Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa avatar brutalne pacil, aj priatelovi...ani okuliare netlacili, ani som ich nevnimala...od zaciatku do konca som si film uzila...odpotucam 3D
Odpovedať
Profilova fotka
och a ja som tak strasne chcela ist na ten Avatar, ale ked som bola doma, tak ho este v kinach nedavali a tu v holadnsku na to urcite nepojdem... a nechce sa mi to pozerat na internete, to uz nie je ono... 3D je proste 3D :-| baby a kam sa chystate na svadobnu cestu? ja len ci od vas neokukam... u nas je tazko vybrat, lebo chceme ist pred svadbou... hlavne kvoli mojej mame, aby sme neboli doma a nepocuvali jej blbe narazky, nech mame pred svadbou klud... no takze ist by sme chceli tak kolo 15 aprila na 15 dni aby sme potom mali este taky tyzdne na dotiahnuie malickosti ohladom svadby. No lenze april maj, tak to nie vsade je moc teplo a ja som dost narocna, pre mna je 27 stupnov zima :-D A exoticku dovolenku si teraz dovolit nemozeme, kedze minuly maj sme boli na 16 dni na Maledivach a teda... za tie peniaze by sme este jednu svadbu vystrojili, ale stalo to za to... takze teraz mi vychadza jedine Egypt a chcela by som ist pozriet z Egyptu aj do Jordanska... vycapat sa v mrtvom mori - vraj to pomaha na plet tak nech som pekna na svadbe :-D :-D :-D
Odpovedať
hlasim sa... konzultacia s kvetinarom ohladne kvetin za mnou. konvalinky... vyjdu len kvety neakych 600 eur, a to vraj nevie co pride... pivonky...sa ma opytal, ci chcem riskovat, ze mi vsetky sa rozvinu...a to oni lubia teda az moc. nasla som na obrazku v jednom casopoise u neho take maslove kaly, uuuzasne, tak budu tie. uviaze ich tak na dllllllllllllhsie, budu mat dlhsie stonky asi, ukazovala som mu saty, opticky aby sa to hodilo. mam v hlave tolko terminov co kedy mam zariadit, zavolat...uz som davno nedopisovala do notesu. co nove? idem varit veceru..vecer vas hadam v klude precitam, dieta ma nespaci den
Odpovedať
Profilova fotka
zajo to ti fakt povedali, ze konvalinky vyjdu na 600 eur??? Mne povedala kvetinarka, ze ma to dokonca vyjde celkom lacno... teraz neviem, ci oblbli teba ci mna.... asi jej zajtra zavolama opytam sa na konkretnu cenu.
Odpovedať
jaaj, sorry...xixi... 200 eur len kvety minimalne..plus viazanie... ak by som teda cakala a spolahla sa nato, ze budu akurat kvitnut, vraj je to na mne, no take adrenalinove sporty nemusim. maly mi tu pili usi, tak rychlo rychlo pisem...a potom to tak dopadne. sa ospravedlnujem
Odpovedať
tak ja hlasim ako som dopadla v tlaciarni...dali mi katalog.... ze svadobny kalatog.... dokopy tam bolo 10 oznameni, z doby ked sa zenil moj brat... pred 15 rokmi..... :-p tak som sa stazovala drahemu, opytal sa, ci si to ma zobrat na starost on.... =-) =-) =-) tak parada, on ma uzasny cit pre vkus na chlapa az prilis, tak sa tesim....ale musim mu to pripominat, lebo inak rozosle oznamenia, ze sme sa uz zosobasili...... :-D :-D :-D zajo co si dobre uvarila? Ja dnes nic, drahy je na squashi a potom este v robote, tak mam pokoj, doma sa vraj nemoze sustredit, lebo tu huci bud telka alebo ja..... :-D idem dat spat malu, snad tu do desiatej pridem..... ]-(
Odpovedať
bravcovu panenku na dubakovej omacke...chlapi nechcu zemiaky, ani pyre..tak maju kolienka, i ked mne osobne sa to moc nehodi. super ze sa toho drahy chytil, to moj vsetko nechava na mna... aspon to bude podla mna :-D
Odpovedať
inak...ak by som chcela robit oznamka sama...tak v akom programe? photoshope?
Odpovedať
Profilova fotka
zajo ja som si robila oznamka sama v beznych programoch- excel, paint a pod. potom som to ulozila ako jpg a poslala do agentury, ze toto je moja predstava ze take nieco chcem. oni to upravili, aby to bolo krajsie, poslali viacero alternativ pisma a farby, vytlacili to na rozne druhy papiera a potom som uz len vybrala finalne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo a mne zas vraveli, ze tie konvalinky kvitnu skoro vzdy len potrebuju idealnu teplotu nad 20 stupnov a vtedy sa im dari, ze vobec nie je problem zohnat konvalinky, tak ja uz fakt neviem :-| zajtra sa jej dokladne popytam, kolko bude stat taka hustejsia kyticka z konvaliniek... och zajo, tak to ste mali dobru veceru... ja som dnes na diete. 31. januara som mala meniny, tak mi moj krasavec kupil amareto liker a plno cukrikov - u nas to su take bonboniery co je vnutri visna a liker, ja sa v tom mozem aj kupat, neviem sa toho objest... tu v holandsku to maju v sackoch ako cukriky, tak mi kupil pol igelitky a ja nenazrata ich do seba tiskam kazdy den aspon desat a srkam si to amareto a... dnes ked som sa postavila na vahu, tak ma skoro slahlo :-N takze som si naordinovala polievkovu dietu - az do piatku budem jest len polievky a ziadne sladkosti a tie cukricky som pre istotu schovala do krabice na najvyssiu policku kde nedociahnem, aby ma to nelakalo :-D
Odpovedať
no...ja na sladke som len raz za pol roka - to si dam kremes a mam pokoj. mna ten kvetinar neako ukecal..ze k tym satam sa budu viacej hodit kremove kaly.. a musim povedat ze som spokojna, uz to viacej neriesim, lebo by som sa len zamotala. zajtra matrika a velkost prstienkov..a zas o nieco menej vybavovat.
Odpovedať
Profilova fotka
aj kaly su pekne... nad nimi som uvazovala hned na zaciatku, ale k mojim satam mi kaly nepojdu to viem... ja tiez moc nie som na sladke... torty vobec nejem, kolace sem tam... ale ked su ovocne, tak si dam... no ale tie visne v likeri... ako moja teta vravi - sex v ustach :-D zajo a co ti vlastne este treba vybavit... ako tak citam, ved ty uz budes mat skoro vsetko vybavene...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
habibi ako to dopadlo s tým zrušením krstu? Neviem či si písala alebo nie........ Ja som tiež videla pekné oznamko, pokúšala som si to spraviť sama, niečo sa dalo aj keď nemám nainštalovaný žiaden program, dala som to upraviť aj známemu ale nič, rozlíšenie nie je dobré :-( toľko námahy ma to stálo a nič z toho. Musíme vybrať niečo iné
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, podla mna tie kaly budu fakt super k tym tvojim satam ;-) samu by ma to mozno nenapadlo, ale ked si to napisala, mala som pocit ze "to je ono" k tym prstienkom... davnejsie som citalal nejaku diskusiu a ku wolframovym jedna baba pisala toto (ze kde sa daju pozriet/objednat) - su to stranky: tungstenworld, tungstenaffinity, titaniumkay, larsonjewelers to všechno s koncovkou .com a uktitaniumjewellery, johngreedjewellery s koncovkou .co.uk v čechách to nedělá nikdo a když jsem něco našla tak děs a hrůza a hlavně žádný servis, záruka nic .. mají tady teda co dohánět! - pisala ze niektori vyrobcovia vam garantuju pri zmene velkosti prsta, alebo ak vam ho budu musiet odpilit, ze vam poslu novy prsten, presne rovnaky
Odpovedať
ved nemame skoro nic. februar: zajtra matrika, odmerat prsty. drahy oblek - mozno ho ukecam buduci tyzden aby si ho isiel kupit, on mi stale tvrdi ze ma cas aj v aprili. detom -obleky - treba nahlasit velkosti. plus topanky a kosele. kozmetika -nakupit stretnutie s pani, ktora ma na starosti svadbu v "nasom" podniku - podla toho nahlasit kvetinarovi, ci ma robit vyzdobu aj na stoly, alebo nie stretko s fotografkou plus oznamka - DOLEZITE!!!!! marec: topanky ja od f. roden - tanecne zavolat kvetinarovi, zaplatit zalohu a dohodnut sa uz presnejsie - a hlavne ma bude zaujimat cena. drahy - vyskusat vestu, viazanka -vyskusat aj s koselou - ma doma maslovu, len musime skusit, ci to sadne vsetko. mozno zohnat harmonikara... zohnat autobus, alebo vymysliet sposob ak ludi odviezt na obrad a do podniku. april: uces skuska objednat nehty - mozno, zalezi od stavu mojich nehtov objednat sa na nalepenie umelych mihalnic spodne pradlo blbosti ako maslicky, balony a bublifuky objednat samrony, pracliky, dohodnut vyzdobu na tortu hm...a ak sa budem prezliekat tak saty po polnoci plus topanky plus drahy kosela. neviem...zabudla som na nieco? opisala som moj super zoznam mali sme mat obrad v tom podniku kde to chceme...no ale tu zahradu tam nemaju az tak super, to mozem aj u nas za bytovkou a spravim to krajsie :-D
Odpovedať
zajo, bravcova panenka, fuha, to neviem ani ako vyzera nie zeby som to mala aj uvarit, mozem prist k tebe na kurz?.... :-D ;-) marfa, ja by som dokazala kvoli visniam v cokolade vrazdit.... :-D ja ich milujem, zbznujem, neviem kedy prestat s ich jedenim.... x-) kadan, neviem ako to nakoniec dopadne s tm krstom, farar tu z BA nam zatial nevolal....ale verim, ze to bude ok.... ;-) zajo, ten tvoj zznam ani len citat nebudem do konca.... depkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovedať
ved ja z toho nemam nic...to len mam na papieri, ze kedy co... aby som nemala depku,ze nestiham. takto vidim, ze v pohode stihame. dakujem, za prejavenu doveru ale to je jedno z najlahsich receptov... ked volaco hladate www.mimibazar.sk..recepty.. tam je vsetkooo habibi, drzim palce, nech sa to poriesi.
Odpovedať
zajo,idem mrk recepty, snad mi nieco brkne do nosa.... :-D
Odpovedať
a mame vybrate prstienky...paraaaaaaaaada, luc si bomba! ostatne mas v maily. uz len zajtra dotiahnut velkosti.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby 8-) na to ze to riesim vzdy len v sobotu doobeda tu svadbu tak som vas tusim predbehla :-) uz mame zajednane tusim vsetko, uz len skuska makeupu a ucesu tyzden pred svadbou a je to :-p nastastie...uz totiz niiic nechcem riesit..uz len nech konecne drahy poziada o dovcu den pred svadbou, aby sme sa mohli fotit a je to :-)
Odpovedať
lubi to mas akoze fakt vsetko???? =-) =-) :-D
Odpovedať
idem off... chyta ma migrena.. drzte palce, nech vybavime vsetko co mame. nech zo zoznamu ubuda.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi..no mam zajednane saty, drahy ma oblek, koselu kravatu, mam dohodnuteho fotografa aj vizazistku, kadernicku. dohodnute menu, objednane obrucky, oznamka uz aj rozdane...boty, pradlo kupene...neviem, zabudla som na nieco? jaj zakusky, vino a tvrdy chlast....zajednane :-)
Odpovedať
lubi, tak klobuk dole, dobra si..... x-) x-) x-) to si kedy stihla??? ;-)
Odpovedať
este som tu... http://www.e-prsteny.cz/sortiment/oce... prstienky su aj tu. a kraasne. lubiduch...dobraaa-
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som taka, ze vyberam vsetko na prvy, max.druhy krat...ked sa mi nieco lubi si to kupim (objednam) a podarilo sa mi nieco aj s maximalnym stastim zohnat :-D no a co nezozeniem na prvy (druhy) raz, tak neriesim uz vobec, lebo asi nema zmysel sa tym zapodievat 8-) jaj a este mam DJa, kamarat z byvalej robotky, mozno ho poznate z expresu ak pocuvate :-) zajo tie prstienky su krasne...ale aj tak neviem co by to spravilo po xxx rokoch, vies zlato pozname vsetci ake je.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo tak ked som si pozrela tvoj zoznam, hned som si musela aj ja napisat a nejak tak ked porovnavam, mam tam napisane vsetko co aj ty... a to som si myslela, ze uz mam vsetko vybavene :-N habibi tak keby sme sa my dve stretli a na stole by bola posledna visna v cokolade, tak by sme sa mozno aj pobili :-N :-D och som nastvana debil fotograf... uz mu dva tyzdne vypisujem vyvolavam a nedviha a neodpisujem... nasral ma... idem si hladat noveho, esteze sme mu nezaplatili zalohu ]-(
Odpovedať
zajo, migrena uz isla papa? x-) inak, ja mam v exceli tiez taku tabulku, kde mam prehlad o tom co odkial mam, kolko je zaplatena zaloha, ptom tam mam zoznam hosti, komu poslat oznamenia, komu dame navyse vysluzky..... ktoremu dodavatelovi a mam kedy ozvat.... marfa,poslednu visnu v cokolade by som ti nechala, ale tych 5 predposledych by som zjedla!!!!!! :-D :-D s tym fotografom, najdi si noveho, toto je nezodpovedne, vyfarbil sa uz teraz magor!!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie habibi tych 5 predposlednych by som ti nedala ]-( :-D hej vyfarbil sa debil... na zaciatku ked sme mu pisali, tak hej v pohode ziaden problem, ze nam posle zmluvu este sme mu trikrat pisali tak v pohode a zrazu ked sme mu napisali, ze moze poslat zmluvu, ze mozme zaplatit zalohu tak sa prestal ozyvat... este sme mu aj sms vypisovali a skusali volat jak debili a on nic.. ja sa mu pchat do riti nebudem... dobre, ze ho nebudeme mat na svadbe, lebo keby mal taky pristup aj pri foteni, len by mi skazil naladu... dufam, ze teraz najdem nejakeho dobreho fotografa :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, tiež toho už máme dosť vybavené...síce nie toľko ako lubiduch, ale na to, že si všetko vybavujeme na dialku, tak toho máme už dosť: -šaty, vyplatená záloha (vrátane závoja, šálu a kvetu do vlasov) -bižu kúpené doma -obrúčky boli vybraté ako jedno z prvých -topánky premňa doma -spodné prádlo, tiež doma -podprda bude čochvíľa -silonky mi včera kúpila mamina, vraj také ako som presne chcela -oblek máme -vesta a viazanka zajednaná, vyplatená záloha -košela veľký problém, stále zháňame -topánky pre ženícha máme -matriku mám zajednanú zatial len telefonicky, ale v marci tam už ponesieme papiere -zámok, vyplatená záloha -ubytovanie nahlásené s presným počtom hostí a aj sú zajednané konkrétne izby -menu a vyplatenie ďaľčích vecí, čo sa zámku týka vybavíme v marci -kameraman zajednaný (skoro hotové cd preňho: hudba, fotky)nikto cudzí okrem neho na svadbe nebude -fotografka zajednaná -na hudbe sa stále pracuje (robíme si hudbu my) -oznámenia a pozvánky čakajú už len na vytlačenie a v marci ich rozpošleme -na menovky mám už papier, stužku a aj zlaté pero -na darčeku stále pracujem -výzdoba už vymyslená -hl.tortu nám spraví sestra -o zákusky sa postarajú maminy (aj výslužky) -kvetinárstvo vybraté (v marci nesiem obrázok a dohodneme sa, len ešte neviem akú kyticu) -kaderníčka zajednaná (som už objednaná na skúšku) -ozdoba na auto už doma -stužky na ostatné autá už sú tiež kúpené -stužky, zicherky na pierka sú tiež doma -o predsvadobnú žúrku sa mi postará sestra -včera sme kontaktovali cestovku, kvoli dovolenke zabudla som na niečo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?