Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme na matrike dopadli dobre, trvalo to max. 15 minut, ziadost je uz na farskom urade, za nami je druha nauka, dalsia az o mesiac bola som u jednej pani a dohodla si zacepcenie...za symbolicku cenu mi pride 12, mozno 15 ludi aj s harmonikarom, pozicaju mne aj priatelovi tradicny sarisky kroj, uz som ho mala na sebe...akurat klasika problem s cizmami (drahy ma 46ky nozky). bola som aj v restike v ktorej budeme mat svadbu, myslela som, ze sa uz konecne podla fotiek rozhodneme pre farbu vyzdoby, som z toho ale len viac zmatena...zacinam uvazovat o farbe, ktoru som kned na zaciatku zavrhla :-N...a to zelenej v kombilacii z takou uplne jemnucko zltou...na jar sa to asi hodi viac ako smotanovo zlata, o ktorej som uvazovala...k tomu by isla kyticka z margaretkami...neviem sa rozhodnuuuuuut :-(
Odpovedať
tinka, mne sa velmi paci kombinacia zeleno smotanova.... straaaasne kraaaaasne.... x-) kebyze nemusim prisposobovat vyzdobu zavesom, ktore su v miestnosti kde budeme mat svadbu ( take nieco ako oranzovo zlate...divne... :-p ) urcite by som volila zeleno kremovu...krasna jarna farba.... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo viem, ze na saxane je podobny... ja som si ho zo saxany aj obiednala, ale ked prisiel bola som sklamana... hned som ho vratila naspat a aj cenou sa to riadne lisi oproti tomu z mimibazaru. potom daj vediet, aky si si nakoniec vybrala. Zajo a priatel nebol proti tomu, aby ste mali v dome psa? :-)
Odpovedať
bol proti psovi, to bolo reciiii, ja alebo pes... a tak podobne. no.. a teraz je to jeho pes, kazi mi vychovu, stale ju vola na gauc, co ja zakazujem, tak to dopadlo tak ze akonahle ja niesom na gauci, tak tam je on s nou. a ked sa priblizim k nemu, uz je pri nom aj nasa Linda a straaasne ziarli. :-D aaaaaaaaaaa, dnes sme nevybavili zase nic. ]-( pani co je na matrike pod ktoru patrime je dnes na skoleni..mna uz je.ne... no ale vraj o piatej mame prist, zo skolenia hned pride nam to vypisat ktovie ci to nieje osud, ze si ho nemam brat :-D zeleno smotanova je super farba ;-) a aj margaretky su super...len myslis ze to nebude problem zohnat? som videla prednedavnom kyticu hortenzie, fialove kaly a ruzove ruze...zaujmave a super to vyzeralo. ale ja uz nemenim nic, co mam vybavene, odfajknem a viacej sa k tomu nevraciam. i ked toho mame vybaveneho malo ..ale hadam zajtra sa toho poriesi dost
Odpovedať
Profilova fotka
zajo u nas to bolo tak, ze sme najprv mali labradorku, ked sme boli v Irsku, dostala som ju na vianoce, ale hned do pol roka tak ochorela, ze cely cas bola len v nemocniciach a parkrat nam vraveli, ze neprezije... nakoniec sme ju nechali v Irsku, lebo takto choru sme ju previezt nemohli no a teraz som si zase vyprosikala psa, ale uz mi priatel nedovolil velkeho kedze ma byt v dome - tak mame seltiu - uplne ako kolia, len o polovicu mensie. A u nas ja som ta, co ho berie na postel a na gauce a priatel mi to zakazuje a v noci ked zaspal tak sem tam som buddyho dala na postel a rano mal priatel nervy, ze sa ku mne nemohol ani pritulit lebo medzi nami bol pes :-D ale tak to boli len prve, dni teraz uz je v kosiku, lebo uz aj plzne :-) zajo to kolkokrat si uz bola na tej matrike? uuff ja mam nervy lebo sa tam nemozem nikdy dovolat a ma slahne ked pridem domov a bude mi to tak vychadzat ako tebe ze nic nevybavim... priatel bude doma len tyzden ja uz zostavam az do svadby, lebo za tyzden aj tak nic nevybavime.
Odpovedať
ono sa hovori, ze psi su na majitelky, a fenky na majitelov..no, tak to bude, priroda funguje len dva krat sme boli, ale dnes hadam vybavime aspon na matrike kde patrime.
Odpovedať
co sa tyka menoviek na stoly.. bude si ich robit same?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak konečne som si našla čas...som pekne na..tá, pretože som asi zbytočne zabila čas nad oznámkom...boli sme vo firme, kde sme si ich chceli dať vytlačiť a kvoli nevýraznému písmu, nám ich nevytlačia a oni mi ho nezvýraznia, pretože je to asi práca naviac, alebo ja už neviem... ]-( najhoršie na tom je, že som bola šikovná a obliala som notebook colou :-p , takže si to ani asi nebudem vedieť doma opraviť. Asi ma šlahne. mám ale aj dobrú správu, našli sme košelu, síce ju ešte nemáme(nemali našu veľkosť), ale už viem, že ktorá značka ich robí...je to pietro filipi a stojí 1990,- kč. tak som sa potešila. Predavačka hovorila, že v inej predajni ich majú, tak cez víkend ideme po predaňiach pietro filipi :-D myslím, že tinka mala problém tiež s košelou s predĺženými rukávmi a v zúženom strihu, tak sa mi podarilo zistiť, že značka eterna také košele robí. Rukáv má dĺžku 68cm, tak dúfam, že to bude stačiť. svadobný veletrh dopadol tak nejak zvláštne, videla som tam zopár kúskov, ktoré ma inšpirovali a aj sme fotili výzdobu, ale neviem, že či vás z toho niečo osloví. Niekedy prihodím fotky do albumu, potom vám dám vedieť, keď tam budú. Teraz už musím letieť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte práve som sa zaregistrovala, a čítala som si vaše odkazy kto bude mať v máji svadbu. Ja tiež budem mať v máji svadbu a to 1.mája 2010.
Odpovedať
Profilova fotka
marfa to je ale expert, neboj naučá sa market aj mne bola kosa zajo nájdem foto a dám nachvíľu do alba
Odpovedať
matrika vybavena z polovicky...tetula prisla do roboty nam to vypisat, nech zajtra mozme ist do nitry, vraj nas vybavia. dufam.. kadan, super balerinky mas v albume. kde si ich kupila? radka, vitaj. co mate uz vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
zajo buď rada že tam je s ňou a nie s inou 8-) tú matriku ti nezávidím, dúfam že to dobre dopadne marfa waw šeltička môj sen-srdcovka. aká je zlatá, čierna blumerle x-) radka vitaj, ako si na tom s vybavovaním začínaš alebo už máš dačo za sebou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zajo SUPER :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to trvalo, som rada že konečne sa to začína hýbať Balerínky som zohnala v BA v Deichmane, kúpila som ich aj keď sú biele, nevadí. Dokonca sú o šíslo menšie ako nosievam.
Odpovedať
tiez som rada ze konecne sme sa pohli, zajtra uz zacneme robit na oznamkach...budeme mat dufam aj datum a matriku definitivne za sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
to v podstate uz mame vsetko-kostol, salu, obrucky, case, dnes nam prisli aj oznamenia
Odpovedať
a akej farby budu satky?
Odpovedať
Profilova fotka
mám krémové šaty aj keď na fotke to až tak neukáže. radka ja idem oznamka riešiť až teraz, chystáš album?
Odpovedať
Profilova fotka
keby som vedela ako sa to ma urobit tak mozno,ale neviem ako na to... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, pozerala som si tvoj album a vsimla som si ze my mame take iste perka
Odpovedať
Profilova fotka
radka no teda choď na fotoalbumy, a vytvor si môj-čiže svoj fotoalbum. Musíš si vybrať z dvoch: svadobný alebo z príprav. Samozrejme budeš mať oba ale najprv si vyber z príprav. Daj si názov albumu a potom pridaj fotky. Zobrazí sa ti tabulka, kde na ľavej strane máš zoznam fotografií ktoré chceš pridať a na pravej môžeš napísať poznámku k danej fotografie. keď bude tabuľka plná musíš kliknúť na pridať fotografie
Odpovedať
radka zvladnes neboj
Odpovedať
zajtra mam stretko s cukrarkou, uvidime..... inak,moja mama si zobrala kolace na starost, ja mam vybrat len dodavatelku..... ;-) no a oco zase riesi alkohol, tiez mam povedat len druh alkoholu..... vidia, ze to ocividne nezvladam..... :-D :-D :-D drahy si vzal oznamka na starost, zatial ticho..... :-p no a rodny list stale nehladal..... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
už sa teším na svoj pc, zajtra by som ho mala mať opravený, konečne budem môcť pozrieť to čo potrebujem. V pondelok ideme do GA kôli zákuskom, snáď sa dohodneme.
Odpovedať
kadan, mne na mojom PC vyprsal antivirus...... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
habi ako ti všetko uľahčujú :-) Máš stretko z tých Malaciek?? daj vedieť ako ja by som sa mala stretnúť až 3.3. , pokiaľ sa nedohodnem v GA tak budem musieť tam
Odpovedať
Profilova fotka
mne prišiel email, otvorila som ho a nainštaloval sa antivirák security tool, neviem ho z pc dostať, nijako sa to nedá zrušiť, celá obrazovka čierna ]-( kolega ho musí preinštalovať a firemnú poštu znovu nainštalovať, som zvedavá či mi to pôjde
Odpovedať
snazia sa ulahcit, ale ked mi povedala mama, ze musim ratat 10 kolacov na osobu a mam ratat s tym ze objedna 3000 ks kolacov spolu aj na vysluzky.....zle mi prislo...... nakoniec som vynimocne ustupila s tym, ze jej tych 10 kolacov narvem na svadbe do krku aj keby ju roztrhnut malo...., :-D :-D hej, zajtra mame stretko s tetuskou z Malaciek, ty mas dooooooobru pamat..... =-) :-D :-D jaska, zajtra hned ked pridem zo stretka, dam ti info, odfotim kolace, nech ich vidis, poslem ti ich kalkulaciu... ;-) ale az tak okolo druhej, ok?
Odpovedať
kadan nepriiiiijemneeeee..... ]-( ]-( ]-( ja len kazdy den drahemu hovorim, ze nemam antivirus a cakam, kedy mi ho zase predplati na rok.... ale asi je hluchyyyyyyy... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak: ty koxoooo..to s tymi ozamkami ma fest mrzi...take su pekne...nevies si to sama nejak zvyraznit? sa obavam, ci sa nedostanem do podobnej situacie...zacala som pracovat na oznamkach (resp. som poprosila tetu, ktora pekne kresli, aby nacarbala nejak vtipne mna a priatela)...no, uvidime :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nemusíš sa tak ponáhľať z práce dorazím najskôr o 17:30 pamäť iba na to čo chcem 8-) chcela som od nich už dávnejšie preto si to pamätám. ako ste na tom so stretkom, boli ste?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?