Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este najpodstanejsia vec - vsetko je podla nas - ziadny z rodicov ani iných clenov rodiny sa na do toho nemiesa lebo aj ked chceli, oznamili sme, ze termin, miesto, fotograf, hudba su booknute a zaplatene zalohy, takze uz sa nic menit nebude :-D a verte mi ze ma spokojnu rodinu pred svadbou a nezainteresovanu svokru (aj ked moja je super) je na nezaplatenie 8-) drzím vsetkym palce. a kto si myslí, že som v práci manažér sa nemýli :-D :-D :-D
Odpovedať
tak damy, tak som si vsetky tie vase rady vzala k srdcu a dnes som bola skusat saty a aj som si vybrala :) http://www.jadei.sk/kolekcia2010/lorn... - velika spokojnost... a mozem prazdninovat. papa ;-)
Odpovedať
susi, tesime sa s tebou... :-)
Odpovedať
susibjork.....super, tesim sa a zaroven zavidim... ja mam ten problem ze kazdy mi vravi ze mi svedcia princeznovske velke saty ale ja sa v nich necitim dobre a ani sa mi moc nepacia a dokonca mam pocit ze ked ich mam na sebe tak sa az schovavam namiesto toho aby som ich hrdo nosila...no nestastna som najviac :-(
Odpovedať
Profilova fotka
balli nechapem,ved ked sa ti saty nepacia preco ich nezmanis?ved ty sa vydavas a nie tetusky a kamosky,ty sama sa musis citit dobre v satach...
Odpovedať
ved ja ich objednane nemam....len cloveka mrzi ked chces ine saty a niekto ti vravi ze druhe ktore sa ti vobec nepacia ti svedcia viac :-(
Odpovedať
čaute kočky, prosím Vás pošlite mi web. stránku, kde sa ste si objednali clipy a boli ste naozaj spokojné. na internete je ich neúrekom, no bojím sa objednávať si ich ked nepoznám konkrétneho dodávatela.
Odpovedať
Profilova fotka
balli aj mojej mame a sestre sa pacili viac ine ake som si vybrala,ale bohuzial kazdy ma iny vkus...ty si panou tvojich rozhodnuti,a nikto iny...
Odpovedať
Profilova fotka
balli baby majú pravdu... ja mám ten istý problém keď som bola v košicoch pozerať šaty bola som len s mamou a uf rozdielne názory.. chcela aby som si zajednala šaty v ktorých som vyzerala ako E.T. a keď som posielala fotku kamoške že nech mi povie čo a jak tak tiež by mi vybrala tie v ktorých som podľa mňa vyzerala prííííííšerne 8-( takže je to na tebe vyber si šaty ktoré sa tebe páčia aby si potom pri oltári nestála a nerozmýšľala aké by to bolo keby si mala tie druhé šaty... máš sa cítiť super a naplno si to užiť x-)
Odpovedať
mile moje spoluoktobrove nevesticky - s radostou vam oznamujem, ze uz nebudem otravovat na temu saty - konecne mam vybrate, schvalene, dnes cez obed ich idem objednat a zaplatit polku cena za zalohu....fnuk, to su prachy ale... :-) bude to vsak stat za to...nakoniec to bude pronovias, style Marisa :-) diky vsetkym za podporuuuu :-) a nasla som aj nausnice k nim konecne....ale bohuzial od swarovskeho, takze jasne ze budu stat cez 100 eur, ale ked to su presne take ake chcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli gratulujeme je super že si si vybrala tešíme sa spolu s tebou.. no tak tie od swarovskeho budú síce drahšie ale ak sa ti tak páčia tak si ich kúp veď svadba je len raz za život ;-)
Odpovedať
balii, super, tesime sa... ;-) budes urcite krasna nevesta... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
vsetky budeme uplne prekrasne, citim to v kostiach ze Oktober 2010 bude TOP :-) no nausnice urcite kupim, zase ja to vynosim, su krasne, velke ale pritom jednoduche, ja taketo veci fakt mozem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam novinky v stredu si ideme pre obrucky, uz sa nenormalne na ne tesim a mame uz aj kvietky na pierka, uz nech je oktober ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super balli, vidis, ze to cakanie stalo za to :-) Inak...ja Swarovskeho zboznujem, mam od neho par kuskov a nakoniec budem mat tieto kristaliky aj na satach, takze ked sa ti pacia, len si ich kup, urcite nebudes lutovat :-)
Odpovedať
katharrina: gratulujem, viem ake to je ked sa na nieco moc tesis, je to uz za rohom, trochu zacinam chytat paniku ze co vsetko este treba zorganizovat a je to coraz blizsie :-) sveta: dakujem za radu, urcite ich kupim, zase 100 eur uz pri cene celej svadby sa strati a hlavne viem ze tie nausnice vynosim :-))) takze nebude to len jednorazova zalezitost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Balli: dik, aspon nieco, vsetko ide tak super akurat som si nie ista vyberom siat a stale vymyslam, snad ma to prejde ;-)
Odpovedať
balliii: huraaaaaaa, Marisu som si kvoli teba aj vygooglila - SU KRAAASNE! baby a chlapov uz mate oblecenych?? lebo moj zenich nema ani len koselu :-N musim sa zacat o neho trochu starat 8-)
Odpovedať
susi, ani moj, on povedal, ze mu staci posledny tyzden ist oblek kupit... :-D ;-) tak co sa budem este o neho starat, dost sa stresujem pre seba... ;-)
Odpovedať
ani moj nema este vobec nic - oblek ideme dat sit, asi az po 23-tom july a vedeli by ste mi poradit kde by sme zohnali koselu na manzetove gombiky ale s predlzenymi rukavmi? tomu mojmu je vsetko kratke kedze mam cez 2 metre...preto aj ideme dat sit oblek...vo vsetkom vyzera jak keby si obliekol oblek z prveho svateho prijimania alebo co... ja sa o neho starat zase budem, som typ cloveka co ma rad vsetko pod kontrolou....len si musim dat pozor aby som si z tolkej organizacie svadbu uzila :-)
Odpovedať
a tak ved aj ja sa staram... stale do neho vrtam, ze kedy si uz pojde pozriet nejaky oblek... ;-)
Odpovedať
no to ja musim ist s nim...este nedajboh ho predavacka na nieco navediet a kupi alebo si da usit nejaku kravinu :-) nie ze by som mu neverila...ale zase istota je istota :-) hehe susibjork: dakujem za pochvalu...samozrejme kazde saticku su krasne na nevesticke ktorej svedcia a ktora sa v nich nesie ako kralovna :-) ale musim teda naozaj podotknut ze su to "pani saty" a ze su to jedny z mala siat ktore su nazivo ovela krajsie ako na obrazku :-)
Odpovedať
a co vam este chyba okrem zaodetia zenicha? vsetko ostatne je uz zabezpečene?
Odpovedať
bo ja napr. neviem o kolkej bude obrad, takze nemozem dat tlacit pozvanky... a s obruckami sme este tiez nepohli. ostatne veci su uz take prkotiny, co sa zvladnu za dva dni... teda, ak som na nieco nezabudla :-) preto sa pytam...
Odpovedať
oznamka, menovky, cokofontana, clip vlasy atd... :-) stale sa najde este nieco co by som chcela. :-D
Odpovedať
no my vytlacit oznamka, este prejst tie fararovske stretka co su pred svadbou, obrucky, nausnice, samozdrky, potom doladit menu, stretnut sa s DJ-om a fotografom pred tym vsetkym, no az ma mdloby obchadzaju a to si este spomeniem na milion inych veci....
Odpovedať
ufff, tak uz doooost, aj mna mdloby obchadzaju ked to vypocitavas. asi tak nejak to mame aj my 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak baby ten môj mi povedal na to keď som mupovedala že v lete ideme pozerať oblek, že ale veďe ja jeden oblek už mám čo sa ti na ňom nepáči... :-S takže tak je to s mojim ... musím ho niekam dotiahnuť lebo on by si bol schopný obuť aj tie staré ošúchané topánky čo nosí ku nohaviciam už asi tretí rok :-| no my sme si ešte stále neboli po obrúčky, nemáme ešte kúpený alkohol, ešte nám chýbajú nejaké veci do výzdoby, ešte musíme urobiť náuky, stretnúť sa s DJ a kameramanom a fotografom a zajednať kyticu, ubytovanie, a vlasnte ešte dosť vecí... uf... čo ak na niečo zabudnem????? =-)
Odpovedať
nuz....asi by sme si to postupne mali pisat....ja som si aj vytlacila zoznam tu zo stranky, ale moc mi to nepomaha.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si teda dam asi prestavku, my uz mame krizik, dj, kameru, foto, starejsieho, krabicky, alko, aj kolace objednane, menu vybrate a zajtra ideme pre obrucky, oblek vyhliadnuty aj topanky, ja mam uz tiez topanky, dilemu so satami sice, ale to sa nejak casom vyriesi a v nedelu sme boli uz aj na prvej nauke u farara, vyzdobu nakupenu, uz len doriesit aranzerku a niekolko navrhov na oznamka, uz len vybrat, ktore chceme teda a nevieme, co s poharmi, ci vobec nejake kupit a co len ciste alebo aj nieco napisane
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?