Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisa tak to v ten štvrtok neprežeňte aby ste na svadbe boli k svetu. Ja to nechávam o týždeň skôr. Nebude ti ľúto že nebudete mať spomienky? /kamera/ Jasné že budete mať ale........
Odpovedať
Profilova fotka
kamaradka si tam zkousela spolecenske ( to byla slecna prijemna) a jedny se ji libily, jenze za pujceni 1500, za prodej 4500 :-o A v Exclus. ji je usiji na miru za cca 2500-3000Kc.. Kam chodis do solarka, ja se chystam od pristiho tydne at mam trochu barvu do satu.. Pouzivas nejaky kremy? ja jsem uvazovala, ze si koupim, ale nevim, jestli se to vyplati, kdyz chci chodit jen do svatby.. =-)
Odpovedať
lucsynka: Do solárka chodím v Poštorné skoro u kostela..u hlavní cesty jak jsou kuchyně koryna nebo co.. je tam na stání solárko..koupila jsem si tam krém za 140 korun, který mi tak akorát na pětkrát vyjde..se mažu hodně..:-) a minuta mě stojí 13 korun..takže celkem se vlezu do pětistovky snad..víc dát nehodlám..(bojím se melanomů úplně děsně..ale přeci jen trochu barvu chytit musím..) kadan a sisa: Já jsem taky nefotogenická..a mít video ze svatby bych taky nechtěla..fotky jsou přeci jen hezčí památka..na to video se pak stejně nikdo nepodívá už..(maximálně pro pobavení dětí..:-D)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to jo, ja budu chodit v Brne, ale tam, kde jsem byla maji kremy hodne drahe.. :-| Jinak kameru taky nebudeme mit, ale zato bude profi fotografka, vzdyt fotky jsou jedna z mala veci, co nam zbydou, ne? ( krome manzelu, prstynku a kopy jidla.. :-D )
Odpovedať
Přesně tak..moje řeč.. My se rozhodli nezvat nikoho z rodiny, jen tu nejbližší a 2 páry, kterým jsem byli na svatbě..chybět mi tam rozhodně ostatní nebudou..ba naopak! Ale jinak nešetříme..spíš naopak..šaty..prstýnky..fotografka..nejsou z nejlevnějších.. Kdo vám bude fotit? My chtěli původně Bigoše, ale byl zamluvený..tak budeme mít paní z Mikulova.. A kde bude svatba? Možná už jsem se ptala..a kde chceš focení?
Odpovedať
Profilova fotka
Nam foti Martina Uhlirova z Breclavi. Svatba je v Bilovicich, fotky jsme zatim moc neresili, tak mozna u kaplicky, neco v prirode, skupinky u kostela, v parku, ale chceme se vyhnout Lednici, tam se foti vsichni.. :-N Jeste bych rada vymyslela nejake super misto na foceni, ale zase nechceme se fotit cely odpoledne, at se hoste nenudi.. My budeme mit taky jen nejblizsi rodinu ( rodice, strycove a tety ) a kamarady, ale stejne to je cca 50 lidi, plus knez, kapela, fotografka.. =-) Vy mate svatbu kde? :-)
Odpovedať
Uhlířovou znám..patří k těm solidnějším..nijak mě ale neoslovila..(a hlavně fotila jedné slečně, kterou nemusím..tak bych k ní proto nešla..;-)) Svatba na Janohradě (mám v albu), pak focení v okolí (snad..když počasí dovolí..musí..), nebo ještě připadá v úvahu Mikulovská zámecká zahrada a terasy..po obědě eventualně..:-) Lednice v žádném případě! Když vidím skleník, ježí se mi vlasy! :-D
Odpovedať
50 lidí je už docela dost na mě..Nás bude 14 celkem..i s kamoščiným capartíkem.. se zbytkem rodiny se nijak nestýkáme, tak proč je zvát na svatbu..jsem vcelku vedla boj s rodičema..ale už se s tím smířili..kdybych měla pozvat všechny, tak 100 lidí aspoň..a kdybych někoho vynehcala, tak by se urazil..takto se nemůže zlobit nikdo..a nebo všichni..ale je mi to vážně úplně jedno, co si o mně myslí..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ja bych to taky tak brala.. A to nezvu bratrance a sestrenice, to by bylo cca 80 lidi urcite.. :-N A uplne nejlepsi by byla svatba na plazi v Recku x-) Ale prece jen byt jeden den za "princeznu" to si nenecham ujit.. I kdyz chvilku jesm o te plazi vazne uvazovala.. :-)
Odpovedať
Já o pláži snila vždycky..ale zas bych tam chtěl mít i ty svoje nejblžší..a to by asi nešlo.. :-) A kam se ti vypařily ty šaty z alba?
Odpovedať
Profilova fotka
Smazány - raci :-) Ty hruzy at neodrazuju jiny, co si nechavaji sit a ty svatebni at je nevidi cely narod a pritel az na svatbe.. :-D I kdyz asi budu menit :-N tak to vypada na pristi tyden na opetovne ukouseni ( ale jen 2 saty ) a snad vyberu.. Nejak se mi to rozlezelo kdyz jsem se videla na fotkach.. 8-(
Odpovedať
Tak to abych ty svoje taky smazala! Ať mi je někdo nezkopíruje! Naštěstí růžová moc neláká..:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No nevim, nevim.. Aby si se pak nedivila.. :-N Ale mam v planu trochu to album obnovit.. Jen co dokoukam na vizitu na webu :-D
Odpovedať
Jestli chceš, 3. května je máš volné..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
To uz asi ne, kdyz uz bylo tolik nervu se satama, ale diky.. ;-) Mas je site, nebo pujcene?
Odpovedať
Půjčené.. si musím zkusit a buď sedí, nebo ne.. Ach jo..mám z toho vážně bobky už..:-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja zatim ne.. Me to porad jeste nejak nedochazi.. :-D
Odpovedať
Mně dochází, že mi to nedochází..a toho se bojím.. Nic..jdu spat..beztak se zas ve 4 probudím hrůzou..tak ať nejsem jak mrtvola v práci.. :-p
Odpovedať
ahojte..zajtra idem skusat saty...drzte palceee, nech dobre vyberiem.
Odpovedať
pak nahoď fotky..omrknem..
Odpovedať
Profilova fotka
jasny, jsme holky zvedavy.. :-D ja premyslim, kdy pojedu taky, ale asi to necham az na pondeli, zitra se mi v takovym pocasi nechce.. Jinak ve stredu jedeme s kamoskou kouknout nekam na sklad na kvetiny, odtamtud se pak budou objednavat na svatbu a potom jede na sklad, tak si tam muzu vybrat, co budu potrebovat na svatbu na vyzdobu.. Ale asi jen stuzky na vyvazky, nejakou sklenenou misku na prstynky ( mam vyhlidlou ) a nejaky dekoracni pisek do ni.. Premyslim, ze by se na stul mohly dat i svicky, co vy na to? mate to nekdo v planu? :-)
Odpovedať
ahojky spisovatelky! :-D ;-) já též zvu na svatbu jen nejbližší příbuzný a dohnala jsem to k "dokonalosti" tím, že zvu jen rodiče a sourozence a babičku a dědu; tetu a strýce - jelikož jsou mý kmotři - na odpolední raut. A ještě zvu 9 kámošek z vejšky. Můj nastávající zve jen své rodiče - žádný sourozence nemá a tety a strýce též nemá - jen něco v Rusku... Takže skoro všichni svatebčané budou moji... dohromady máme napočítáno zatím 27 lidí. jinak nervózní ze svatby nebuďte - su já za vás... 8-)
Odpovedať
lucsy, dekoraci v podstate neresim - jen dam doprostred stolu oranzovou nebo sampan organzu a mozna nejakou kyti, jinak vse zajisti restaurace - nejsem moc na různé dekorativní blbinky - ubrousky a nezbytné věci nachystají v rest. dobre - videla jsem fotky :-)
Odpovedať
lucsy, ty jdes zas menit satisky? to jsem teda zvedava! a i na ostatni, zajo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, drzim palce, tiez sa tesim na fotky... ale tie povodne sa mi zdaju nadherne, takze ak ostanes pri nich, urcite to bude dobre ;-) ja som sa dnes dohodla s druhou kadernickou, v sobotu pojdem na skusku... len este licenie poriesit
Odpovedať
bosacka - tez ti drzim palce! ja se zitra poprve uvidim se svoji kadernici - jen mi na zastavce busu preda katalogy s ucesy... tak jsem zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii: ja na ty dekorace taky nejsem, to vsechno svedkyne :-D saty asi zmenim, protoze na fotkach se mi vic libily jine.. :-N
Odpovedať
nebudu dobre, krci sa latka, ktora je ako podsivka pod driekovou castou... vyzehlit sa to nevyzehli..ako mi hovorili, ked som ich objednavala ]-( tak zajtra tam ma byt krajcirka..bud nieco vymysli, alebo vyberieme ine. kocky, za skusky u kadernicok platite? idem off, zas je kooopec hodin. dobruuu
Odpovedať
Profilova fotka
zajo: to byla jedina vec, na kterou jsem se zapmnela zeptat.. Ale az tam budu volat o objednavat se, taxe optam.. :-D Jinak dobrou noc a hezke sny ;-)
Odpovedať
zajo tez zatim nevim mate uzavrene svatebni boticky nebo s volnou spickou? ja chtela jen uzavrene, ale ted nejak nevim proc... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?