Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
bosacka uz jsem to zpet - tez mi nejak ten uces na tebe nesedi - to vycesani nahoru. hledala jsem v "mem" albu - co mam v ntb, ale nenasla jsem nic pro tak dlouhe vlasy...
Odpovedať
bosacka make-up se mi libi, mrknu na lubi album ;-)
Odpovedať
lubi, krasne ucesy! jen bych se bala, ze se takove rozpustene budou muset v prubehu dne upravovat... ale to asi vsechny, ze? navic si na sebe predstavuju neco v tom stylu taky :-N liceni je na fotce nezretelne - celkove se zda byt jemne - to se mi libi! rasy a linky jsou krasne, oboci krasny tvar - pod obocim to jde doruzova? - jestli ta ruzova "ladi" k necemu dalsimu tak jo - ale videla jsem nejake nevesty s fialovyma stinama a prislo mi to "bez spojky" dost divny... a jaky mas ve finale saty? divala jsem se na tve album - nektere mas zarezevovane a jine "moje vybrane"...
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, pozerala som tie ucesy, ale nechcem take rozpustene, skor viac vypnute, mozno uplne. este dam foto jednej baby odtialto, ktora sa mi fakt paci ako bola cela upravena... a kadernicke som ukazovala tu foto a ze to skusi... a dopadlo to ako to dopadlo a lubi, ked som videla tvoje licenie hned ma napadlo, ze to ma takto pekne jemne nemohla namalovat? ono to az tak tam nevidno, ale mala som to cele trblietkove, ako na ples
Odpovedať
Profilova fotka
maaarii ja mam napriklad velmi dlhe a tazke vlasy a po skuske ucesu, kde to an nebolo tak uplne zalakovane a ktora bola v sobotu rano mi ten uces drzal az do nedele vecera kedy som ho pracne rozcesavala :-) Rada: pred svadbou zopar dni az tyzdne ziaden kondicioner, ziaden balzam, nic...strasne sa po nom smykaju vlasy, uces vydrzi ovela menej :-) a to malovanie....trebalo sa zladit s tou babou co ma malovala, vyskusali sme toho vela, kym sme dosli k zaveru ze som bola spokojna :-) bosacka..a co keby si proste sla ku kadernicke nech ti nieco vyskusa? oni niekedy najlepsie vedia odhadnut co bude super vyzerat (podla typu a kvality vlasov, dlzky, tvaru hlavy...) . Mne napriklad vlasy hore nevydrzia dlhsie ako 2-3 hodiny ani keby som sa posr... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, ja som bola u kadernicky... a na tu fotku povedala ze je to velmi pekne, ze to vyskusame... a nakoniec robila ine so slovami, ze asi sa mi to aj tak nebude pacit :-| a kym sa mi susili vlasy cesala sesternicu (a to ked sme sa prv len rozpravali vravela, ze mi skusi aj z rovnych aj z natocenych... sesternica ma akoze z rovnych)
Odpovedať
lucsy, saty su krasne vsetky, budes nadherna nevesta x-) mne sa pacia aj prve aj tretie, ale tazko sa porovnava takto podla fotiek, ked nevidime vsetky pohlady na teba. bosacka, ten uces1 sa mi zda lepsi, ten druhy sa mi tiez na tebe nepaci, akurat z tej jednej strany, kde mas nejak inak kudrlinky urobene. a mejkap je super :-) s cim si nebola spokojna?
Odpovedať
lubi, licenie krasne, jemne, decentne, ako pre nevestu x-) mne sa moc nepaci silne licenie, pripada mi to k bielym satam trochu vulgarne. bosacka, pozrela som tie fotky este raz. na oznamku vyzeras velmi mladucko a ten uces ti podla mna minimalne 10 rokov pridal. neviem, co mas za kadernicku, aj ja ako laik vidim, ze oba ucesy su uplne o niecom inom, nez pri tej neveste co sa ti tak paci. nechces zmenit kadernicku? :-p
Odpovedať
Rada by som si ho vytvorila ale nomozem kvoli mojmu ex manzelovi on nevie ze sa znova vydavam,a asi takto je to aj lepšie lebo vie zneprijemnit cloveku zivot
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka: slouhlasim se sisa - opravdu s tim ucesem vypadas o hodne starsi.. nemas v okoli nejakou jinou kadernici, ktera by te mohla ucesat? Navic kdyz ti uz u cesani rikala, ze se ti to asi nebude libit.. :-N Nebo kuk do myho alba, dam tam 3 ucesy, co neco takoveho? :-)
Odpovedať
ahojte. mamina...ved nemusis dat do albumu tvoju fotku. a o exom mi nieco hovor.....brrrrrrrrrrr bosacka, prvy uces je o nieco lepsi...ale stale mi to pride...no nieje to ono. |-| skus jej ukazat iny uces... inak, ked ta tatko ucese..platis zato?
Odpovedať
vcera som si kupila nohavicky svadobne, podvazok na nohu, podprdu po polnoci... dnes sa vraciam do obchodov, som nekupila topanky po polnoci... som stala nad nimi, i ked boli vysoke, tak som ich nekupila s tym..ze neviem ci to je ono...sa mi to ulezalo v hlave, ja truba..som ich mala kupit. A nocnu koselu by som chcela, tak uvidim co bude... Drahy ma odlozeny oblek, tak zas bude o starost menej.... v nedelu ho ideme kupit, teraz je prec, pride v piatok, v sobotu ideme bratovi na svadbu...som z tej ich nervozna viacej ako z nasej. :-p Ale chcem do konca tyzdna dorobit menovky, par ludi pribudlo =-) nas bude kooopec, tolko ludi som nechcela na svadbe.. |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Teda koukam, ze vy toho mate spoustu.. No asi si budu muset sepsat, co jeste musim koupit/zaridit/udelat.. :-. Vezmu si na pomoc beremese planovac a uvidime.. :-N
Odpovedať
jooj, ten planovac - pocita mi akurat dni do svadby. tie niektore ulohy co su tam - som to zmazala, dala si tam svoje- o aj tak to mam napisane na papieriku a vyskrtavam. drahy stale melie o motyliku - moze mat motylik? ked ma kremovu vestu, tak moze mat z takej istej latky motyla? neviem co s tym stale ma..... ]-(
Odpovedať
tie topanky co mam...su sice pohodlne, ale sa mi nehodia k satam ktore mam :-p ja musim stale nieco riesit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zajo: jestli se mu motylek libi, proc ne? :-) Me ted napadlo, kdyz budu mit sampan saty, jestli to nebude vypadat divne, kdyz bude mit pritel bilou kosili.. Svatba bude lila, takze moje kytka bude asi kremove ruze a neco v lila, takze pritel bude mit lila kravatu, ale ted s tou kosili nevim, nevim.. :-N No nic, ja jdu snidat, jsem ted do pristi stredy off ze skoly, tak mam takovy volny rezim.. :-D
Odpovedať
by mala byt maslova kosela
Odpovedať
zajo 79 a aku mas predstavu o topankachja som si kupila tiez topanky k maslovym satam maju 5 cm podpatok ale nemozem ich zobrat lebo som vyzsia od nastavajuceho keby si hccel a tak ti poslem potom foto na mail.
Odpovedať
zajo, tiez si myslim, ze motylik je v pohode :-) ja som konecne objednala obrucky :-D koncom tyzdna pojdeme vybavit topanky a drahemu koselu s kravatou, saty sa siju, obleky tiez, dnes ideme dohodnut menu. este potrebujem zopar mandli a vytlacit vignety na vino :-p co mi este chyba? =-)
Odpovedať
mamina, my sme obaja rovnaki a zrejme budem aj tak riesit opatky ;-) co si chces obut? este som uvazovala nad balerinkami, ved uvidim, co budu v obchodoch mat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mamina85: a vadi to moc, ze jsi vyssi? Ja myslim, ze ty podpatky k tomu patri.. :-) sisa: jak dlouho bude trvat vyroba prstynku? Budete delat nejake darecky pro hosty? Ja jsem si rikala, ze neni potreba, kdyz budou vysluzky, ale nevim, nevim.. =-)
Odpovedať
tak uz mame menu dohodnute x-) dalsia vec z krku :-p :-D lucsy, mali by ich mat skladom a buduci tyzden by sme ich mali mat doma :-) musim ist robit kvetinky na tortu, vobec sa akosi nehybem dalej :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sisa.b: tak to jo, nam je totiz delali na zakazku, taxem si rikala, ze jsi odvazna, jestli je taky tak objednavate.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
téda vy ste ale usilovné v tom písaní ;-) lucsynka, ja som nevidela tvoje nové šaty :-( , ale teším sa s tebou 8-) bosáčka, skús kaderníčke povedať, aby ti tie vlasy tak neulízala po bokoch hlavy alebo viac spustiť ofinku. To líčenie sa mi celkom páči až na tie trblietky, zdá sa mi, že ti to ani moc rovnomerne nenaniesla. Miesto nich určite svetlý tieň, kľudne perleťový (niečo ako má zajo) do vonkajšieho kútika oka može byť aj taký, aký ti použila pri tomto líčení a všetko vytieňované do stratena. Mimochodom, máš veľmi pekné naušničky ;-) lubi, nemáš fotku kde máš zavreté oko? Skús sa eše namalovať aj bez tej čiernej ceruzky, aspoň pod okom ju skús vynechať. Zdá sa mi, že ti to oko zbytočne zmenšuje. mamina, tak s tým, že nechceš vytvárať album kvoli bývalému, ťa plne chápem. Ja som sa včera dozvedela, že moja "kamarátka" vykecala mojmu bývalému, že sa budem vydávať. Nechápem, načo mu vešia na nos takéto informácie, veď je to moja vec.
Odpovedať
sissa b ja mam balerinky,zlatej farby vrabciak ved to aby mi nezobral starsieho syna ,aj ja sa bojim toho ze mu to niekto povie
Odpovedať
mojmu byvalemu to vykecali moje deti hned pri prvej prilezitosti :-N rovno mi zavolal a spytal sa ma, ci mi ma ist za svedka :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no niektorý ľudia vedia pekne znepríjemniť život ]-( baby, dala som si do albumu http://www.mojasvadba.sk/album/album.... fotky z mojho líčenia, očakávam tvrdú kritiku (viem, obočie nemám upravené a v druhom líčení sprostú špirálu), ale zaujíma ma váš názor. ďakujem
Odpovedať
vrabciak, jedotka jednoznacne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jé, tak to som nečakala, ďakujem. Nieje to finálna verzia, ešte chcem niečo poskúšať. To druhé líčenie som robila ráno pred tým, ako som šla do práce, takže žiadne hrajinkanie (aj preto je to tak nedokonalé a linka roztrasená) musím skúšať hlavne v strese, kto vie ako na tom budem v ten deň :-)
Odpovedať
som normalna, ze ma napr. licienie nejak neberie? :-N ku kozmeticke nejdem, vzdy som sa patlala sama a aj vsetky kamaratky naokolo, tak to nejak napatlem aj teraz :-D akurat vyschnutu spiralu musim vymenit za novu :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?