Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci veľmi pekné neboj chlpy zo šeltičky pôjdu ľahšie ako krátke pichliačiky z labradora, nikdy by som nechcela psa s takou srsťou doma, keď sme chodili na preteky tak som mala tú česť čistiť všetko po takých psoch. Jemná srsť je lepšia.
Odpovedať
Profilova fotka
neviem si dat s tymi fotkami rady,ked ich mam ulozene na ploche ako ich tam pridam?poradte
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, máte už všechny kadeřnici?? Já ještě pořád ne :-| Vůbec nemůžu nějakou doboru sehnat, snad je ještě čas :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kadan sa tesim na fotocky :-) vidis a ja som si myslela, ze je to logicke ze kratsia srst - menej chlpov :-D ale asi mam divnu logiku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uz som konecne prisla na to ako sa tam davaju tie fotky :-N
Odpovedať
luci veli pekne, nie je to vobec preplacane..... ;-) penn, ako som ti dala do IP, Ludvik je drahy, mrkni cukraren Macek.... kadan, bola som dnes s tetuskou z Macek, doniesla mi kopec kolacov na ochutnanie, odfotila som ich, vlozim foto aby si sa mohla mrknut..... bola velmi mila, urobi mi do pondelak cenovy kalkul urobeny z mixu kolacov, co zvyknu davat na svadbu, planujem zatial tych 2000 kolacov spolu s vysluzkami.... len male vysluzky su fakt male, dokopy 7 kolacov.... tak budeme brat velke, tam je nejakych cca 20 kolacov a 1/4 torty.... tortu urobia akukolvek, podla obrazka, podla popisu, podla nakresu, s nicim nie je problem....a robia aj dovoz na miesto svadby... viac budem vediet napisat ked mi posle kalkul, potom ti ho preposlem.... ;-) vidim, ze rozoberate psikov, moji rodicia mali nemeckeho ovciaka, velmi intligentny pes.... ale zatial psa do domu nechcem, aspon kym je mala mala.... :-D :-D radak, idem mrk tvoj albumik..... ;-) zajo, daj vediet ako ste dopadli dnes..... x-)
Odpovedať
habibi prosim posles aj mne info ohladne cukrarne do IP? ;-) zaujal ma ten dovoz na miesto hostiny a ze urobia tortu podla obrazku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, popridávala som do albumu fotky z veletrhu, čo ste chceli...http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=421672 riadne ste toho popísali, hádam ničeo stihnem poprečítať pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
Caute zeny, tak ja jsem dneska konecne udelala posledni zkousku v tomhle semestru a ted bude dva mesice klid ( kdyz nepocitam absolventskou praci) a budu se moct venovat pripravam svatby, i kdyz porad cekam na saty.. Mam dotaz ohledne poznameni - kolik jich davate - pocitala jsem je - rodina - jedno do rodiny, kamaradi, holky ve skole, nasi do prace na ukazani.. A jeste nekomu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucsy, tak to gratuluji! To jsi asi mladinká, když ještě studuješ ;-) Oznamka jsem právě dneska odeslala k tisku, jen 20 ks (a to tam je ještě rezerva, kdyby se nějaké poničilo), do každé rodiny jedno, nejlepším kamarádům, jinak budem rozesílat elektronicky - do práce taky (mužíček, já už se tam po rodičovské nevracím a nejlepší kolegyňky už jsou od tamtud taky doma na mateřské). Přišlo mi to málo, ale fakt to tak stačí :-)
Odpovedať
ahojtee. VYBAVENEEE, 8.5. 15:30 MAME SVADBU! neako mi to doslo az dnes, konecne sa nieco robi. drahy prisiel do prace, vraj mal dobru naladu, zamestnanci nechapali vraj... ze taky by mohol byt stale :-p boli sme aj v tom podniku kde to chceme, pani prevadzkarka je strasne zlata, celkovo mam z toho moc dobry pocit..dufam ze mi to vydrzi. rozpocet posle mailom predbezny - uf... no ale platit to maju svokrovci, tak sme radi ze to nieje vsetko na nasich pleciach. obrucky sme nestihli, v sobotu ideme do nitry, tak bude viacej kludu poskusat velkosti. tak som si kupila aspon makeup, puder nemali..no kupime inde alebo inokedy. kupila som papier na menovky, aj zlatu fixku, skusime to napisat, ved to staci tak. a rozmyslam nad tym fererom...asi budu lepsie menovky klasika, zbytocne vydavky na ferero. vrabciak, idem kuk fotky..
Odpovedať
a aj deti su cvaknute na oznamko, aj sme vybrali fotku, bude to super x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
super super, zajo :-) vidíš, do třetice to klaplo ;-) hoď sem aj fotku dětí, ju? A taky koukám, že to máte až odpoledne...to s naší 14. hod jsme tu docela ranní ptáčata :-D
Odpovedať
sa nas pytali kedy to chceme...nechceli sme moc skoro. hodim fotky, len krpec zaspi vecer
Odpovedať
ako sa to pise, na oznamenie ze svadba je na urade... dna 8.maja 2010 o 15:30 hodine na Mestskom urade v obradnej sieni v Nitre?
Odpovedať
Profilova fotka
lucique: no mladinka zrovna ne - je mi 21, ale myslim ,ze jsme se o tom uz nekdy bavily tady na diskuzi.. A jinak my to mame v 11 hodin.. Takze ja budu ve svatbni den vstavat tak v 6.. =-) 8-(
Odpovedať
luc, co tak skoro? ci v Cechach sa to tak skoro robi? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ani ne, ale jsme spolu prez 5 let, tak uz asi byl cas.. A navic kdyz se to zprumeruje s vekem pritele, taxe to da.. :-D Jinak navic zarizujeme bydleni, takze je toho dost, do svatby by jsme chteli mit vetsinu hotovy.. ;-)
Odpovedať
myslela som na cas svadby :-D - ako hodinu
Odpovedať
Profilova fotka
jo tak.. :-D Velebnosti se nas ptal, kdy to chceme, ale u nas se vetsinou delava v 11, pokud by byly 2 svatby v jeden den, tak druha byva ve 12
Odpovedať
fuuha, to neako skoro...u nas byvaju okolo druhej, tretej az stvrtej.
Odpovedať
Profilova fotka
Njn, to me vlastne ani nepadalo, ale taky by to nebylo spatny, kdyz si predstavim - vstavani, sprcha, kadernice, liceni, oblikani, chystani se, prichod rodiny a kamaradu, prichod zenicha k nam a cesta do kostela - to abych vstavala radeji tak v 5.. :-D To budu pekne utahana o svatbni noci, odmaluju se a padnu vycerpanim.. :-N
Odpovedať
mame o pol stvrtej a nemyslim si ze budem dlho spat.... o pol dvanastej sa ideme fotit, aj s detmi - to potrebujeme viacej casu. to aby som o jedenastej nachystana. o osmej mam byt u kadernicky...to je ak akurat. radsej nech mame rezervu casovu
Odpovedať
ako budete riesit umele mihalnice? kedy si ich pojdete dat nalepit? dopredu den? =-)
Odpovedať
no...a nasla som kozmeticku v mieste kde idem na uces, tak pojdem z ucesu rovno k nej... po ceste to mam. sminky si mozem priniest, tak super. ;-) dalsiu vec odskrkavam
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79 tak to mate dobry to foceni pred, my pojedeme asi az po obedu.. Umele rasy by se mi libily, moje nejsou nic moc, ale myslele bych, ze asi spis nalepit az pred licenim.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mě pobavilo "tak skoro" :-D lucsy, asi psaly, ale já zapomínám (nebo spíš s kým jsem si to psala).. to jste spolu ještě dýl jak my, v mých 21 to byly teprv 3 roky (zasnoubení už jsme byli rok), o svatbě jsme uvažovali už dřív, ale až teď cítím, že to bude ono, víc si to užiju...teď je mi 26, takže taky ne moc :-) Mihalnice (řasy) nalepovat nebudu, naštěstí mám svoje dlouhé husté :-) S tím časem to je asi pravda, tady v ČR jsou svatby kolem poledne, i dřív..já to brala podle sebe, že se mi nebude chtít vstávat a plašit brzo - ale stejně asi budu :-D focení máme domluvené až po obřadu, odpolední slunce fotkám dělá jen dobře ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monniky máš ešte čas, každá ktorej som sa pýtala kedy mám prísť povedala že stačí 2 týždne pred svadbou. Ja to už mám za sebou lebo neviem či budem mať v práci voľno. radka super idem mrknúť habibi v pondelok ti tiež pošlem info z Horných Salíb, dúfam že budú chutiť lucsynka ja tiež budem kolegom rozposielať oznamko cez mail, ostatok dám vytlačiť, rátala som to a bolo to cca 50 zajo Gratulujem, konečne :-D :-D :-D menovky hoď do albumu, som zvedavá mihalnice si nechám nalepiť v deň D neter ma najprv nalíčila, mihalnice robila ako posledné lucsy teraz neviem... ja to mám až o 16:30 :-. nechceli sme obrad skoro, veľa ľudí čo to tak mali povedali že sa išlo domov okolo 3 hod lebo boli všetci už unavení a že nebola až taká nálada. Ale hlavne pre to že neviem skoro vstávať 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja taky pocitam s tim, ze toho pred svatbou moc nenaspim, kdyz sem nervozni a tesim se, tak nemuzu usnout, v prubehu noci kontroluju cas, abych nahodou nezaspala a rano se mi s budikem nechce z postele.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
habibi tie koláčiky sú určite mňam PC ani z Ďaleka nezačal robiť takže som si znova musela požičať :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?