Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
no ja som si ju skor chcela kupit pod poplnocne, tam potrebujem podprsenku a ak nespevni tak radsej si kupim normalnu a silikonovy chrbat nech ma. lebo potrebujem taku, aby to vzadu nebolo vidno.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dosť háklivá na látku, všetky vysačky hneď odpáram, nesmie ma nič škriabať. Strašne sa mi páčia rôzdne krajky...ale nemôžem to mať na sebe. Bola som v pár obchodoch a chcela som podprdu bez ramienok, nevyrába sa moje číslo..??!! Všetky predavačky mi povedali že veď to musí držať. Ja nechcem odpadnúť keď si kúpim o číslo menšiu a ešte mi stiahnu šaty veď sa udusím. Povedala som si že pôjdem na ostro no vzhľadom na to že mi vadia švy, niektoré druhy látky...nie.
Odpovedať
zuzikka, aj ten silikonovy pasik je vidiet. kup taku co ma ten zadny pasik tahany dole na chrbat.
Odpovedať
tartuf, beladice, cerenany..to ste nepozerali?
Odpovedať
teda tartuf je v beladiciach...xixi. alebo katiely okolo blavy.
Odpovedať
Profilova fotka
já jdu taky "nalehko", šaty sedí dobře, tak proč další vrstvu, i tak je v nich dost teplo ;-)
Odpovedať
zajo dik, to ma nenapadlo, ale aj ked bude vidiet trosku silikonovy pasik nevadi, to mam popolnocne saty a tam nie je uplne holy chrbat, len trosku...Tak uvidim, musim pobehat obchody
Odpovedať
Profilova fotka
Tak máme oblek pro ženicha! 8-) Obešli jsme dva nejbližší butiky ve městě a vybráno :-) Myslím, že je to tenhle http://www.maxtara.cz/Kolekce/Pages/o... (nechali jsme jim ho tam kvůli zakončení nohavic na míru, takže to teď nemůžu porovnat) Po slevě 6900,- :-) Sedí dobře a látka je moc hezká, taková lesklejší, takovou jsem chtěla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci pekný, veľmi pekný
Odpovedať
Profilova fotka
habi, hlavu hore...nerozčuluj sa, veď nech sa teda potrápi a niečo lepšie nájde. Ak nič lepšie nenájde, nič nestratíš a ak nájde niečo lepšie, tak možeš byť len rada. Nechaj ho ale hľadať, alebo mu len daj tip a nech pozisťuje, že či majú voľno, ceny a pod. Nič sa neboj dobre to dopadne ;-) zuzi o podprde som ti písala do 15.05.2010 témy. To popolnočné priadelko riešim presne ako ty ;-) zajo, hoď potom do albumu fotky prsteňov a aj menoviek. Ja mám na ne kúpený matroš, ale nemám chuť sa do nich pustiť :-p
Odpovedať
luci, pekny, mne sa tiez taka lesklejsia latka paci. x-) habibi, jasneee, nech sa snazi, snaha sa ceni. ;-) menovky neviem ci odfotim, neviem ci sa mam chvalit svojim pismom :-D ale na stoly staci. a prstienky odfotim. svokra si mysli ze su z bieleho zlata...no nech si mysli. a nemaju z vnutra napis steel, tak aj tak vyzeraju. no budem to ja niekomu vysvetlovat!
Odpovedať
Ahoj mam svadbu 1.5 coz uz je za 59 dnu a ja vlastne nevim kdy mam co zacit resit ohledne ucesu a liceni a nevite kde maji k zapujceni levne svateb. saty budu mi 5mes.brisko... dekuji vsem predem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
j.d. ahoj vraj to stačí 2-4 týždne pred svadbou. Lepšie aj tak bude keď pôjdeš do salónu a opýtaš sa, aby sa nestalo že termín bude rezervovaný keď si to necháš na poslednú chvíľu. Tiež si myslím že ak nemáš vybratý salón a nevieš ako to tam chodí mala by si začať skúšať skôr aby si sa nestresovala tesne pred svadbou Nemusí ti salón vyhovovať tak nech máš dostatok času nájsť niečo iné. So salónom ti dať radu neviem keďže si z Brna /teda aspoň svadbu máš tam/. Skús do nejakého salónu skočiť, predavačky ti určite poradia aj keď nebudú mať, poznajú sa medzi sebou tak ti určite doporučia iný kde by daný druh šiat mohli mať. Držím palce
Odpovedať
ahojte. ako pokracujete? mate nieco noveho? nam prisla cenova ponuka...uf... no ale na taky pocet ludi..tak normalne. 2700 aj neake drobne. alko a nealko, slane a zakusky si davame my. 70 ludi z toho 7 malych deti do 3 rokov.
Odpovedať
ahoj zajo...my ideme dnes pre obruuucky x-) sa neviem dockat. Len ich potom budem do maja obzerat :-D by som ju uz najradsej nosila hned. Zajo a co mate v menu na osobu? Mas to uz takto rozdelene? Nam vychadza na osobu 19eur, ale to len jedlo, ked tam spriemerujem aj pripitok, kavu, pitie tak asi 35-40eur/osoba
Odpovedať
dali nam len 25 porcii lososa...na svedsky stol. Nieje to malo?
Odpovedať
Menu: Aperitív: Vermuth 63 x 1,40 88,20 Detský šampus 7 x 1,00 7,00 Predjedlo: Hydinový kokteil 66,50 x 3,00 199,50 Polievka : Slepačia 66,50 x 1,50 99,75 H.jedlo : Miešané filé 200g 66,50 x 6,50 432,25 ½ ryža 66,50 x 0,40 26,60 ½ opekané zemiaky 66,50 x 0,80 53,20 Obloha 66,50 x 0,80 53,20 II.chod: švédsky stôl: 21.00 – 22.00 hod -losos na bylinkách 25 x 5,60 140,00 -zapekaná brokolica 100g 25 x 2,50 62,50 -bravčové rezne 75g 50 x 2,55 127,50 -grilované kuracie stehienka 100g 50 x 2,90 145,00 -mäsové guličky /fašírky/ 100g 50 x 2,00 100,00 -plnená bravčová roláda 40 x 3,80 152,00 -kapustnica 40 x 2,80 112,00 -varené zemiaky s vňaťkou 35 x 1,40 49,00 -opekané zemiaky 35 x 1,50 52,50 -syrové misy 4 x 14,00 56,00 -pečivo 45 x 0,30 13,50 -chlieb 2 x 1,80 3,60 - šopský šalát 40 x 1,50 60,00 - grécky šalát 40 x 1,70 68,00 - misa čerstvej zeleniny 5 x 10,50 52,50 /rajčina,paprika,uhorka,por,olivy,mrkva,ľadový šalát, rukola........../ - dressingy 3 x 3,80 11,40 - olivový olej, balzamicový ocot 1 x 7,80 7,80 - čerstvé ovocie 6 x 4,00 24,00 -ovocné špízy na čoko fontánu 30 x 1,50 45,00 -čokoláda do fontány 100g 4 x 4,00 16,00 Kvetinová dekorácia /servítky, sviečky, kamienky, kvety/ cca 130,00 S p o l u: 2.388 Eur Ubytovanie 50 Eur Prenájom miestnosti od 16 do 4.00 hod 9 x 26,55 238,95 Eur Káva podľa objednávky orientačne 70 x 1,10 77,00 Eur K úhrade: 2,753,95 Eur
Odpovedať
no pozrite....ten losos sa mi zda malo. ved to si da skoro kazdy...nehovorim o par chlapoch, ktory budu na reznoch. :-p
Odpovedať
ale ked bude nieco chybat, dorobia.
Odpovedať
zuzzika, tiez chodim obrucky obzerat do skatulky tri krat za den...a potajomky doma nosim. :-D hod fotku potom..hadam sa aj ja dokopem k tomu, ze odfotim nase.
Odpovedať
ok hodim fotku potom ;-) Asi mas pravdu, losos si da asi kazdy, ale zase tam mas kopu ineho jedla tak neviem. Ale je pravda, ze radsej viac ako keby malo nieco chybat, aj my to tak riesime, ze nechame radsej viac,aj gramaz hl. jedla sme riesili, ci 150g maso alebo 200g aj ked to tiez stoji prachy ale lepsie, ako keby sa malo zjest a potom nic nezostane :-.
Odpovedať
zajo, asi sa k vam pridem najest, take dobroty budete mat.... x-) x-) x-) mne v Kamile povedali, ze menu budeme riesit dva tyzdne pred svadbou.... =-) =-) =-)
Odpovedať
inak, zajo, mate dobru cenu v porovnani s nami...... :-p :-p :-p
Odpovedať
habibi, kolko Vam vychadza menu na osobu?
Odpovedať
zuzi, 80 na osobu... ale este to nie je ucesane, vela veci z toho asi vypustime..... aj tak doooost.... :-p bez alka, nealka.....
Odpovedať
Profilova fotka
halóóó je tu niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu :-) Zajo, mna zarazil ten prenajom u vas... to sa mi zda, ze robi dost v tej cene... a ked si myslis, ze lososa bude skoro kazdy, kludne ho daj spravit viac a mozes vypustit nieco ine... vela ludi funguje tak, ze chce okostovat vsetko, aj keby mali prasknut :-o
Odpovedať
ja sooom. :-D zvysime lososa raz tolko a ostatne asi moze byt...ak bude nieco chybat, dorobia. a inak...celkom som rada, ze to platia svokrovci. posledneho syna zenia... tak sa chcu vyriadit. preto im aj az tolko do toho nehovorim... |-| dva byty sme robili..bolo toho dost. uz sa len tesime, ze vydelaaaame :-D ...srandujem :-p ..no potesi,nie?
Odpovedať
ja som sa dnes s mamou dohodla, ze kolace si bude riesit ona sama.... ja si vybavim len tortu aby bola podla mojich predstav..... takze aj ked bude kolacov 3000, je mi to jedno...... :-p :-D o starost menej.... zajo, my tiez dokoncujeme dom, preto je fajn, ze sa nasi rozhodli, ze zaplatia komplet alko, nealko a kolace, komplet moje oblecko a ubytovanie pre hosti.... :-N velka polozka.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, habibi máte šťastie že vám rodičia pomáhajú. Ja s priateľom si to "cvakáme" bez pomoci rodičov, takže nemôžeme moc vymýšľať. zajo tiež ma zarazil ten prenájom, keby vás bolo 20 ok ale keď vás je viac ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?