Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
jeej, ta kaviaren super napad, aj na stanici... a svadobne fotky z malymi detmi su super! dnes mali prist obrucky, tak nic...pridu zajtra. o osmej som uz bola na poste ci naaaaaahodou nemam balicek. :-D ked to stvrtok posielali z ciech, tak som fandila nasej poste ze uz to tu bude. :-N
Odpovedať
aj ked kvitne repka su super fotky.
Odpovedať
ano alebo aj slnecnice :) to moze byt tiez pekne... a my sa chceme aj pofotit v sv. apartmane, na terase hotela...v hotelovej restauracii...no da sa vselico, zrazu ma zacalo napadat kopu veci :-D Ale baby, ak mate dalsie napady, sup sem s nimi 8-) zajo, my si ideme pre obrucky stvrtok, uz sa neviem dockat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi jedna kočka tu mala super fotky. Fotili sa o deň skôr, bolo to pri nejakej rozpadnutej továrni a pri jazere-teda V JAZERE rozbehli sa a skočili. Bolo to super ja by som chcela tiež niečo viac ako nastrojené fotky, no drahý asi iba: sem sa postav, usmej sa, zamrač sa, pomaličky ho lámem na niečo iné tak snáď sa to podarí. Ale na skok do jazera to určite nemyslím no bolo to fakt krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzikka daj mi do IP email pošlem ti niečo
Odpovedať
no to ano, to som videla aj ja, to fotila Zitnanska, boli aj na markiz. v telke tusim. Tie fotky pri tovarni boli super, take nieco by som aj ja xela, ale v BA neviem ci je nieco take, ten skok do vody uz neviem, ci by som sa dala nahovorit :-D :-D Uz vies kde sa pojdete fotit? Nam fotografka navrhovala pristav, niekde pri moste pristavnom je zeriav ci co a stare lode, tak asi tam, vonku problem nebude, len sa bojim, ze bude skarede pocasie, tak hladame nieco aj vnutri.
Odpovedať
Profilova fotka
tiež uvažujem o starom meste ale ak sa nájde nejaké romantické zákutie v prírode budem tiež rada, potom sa vrhnem do niečoho bláznivejšieho. Drahý ak nebude chcieť tak nech sa iba pozerá 8-) Určite pôjdem na zmrzku, to si nenechám újsť. Ak bude pršať pôjdem do RIO, novej Medúsy už som sa dohodla. Uvažujem aj nad tým MHD, nebola by odveci ani stará motorka tam kde sa sedí vedľa, no neviem kde ju zohnať a navyše ba sme nemohli ísť ani nejako rýchlo kôli účesu. V apríli chcem pobehať mesto či ma niečo neosloví.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi pozri si foto zo svadby: daia, dannula
Odpovedať
tak ta dannula to je waaau :-) super fotky. No my sme uvazovali v pripade dazda aj nad muzeom dopravy, su tam stare auta, motorky, rusne, vlacik...len sa tam plati okolo 30eur ]-( ale ked bude fakt ze velmi skarede pocasie tak tam asi pojdeme. Hladam aj nieco ako kastiel, alebo stary rozpadnuty dom, ale zatial som nic take nenasla...
Odpovedať
jedna kocka tu ma fotky pri ramene rieky Morava (medzi DNV a Devinom) skusim najst a hodim to sem, je to tam tiez velmi zaujimave. Ak chces nieco v prirode, podla mna to sa ti bude pacit.
Odpovedať
Profilova fotka
počula som že nemôžeš sedieť v aute iba sa pri ňom odfotiť je lepšie to zistiť dopredu než zacvakáš ja som našla kaštielik v prievoze no fotograf ma hneď zabrzdil že tam sú mníšky a tie každého vyhodia, nedajú sa ani na finančný dar ukecať
Odpovedať
kadan mrkni album lubinkas To fakt? O tom kastieli som toez pocula, no skoda, ze sa tam neda fotit Ja som uz tej pani do muzea pisala mail, ohladne toho ci sa tam treba nahlasit vopred, tak jej skusim aj napisat ohladne toho sedenia v autach...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Habibi, no právě že taky máme kompletně zařízenou domácnost... a pokud nám něco zatím chybí, tak jsou to věci typu vestavěná skříň.. a tu nám jako dárek asi taky nikdo nedá :-D Já proti peněžitým darům nic nemám, ale přítel na tom prostě trvá, aby si případně svatebčané mohli vybrat... Takže máme asi 10 položek: např. set na fondue, nebo knihu výletů po ČR, poukaz do divadla, sekáček na bylinky, dobré víno, společenská hra... něco se přece jen našlo, ale dalo to dost práce. Procházela jsem tady svatební listy a většinu věcí, co tam ostatní psali, máme, nebo nám to přišlo jako pitomost...
Odpovedať
oznamenie v albume.
Odpovedať
Je krásné:)))
Odpovedať
dakujeme. konecne to mame vybrate, uz len dat spravit.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzikka už som to videla, pekné
Odpovedať
Profilova fotka
zajo super :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky-...MÁME KOŠELU :-D :-D :-D hurrráááá teším sa, konečne. Rukáv mohol byť aj kratší, ale nevadí. Teším sa... zajo, dobré oznámko, pekne to vyzerá... zuzika, už aj tvoj album som si kukla, som rada, že si si ho už vytvorila a hneď i ma aj inšpirovala s účesom. Ale aj tak sa ešte stále neviem rozhodnúť nad príčeskom, alebo vyčesaným účesom. :-( fotky sú krásne aj na poli. Budeme sa fotiť pred sobášom, tak dúfam, že sa nedoriadim dovtedy. Inak aj vám sa už o svadbe sníva? Mne sa snívalo, že som išla pešo od kaderníčky a prechádzala som sa so závojom po meste. Stretla som nejaké nevesty a potom som si uvedomila, že veď nestíham a chytila som stres. Normálne som sa ráno zobudila, že koľko ešte do svadby.
Odpovedať
vrabciak a ktory uces? Ja sa tiez neviem rozhodnut, ci vypnut, alebo natocit a nechat rozpustene...ach jaj mame to tazke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru, veru nieje to ľahké..páči sa mi ten s tou ryšavou a ten vyčesaný mám tiež vytlačený pre kaderníčku už. Asi sa chudera zomňa zblázni...vytlačila som si preňu fotky účesov,to isté mám aj pre floristku. Dúfam, že budú mať somnou strpenie. :-) Inak z prvej skúšky účesu pojdem na svoju predsvadobnú žúrku...už sa na ňu teším. Budem ju mať dva týždne pred svadbou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi pekný album vrabciak konečne ste ju zohnali :-)
Odpovedať
jebne ma. rano letim na postu, ved mali prist obrucky, teta za okienkom zahlasi - ziadny balik tu nemaaate... tak odchadzam z dlhym nosom. a co najdem poobede v schranke???? ZLTY PAPIERK..... len nech ma neseru
Odpovedať
Profilova fotka
jooooooooooooooooooooooooj asi bola zápcha tak to dorazilo až potom 8-)
Odpovedať
no na postach zvyknu pracovat take "mile a ochotne" tety 8-( . Vlastna skusenost
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, tak doufám, že dáš hned zítra fotky ;-) vrabciak, pár fotek z tvého alba jsem si zkopírovala, přesně takovou výzdobu bych chtěla, tak to pošlu floristce :-) díky Dneska jsem si domluvila zkoušku líčení (za 3 týdny), paní si vezme 300,- Kč, za svatební líčení pak 400-500,- - jak to máte vy, srovnatelné ceny? Ještě jsem volala jiné, ta chtěla rovnou 1000,- :-| Ale sama se neumím namalovat, tak nebudu riskovat :-) Když se mi o svatbě zdá, tak zatím jen katastrofické scénáře :-D Že nic nemám zařízené, nic nefunguje, horor - ťuky ťuk už dlouho nic, naštěstí x-)
Odpovedať
baby, prave mi dosla cenova kalkulacia a gramaze na menu. Podla Vas staci 150g jedlo (maso), 100g priloha alebo mame dat 200g maso? Ako to mate vy? Nevieme sa rozhodnut, vecer chceme aj studene misy, tak aby sa to pojedlo, aby nebolo toho vela.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, my tak přesnou kalkulaci zatím nedostali, ale shodli jsme se na tom, že radši víc jídla než míň, ono se to pak rozdá ve výslužkách ;-)
Odpovedať
lucique, mas asi pravdu, radsej viac, ako keby bolo malo, aj ked je pravda, ze sme mali nedavno rodinnu oslavu, vyrocie, a boli presne ti isti ludia aj pocet a strasne vela jedla zostalo, tak aj preto rozmyslame, inak by nas to asi ani nenapadlo riesit, no uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzikka záleží to aj od toho o koľkej máš obrad. Ja mám neskoro takže budeme jesť asi až okolo 18:30, niektorí sa najesť nestihnú a preto dávam vetšiu gramáž. Čo sa týka ostatného jedla mám to riešené formou švédskych stolov, každý si naloží čo bude chcieť a koľko. Zvolila som druh jedla taký aby sa v najhoršom mohol zobrať. Jedlo môžeš podarovať niekomu kto to potrebuje alebo doma bude zásoba na pár dní. Keď ho nebudeme chcieť dáme to psovi. Samozrejme po troške aby aj na druhý deň prešiel cez dvere 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?