Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež riesila torty, ale vybrala som si 3poschodovu, mam ju aj v albume a pani mi povedala,ze ta torta moze byt až od 10kg, ze 3 poschodove sa robia až od takých kil, že tato bude tak 15kg a cena 140eur
Odpovedať
mariani, oznamka ste kde davali robit?
Odpovedať
Ahojte kočky, len som Vás chcela upozorniť, že ja som si oznámenia dávala tlačiť v exprestlac.sk. Určite si ich tam nedávajte tlačiť, sú to totálni amatéri! ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa stalo natalka? A ďakujeme za upozornenie ;-)
Odpovedať
baby co sa tyka oznamiek, my sme si davali robit www.romi.sk, maju velky vyber, take trosku ine ako klasicke a myslim, ze aj ceny su da sa povedat ok. a co sa stalo natalka? :(
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak pekné šaty, pristanú ti ;-) ďakujem za kompliment :-D , poviem drahému, aj on si hlavu lámal
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem kadan :-) len povedz, je to pravda ;-) moj priateľ si akurát prskol, takže to je potvrdené :-D
Odpovedať
Profilova fotka
och vrabciak... mas tam aj moje milovane margaretky juuuj x-) mama mi povedala ci som normalna ist na svadbu s margaretkami alebo s konvalinkami... ze si ludia pomyslia, ze som nenormalna... inu reakciu som od nej ani necakala :-p a just budem mat margaretky alebo konvalinky, nech je nasrata :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vyber si také čo sa ti páčia aj keď na svadbu sú podľa niekoho netradičné
Odpovedať
Profilova fotka
marfa, nenechaj si zasahovať do svadby a už vobec nerob niečo na just. Kyticu si vyber preto, lebo sa tebe páči a nie preto, lebo sa niekomu inému nepáči. Už som ti písala, že najlepšie urobíš, keď sa o svadbe s maminou vobec nebudeš rozprávať. Nenechaj si predsa znepríjemniť jedno z najkrajších období v živote. Mimochodom margaréta je krásny, čistý a jemný kvet, na svadbu sa mi veľmi hodí, škoda len že sa nehodí aj k mojim šatom :-( kočky, ktoré idete na dovolenku...ako to spravíte s dokladmi. Musím si vybavovať nový pas, keď chceme dovolenku mimo EU? Mám platný pas, ale nechce sa mi meniť si ho kvoli menu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak margaretky nechcem mat len aby som jej spravila napriek... proste sa mi pacia a tiez aj konvalinky... ako si naprisala je to jemny a krasny kvietok len moja mama mi povedala, ze to uz ked budem mat v ruke margaretky to uz sa rovno mozem na svadbu doviez na traktore na vlecke s hnojom... vraj pojdem jak totalny sedlak, ze margaretky su polne kvietky a mam mat ruze alebo nieco pekne na svadbu a nie polne kvety, co deti zbieraju do vazy. Ja normalne nechapem ako moze mat 45 rocna zena take primitivne zmyslanie 8-( ]-( o margaretkach som jej ani nevravela, ibaze sa pozna s kvetinarkou ktorej som sa pytala o konvalinkach a dnes mi uz volala ze ci si robila kvetinarka z nej srandu ci fatk som rozum potratila, ze co za kvety chcem... tak som sa s nou pohadala a potom som vypla mobil.. nemam na to nervy. No ale tiez neviem, ci mi budu pasovat k satam... musim sa obliect odfotit a uvidim co mi kvetinarka poradi. My ideme na dovolenku pred svadbou ale ani po svadbe nemusis mat vybaveny novy pas... ved nikto na letisku alebo na colnici nemusi vediet, ze uz si vydata... takze v pohode mozes ist aj na stary pas.
Odpovedať
Profilova fotka
marfa, tak to je riadne spiknutie proti tebe...kvetinárke povedz, že ak bude chodiť za tvojou maminou vešať na nos to, čo si s ňou povieš, tak dáš zarobiť inej kvetinárke...no nezávidím ti teda cestovať so starým pasom mi asi neprejde u mojho nastávajúceho, on si dosť potrpí na to mať všetky doklady v poriadku, lenže mne sa ozaj nechce vybavovať si ešte aj to ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vrabciak kvetinarka chudinka je v tom nevinne... ta sa stretla s mamou u krajcirky a mama spominala, ze koncom februara idem domov vybavovat papiere no a kvetinarka jej povedala, ze hej ze vie, lebo sme spolu telefonovali a ze budem pekna nevesta, ze aj kyticu som si peknu vybrala no a bum... a ako poznam mamu tak pred kvetinarkou hrala natesenu, ze ooo margaretky hej super kvety a neviem co a potom prve co bolo tak zdvihla telefon a zjazdila ma... uz sa fakt tesim na dovolenku... tam mi volat nebude 8-( no mne by sa tiez nechcelo vybavovat pas teraz, ale po svadbe aj tak budem musiet, lebo mam ho platny do 2011 roku a vacsinou vsade kde ides tak potrebujes mat pas platny min. pol roka niekde dokonca aj rok, takze budem si musiet vybavit nove doklady...
Odpovedať
baby co sa tyka toho pasu, my mame zajednanu dovolenku na jul a teta v cestovke povedala, ze netreba mat novy pas, to meno ktore nahlasis v cestovke musi korespondovat s dokladom na ktory pocestujes, cize je to ok.
Odpovedať
ak nahlasis v cestovke nove priezvisko a pripravia ti nan letenky, tak musis mat aj v pase nove priezvisko.... ak nahlasis priezisko za slobodna, mozes ist na stary pas....
Odpovedať
Profilova fotka
habi, mne ich robila sesternica. mam ich na facebooku, daj si ma pod katarina pračkova a tam ich mam
Odpovedať
Profilova fotka
ja si budem tiež vybavovat novy pas,nakolko ideme az na konci augusta, priatel sa nemoze uvolnit skor, tak mam aspon cas si vsetko v klude vybavit
Odpovedať
Profilova fotka
marfa: nadherne kyticky si si dala do albumu...tie konvalinky su zlatucke ;-), ja si myslim, ze v jednoduchosti je krasa, nepacia sa mi velmi precancane svadby...martina simkovicova bola krasna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
baby, poradte, co kupit priatelovi na Valentina, co je zaroven aj vyrocie zasnubenia...nieco mile male
Odpovedať
Profilova fotka
fuuha, tak podla toho co ma rad a podla toho ci chces nejaku prakticku vec:-)))
Odpovedať
mariani, dakujem, mrknem... ;-) my planujeme odletiet v polovicu juna, tak tiez uvidim ci stihnem vymenit pas alebo nie.... tinka, ja pozyvam draheho do kina na film podla vlastneho vyberu.... ja tam tie dve hodiny nejako pretrpim... :-D kino preto, lebo odkedy mame malu, nemame vela casu byt spolu osamote..... takze musim skoordinovat jej opatrovanie s casom vysielania, to da dost namahy na to aby to ocenil.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habi, doporučuju Avatar, to poslední dobou nadchlo každého, i mně ;-) Teda až na toho mého :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim, avatar je krasny a my sa chystame druhe kolo, lucique boli ste na 3D?
Odpovedať
luci, ten som si uz musela pozriet.... prvu polhodinu som v kine trpela, potom to uz bolo fajn.... vyuzili sme situaciu, boli tu nasi, hned sme im zavesili malu na krk.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ale brýle byly uťapané a tlačily mě do hlavy :-( I tak super zážitek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslím že by mala stačiť kópia sobášneho listu pre prípad núdze
Odpovedať
my sme na 3D neboli, vysielali ho v pre nas nepristupnom case..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali super ja som si ich vylestila este pred :-) ale neskutocne aj mi slzicky tiekli:-))
Odpovedať
idem von mrknut do jednej tlaciarne ci nerobia aj oznamka svadobne, ozvem sa vecer... papa, piste, nech mam co citat.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habi, tak nieco dobre najdi papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?