Svadba máj/květen 2010

23. dec 201357370
  • no..dieta spi, tak uz musim byt doma.

😃 posli

• idem na to, chvíľka strpenia

• ja si poprosim likerovy spic.... dakujeeeeeeeeem.... 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • ja mam vino a zmrzlinu doma 😉 tiramisu a mascarpone s ovocim. kto chceee????
    a najde sa aj neaka medovnikova torta - nieco na sposob marlenky. vymeniiim za laskonku

• zajo kuk album

• 😃 a to akaaa provokaacia.... mnaaaam

• 😵 😵 😵

• kočky iba pre vás 😎 😎 😎 😎 😎

kedy stretneme?

• habibi
    ak by ti jeden nestačil máš 3, podel sa 😎

• vymenim jednu laskonku za spic

• Idem haji pa pa

• aj ja, je neaky film na markize, dufam ze sa nebudem bat ist potom vencit psa. dobruuu

• zajo, jeden spic som ti nechala..... 😃
    kadan, take boli dobre, ze som musela pred spanim este na bycikel sadnut na pol hodku....inak by som mala vycitky.... 😃 😃 😃
    mozme stretnut, buduci tyzden som este u nasich ale cez vikend idem do BA, taaaaaaaaaaaak sa mi nechce, je mi tu dobreeeeeeeeeeeeee 😬

• cez víkend robím 😞

• ja cez vikend buduci tiez nemozem, niekedy cez tyzden nieje problem. mame teraz dva vikendy rodinne oslavy..

budete mat niektora po polnoci cierne saty? mam v skrini jedny nove, este s vysackou... jednoduche. S tym prezliekanim som si to rozmyslela... ale neake musim mat v zalohe. Dam neaku vyraznejsiu bizu na krk a bude to inak vyzerat

• Sponzor fóra
  • zajo
    tiež som nad čiernou uvažovala no žiadne mi nesadli

• ja som si jedny kupila na jesen a nebola prilezitost si ich obliect, tak sa mi teraz hodia 😵

• ja ma tiez jedny cierne.... hodim na minutku do albumu, kritizujte... 😃

• kocky, neviete ci ma salamander uz novu kolekciu v avione? som nasla jedny topanky.... 😵

habibi,tesim na foto 🙂

• habibi,vidim ze mas v albume knihu hosti. Naco to je? 🤔

• http://salamander.cz/cz/trends.html uz aj tam letiim ak ich budu mat..su vysoke..no vydrzim neako.

• a nevideli ste niekde taky naramok na ruku ako kvet? strasovy...alebo nieco podobne..vyraznejsie.

• iiiha, pekneeee. ale doplnky potom len take jemne.

ja mam take po kolena,nieco na sposob malych ciernych.... moze to byt? s vyraznejsimi topankami a bizu?

• a si kocka 😵

• baby aj ja mam na prezliekanie cierne, a dam k tomu vyraznejsie doplnky...

• zajo, take zvyknu mat v Pink....
    zajo, do knihy hosti nam budu hostia pisat co budu chciet, zelania a tak...v nutri je aj odkaz, aby hostia napisali nieco na pamiatku mladomanzelom.... kupila som si ju uz len preto, lebo viem, ze sa v nej moji surodenci vysantia.... bude sranda.... 😃 😃
    vcera som bola v Polsku...baby take svadobne crievickyy co som tam naskusala...... uzasny vyber, nadherne topanky....ale ani jedne mi nesadli..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• zajo, myslis take koktejlky? to je super, hodis si k tomu vyraznejsie doplnky a bude kocena... 😵 😵 😵 😵
    ja uz k tymto satam nic nenavymyslam.... 😛
    len moja mama mi ich zakazala brat..... vraj si mam zobrat saty veselsej farby..... 😃

• praveze kym sa dokopem k prezleceniu, ak vobec, tak bude jedna hodina a ja tajne dufam ze o tretej som doma. takze kupovat saty na chvilu... uz len tie doplnky. mam nad cim rozmyslat, normalne uvazujem ze zajtra vypadnem do avionu 😃 svokra nepovie ze nejde a vylet bude raz dva zbuchany

• zajo ale ved tie cierne saty mas, nie? aj doplnky k nim sa ti zidu do buducna....
    ja si saty kupovat nebudem, staci ze mi tieto visia v skrini...poziciam si z pozicovne co oblieka vsetky superstaristky, Adelu na prenosy lets dance a maju o polovicu lacnejsie pozicovne ako Nicole a pritom ovela krajsie saty a trikrat taky vyber......

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov