Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucillu a na to fotenie vnutri, treba nejake specialne povolenie?alebo nieco?ci staci len vstupne zaplatit?vonku je super a vnutri sme neboli,takze ani neviem ako to tam vyzera....
Odpovedať
baby nemáte nejaký dobrý typ ako dozdobiť pekne krabičky na výslužky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja to planujem urobit, tak, ze na nejaky farebny leskly papier natlacim,alebo napisem nase mena, datum svadby, prilepim na stred krabice a celu krabicu obviazem ako darcek nejakou stuhou alebo aspon nejaku stuhu navrch...
Odpovedať
lucka06: ja som nasla len taketo nieco http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
jeeeeeej, kočky ste zlaté. ;-)
Odpovedať
a my sme si urobili taketo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a tiez tam dam stuzku a mozno buxus
Odpovedať
zly odkaz som poslala :-( mala som na mysli toto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
lucillu: so satami som na tom teda rovnako ako ty :-) mam vybrate v salone v RK, zaplatenu zalohu a teraz som nasla presne take ako by som chcela, tak si ich pojdem kupit, snad mi za tu zalohu pozicaju aspon doplnky, nemate s tym niekto skusenosti?
Odpovedať
lucka06: este som nasla taketo nieco http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
áno, budem musieť niečo také poriešiť ;-)
Odpovedať
katharrina: ja si myslim, ze urcite sa s nimi dohodnes, len tam zajdi cim skor a oznam im to, aby tie saty mohli ponuknut inej babe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no vsak najblizsie ked pojdeme dom, tak tam zajdem a pokecam s nimi, ja ty mas odtial saty?
Odpovedať
nie nemam odtial... mne sa tam pacili len jedny a tie si zhodou nahod vybrala moja suseda, ktora mala svadbu v maji... mam zo salonu Estel v LM...
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak mam tiez podobny problem, kedze sa tento rok vydava aj sesternica a ma tiez vybrate podobne a dost bab z nasej dediny ma tiez svadbu a ja ako posledna, tak nechcem riskovat, ze budem menit saty na poslednu chvilu.
Odpovedať
a ty si si kde vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
no najskor som si v rk a teraz mam zo stupavy ale maju ich aj v trencine, to je uz mensia pravdepodobnost, ze ich niektora bude mat :-)
Odpovedať
samozrejme :-) a v Kubine v Jadei si nebola?
Odpovedať
kitta, pristup rakusanov je trochu iny ako u nas...Moja kamoska sa tam sla fotit a jej nastavajuci chcel zaplatit za nich vstupne a tetuska pri pokladni vykukla z budky a ked videla nevestu, tak im popriala vela stastia v manzelstve a mavla rukou, ze zadara :-) Tak ja ratam, ze zaplatime vstupne, ked tak, ale nic navyse, ako si to zvyknu uctovat u nas, co ked som sa dozvedela som bola dost prekvapena..
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bolo skvele, tie fontany su super, my sme si tam urobili krasne fotke, ked sme boli na vylete :)
Odpovedať
sydnuska - ja som bola v Jadei a som si aj vybrala! Mima sa proste vyzna a vie super poradit. uz som nemala potrebu zhanat nieco ine... Inak kde budete mat hostinu? niekde v RK?
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: z Jadei mali uz dve kamosky, chvalili si to tam aj mne sa pacili, ale nenasla som na ich str. ziadne take, co by ma zaujali, tak sme tam ani nesli, na SK sme raz za cas, toto bola len nahoda, ze som tie saty v Stupave a v TN, tam ich vlastne dodavaju zo Stupavy, nasla a kedze Stupava nie je pre nas daleko a do TN musime tak, ci tak ist, lebo sme si tam objedanli pohare, ked sme boli pre obrucky a chceme ist aj na hrad, tak to je uz jedno. lucillu: Schönbrunn alebo Belvedere je pre vas daleko? Tam je to isto zadara a tiez velmi pekne ;-) susibjork: ty mas tiez svadbu niekde v RK?
Odpovedať
katharrina: mame veselku v hoteli Orava na Srnacom v DK.
Odpovedať
Profilova fotka
schonbrunn je z ba dost daleko, schlosshoff je len 25 min....a belvedere to idem pozriet :)
Odpovedať
aj moje kamosky mali z Jadei, tak som si tiez preto vybrala inde... Miriam je proste trieda, pozname sa zo skoly, vie co robi...
Odpovedať
susibjork: v Srnacom je nadherne... bola som tam na viacerych svadbach... keby to bolo blizsie tak urcite by sme tam mali aj my svadbu...
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork: to som tiez uz pocula, tam byvaju casto svadby :-) kitta: Belvedere je tiez vo Viedni, je to hodinka z BA sydnuska: hostinu mate kde?
Odpovedať
O Schönbrunne som pocula, ale nikdy som tam nebola. Vraj je tam tiez krasne. Ale hodka cesty je dost. Na fotenie pocitam 2-3 hod aj s cestou...takze ten Schlosshoff je najidealnejsi :-) Co sa tyka siat, ja som so svojimi spokojna... teda snad budem, ked sa upravia podla mojej predstavy :-) Ale aj tak stale pozeram po albumoch...asi ma to bavi alebo co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucillu: no vsak jasne, hodinu cestovat v svdobnych satach je dost :-) Schönbrunn je nadherny
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli rozhodnuty pre schonnbrun ale ked sme videli shclosshoff a tie fontany a moznosti stale fotenia z hora,lebo su tam krasne schody,tak sme boli hned rozhodnuti inak...a aj ten cas urobil vela...do schonbrunnu to niekedy trva aj hodinu a pol,tristvrte a to je vela...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?