Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
boze, krabicky na kolace...este ze si to tu piseme, a krizik tiez musime zohnat... my inak pohare nekupujeme, povazujeme to za relativne zbytocne, teda aspon v nasom pripade, ja som minimalista, drahy tiez a nechcem mat nic vo vitrinke a pri nasom stasti ich rozbijeme skor ako sa z nich napijeme a este aj tie co sa nam pacili stali 80 euri takze to si radsej kupim tie swarovskeho nausnice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja este tiez chlapa nemam obleceneho...ako pozeram, vsetci to asi beru rovnako, ze je este cas :-) ale zase podla mna je to pravda, ze strihov oblekov nie je tak vela ako svadobnych siat, takze oni zase az tak spekulovat nebudu ako my :-) :-) :-) my ideme cez vikend tlacit oznamka, o 3 tyzdne zase letime domov, takze ich musime zobrat a pomaly zacat posielat, dotuknut veci s aranzerkou, objednat kyticu (teda vybrat konkretne aku chcem, lebo domov zase pridem az tyzden pred svadbou), ist dohodnut svadobnu tortu (tiez len ako by mala vyzerat), no a potom este budeme tlacit menovky a dalsie malickosti. nezadrzatelne sa nam to blizky kocky :-)
Odpovedať
svetka, ani nevrav... ;-)
Odpovedať
to je pravda,na chlapovi moc nevymyslis - moj len povedal ze nechce mat velmi leskly oblek a vestu chce mat z toho matrosu ako oblek a nie taku tu vycancanu a tam sme aj skoncili, ostatne zariadim ja, on pojde uz len skusat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mi ideme zajtra do čiech dať tlačiť oznamka a poháre ako vidím tak nie sme jediní kto to nejak nerieši.. my si ideme kúpiť celú sadu pohárov tých 8 alebo 6 a dve z nich sme plánovali nejako ozdobiť a toť vsio ale asi si ich ani ozdobovať nebudeme veď načo :-D no a tiež krížik musíme kúpiť a niekedy na budúci týždeň ideme ešte kupovať do flóry maličkosti na výzdobu a mám otázku... čo s kyticou? už ste boli zajednávať? a kde si ju mám zajednať keď ja som zo žiliny a drahý z námestova? na orave alebo v žiline? ja vôbec neviem ako to chodí, bo naši vraveli, že kyticu kupuje manžel no lenže ak ju budeme mať zajednanú na orave čo s pierkom? uf dúfam že chápete moje pochody :-S
Odpovedať
no byt tebou tak ju zajednam v mieste kde pre nu pojde zenich - kde budete mat svadbu? kde budete kazdy spat pred svadobnym dnom? treba ju objednat tam kde to bude najlepsie organizacne zvladnutelne :-) ja to neriesim, my sa fotime den pred svadbou, takze ja uz kyticu budem mat doma, jedine sa poradim s babami v kvetinarstve co s pierkom, pre to by si drahusik este skocil cestou ku mne...
Odpovedať
baby kde inak normalne zozeniem organzu? v galanterii alebo kde? lebo si chcem kupit na kyticu a bojim sa ze v kvetinarstve netrafia farbu tak si to poistim a ibe im ju dodam...
Odpovedať
a este jedna otazka - musi byt ten krizik do kostola dreveny? nemozeme ho mat taky moderny? z chromu alebo tak? potom by som si ho mozno aj dala do domacnosti, dreveny by sa mi nehodil ani len na balkon :-(
Odpovedať
baby, mozno taka blba otazka...ale na co je potrebny krizik? Viem, ze tu baby v albumoch maju krizik nafotene, ze sa to kupuje...
Odpovedať
lucillu: ja som tiez nevedela - to potrebujes ked sa ides vydavat v kostole, na ten krizik prisahas manzelsky slub a knaz ho posvati a tym posvati aj vase manzelstvo a odporuca sa aby si ten krizik potom manzelia vystavili doma na cestnom mieste, nasi maju dreveny a visi v kuchyni - vobec sa im tam nehodi a kedze ja som na sklo a chrom tak by som rada chromovy aspon...co ja s drevom v modernej domacnosti?
Odpovedať
balli, dakujem. Uz mi je to jasnee. My sa berieme v kostole, to bola priatelova podmienka :-) Takze mozem zhanat krizik :-D Ani neviem, kde sa take veci predavaju... Balli, to skor skleneny, chromovy si fakt neviem predstavit :-)
Odpovedať
no tak skleneny...netusim ani ja kde nieco take zohnat... babulky co uz mate kupu kriziku za sebou - poradite?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kocky to pozeram ako puk ze si musite kupit krizik nam ho dal pan farar.
Odpovedať
no my sme este neboli na tych sedeniach, tak mozno aj nam da...ale ja chcem taky ten z drevenej haluzky vyrezavany... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nie vzdy krizik dava farar, teda u nas nie a potom niekde to nosia svedkovia ako dar, tak si to pozistujte radsej a inak asi v kazom meste je nejaky obchodik s drevenymi blbostami alebo obchod s nabozenskou literaturou a tam by ste to malo dostat, ak ste boli uz krstit alebo na 1.sv.prijimani alebo niekto znamy, tak sa spytajte, kde kupovali sviecu, tam dostat aj krizik balli: organzu mozes zohnat v kvetinarstve, galanterii a niekedy aj v obchodoch s latkami, ale nie vsetky to maju inak my uz mame obrucky a aj pohare sme uz objednali, tiez sme najskor mysleli, ze kupime nejaku sadu a pokoj, ale tymto sme neodolali, takze o dva tyzdne dalsi vylet a pojde sa pre ne ;-)
Odpovedať
Ahojte kedy idete posielat oznámenia lebo neviem ci mám ešte čas alebo už mam o dáke 2 týždne začat :-)
Odpovedať
ja budem posielať oznamká asi koncom augusta. veď aj tak to už všetci vedia, a aj počítajú s tým že idú na svadbu
Odpovedať
nika: mi uz pomaly rozdavame, nech sa vsetci pekne pripravia :-p
Odpovedať
Profilova fotka
balli: organzu kupis kdekolvek v kvetinarstve, dokonca som ju videla v maxe aj v obchode s obrazmi, sochami, svieckami a pod...
Odpovedať
ahojte, my budeme oznamka rozdavat ku koncu jula, sice uz to vsetci vedia, ale chcme aby si to zariadili a ked si nezariadia, ich problem :-) diky za radu k tej organze baby :-) my krizik kupime :-) teda pockame na sedenia s fararom, ale v BA ti neda nikto nic zadarmo, takze ratam s tym ze kupime :-) zabky a musi mat zenich koselu s manzetami? teda ja by som rada, ale neviete kde by take kosele predavali s predlzenymi rukavmi????
Odpovedať
hahaaaaa skleneny krizik je super napad, taky si zozeniem aj ja lebo sa hodi ku kazdej farbe steny, krasne sa prispôsobi :)))) inak to s tym krizom som netusila ani ja, som myslela, ze si ho poziciam na tych par minut od farara :))
Odpovedať
oznamka budeme my posielat na dve etapy - v prvej ludom, ktorych az tak velmi necakame a patri sa ich pozvat (podla mojej matky) :) a v druhej vsetkych ostatnych plus obsadime volne miesta po prvej varke (dufam, ze niekto z rodiny nechodi na toto forum a nespozna ma) :-)
Odpovedať
to si aj ja vzdy hovorim ze dufam, ze ma tu nikto nespona :-) hahahaaa
Odpovedať
Profilova fotka
balli gratuluje k satám, su prekrásne. organzu sa pokus najst v nejakom sklade s umelými kvetmi alebo velkoobchode, lebo svadobne agentury a kvetinarstva si na rolku nahodia bezne aj 2-3e. v takých velkoskladoch by si mala zohnat aj vsetky ine blbosti ako kamienky, slzicky, servitky, sviecky a pod. my uz sme boli po prvých návstevách lebo moj je mimo SVK a LTT to stíhame lebo ja mam velku rodinu :-| , poštou pošlem podľa nálady asi v septembri +-, hlavne budem chcieť v septembri vedieť kto nepríde aby som "dopozvala" niekoho iného. určie to ale nebudem posielať ako mne teraz kamoska - došlo včera, sobotu ma svadbu, som mimo SVK, skoro ma roztrlo lebo som jej chcela ísť gratulovať.... a tento zoznam-plánovač odporucam doplnit vlastnými ulohami a vymazat co je tam zbytocné, prípadne niekomu viac vyhovuje kalsický debilníček ;-) pekný víkend, ja mam o hodinu už dovolenkúúúúú
Odpovedať
hviezda...uzi si dovolenku :-) a diky za rady... jedna babenka ma v albume krizik ktory si dala vyrobit www.musinsky.sk paci sa mi tam vzor 27 pri krizoch, tmavo-hnedy s bledymi ryhami, to by sa nam este hodilo domov, lebo mame tmavo-hnede parkety :-)
Odpovedať
balli: k tej kosele s manzetovymi gomb. - videla som take v auparku v Ba v Peek and Clopp, ale nebolo ich vela. moj nastavajuci sa rozhodol ze take nechce, tie gombiky sa mu ani nepacili :-| . ...maju tam inak velmi dobre zlavy na panske obleky...(odporucam) my budeme mat keramicky križik z modranskej keramiky :-)
Odpovedať
ze by nam sklar spravil krizik??? to by tiez nemuselo byt zle :-) Kamila diky za tip - snad to neboli kosele od Hugo Boss za 200 euri...
Odpovedať
hugo boss su okolo 100 :) teraz maju akciu...zozenies aj za 60 ;)
Odpovedať
hugo boss to isti... :-D ;-)
Odpovedať
ehm...nuz dobre teda :-) pojdem kuk...som zvedava ci zozenieme...drahy ma vsetko normalne ako s 3/4 rukavom, takze potrebujeme fakt nieco predlzene :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?