Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiež myslím, že to nebude stačiť. Všade to zdvorazňujú, že originál musí byť. Moj drahý má tiež kópiu a nedá si vysvetliť, že to čo má je kópia, tak sa spolieham na to, že jeho mamina bude mať originál a ak nie, tak to budemem musieť cestovať ešte raz ]-( ]-(
Odpovedať
ked sme boli na matrike v Ruzinove zapisat malu, tiez mi v telefone povedali, ze originaly oboch rodicov.... nakoniec ja som mala kopiu a drahy nemal vobec rodny list.... aj tak ju zapisali.....
Odpovedať
Profilova fotka
zajo vidim, ze asi vsetci chlapi su rovnaki... s rodnym listom som mala ten isty problem, ten moj tvrdil ze ho ma pritom ho nema a vzhladom na to ze sme v Holandsku, tak nam to narobilo riadnu sarapatu, lebo z holandska sme museli ist po jeho rodny list do polska a potom na slovensko... a este som mu vravela, ze potrebuje rodny list pre zahranicie tak tvrdil, ze taky ma a ani za svet mi ho nechcel ukazat lebo sme uz sedeli v aute a ze naco, ved nie je sprosty, este sa urazil no a prisli sme k nam vyberiem rodny list a bol ten list HOVNO platny, mal obycajny vypisany v polstine a my potrebujeme prelozeny proste rodny list pre zahranicie... tak si viete predstavit jaka som bola nasrata... zobrali sme si dovolenku na tyzden a na prd nam to bolo platne lebo bez rodneho listu sme sa nepohli. Teraz s nim na ten urad nabehnem aj ja ci sa mu to paci alebo nie... furt sa uraza ked mu nieco stokrat pripominam, ale aj tak to spravi zle... a potom sa mi ospravedlnuje a ja aj tak viem, ze ja mam pravdu, ale nie.. 8-( tak s chlapmi... No ale aj tak som rada, ze ho mam... aj ked je sem tam take trdlo a vie ma riadne vytocit :-D vrabciak no ked sa ti podari nejaka podobna vyzdoba tak to bude naaaaaadhera... svadba v jari na zamocku s takou vyzdobou... aaach x-)
Odpovedať
original potrebuju kvoli tomu, ze tam je napisane v cislo knihy ci zvazku v ktorej je zapisany
Odpovedať
inak..rodny list Ti poslu aj postou z matriky. Len to bude par dni asi trvat... som tak stratila synovi starsiemu, poslali z Blavy postou. len treba kolok v hodnote 50 korun, teraz 1,66
Odpovedať
Profilova fotka
No priatelovi potom posielali rodny list z polska do holandska, aby sme nemuseli este aj do polska ist a... nic nam neprislo... :-| uz nedoverujem poste, radsej zobrat dlhsiu dovolenku a vybavit vsetko osobne... to iste sa mi stalo ked som bola v Irsku, pytala som mamu nech mi posle kopiu rodneho listu lebo som to tam potrebovala a nedoslo mi nic... a bolo to posielane doporucene a pritom stokrat mi z domu posielali veci co neboli doporucene a dosli a tu si este priplatis aby ti to fakt doslo a ono ti nic nepride a na poste sa vyhovarali, ze to sa muselo stratit v Irsku, v Irsku mi povedali, ze to do nich nedorazilo, ze list musi byt niekde na slovensku.... takze odvtedy nijake dokumenty postou neposielam... zbytocne stresy ci to vobec pride a kedy 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aspoň to, je nejaká záchrana a tá suma za kolok sa dá, len ten čas a nervy stoja viac..
Odpovedať
no...musis to poslat, kym to neaka tetula spracuje a posle nazad postou.. take veci idu doporucene, aspon na slovensku by sa stratit nemali.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak koukam, ze jste toho zase hodne napsaly, sotva jsem to precetla.. :-| :-D A jen jsem chytla depku z toho, ze jeste nic nemam :-. :-( Vyzdoba a kytky se budou resit az kdyz prijdou saty, tzn. tak nekdy v breznu, na prstynky " se pujseme podivat nekdy o vikendu", oznamko " se vyrobi " - mam si jen rict, co tam chci, na hostinu " se pujdeme domluvit, na to je jeste cas".. Takze co mame ( a neni toho moc ) - objednany a z poloviny zaplaceny boty, zaloha fotografce, predbezne domluveny misto na hostinu, obe kapely, jsme domluveni s velebnosti - v patek bude prvni priprava a oblek pro pritele, to byla nahodna a vyhodna koupe, jinak by se taky kupoval najdriv v dubnu, jeste mu sehnat kravatu ( taky az podle satu.. ) :-|
Odpovedať
Ahojte, neviete mi poradiť kde by som zohnala návleky na stoličky ale nie na požičanie ale na kúpu. Všade som našla len na požičanie. Ďakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my máme svadbu v máji....08.05. a taktiež moja stará mama nie je nadšená, pretože ona sa vydávala v máji a bola nešťastná, ale my to ignorujeme, pretože človek prežije život tak, ako si ho zariadi, a nie podľa povier...... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucy14061981: 100% souhlas ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale ja aj tak nechapem, preco sa vravi, ze maj nie je dobry mesiac na svadby... ved sa vravi, ze maj je lasky cas, tak preco by sme sa nemali vtedy vydavat? Je to trosku divne, ale bohuzial nase stare mamy su asi vsetke povercive :-D
Odpovedať
allka, co takto si ich datu usit?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky Konečne mám topánočky sú super :-D :-D :-D , a navyše mám za sebou skúšku účesu a líčenia. :-) Normálne som sa páčila sama sebe 8-) Fotky budú asi až zajtra, drahý "obsmŕda" nemusí vidieť všetko ;-)
Odpovedať
iiha, super, tesim na fotky. akej farby si mala tiene? a aj umele mihalnice ? a uces? posli draheho pozerat telku a daj fotky. som zvedavaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
kadan gratulujem, kde si nakoniec zohnala botky?
Odpovedať
a topanky su vysoke? co si dala za ne?
Odpovedať
Profilova fotka
Mám vybitý telefón takže musíte počkať na fotečky. Mihalnice mám umelé, topánky mali v salóne v GA kde mám zarezervované šaty, mimochodom vzhľadom na to že ma v nich drahý videl povedala som mu že mám iné lebo nejaká čúza ich tak poškodila že sa nedajú použiť. Aspoň bude prekvapený 8-) :-D Slečna v salóne vytiahla hneď 3 z krabice povedala som jej že nech povie normálnu sumu že mám málo peňazí: Stoja 55e ale dáme ich za 45e tak toto sa v BA stať nemôže!!! :-D :-D :-D :-D Sú nižšie nenosím vôbec vysoké bolia ma nohy a ani nemám kam. :-( Idem pozrieť či sa mi už nabil telefón . Habibi tá cukrárka z Malinova už nie je... ;-( švagor povedal že pozná deti tak sa pôjde opýtať či pečú. Allkka opýtam sa zajtra na tie návleky, mimochodom od kiaľ si ?? nejako som to nezaregistrovala.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si dobre zohnala, som zvedava na fotky :-) ja mam moje na takom stredne vysokom opatku ale na mna je moc nizky...som zvyknuta nosit ta 10 cm opatky aj na cizmach (co v tejto poladovici vecnej vyzera asi fakt vtipne niekedy :-D ) tak snad sa budem citit ok v iba cca 4-5 cm opatku....
Odpovedať
aj ja som zohnala na takom stredne nizkom...ale este chcem vysoke -tanecne
Odpovedať
Profilova fotka
už je to tam Som pripravená na kritiku x-)
Odpovedať
pekneee. len k takym peknym modrym ockam by som asi nedavala take tmave tiene... neskusis este nieco ine? nech mame co porovnavat ;-) aj ja chcem take dlhe vlasy...fnuk
Odpovedať
a ruz ne taky ruzovy.. prepac, to je moj nazor...ale ved skus nieco ine a na fotkach porovnas.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan vyzera to pekne vsetko, ale narozdiel od zaja by som povedala ze to je "malo" aspon na fotke to vyzera trochu nevyrazne. Podobnym stylom sa malujem na kazdy den do prace, na svadbu by to podla mna chcelo nieco take....co ja viem, ako to opisat..... ale inac ti to sekne, kocka si 8-)
Odpovedať
a ucesy sa robia teraz take akoby..no nie ze strapate, ale vlny, ale tak lezernejsie a na bok.. mas nato krasne vlasy, nebavili ste sa z kadernickou o tom?
Odpovedať
nehovorim ze malo...ale ine tiene... a vytienovat to inak.
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som co som hladala :-) toto je fotka mojej kolegyne co sa prednedavnom, vydavala, no mrknite ten make up, podla mna ju namalovali uplne krasne. Vobec to nie je vyrazne, ale je to take smrncovne a slavnostne http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
iiha, super. aj na fotkach to vyzera dobre. kto ju maloval,nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze v pezinku "Sisi-Vizaz"
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?