Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
zajo - nekde na netu jsem cetla - ze motylek se hodi akorat ke fraku a pásu. Ale jak ti říkaj tu holky - jestli se mu/vám to líbí., tak dejte motýlka... moje svědkyně třeba - měla mít krásné šaty šité na míru z Ameriky, ale už je pozdě na objednání - prý bude mít halenku a černé kalhoty. A moje maminka taky... Nejsou to vůbec parádnice... :-S s oblekem je legrace - když jsem prohodila něco jakože by měl můj přítel zhubnout do svatby - opáčil, že prý by mu pak nebyl oblek :-p zabít... :-D musely byste ho vidět - pořád svaly svaly a pak nejde sehat košile - všechny malý přes ramena a prsa :-p lucsy - já mám zatím v plánu, že k mým šampáň šatům bude mít můj drahý šampáň kravatu i košili. Viděla jsem na fotkách taky bílou košili a šampáň kravatu - vypadalo to dobře. Ještě zvažuju šampáň košili a oranžovou kravatu (budu mít kyti šampáň a oranž.), ale aby měl bílou košili a nic šampáň bych nechtěla... Ale je to na vkusu... vrabciak - krasne liceni!!! jen bych prece jen mozna trochu pridala kvuli fotkam - trebas jen na aranzovany fotky... licis se sama? sikulka! ;o)
Odpovedať
sisa taky me napadlo, ze bych se nalicila sama - myslim, ze je to uplno normalni a kdyz se umis dobre namalovat tak nejlepsi varianta - finance i organizacne... zkousek liceni muzes mit kollik chces... :-D ja se moc nemaluju - denne jen rasy - tak se asi odborne necham - ale jeste nemam nikoho domluvenyho...
Odpovedať
obuti - muj mily je jen o trochu vetsi nez ja - nechtela bych, aby byl diky mym podpatkum mensi - tez jsem zvazovala baleriny - ale prijde mi to takovy divny - bez podpadku. nasla jsem v jednom obchudku krasny - jakoze baleriny na mini podpadku - a ty chci! ;o) jen nechci - aby staly litr a pul a urco nechci v hnede - v jine je nemeli... :-(
Odpovedať
clovek sem chvili nejde a kdyz je ukecany jako ja - chce se ke vsemu vyjadrit - pak je to nadlouho :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja teda mam domluvene liceni prez svedkyni, jeste ne ale na urcito, ale vymyslela jsem, ze bych sla na zkousku tyden pred, to budeme mit rozlucku, tak abych to nejak " vyuzila ", ale ted o tomp remyslim, ze je to dost pozde.. Pry je ta kosmeticka sikovna, ma dva kurzy, dela i pekne gel. nehtiky. Ze bych si mela namyslet, co bych tak chtela a pak to nejak spolu doladime, ale ted premyslim, ze bych asi mela jit na zkousku driv.. =-)
Odpovedať
lucsynka: Já mám domluvenou zkoušku účesu na pondělí teprve..a líčení taky ještě neproběhlo.. Je to zbytečné tam chodit nějak brzo..možná na ten účes jo..kdyby bylo potřeba sehnat ještě něco do vlasů..ale na líčení nic nevymyslíš..:-) A co šaty? Ty poslední vypadají moc pěkně..a barva svatby zůstane.. Kolik tě ty čínské stály? Je to vážně hnus, takové podfuky..
Odpovedať
Profilova fotka
No kadernice bude 14 dnu pred - strih a barva a taky zkouska ucesu, jinak mam do vlasu strasovou celenku, ale jeste nevim, jestli ji vyuziju.. Liceni snad bude dobry.. Ty cinske se vsim plus spodnici, ktera ted nekdy dojde staly 6000Kc. Jinak barva zustava lila, jen asi priteli budeme muset koupit sampan kosili, kdyz mam sampan saty. Takze nebude bilo - lala, ale sampan-lila.. Nevadi, taky to bude pekne.. ;-) Ted jsem doma, tak sedim porad na netu a nechce se mi delat nic do skoly ( a ze bych mela ), radeji sedim na beremese, koukam na youtube na videa, jeste chci kouknout na vcerejsi Ano, sefe.. :-) Zjistuju ze net ( a hlavne beremese ) je strasne navykovy.. :-D
Odpovedať
Já nesmím před ženichem na beremese..on je na to už alergický..:-D Chodíš do školy, jo? Kam a na co?
Odpovedať
lucsy kdybys ty jsi tu mela fotku tech cinskych satu? strasne by me zajimaly... jak vypadaji a jak vypadaji na tobe - i kdyz je nechces... a uz vis, jak to budes resit? nebo az v klidu po svatbe? jak funguje tady ten bazar? mate zkusenost? prece mi nic nedaj do ruky bez penez a ja zase nedam penize dokud to nebudu mit v ruce... a zadny zaruky - jak jsou v internetovych obchodech a v zakone tu prece nikdo nehlida, ne...? diky! 8-)
Odpovedať
jj, pritel vubec nevi, ze jsem na beremese :-( to by mi neproslo... :-| ale sam se o zarizovani bavit nechce - tak co mam delat? :-N a vy jste takovy v poho... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka účes je sám o sebe je pekný no tebe sa nehodí, vyzeráš byť staršia. Skús niečo iné
Odpovedať
přesně tak..nechce se o tom ani bavit..prej nemluvím o ničem jiném..ale to bude tím, že se vidíme asi 2 hodiny denně večer, tak má pak pocit, že o tom pořád mluvím..
Odpovedať
Článok sa načítava...
i sana - tak to mame stejne - nekdo v posilovne mu navykladal - ze zensky resi jen svatbu a je jim jedno koho si berou - takova pitomost!!!
Odpovedať
Profilova fotka
lubi si pekne nalíčená, svedčí ti to mamina veď tam nemusíš dávať tvoj portrét daj to čo sa ti páči, šaty, kvety.... a ak budeš chcieť posúdiť či si dobre nalíčená, učesaná, oblečená tak to tam daj iba na 20 min. keď budeš vedieť že nás tu je dosť na ohodnotenie. Poprípade môžeš poslať email aby to bolo úplne tajné.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak líčenie 2 sa mi viac páči máš pekné "kukadlá" /i keď by som dala jemnejšiu linku, je dosť výrazná
Odpovedať
mamina tez jsem pro nejakou fotecku. tvuj byvaly chodi na tento web? a myslis, ze by te tu nasel - kdyz by neznal tvoje jmeno? a holky, vasi nastavajici chodi na tento web? vzdyt by vas videli v satech a vse to zdobeni okolo... to bych asi nechtela...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja delam vyssi zdravku :-| a ted mame "studijni volno" do pristiho ctvrtku, ale jeste jsem nic nenastudovala.. maaariii:tak davam foto original - kopie pro porovnani a pro zasmani :-) jsou bez spodnice, ale ta uz je nezachrani.. 8-(
Odpovedať
lucsy tak jsem na to mrkla - to teda tejpci fakt zvorali!!! neda se to reklamovat? trochu je to tez tou spodnici a kdybys to s nimi myslela vazne - mozna bys je jeste nekde malicko upravila - ale kazdopado rozdil je brutalni!!! treba jen ta barva... na to prece musi byt zakon - musej ti vratit prachy!!!
Odpovedať
i sana mas tebe na fotce v satickach? nejak si rada prohlizim nevesty :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ted uz se smeju, uz mam krasny saty, tak je mi to tak nejak "jedno", zkusim je strelit na aukru a kdyz se nepodari, tak budou ve skrini, dokud je nesezerou moli.. =-) Je to komplikovany - objednavala jsem saty prez mimibazar a opravdu nemam nervy resit, jestli by nesly vratit.. jak rikal pritel - aspon mam hadry na falesnou nevestu :-D
Odpovedať
mas dobreho pritele... gratuluju!!! bere to s humorem - jak ctu - a podrzi... v podstate - kdyz nejde o zivot - nejde o nic... trapit se tim nema cenu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jak rikal: stane se, holt v zivote se jeste stanou horsi veci.. A vcera, kdyz jsme telefonovali, tak byl rad, ze uz mam satky ( jen nechapal, ze asi budu menit rezervaci.. ) :-D
Odpovedať
no to ten muj taky nechapal - ale ten byl jeste v pohode - nejvic nechapala mamka a rikala, ze nadelam, kvuli satum... ze na tom prece nezalezi - ze by vzala prvni, co sednou a libej se mi - prvni jsem teda urco nebrala - ale nevim, jak jste to mely vy - ale me sedely skoro vsechny, co jsem zkousela - takova slusna desitka - kdyz teda pocitam jen ten salon, kde je nakonec mam a jsem jim upsana se vsim vsudy... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Me dneska mamka rikala, ze snad nechci jit v tech satech, ze jsou vazne hrozny. Ze ma jedinou dceru, tak myslela, ze kdyz ji bude vdavat, tak bude jak princezna a ne v takovych hruzach.. :-D Jeste jsem ji nerikala, ze mam saty, hned by vyzvidala jaky, jakou barvu, ze chce videt fotky a na to jsem opravdu nemela naladu.. 8-( Jedini kdo je uvidi predem jsou kamoska-svedkyne-floristka co se mnou vybirala, kadernice a kosmeticka.. Ostatni az live 22. kvetna.. :-D
Odpovedať
tak to koukam, ti mamka pekne oslazuje zivot - mne nasi zarizuji cukrovi a kdyz jsem se ptala - jestli se nejak objednavaji kosicky s prstynky nebo labutky nebo zdobeny krabicky na vejsluzky - tak se na me nasi tak oborili - ze resim hlouposti - a to jsem se jen ptala - vubec jsem nerikala - jak to chci nebo nechci... hruuuuuuza... me saty videly na me dve kamosky a mamka, na fotce - krome navstevniku meho alba na beremese - sestra=svedkyne, floristka, kadernice, kosmeticka...
Odpovedať
Profilova fotka
lucy A nám ich kedy ukážeš?????
Odpovedať
tak moc jsem chtela, aby se me saty libily mamce, ze jsem malem mela takovy - co se libily vic ji nez me - ale pres to, ze si vsichni klepali na hlavu - ze chci znova zkouset stejny saty ve stejnym salonu - jsem do toho sla - a mam krasny saty, ze kterych jsou prave uneseny kamosky i mamka :-) jestli si dobre pamatuju tve saty - jakoze uz zmizely z alba - tak stejne budes krasna princezna... ;-)
Odpovedať
dnes mi kamoska, co mi bude pect dort poslala fotku - jak ten dort zkousela - a jsem total zklamana :-( delala ho podle fotky a stejny je na nem jen to ovoce... snad ho bude umet vylepsit podle mych predstav.
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii: a kamoska je cukrarka?
Odpovedať
Profilova fotka
mari waw tie šaty sú super, nemám slov, perfektné ;-) aj tá kytička sa mi páči aj ornitogalung je pekné také chcem aj ja. daj foto torty
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?