Svadba október 2010

6. máj 201530120
  • a este najpodstanejsia vec - vsetko je podla nas - ziadny z rodicov ani iných clenov rodiny sa na do toho nemiesa lebo aj ked chceli, oznamili sme, ze termin, miesto, fotograf, hudba su booknute a zaplatene zalohy, takze uz sa nic menit nebude 😃 a verte mi ze ma spokojnu rodinu pred svadbou a nezainteresovanu svokru (aj ked moja je super) je na nezaplatenie 😎 drzím vsetkym palce. a kto si myslí, že som v práci manažér sa nemýli 😃 😃 😃

• tak damy, tak som si vsetky tie vase rady vzala k srdcu a dnes som bola skusat saty a aj som si vybrala 🙂 http://www.jadei.sk/kolekcia2010/lorna1.html 
    - velika spokojnost... a mozem prazdninovat. papa 😉

• susi, tesime sa s tebou... 🙂

• Sponzor fóra
  • susibjork.....super, tesim sa a zaroven zavidim...

ja mam ten problem ze kazdy mi vravi ze mi svedcia princeznovske velke saty ale ja sa v nich necitim dobre a ani sa mi moc nepacia a dokonca mam pocit ze ked ich mam na sebe tak sa az schovavam namiesto toho aby som ich hrdo nosila...no nestastna som najviac 😞

• balli nechapem,ved ked sa ti saty nepacia preco ich nezmanis?ved ty sa vydavas a nie tetusky a kamosky,ty sama sa musis citit dobre v satach...

• ved ja ich objednane nemam....len cloveka mrzi ked chces ine saty a niekto ti vravi ze druhe ktore sa ti vobec nepacia ti svedcia viac 😞

• čaute kočky, prosím Vás pošlite mi web. stránku, kde sa ste si objednali clipy a boli ste naozaj spokojné. na internete je ich neúrekom, no bojím sa objednávať si ich ked nepoznám konkrétneho dodávatela.

• balli aj mojej mame a sestre sa pacili viac ine ake som si vybrala,ale bohuzial kazdy ma iny vkus...ty si panou tvojich rozhodnuti,a nikto iny...

• balli baby majú pravdu... ja mám ten istý problém keď som bola v košicoch pozerať šaty bola som len s mamou a uf rozdielne názory.. chcela aby som si zajednala šaty v ktorých som vyzerala ako E.T. a keď som posielala fotku kamoške že nech mi povie čo a jak tak tiež by mi vybrala tie v ktorých som podľa mňa vyzerala prííííííšerne 😦 takže je to na tebe vyber si šaty ktoré sa tebe páčia aby si potom pri oltári nestála a nerozmýšľala aké by to bolo keby si mala tie druhé šaty... máš sa cítiť super a naplno si to užiť 😵

• mile moje spoluoktobrove nevesticky - s radostou vam oznamujem, ze uz nebudem otravovat na temu saty - konecne mam vybrate, schvalene, dnes cez obed ich idem objednat a zaplatit polku cena za zalohu....fnuk, to su prachy ale... 🙂
    bude to vsak stat za to...nakoniec to bude pronovias, style Marisa 🙂

diky vsetkym za podporuuuu 🙂

a nasla som aj nausnice k nim konecne....ale bohuzial od swarovskeho, takze jasne ze budu stat cez 100 eur, ale ked to su presne take ake chcem 🙂

• balli gratulujeme je super že si si vybrala tešíme sa spolu s tebou.. no tak tie od swarovskeho budú síce drahšie ale ak sa ti tak páčia tak si ich kúp veď svadba je len raz za život 😉

• balii, super, tesime sa... 😉 budes urcite krasna nevesta... 😎

• vsetky budeme uplne prekrasne, citim to v kostiach ze Oktober 2010 bude TOP 🙂

no nausnice urcite kupim, zase ja to vynosim, su krasne, velke ale pritom jednoduche, ja taketo veci fakt mozem 🙂

• aj ja mam novinky v stredu si ideme pre obrucky, uz sa nenormalne na ne tesim a mame uz aj kvietky na pierka, uz nech je oktober 😉

• super balli, vidis, ze to cakanie stalo za to 🙂 Inak...ja Swarovskeho zboznujem, mam od neho par kuskov a nakoniec budem mat tieto kristaliky aj na satach, takze ked sa ti pacia, len si ich kup, urcite nebudes lutovat 🙂

• Sponzor fóra
  • katharrina: gratulujem, viem ake to je ked sa na nieco moc tesis, je to uz za rohom, trochu zacinam chytat paniku ze co vsetko este treba zorganizovat a je to coraz blizsie 🙂

sveta: dakujem za radu, urcite ich kupim, zase 100 eur uz pri cene celej svadby sa strati a hlavne viem ze tie nausnice vynosim 🙂)) takze nebude to len jednorazova zalezitost 🙂

• Balli: dik, aspon nieco, vsetko ide tak super akurat som si nie ista vyberom siat a stale vymyslam, snad ma to prejde 😉

• balliii: huraaaaaaa, Marisu som si kvoli teba aj vygooglila - SU KRAAASNE!

baby a chlapov uz mate oblecenych?? lebo moj zenich nema ani len koselu 😬 musim sa zacat o neho trochu starat 😎

• susi, ani moj, on povedal, ze mu staci posledny tyzden ist oblek kupit... 😃 😉
    tak co sa budem este o neho starat, dost sa stresujem pre seba... 😉

• ani moj nema este vobec nic - oblek ideme dat sit, asi az po 23-tom july a vedeli by ste mi poradit kde by sme zohnali koselu na manzetove gombiky ale s predlzenymi rukavmi? tomu mojmu je vsetko kratke kedze mam cez 2 metre...preto aj ideme dat sit oblek...vo vsetkom vyzera jak keby si obliekol oblek z prveho svateho prijimania alebo co...

ja sa o neho starat zase budem, som typ cloveka co ma rad vsetko pod kontrolou....len si musim dat pozor aby som si z tolkej organizacie svadbu uzila 🙂

• a tak ved aj ja sa staram... stale do neho vrtam, ze kedy si uz pojde pozriet nejaky oblek... 😉

• no to ja musim ist s nim...este nedajboh ho predavacka na nieco navediet a kupi alebo si da usit nejaku kravinu 🙂 nie ze by som mu neverila...ale zase istota je istota 🙂 hehe

susibjork: dakujem za pochvalu...samozrejme kazde saticku su krasne na nevesticke ktorej svedcia a ktora sa v nich nesie ako kralovna 🙂 ale musim teda naozaj podotknut ze su to "pani saty" a ze su to jedny z mala siat ktore su nazivo ovela krajsie ako na obrazku 🙂

• a co vam este chyba okrem zaodetia zenicha? vsetko ostatne je uz zabezpečene?

• bo ja napr. neviem o kolkej bude obrad, takze nemozem dat tlacit pozvanky...
    a s obruckami sme este tiez nepohli. ostatne veci su uz take prkotiny, co sa zvladnu za dva dni... teda, ak som na nieco nezabudla 🙂 preto sa pytam...

• oznamka, menovky, cokofontana, clip vlasy atd... 🙂 stale sa najde este nieco co by som chcela. 😃

• no my vytlacit oznamka, este prejst tie fararovske stretka co su pred svadbou, obrucky, nausnice, samozdrky, potom doladit menu, stretnut sa s DJ-om a fotografom pred tym vsetkym, no az ma mdloby obchadzaju a to si este spomeniem na milion inych veci....

• ufff, tak uz doooost, aj mna mdloby obchadzaju ked to vypocitavas. asi tak nejak to mame aj my 😦

• no tak baby ten môj mi povedal na to keď som mupovedala že v lete ideme pozerať oblek, že ale veďe ja jeden oblek už mám čo sa ti na ňom nepáči... 😒 takže tak je to s mojim ... musím ho niekam dotiahnuť lebo on by si bol schopný obuť aj tie staré ošúchané topánky čo nosí ku nohaviciam už asi tretí rok 😐 no my sme si ešte stále neboli po obrúčky, nemáme ešte kúpený alkohol, ešte nám chýbajú nejaké veci do výzdoby, ešte musíme urobiť náuky, stretnúť sa s DJ a kameramanom a fotografom a zajednať kyticu, ubytovanie, a vlasnte ešte dosť vecí... uf... čo ak na niečo zabudnem????? 🤔

• nuz....asi by sme si to postupne mali pisat....ja som si aj vytlacila zoznam tu zo stranky, ale moc mi to nepomaha.... 😞

• no ja si teda dam asi prestavku, my uz mame krizik, dj, kameru, foto, starejsieho, krabicky, alko, aj kolace objednane, menu vybrate a zajtra ideme pre obrucky, oblek vyhliadnuty aj topanky, ja mam uz tiez topanky, dilemu so satami sice, ale to sa nejak casom vyriesi a v nedelu sme boli uz aj na prvej nauke u farara, vyzdobu nakupenu, uz len doriesit aranzerku a niekolko navrhov na oznamka, uz len vybrat, ktore chceme teda a nevieme, co s poharmi, ci vobec nejake kupit a co len ciste alebo aj nieco napisane

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov