Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak jsem myslela, jak nepokročíme, a nic. Přítel včera zkusil vytisknout oznámení, ale nějak to na té jejich pracovní tiskárně vůbec nevypadalo, jak mělo... Tak to asi tisk zadáme nějakému grafickému studiu. Koukali jsme na net a kus by pak měl vycházet kolem 15kč. Jen doufáme, že se to natiskne přesně tak, jak má. V elektronické podobě to vypadá super, ale právě že se nám tam nevytiskly některé detaily (barevná odlišení jednotlivých vrstev) a všechno to mělo jednolitou barvu a vypadalo to pěkně divně... Tak snad v profesionálním grafickém studiu to bude OK. Jinak jsem učinila závěrečné rozhodnutí stran podoby svatebního dortu. Těsto světlé, do něj přidaná podušená jablka a nadrobený myndlový marcipán. Mezi jednotlivýma vrstvama bude tvaroh s kysanou smetanou (té ale jen trochu, ať to zůstane tužší) a jablka na tenoučké plátky. Na vrch bude taky tvaroh a zelené ozdoby s mandlového marcipánu- vykrojené kytičky uprostřed ozdobené stříbrnou cukrovou perličkou. Ty cukrové perličky pak použiju i na drobné dozdobení. Nebude to přeplácané a hlavně je takový dort lehký, moc dobrý a ne příliš sladký:)
Odpovedať
Jo a vlastně ještě jedna věc: včera jsme se se švagrovou a neteří byly kouknout na šaty pro družičku... Neteři je 7 let a v jednom salonu jsme našly šaty, které se nám všem moc líbily:) Jednoduché, hladké se zelenou saténovou mašlí. Protože je zrovna prodali, tak by prý ušili nové za cenu půjčovného... ale půjčovné má být 1800, což nám teda přijde docela dost... Tak se ještě koukneme na netu, ať máme nějaké srovnání cen... Netušíte, kolik tak stojí na půjčení šaty pro družičky? Ve věku cca 7 let?
Odpovedať
market, neviem po com maju saty pre druzicky, mne sa tie z poicovni nepacia.... ale ak mas krajcirku co ti ich usije lacnejsie, tak radsej dat usit... ;-) baby, bola som dnes v agenture, co by nam mali vyzdobit miestnost a kostol.. kokso, poslali mi kalkul na 30.000 SKK.... blaaaaaazni, blaaaaaazni....
Odpovedať
Profilova fotka
habibi... to si radsej sprav vyzdobu sama... za tie peniaze mozes mat super dovolenku
Odpovedať
Profilova fotka
habibi78: :-o to se zblaznili, nebo co? Tomu rikam palka.. souhlasim s marfa23- udelej si vyzdobu sama, nebo hledej dal.. :-D Ja nastesti tohle nemusim resit, kamaradka rikla, ze tohle vsechno zaridi, ted mi delala kytku k Valentyna pro pritele, ktery ji dal nasledne me a byla jsem nadsena, takze nemam strach, ze by to dopadlo spatne.. Jak jinak pokracujete s pripravama? Ja porad cekam na satky, zacinam premyslet, jestli jsou opravdu tak super, jak dopadnou, jestli budou sedet.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Dala jsem ( docasne ) nase oznamko do albumu, prosim kuk a hodnoceni.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucsy, zajímavé, jemné, krásně se na to kouká :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci pekne je to oznamko, take jemnucke, len ma trochu zmiatlo to ze tam su cislice pisane slovom 8-) neviem ci by som dosla spravne na tu svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi to čo ti tam zarátali???!!! Ja si to asi budem robiť sama, v piatok po 17-tej si prídem navliecť stoličky, kolega zoradá stoly a uvidíme čo ďalej, neviem či dám iba obrusy alebo aj sukne so sestrou a švagorm nastrieme, dozdobíme. Akurát neviem čo s kvetinovou výzdobou, kto to naaranžuje. Minule som s pýtala kočky z agentúry koľko by to asi tak stálo. Povedala mi aby som jej napísala čo presne chcem, poprípade akú výzdobu už mám zakúpenú, oni by mi následne poslali sumu. Rozmýšlam že z o zvedavosti sa jej opýtam. lucsy neboj budú super
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch: to mi bylo taky divny, ale bylo mi receno, ze je to tak lepsi.. :-D Tak nemusi byt vsechno presne, jak chci ja, aspon neco planujeme spolu, jinak je vetsina planovani na me.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lucsy - oznamko je velmi pekne... ja by som len mozno zmenila font pisma... nemusi byt komplikovane, ale mate to tusim klasicky times a pripada mi na tom jemnom oznameni dost tvrdo... inak super x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nam robia vyzdobu priamo v restike, na 50 ludi to vychadza 30 eur....nejake obrusy, kvety, goralky, kvety, servitky a pre decka nejake balicky so sladkostami, ....hlavne nech to neni gycove lebo umrem!
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte. dnes som bola kuk saty po polnoci, v nitre, v salone odkial mam saty, mali jedny uuuuazsne, na pozicanie. ale o dva tyzdne maju dostat 20 siat, aj kratke, tak o dva tyzdne -najneskor v polovicke marca tam nabehnem, nechcela som sa sice prezliekat..ale ked som ich videla :-D no co, obetujem sa.. bola som v parfumerke, ze kupim si makeupik, ked uz dosla almuzna, zvana rodicovsky prispevok..chcela som do diora forever, predavacka ma nahovarala na od chanelu... skusila som na ruke..no nepripadal mi taky dobry.. a furt si trepala svoje, tak som sa otocila na podpatku a dovi dopo. ale maju 10% zlavu na dekorativnu kozmetiku, takze sa tam vratim a dufam ze tam bude ina predavacka. habibi, kolko? fuuha.. to radsej spravit svojpomocne, kamaratky, pripadne ty len ako organizator. drzte palce, zajtra ideme tour de matrika diel druhy... uz dufam definitivne! a prstienky.. bola som cvicit, hladna som ako pes... :-(
Odpovedať
lucsy, oznamko je super, moc sa mi tam lubia tie majove vetvicky x-) x-)
Odpovedať
a inak, skusala som dnes saty, svokra ich videla, nadsenaaaaaaaaaa. len sa mi tam nelubia tie kostice co su v korzete, dam si ich vybrat..tym padom budem musiet zohnat neaky korzet pod saty - nech mi to drzi pupok kde ma. dufam ze nieco zozeniem =-)
Odpovedať
a zabudla som, mam bizuteriu k satom. ku krku, a celkom to sedi. na satoch je aj kamienky aj perlicky take male okolo pasa .. tak to pasuje. mozem zas nieco odskrtnut
Odpovedať
luscy, moc krásné oznámko:) Jdu kouknout do mailu, švagrová píše něco o těch šatech pro neteř:)
Odpovedať
luci, krasne oznamko a nadherne motto...... x-) x-) x-)
Odpovedať
kocky, ktora ste tu kupovali cez net korzet? viete mi poradit odkial.. nasla som od saxana..ale este by som popozerala nieco ine. dik za info
Odpovedať
Profilova fotka
zajo držím palce na matrike, odfotila si šaty?
Odpovedať
jasne ze nie :-D ale ved v marci odfotim. doriesime bolerko ak by bola kosa. no ho nechcem..nech ma je vidiet,ne? a inak..beham z auta do auta len vo svetri, tak mam teraz taku nadchu ze si asi odrezem nos. tak mi treba
Odpovedať
Profilova fotka
samozrejme nech sa pozerajú, veď budú mať na čo 8-) lúčim sa idem venčiť
Odpovedať
akeho mas hafa? no..to neviem, hadam ano. som necakala ze svokra bude taka nadsena :-N a myslim ze sa jej ratalo, ze som ju zavolala..treba pracovat na rodinnych vztahoch
Odpovedať
kocky, ako chcete riesit nalepenie umelych mihalnic? den predtym? ci par dni predtym? u kozmeticky?
Odpovedať
kadan, já byla venčit před chvilkou:) Je tam pěkná zima:)
Odpovedať
ja este len pojdem, za taku pol hodinku
Odpovedať
no nic, zas som tu posledna.. dobru nocku vsetkym.
Odpovedať
dobrou:)
Odpovedať
Profilova fotka
luci oznamko je kraaasne, ale... nejak divne mi pridu tie cislice slovom - mozno aj preto, ze su v cestine :-N :-D inak je super. Zajo od saxana si korzet nekupuj. Ja tam nemam dobre skusenosti s korzetom aj ked kosielka mi prisla super. Korzet som si objednala cez mimibazar, ten co mam v albume. Uz ho mam doma, len som ho este nevyskusala, ale vraj je super... dala som kocke miery, tak by mal byt dobry. Moj hafan je bombovy... v nasej izbe sa naucil, ze sa vycikat nemoze, tak vkuse rano beha a pisti pri posteli kym sa nezobudime, ale ked sme v obyvacke alebo v inej izbe, tak je mu to jedno... proste pusti kde sa mu zapaci :-N ale zatial ma len 4 mesiace, tak dufam, ze sa nauci :-)
Odpovedať
dobre ranko. aky luxus...stavame. po dvanastej ideme vybavovat, musim sa nato psychicky prichystat..ale bude tam drahy, tak to nemam strach, on ked narobi bordel /az by na matrike mali problem s nasim datumom/...xixiiiii zlatyy havinko. nasa linda ma rok, yorkshirka, tiez sa nevycika, to uz musi byt, ale potom sa habi ako pes :-D idem pozriet tie korzety, dik za info. inak podobny je aj na saxane..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?