Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
i sana - ten jak jsi objednala je hezky. a budete tam mit figurku? ta na fotce je mila... premyslim, jestli tez nemam dort nekde zadat - problem je v tom, ze cukrovi zarizuje mamka a mysli, jak uz jsem tu psala, ze to moc resim a ze slibila, ze zaridi, tak proc vymyslim hlouposti... zkusim se domluvit s tou kamoskou - ale strasne blbe se to rika... nebo jestli mam mlzit...? jeste uvidim... kazdopado ta kamoska=cukrarka ceka na odpoved na mail... vyspim se na to :-)
Odpovedať
zajo tez jsem chtela sitkove kremove - ale co jsem se divala - vypadaly doruzova - meli je jen v jednom obchode, jinde delali, ze se sitkove kremove nevyrabi :-N a jsou teda docela drahe... zatim mam samodrzky kremove, jako rezervni - teda mozna spis naopak - chcu ty sitkove...
Odpovedať
zajo, na diskusi o bublifucich jsem cetla, ze to muze dost poskodit saty - byly tam teda oboje nazory - pro i proti... mas primo svatebni nebo obyc?
Odpovedať
oblekove ponozky? to existuje? :-o
Odpovedať
v bepone mali kremove, paraadne, ale uz som ojeplieskala tolko, ze som isla domov..ze kupim neskor. oblekove ponozky? jasneee...su vyssie ako normalne ponozky. nema totiz trcat noha, ked si chlap sadne a vyhrnie sa nohavica. normalne bublifuky mam.. no nemienim sa s tym polievat, to skor pre deti, ked tam budu behat po hotely, nech maju neaku zabavku.
Odpovedať
maaariii: Dort bez figurek..figurky se mi nelíbí..:-p Asi bych jí na rovinu řekla, že chceš něco víc profesionálního.. Mě dneska byla kamoška líčit.. Dělá mistrovou kosmetičkám, takže je dobrá..aspoň něco..:-)
Odpovedať
marii, tie original torty su obe krasne x-) normalne si ma navnadila a mozno spravim aj nejaku ovocno-tvarohovu, budeme mat dost deti, pre ne bude urcite vhodnejsia nez malsove. aj ked vrchne poschodie som chcela robit s trasenym mandarinkovym kremom, mnam :-) kazdopadne kamaratka pouzila asi jahody z konzervy a tie boky velmi malo ozdobila. mozno na skusku nechcela moc minat, ale s cerstvym ovocim to urcite inak ukaze. tie torty vobec nie su narocne
Odpovedať
Profilova fotka
fjuu konecne mam dokopane zakusky do stastneho konca.....kedze budeme robit vysluzky pred svadbou aj v BA aj v TT, tak davame piect cast zakuskov v BA a prave cast v TT, aby sa to potom neprevliakalo sem a tam... a zajtra si idem oddychnut a nemysliet na svadbu, idem si trochu uzit este sneh do alp :-) inac rozlucku so slobodou mate uz naplanovanu? ja robim tyzden pred svadbou, jaaaj to bud estrasna opica 8-)
Odpovedať
ja idem tyzden pred svadbou do Patiniec..na jednu noc, beriem moje buduce svagrine x-)
Odpovedať
my mame konecne vybavene svadobne menu a som rada, ze nakoniec nic nebudeme musiet chystat my, vsetko nam nachystaju v restike 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda vy jste se rozkecaly za ty 2 hodiny, co jsem tu nebyla.. Sisa.b: ja si vlasy pestuju, aby se daly nejak rozumne ucesat a pak jdu "pod kudlu" i.sana: kde si pujcujes saty? koukam, ze taky okres Breclav :-D A ty tvoje jsou krasne, ja taky nebudu mit bile, protoze jsem uznala, ze sampan mi vic sedi.. A taky se mi na me libily vic zdobene, nez nejake jednoduche.. Takze s barevnyma mas mou plnou podporu.. ;-) Maaariii: nevadi, klidne kopiruj.. :-D teda doufam, ze jsem to dobre napsala a pokud ne, ze poznate, komu to ve skutecnosti vlastne odpovidam.. :-D
Odpovedať
lucsy, ked ja som sa dala ostrihat a kratko na to sme si vymysleli svadbu :-( a to som sa otravovala snad rok s dlhymi vlasiskami, kym som sa dokopala ku kadernicke :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sisa: tak to nastve.. :-D To ja uz pomalu pocitam dny ne do svatby, ale az pujdu k holicce :-p
Odpovedať
diky za odepisovani! na ponozky mrknu rovnou v salone - stejne nevim, kde jinde by meli... fakt jsem to dosud nevidela neslysela :-D jinak pojedu nakupovat do vetsiho mesta - tam dam samodrzky sitovane, kosilku na svatebni noc a neviditelnou podprdu a botky... vlaaaasky - tez jsem se dlouho branila strihani - rikala jsem si - co nejdelsi na svatbu - a pak mi to prislo uz tak hrozny, ze jsem se sverila mamce - "jen konecky" a nemohla jsem se poznat - jaky jsem to mela kratky... ale jako jo - jeste je to dobre... rozlucku se svobodou mam zatim v planu v mysli - 14dni pred svatbou - ale trochu netradicne - na chalupe svyho nastavajiciho, bude se delat prasatko - ktery obstara a pripravi a naserviruje prave muj nastavajici... zadny pansky striptyz tam neplanuju a jinak - uz byl jako "obsluha" na nejedne damske jizde a opravdu se drzel tak akorat - ze jsme si to s holkama skvele uzily... ale zazila jsem i rozlucku, kterou meli zenich i nevesta dohromady, tak az tak mimo snad nejsem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mari ak myslite tu v debate klasicke oblekove ponozky, tak na tom nie je nic speci. Sak normalne take ako nosi tvoj drahy k obleku do prace, nie? proste klasicke ponozky, nic sportove, bavlnene, cierne trosku vyssie ako zajo pisala aby netrcala noha ked si sadne....sak jakvravim take ti klasicke denne oblekove ponozky, nie riflove sportove :-)
Odpovedať
tak muj drahy ma na sobe oblek tak 1x do roka - a mozna ani to ne. takze denne mne docela pobavilo :-N ale to neber zle - co dela tvuj nastavajici - ze pracuje v obleku - to bude asi dobrej job :-. a jeste navic muj nastavajici do prace nechodi vubec - pracuje doma a venku - je to podnikatel a umelecky fotograf 8-) kazdopado diky za dobre prakticke rady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oj, kolko ste toho napisali za den... dakujem za nazory, aspon ste ma utvrdili v tom, co som si myslela - riesim teda zmenu kadernicky, aj vizazistky... mam uz tip na kadernicku, tak uvidim. ono ta cela skuska prebiehala divne a ja viem, ze je to zle... ako som to sem davala, citila som sa coraz mizernejsie, vecer som nevedela poriadne zaspat, ze co urobim... sa mi to zda velmi narychlo. viaceri pisali, ze to prve licenie je pekne... no je, ale mne prislo prilis vyrazne... a na tych fotkach to az tak nevidno, ale podklad som mala tak o 3 odtiene tmavsi ako moja plet - ze kvoli fotkam ]-( vrabciak, dakujem za pochvalu nausniciek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucsy - ten prvy uces co si mi dala sa mi paci... ten druhy som uz niekde videla, ale to nie je pre mna a ten treti mam uz stiahnuty (a ma ho tu strasne vela bab), ale do uzsieho vyberu sa nedostal :-) dakujem moc za snahu pomoct!! ta kyticka co si myslela pre maaarii je nadherna...
Odpovedať
Profilova fotka
a este ste tu debatovali o rozlucke - ja chystam tyzden pred, s viacerymi kamaratkami, najprv u nas doma a potom by som chcela na diskoteku (po strasne dlhej dobe)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii: tak u nas se taky dela rozlucka dohromady, tady je to takovy zvyk. Bude tyden pred a jak to vypada, tak tam bude hooooodne lidi.. Pritel tam bude mit sbor ( cca 25 lidi ), kolegy z prace, kamarady.. :-) Ja uz teda min, kamaradky a spoluzacky, ale i tak to bude dost veliky.. :-D Jinak s kamaradkama si pujdu nekam sednout treba 2 tydny pred treba na koktejl a pokecat - nic moc divokyho, ale to bude nadvakrat - se 2 kamoskama v Brne, kde studuju a pak se 2 kamoskama tady doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my obaja musime do prace chodit v slusnom, tom musi byt v obleku ale moze chodit bez kravaty, ja mozem len kostymceky neutralnej fraby, vzdy uzavrete topanky a tak....takze ja sa dost tesim na vikendy kedy pobehujem v teplakoch a vytahanom tricku! na druhej strane, na svadbu sme nic extra nezhanali, drahy ma jeden zo svojich robotnych oblekov, iba sme novu koselu a kravatu dokupili, ale take aby sa dali normalne nosit neskor do prace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež rozmýšlam nad rozlúčkou. Rada by som mala nejakú grilovačku s pečeným prasiatkom ak by sme robili spolu. Keby som mala byť iba s babami tak to neviem asi si tiež len niekam sadnúť, boli by sme iba 4 z toho jedna v 6 mesiaci. Už si pomaličky odškrtávam veci čo mi ešte zostali, už z toho riadne ubúda.
Odpovedať
tak u nas je bezne mit rozlucku nevesta zvlast a zenich zvlast, ja se to snazila omluvit tim, ze jsem i zazila dohromady a ted tu ctu - ze u vas bezne :-D mam nejak pocit, ze se mi tento web stal navykovym :-S :-) budu se asi muset krotit... dnes se snad rozhodnu o floristce (presne druh kyti jeste asi ne...) a stavim se ke kadernici pro ucesy a rady na ucesy... tez dokoncim obehavani mistnich obchodu s pradlem a zjistim, co tu koupim a co necham na Brno... kadan taky odskrtavam - ale mela bych seznam moc dlouhy - proto pisu jen to, co jsem schopna snad zvladnout v nejblizsi dobe ;-) lubi, taky nemyslim, ze by musel byt novy oblek ;-) zvlast u nas - kdy, jak jsem uz psala - je nenoseny :-D
Odpovedať
uz len mesiac :-D :-D :-p ja som chcela rozlucku len s mojimi par kamaratkami u nich doma nieco vypit a zabavit sa, ved jednu rozlucku so slobodou uz som mala :-N ale draheho sesternice ma zrusili, ze rozlucka musi byt a vo stvrtok pred svadbou, ze aj striptera zaplatia :-D tak som zvedava, co z toho nakoniec bude :-)
Odpovedať
Ahojte.. U nás se sice dělává "svíca", ale já nic takového pořádat nehodlám (ženich naštěstí taky není ten typ, proto taky děláme jen malou svatbu..)..ale přemýšlela jsem, že bysme s kamoškama vyrazily tak týden předem na diskotéku..na stará kolena.. už jsem nebyla aspoň 2 roky..:-D lucsynka: Šaty mám z Břeclavi, ale né z Věry..tam byla děsně nesympatická paní (dcera majitelky..)..je to malý salón ve Staré..na hlavní.. Holky..ale už jenom 14 dní!!!! :-( :-| :-S :-D =-)
Odpovedať
tak to je mazec! se nemůžu dočkat, až uvidím vaše fotky tu na webu... a přečtu si o vašich zážitcích... ;-) Já ještě měsíc a půl... držím palečky ať vše dobře zvládáte a ať je ten den podle vašich představ - nebo je dokonce předčí x-)
Odpovedať
ja sem radsej fotky nebudem davat, som hrozne nefotogenicka :-| aj pokusy o kameramana som zrusila uz v zarodku :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana: vidim, ze mame stejnou zkusenost - v salonu Vera jsem byla a zkousela jsem troje saty, potom mi slecna rekla, ze nic dalsiho jaxi predstavuju nemaji a tim to pro ni skoncilo.. :-| V exclusive jsem byla taky - pani ochotna, no ale nakonec mam saty z Hodonina, ale svedkyne si bude nechavat v Exclusive sit saty.. ;-)
Odpovedať
jojo.. Mě ve Věře ani oblékat moc ochotná ta paní nebyla..ale ta druhá jo..a dokonce přinesla zezadu šaty podle mých představ (víceméně..), ale mají tam vcelku i nadnesené ceny..za obyčejné bílé.. A hlavně tam mají snad 10 let staré šaty spolu s novýma..no divné.. Já už jsem nervózní jak kdybych měla maturovat.. :-p Už nespávám..a mám divoké sny.. Líčení už jsme zkoušely..a dneska jsem byla na solárku..chci jít tak pětkrát po pěti minutách..abych neměla oranžový ksicht zelený výstřih (i když tu růžovou jsem volila hlavně kvůli tomu, že dělá super barvu těla..)
Odpovedať
lucsynka: A kam ti zmizely z alba ty šaty, co si budeš půjčovat???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?