Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
kadan, tiez som bolo prekvapena, ze sa nasi chopili iniciativne, nikto ich o to neprosil... :-N vsetko ostatne si platime sami, len v Kamile kaucia je 3000 eur..... u nas je prenajom 10.000 SKK... na vychode husto sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Počula som že snežiť má aj tu, som zvedavá. Ako oddychuješ? Ja rozmýšľam nad dovolenkou, teda takou domácou, som stále unavená a strašne nervózdna. V robote toho bolo veľa a tak sa na mňa tá nervozita nalepila že až ]-( mrcha jedna Stále bojujem s oznamkami ale nedarí sa,bola som aj u grafikou ale každý mi hovorí že je to strašne drahé a mám si pozrieť nejaké predlohy, vôbec nič ma neoslovilo. Asi zoberem prázdnu A4 a napíšem že sa bereme a basta. /takú originálnu pozvánku asi ešte nikto nedostal/
Odpovedať
Profilova fotka
zajo teraz čítam pozorne tú tvoju hostinu. nerozumiem prečo ti zarátali aceto balsamico a olivový olej, to ti dajú platiť aj soľ a korenie??????????!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( Veď to je klasické dochucovadlo a malo by to byť založené na stole pre prípad núdze. /alebo to máte vyžiadané navyše, každý si to bude liať v litroch na šalát??/
Odpovedať
ahoj holky, tak my už konečně máme po těch delších peripetiích hotová oznámení... jsou natištěná, krásná.. ještě se dneska půjdu mrknout na obálky:) Vytištěných je jich jen pár, většinu pošleme mailem:) No a večer máme sraz se zlatníkem. Podařilo se mu vyrobit slitinu na bílé zlato tak, jak se dělalo někdy ve 20. letech a mělo by mít sněhově bílou barvu, tak jsem na to dost zvědavá. No a jinak vlastně včera říkal, že ztratil někde papír s našima rozměrama a náčrtkem prstýnku, jaký chceme... No a tak jsem to vzala jako znamení a dohodli jsme se s přítelem na změně tvaru. Nějak jsme si řekli, že asi nemusíme být nutně originální za každou cenu- takže nakonec se přece jen přiblížíme klasice:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) nám už snad chybí jen kytky a výzdoba na auta a do hospůdky... Jinak doufám, že jsem na nic nezapomněla :-|
Odpovedať
Profilova fotka
market super, dúfam že oznamko dáš do albumu. Ako ste sa dohodli na tých prstienkoch?
Odpovedať
kadan, som u nasich uz dva tyzdne, oddychuem tak, ze stale len posedavam, hram sa s malou, pijem litre kavy.... nevarim, neupratujem, nezehlim, nic.... :-D doobedu je s malou viacmenej mama, poobede sestra s neterkou, otec, potom pride brat.... kopec opatrovatelov mam... :-D :-D :-D no a neriesim nic ohadne svadby.... mam pauzu do polovice marca, potom sa na to hupnem.... vyzdobu budeme riesit dva tyzdne pred svadbou, menu taky mesiac pred svadbou, drahy je obleceny, obrucky kupime niektory vikend v shoppingu, agenturu n vyzdobu mam, kyticu mi poriesi drahy, oznamenia tiez.... takze v takom velkom strese nie som.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
komu je lepšie
Odpovedať
kadan, cely rok som na vsetko sama...na domacnost aj na Sofiu, v BA mi nema kto pomoct.... preto si raz za pol roka vychutnavam, ze som u rodicov a nic neriesim.... :-D
Odpovedať
kadan, oznámko pak z domova vložím:) a prstýnky jsme napřed chtěli hodně moderní, ty jsou v albu... a teď jsem se rozhodli pro jednodušší se seknutýma hranam... taky je hodím do alba:)
Odpovedať
Profilova fotka
market som zvedavá
Odpovedať
tak už jsou v albu fotky prstýnků... takové nějaké si představujeme:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nóóó môže byť, pekné
Odpovedať
market, hezkéééééé x-)
Odpovedať
som si ten olej a ocot ani nevsimla.... ja to kaslem. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, koukam, jak pilne zarizujete, ja jsem dneska byla u kadernice a rovnou jsem se ni domlouvala na cesani, koncem dubna ji zavolam, dva tydny pred svatbou v sobotu by byla zkouska-pry bysme mohly zkusit i dva ucesy a pak me i svedkyni ucese, tak mam o jednu polozku na seznamu min, ale stejne je jich jeste spoooooooooooustu, co musim zaridit a udelat.. :-| Jen se porad vymlouvam na saty, ze nebudu zarizovat, dokud nedojdou.. =-) No aspon ze mam vymluvu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
market, hezké, nakonec úplně bez kamínků? lucsy, ty šaty mají přijít kdy? Dneska jsem domluvila návštěvu v cukrářštví, pojedem ochutnat, snad vyberem dort i koláčky, ať je to vše v cajku :-) Včera dorazila oznamka z Kyoprintu, hned zklamání, protože místo té jasné zelené barvy (je to to z alba), je tam vyblitá žlutozelená, dneska mi naštěstí napsali, že vytisknou nové a hned v pondělí pošlou, tak aspoň že tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucique: dodaci doba byla myslim 30-60 dnu, tak pocitam nejpozdeji do konce brezna.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ked ste nieco vybavovali mali ste uz s niecim problem?my sme mali uz 2,s poharmi a aj s obruckami, dufam ze uz zaidny nebude...
Odpovedať
radka -ake boli problemy? pohare ja neriesim, nepotrebujeme, blbost.
Odpovedať
Profilova fotka
radka mne by mali poháre prísť každú chvíľu, s obrúčkami sme spokojní. Čo za problémy si mala? kočky akurát idem koštovať koláče, dúfam že si už konečne vyberieme. idem na to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to vyzerá že je rozhodnuté, konečne :-) :-) :-) super cena a celkom chutia
Odpovedať
my pohare tiez nebudeme mat, naco?? ;-) kadan, my asi budeme brat kolace zo Senkvic, tortu z Macek..... ako ste sa rozhodli vy?
Odpovedať
ahojte. dnes drahy vybavil autobus...neveriiiiim.
Odpovedať
zajo, sikovnyyyy...vidis ako sa angazuje.... :-D :-D :-D
Odpovedať
aj to mi povedal len tak medzi recou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi tortu mám od kolegovej ženy, tej čo som ti mailovala, koláče z Trnávky, dnes doniesol kamarát otec oslavoval tak sme ho poprosili. Chuťovo boli dobré ako som už písala. zajo nech zariadi aj mne 8-)
Odpovedať
by som si dala taky kremes teraz...alebo laskonku...ta byva na svadbach, kremes som na svadbe este nevidela.
Odpovedať
odkazem :)))) jedinu vec co vybavi, vdaka aj zato.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo dobehni 8-) , mám nechutnali sme /nemáme ju radi/ Za hodinku si tu 8-) 8-) 8-) 8-) :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?