Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
jasne ze moze, k tomu obleku mozu byt. ale ja som za cierne obleky,takze objektivny nazor dat nemozem.
Odpovedať
dakujeme.. hlavne je bezpecnejise. i ked ja som chcela mini cooper...tata tvrdi ze k 40tke mi ho kupi..to si 10 rokov musim pockat :-D
Odpovedať
kadan, jasne ze moze mat take topanky.... ;-) zajo, mini cooper mi pride ako prve auto babenke co dostane vodicak.... :-D ja som ho tiez davnejsie chcela ale je straaaaasne predrazene a vobec nie je tak kvalitne.....s hondou crv ho nemozes ani len porovnat, mate uzasne auto, dobry vyber.... ;-)
Odpovedať
ved jasne, to je tak pre neaku cajocku...na behanie po meste co jej kupi prachaty priatel :-D :-D no do roboty -- nieje zle. ale jasne, som rada ze mame co mame, hlavne bezpecne. ;-)
Odpovedať
topanky maju byt tmavsie ako oblek. co splnaju.
Odpovedať
inak, drahy si myslel ze ako svadobne auto by sme mohli mat jeho BMW X5... rychlo som ho uzemnila, ze sa tam v svadobnych satach nevyskriabem..... :-D tak sa potom smial, ze moze byt moje malinke milovane Suzuki Swift, ale tam sa zase v svadobnych satach nezmestim..... :-D tak ze nejake zozenie..... kmplikovane, komplikovane.... :-D u nas v rodine kompletne vsetci rodicia, surodenci maju vysoke auta, smola..... :-S ]-(
Odpovedať
neviete co je s marianinkou? Inak, do Mixeru dostali strasne vela bielych lodiciek, sandalok..... ;-)
Odpovedať
co? to mi ani nehovor? ale vyskriabes... no, dufam ze ja sa tam vyskriabem... ale mame tam take prahy chromove ci ake, aby sa detom lepsie nastupovalo,tak hadam to pojde. v zalohe je mercedes s klase..
Odpovedať
Profilova fotka
zajo ja mam nastahovanych asi 30 kyticiek z konvaliniek... strasne sa mi pacia konvalinky alebo aj margaretky... a topanky su dobre... takze uz mate aj oblek? super... z toho co tu rozoberate nemam nic a to som si myslela, ze mam vsetko :-D na co vsetko clovek pride, ze mu chyba, ked to tu tak cita... oblek, topanky, oznamenia, auto este nevybrane, torta tiez... ach jaj bosacka zajtra ti tie fotky poslem lebo ich musim najst na cd, ale tu sa to asi poslat neda, tak mi musis napisat asi mail, kde ti to mozem poslat.
Odpovedať
popis nasej torty: torta je cokoladova - korpus je vrchny a spodny kakaovy a v strede orechovy... kremy dva druhy cokoladovy a ten spominany kavovy s mascarpone... vsetko su to varene kremy takze torta dlho vydrzi - samozrejme ziadne margariny, esencie a pod.... marfi, aj si bola v kvetinarstve? chces aj ty z konvaliniek? co ti povedali? daju sa zohnat?
Odpovedať
Profilova fotka
no stiahla som si kyticky z konvaliniek a bola som za kamoskou v kvetinarstve tak mi povedali ze z konvalinkami v jari vobec nebude problem. Ukazala som aj fotku pierka aj kyticky, tak ze nebude problem s tym... mne sa strasne pacila aj kyticka co mala na svadbe moderatorka Martina Simkovicova ci ako sa vola... aj vo vlasoch mala jednoduchy kvietok sa mi zda ze tiez tam boli konvalinky... mam niekde ten obrazok tu ulozeny... takze na nej som to videla a strasne sa mi to zapacilo, tak som si povedala ze bud konvalinky alebo margaretky... nieco jednoduche a pekne.
Odpovedať
pridala som do albumu, aka kytica sa mi paci.. bez kvetinarky mozem len planovat..
Odpovedať
Článok sa načítava...
idem hajat..dobruuu
Odpovedať
Profilova fotka
zajo tak aj tuto kyticku mam stiahnutu... pridam aj ja par fotiek tych kyticiek... dobru noc ;-)
Odpovedať
tak to si este pockam..xixi
Odpovedať
bruuuuuu....
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz som pridala par tych konvaliniek ;-)
Odpovedať
marfus, nadherne..... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej konvalinky su pekne, len asi tiez nie ku vsetkym satam sa hodia... uz som aj zabudla ako vyzeram v tych svojich, tak sa v nich budem musiet odfotit a uvidim, ci budu konvalinky alebo margaretky, alebo budem musiet vybrat ine kvietky... ale s ucesom som sa uz rozhodla ze nebude ziadny... bud si necham rozpustene vlasy a na bok len pripnem kvietok alebo rozpustene a trosicku zvlnene a tiez kvietok... uvidime co mi poradi kadernicka ked ma uvidi v satach...
Odpovedať
pozri si album daikas, tiez mala rozpustene vlasy, vyzeralo to super.... x-)
Odpovedať
nepite kavu o siestej navecer, ktoru ste si nestihli vypit o druhej poobede...kurnik sopa..
Odpovedať
kraaaaaaaasa,uzasne su !
Odpovedať
Profilova fotka
nooo kraaasne, len rozmyslam, ci taku husstejsiu kyticku z konvaliniek ci taku skromnejsiu... ale su fakt nadherne... este zajtra pridam aj kyticky z margaretiek co sa mi pacia. Zajo a nemala si uz nahodou spat? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj holky ja som tiez chcela 1.5. alebo 8.5. obaja sme tak chceli ze potom na kazde vyrocie by bol sviatok a mohli by sme oslavovat :-D no ale moja mama hrozne vymyslala s tymi poverami..to nam bolo este viacmenej jedno ale potom v kostole uz nemali ten termin volny a prvy volny bol piaty jun tak mame vtedy :-D ale obcs mi je to luto..hlavne ked sa uz hrozne tesim a poviem si ze maj sa uz blizi..to by som mala uz necele tri mesiace do svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eli, však jun už se taky blíží ;-) my budeme stresovat a ty budeš ještě v pohodě, uvidíš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko marfa, máš nádherné kytičky v albume, zajo ty si chcela fotku s pivoňkami, tak ti skúsim nejakú pohľadať a pohádžem si niečo do albumu dnes. kadan, drahého máš pekne zladeného...može byť ;-) predpokladám, že detail z tvojich šiat je totožný s farbou obleku...vyzerá to spolu veľmi dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky bola tu téma o tombole, našla som odkaz : určite to zaradím do zonamu nutností na hostine. http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak Vzhľadom na to že šaty nie sú z rovnakého salónu ako oblek, iba sme to na rýchlo prirovnali. Popýtali sme sa na názor moža aj ženy a povedali že môže byť. V poslednej dobe však mám chrobáka v hlave a rozmýšlam či ten oblek nemal byť čierny... :-( Môj drahý je kus chlapa a toto majú jediný kus v jeho veľkosti, páčil sa mi no chcela by som vidieť aj niečo iné, no je už záloha... Ani vestu nemajú tak musím zháňať :-S najhoršie že nemáme čas behať po obchodoch. Keď aj mrknem do bazáru predávajú samé mini čísla ...
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš kadan, my zas máme opačný problém, potrebujeme totiž tie mini čísla a všade náchádzame len maxi :-D Kadan, mne sa to práveže páči ten oblek a hlavne, keď ti tak pekne pasuje k šatom. Páči sa mi, že nieje ako ostatné a uvidíš, že to bude fain, keď sa bude odlišovať od ostatních hostí. prihodila som pár fotiek do albumu, možno vás niečo inšpiruje, tak kukajte, ešte niečo možno prihodím. Dúfam, že ma nik nezbombarduje, že som si niektoré fotky okopčila, ale keď mne sa to táááák páči :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dlho som tu nebola, habi, este som tu, neboj, ked pojdem dam vediet. musim si vsetko precitat co ste popisali, neboli ste niektora z Vás na vystavisku Inchebainter beauty?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?