myslela som že ho tam pošlem, dokonca to navrhol on sám no tetuška povedala že to musím žiadať ja a nie on. Rozmýšľam že tam skočíme na budúci týždeň. Drahý je rád že oznamko každý pochváli, žeby sa pýšil cudzím perím?? Ale nie vždy povie že to ja som za to zodpovedná. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
motejlka: takovy sen se mi teda nezdal, jen doufam, ze se tvuj sen nezmeni v moji skutecnost.. ;-) Stale cekam na saty, ale jen o patku, pak pisu dotaz, jak to s nima vypada.. 8-( Jinak o svatbe se mi nezda, to spis svedkyni :-D My uz jsme skoncili s pripravama, byli jsme jen 4-krat, vcera se domlouvali rodice co a jak, nase mamina se ted v tydnu stavi za tetou, u ni se budou delat kolace a zakusky, tak uvidime, s cim prijde.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Juchuuu, prstýnky už jsou na cestě k nám - přes půl světa :-) Zatím čekají na odbavení v Melbourne, snad se to cestou neztratí.
Odpovedať
Profilova fotka
Kadan: tak pozerám že máe svadbu v rovnaký deň,tak budem sledovať či všetko stíham ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci neboj dorazia wal ako si na tom? Čo máš a čo nie?
Odpovedať
ahojte, my budeme mat svadbu tiez v maji :-) kadan, nemas fotky z toho tvojho ucesu aj zozadu? velmi pekne, chcem rozpustene vlasy a mam ofinku, tak hladam inspiracie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisa pozriem
Odpovedať
krasne x-) x-) x-) ja som chcela nieco este jednoduchsie. videla som ho tu v niektorom albume, len to neviem najst :-( mala len boky vypnute do takych prstienkov a drobne kvietky v tom
Odpovedať
Profilova fotka
sisa dala som tam ešte jednu
Odpovedať
kadan, je fakt krasny a velmi sa ti hodi x-) :-) vyzera naozaj slavnostne oproti tomu rozpustenemu.
Odpovedať
Profilova fotka
dneska jsem byla na zkoušce líčení u druhé paní (kosmetička), definitivně jsem se rozhodla pro tu první :-D ale aspoň jsem se kompletně oblíkla, zvažuju výraznější náušnice a taky mám konečně fotku v profilu :-) už jako nevěsta 8-)
Odpovedať
Ahojky - tak za chvíli dám do fotek moje šaty... našla jsem ty - co se o nich píše - to jsou ony x-) kadan: uces krasny!!! moc!!! x-) luci: divala jsem se na tve nausnice - jsou krasne. ja osobne bych mozna tez zkusila vyraznejsi. nemas foto dohromady s satiskama? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii, nemám, jsem jouda, došlo mi to až později.. dám do alba ty, které asi ještě objednám, ať je něco vidět, když už nebudu dávat nic na krk jo a ty šaty jsou krásné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, potrebujem radu. tie ktore ste topanko-maniancky...neviem najst ziadne pekne botky k popolnocnym satam (tmavofialove alebo cierne). Obehala som Batu, Salamander, Stiefelkonig a Wojas. Deichmanu, humanicu a john garfield sa chcem vyhnut. Poznate este nejaku schopnu obuv s peknymi botickami?????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?