Svadba máj/květen 2010

23. dec 201357370
  • no..dieta spi, tak uz musim byt doma.

😃 posli

• idem na to, chvíľka strpenia

• ja si poprosim likerovy spic.... dakujeeeeeeeeem.... 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • ja mam vino a zmrzlinu doma 😉 tiramisu a mascarpone s ovocim. kto chceee????
    a najde sa aj neaka medovnikova torta - nieco na sposob marlenky. vymeniiim za laskonku

• zajo kuk album

• 😃 a to akaaa provokaacia.... mnaaaam

• 😵 😵 😵

• kočky iba pre vás 😎 😎 😎 😎 😎

kedy stretneme?

• habibi
    ak by ti jeden nestačil máš 3, podel sa 😎

• vymenim jednu laskonku za spic

• Idem haji pa pa

• aj ja, je neaky film na markize, dufam ze sa nebudem bat ist potom vencit psa. dobruuu

• zajo, jeden spic som ti nechala..... 😃
    kadan, take boli dobre, ze som musela pred spanim este na bycikel sadnut na pol hodku....inak by som mala vycitky.... 😃 😃 😃
    mozme stretnut, buduci tyzden som este u nasich ale cez vikend idem do BA, taaaaaaaaaaaak sa mi nechce, je mi tu dobreeeeeeeeeeeeee 😬

• cez víkend robím 😞

• ja cez vikend buduci tiez nemozem, niekedy cez tyzden nieje problem. mame teraz dva vikendy rodinne oslavy..

budete mat niektora po polnoci cierne saty? mam v skrini jedny nove, este s vysackou... jednoduche. S tym prezliekanim som si to rozmyslela... ale neake musim mat v zalohe. Dam neaku vyraznejsiu bizu na krk a bude to inak vyzerat

• Sponzor fóra
  • zajo
    tiež som nad čiernou uvažovala no žiadne mi nesadli

• ja som si jedny kupila na jesen a nebola prilezitost si ich obliect, tak sa mi teraz hodia 😵

• ja ma tiez jedny cierne.... hodim na minutku do albumu, kritizujte... 😃

• kocky, neviete ci ma salamander uz novu kolekciu v avione? som nasla jedny topanky.... 😵

habibi,tesim na foto 🙂

• habibi,vidim ze mas v albume knihu hosti. Naco to je? 🤔

• http://salamander.cz/cz/trends.html uz aj tam letiim ak ich budu mat..su vysoke..no vydrzim neako.

• a nevideli ste niekde taky naramok na ruku ako kvet? strasovy...alebo nieco podobne..vyraznejsie.

• iiiha, pekneeee. ale doplnky potom len take jemne.

ja mam take po kolena,nieco na sposob malych ciernych.... moze to byt? s vyraznejsimi topankami a bizu?

• a si kocka 😵

• baby aj ja mam na prezliekanie cierne, a dam k tomu vyraznejsie doplnky...

• zajo, take zvyknu mat v Pink....
    zajo, do knihy hosti nam budu hostia pisat co budu chciet, zelania a tak...v nutri je aj odkaz, aby hostia napisali nieco na pamiatku mladomanzelom.... kupila som si ju uz len preto, lebo viem, ze sa v nej moji surodenci vysantia.... bude sranda.... 😃 😃
    vcera som bola v Polsku...baby take svadobne crievickyy co som tam naskusala...... uzasny vyber, nadherne topanky....ale ani jedne mi nesadli..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• zajo, myslis take koktejlky? to je super, hodis si k tomu vyraznejsie doplnky a bude kocena... 😵 😵 😵 😵
    ja uz k tymto satam nic nenavymyslam.... 😛
    len moja mama mi ich zakazala brat..... vraj si mam zobrat saty veselsej farby..... 😃

• praveze kym sa dokopem k prezleceniu, ak vobec, tak bude jedna hodina a ja tajne dufam ze o tretej som doma. takze kupovat saty na chvilu... uz len tie doplnky. mam nad cim rozmyslat, normalne uvazujem ze zajtra vypadnem do avionu 😃 svokra nepovie ze nejde a vylet bude raz dva zbuchany

• zajo ale ved tie cierne saty mas, nie? aj doplnky k nim sa ti zidu do buducna....
    ja si saty kupovat nebudem, staci ze mi tieto visia v skrini...poziciam si z pozicovne co oblieka vsetky superstaristky, Adelu na prenosy lets dance a maju o polovicu lacnejsie pozicovne ako Nicole a pritom ovela krajsie saty a trikrat taky vyber......

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov