Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne by sa tiez nechcelo chodit furt do zlatnictva, ale aspon vies, ze ked sa ti nieco s obruckou stane, tak ti to spravia... No myslim, ze ked ti budu davat gelovu podprdu, tak by ti mali dat novu... aspon dufam =-)
Odpovedať
Profilova fotka
marfi, obe veci som kúpila zvlášť a originál krabičku som dostala len túto, tak som to pritom vyfotila. stálo ma to cez 800,-kč :-| S tým korzetom máš pravdu a naviac ten korzet aj dobre vyzerá. Ja mám už šaty s korzetom, tak som si nechcela kupovať korzet pod korzet, ale veru už som po ňom kukala :-) priatelovi odkáž, že trpezlivosť ruže prináša, viem si predstaviť, že to prádlo na sebe dlho aj tak nebudeš mať :-D :-D :-D habibi, tá doživotná starostlivosť znie dosť dobre. Musela si kvoli tomu zaplatiť nejaké príplatky?
Odpovedať
Profilova fotka
habibi máš to poslané
Odpovedať
Profilova fotka
korzet vyzera dobre, len aby mi aj bol dobry... je to riziko objednavat cez internet, ked to vidis len na obrazku, ale tak nocna kosielka prisla dobra, gatky tiez... tak dufam, ze aj ten korzet bude dobry. Inak kamoska co sa vydavala, na svadbe odpadla lebo ju tak postiskali do siat ze ked sa najedla tak jej zacalo byt tesno a nemohla ani dychat chuderka a este bola aj tehotna vtedy... nechapem co ju tak pozviazovali chudinku. Takze ja budem jest urcite vela, lebo ja som taky jedak, co vidim na stole to musim ochutnat :-D takze moc postiskana tiez nebudem moct byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak keď musíš tak musíš 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucique a to mam este dobre, lebo z maminej strany je cela rodina v USA, takze vsetko je len z otcovej strany a z maminej len babka... kebyze mala prist aj cela jej rodina, brat s zenou a detmi, sestra... tak to by zas bolo o 20 ludi viac. kocky budete mat na svadbe aj male deti?
Odpovedať
vrabicak, nie, to bolo v cene....teda myslim, ja som pri plateni nebola...... :-D :-D kadan, dakujem, idem mrk.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ejha, to je nepríjemné, ale veď hádam cítila, že či jej to viažu silno pri obliekaní...čo sa týka jedla, tak sa ešte pred tým ako vhupnem do šiat naobedujem (hádam do mňa niečo vojde) nechcem dopadnúť ako tvoja kamarátka, aj keď ja by som asi odpadla preto, lebo by som bola nalačno :-S Na svadbe sa určite nebudem prepchávať, ako sa poznám, alebo to hneď musíme vytancovať.
Odpovedať
Profilova fotka
z dětí jen naše malá (2), jedno měsíční mimčo (teď ještě v bříšku ;-)) a pak možná osmiletý syn kamarádů, s tím nevím co, s malou se každý vyblbne (furt by tancovala), ale on tam asi nikoho nebude mít, radši by ho mohli nechat doma.. My jsme pozvali celou rodinu a nejlepší kamarády, víc lidí skoro nejde sehnat - od nás obou rodiče, prarodiče, sourozenci, tety, strejdové - to vše s partnery a dětmi :-)
Odpovedať
luci, nam sa kamarati do zoznamu nevosli..... :-S :-S inak, aj moja kamaratka na svadbe odpadla, priamo pri obrade.... ale ona mala stale pocit, ze musi schudnut, musi schudnut, nic nejedla tyzdne, len sa nervovala so svadobnymi pripravami.... no tak si ich uzila..... na pohotovosti, kdejej dali infuziu, bola vycerpana.... paradna svadba..... ]-( ja si planujem uvarit den pred svadbou slepaci vyvar, ten budeme s drahym srkat, ja tiez budem mat stiahnuty zaludok, o nom ani nehovorim, tak aspon nieco zdrave do bruska dame.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no praveze necitila... vraj az ked sa najedla zacalo jej byt tesno. Ale to som zazila tiez v jednych satach... boli mi v pohode, kym som nezjedla polievku a rezen no a potom som si dala dva zakusky a uz som citila ze mi je na odpadnutie, jedlo jak by mi pucilo az hore krkom a saty mi boli zrazu obtiahnute a brusko len tak vykukovalo :-D ibaze saty neboli korzetove, takze sa uvolnit nedali... ale sla som tancovat a nejak som to rozdychala... takze na svojej svadbe si dam sakramentsky pozor ako budem postiskana, aby sa nestalo, ze ma budu svadobcania dvihat zo zeme :-) my budeme mat rocne bratrancove dievcatko (co bolo tak postiskane v mamkinych satach ;-) ), potom 5 mesacne, a dalej sa to bude pohybovat od 6 do 15 rokov asi takich 13 dorastencov sa nam nazbiera... a vlastne rozmyslam, ci ich dat sadnut k rodicom ci vsetkych tak vekovo podobne rozdelit k sebe nech aj deti sa bavia medzi sebov, lebo pri dospelych by asi znudene sedeli. Akurat robim zasadaci poriadok tak potrebujem radu... ci dat tych mladsich k sebe ci kazdeho nech sedi s rodicmi
Odpovedať
My na svatbě malé děti mít budeme- teda švagrová má sedmiletou dceru a v době svatby, pokud všechno dopadne, jak má, tak bude mít cca 2,5 měsíční miminko :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
habibi take pripady tiez poznam... ze mesiac pred svadbou zacali s hladovkou len aby vyzerali na svadbe perfektne a nakoniec to dopadlo tak, ze sa hostia nevesty pytali, ci je chora, lebo vyzerala strasne bledo a lica vcucnute a pod ocami cierne kruhy co aj spod make upu bolo vidno... Ja sa tiez prezierat par dni pred svadbou nebudem, ale ako vravis fajnu polievocku aj nejake nie mastne jedlo spapam... stres robi svoje a byt hladna od rana a vystresovana, tak to vela dobroty nenarobi
Odpovedať
marfus, daj decka dokopy, pri rodicoch sa budu nudit.... aj rodicia sa zabavia, aj decka si medzi sebou pokecaju, odviazu sa.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jste mě teď trochu vyplašily s těma těsnýma šatama, a protože jsem právě nacpaná oběda, tak jsem se do nich oblékla - v pohodě, ještě dort by se vešel :-D Jsem úchylná, už jsem je měla oblečené asi třikrát a určitě ne naposled 8-) Zpátky do tepláků se mi moc nechce :-S A furt na ně chodím do skříně šahat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi tak si ma aj utvrdila v mojom rozhodnuti...tiez som tak uvazovala... ja by som tiez nechcela sediet pri rodicoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucique, o toho chclapca sa neboj, veď on si nejakú zábavku už len nájde a hlavne by sa o jeho program mali starať jeho rodičia a nie to ešte ty. Máš dosť svojich starostí. My budeme mať deti od 3 do 13 rokov a nič extra pre ne nevymýšlam, akurát im nafúkam balóny a hotovo. Nechcem totiž, aby sa nám svadba premenila na detskú párty.. to chudnutie a sebatríznenie ozaj za to nestojí. Radšej budem teda šťastná tučika, ako chorá modelka :-p
Odpovedať
Profilova fotka
marfi, tiež som za to dať deti zvlášť, tiež ich dáme zvlášť, len sa trochu bojím, že či to ten zámok prežije :-D :-D
Odpovedať
my deti mame 6ks..dve nase 6 rokov a 1 rok zbytok je vo veku 2-3rokov, takze bude veselo. a potom su tam uz vacsie deti - 11 rokov dva krat, 15, 13.. ale ti uz budu sediet z mladezou za okruhlym stolom. tiez nic nechystam pre nich, len balony a bublifuky. som volala do salonu, do mojich satov podprda nejde, ale ze tam daju nieco, co mi urobi vystrih ze sa nespoznam :-N tak som zvedava. a zacinam uvazovat nad satami po polnoci...
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha zajo... len aby ta spoznal zenich v ten den D :-D :-D :-D
Odpovedať
no...ved to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
všimli ste si, že táto naša téma je neustále na prvej priečke?? 8-)
Odpovedať
no..ved maj sa blizi, tak mame co preberat :-D ked sem nechodim, tak ma to ani nenapadne, ze co vsetko nemame... ako si sem sadnem, tak ma chyta panika, co chyba vybavit, zohnat. :-D Ale aspon niesom sama, na tie moje myslienkove pochody. buduci tyzden by som isla do blavy, pozriet neaku kozmetiku.. a sa vyvencit.
Odpovedať
na obrade ako to prebieha - idu spolu k oddavajucemu, ci ma privedie niekto k zenichovy? ak to druhe, mohli by sme ist z detmi. kazdy z jednym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak keby ze som si mohla pisat sama zo sebou, tak sme nonstop na prvej priecke, lebo v noci priatel spi a ja skor ako o tretej rano nezaspim, tak tu sedim a citam vsetko mozne a pozeram albumy...to mam namiesto rozpravky na dobru noc :-D zajo tak potom ta asi casto chyta panika :-D :-N :-D
Odpovedať
ked tu uz tolko veci mate vybavenych :-N
Odpovedať
Profilova fotka
habibi Kde to máš vlastne obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
zajo ja mam vybavene skoro vsetko a aj tak stresujem, ze nic nestiham :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som cez vikend bola na chate, tu toho zas pribudlo :-) My budeme mat prstienky z bieleho zlata, dufam, ze vytrzia dlho pekne a ze ich nebudeme musiet skoro davat na opravu...co mam prstene z bieleho zlata, tak su zatial celkom pekne a to ich mam na ruke sustavne, pri vareni, pri sporte, v podstate ich nedavam dole. vrabciak: dali sme si tiez vygravirovat vlastne podpisy, tak som zvedala a velmi sa na nich tesim...mali by byt hotove do konca februara
Odpovedať
boli sme par dni bez auta, predavali sme, kupovali potom nove, do toho nafigu cesty a nievzdy mam chut chodit po obchodoch, ked mi deti pistia za usami... takze ja skor len planujem a planujem. tinka, super napis s podpismi - ja mam kazdy podpis iny...xixi, aspon by som mala na sebe stale podpisovy vzor do banky. A davala si si uz nove priezvisko? asi ano predpokladam... habibi by mala mat na hotely kamila. ci nie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?