Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
no pekne pocasie by potesilo, ale zase ked si predstavim ako kracam k oltaru, ked si predstavim ze budeme s drahym svoji a budeme sa zabavat a ze aky sme pripravili program a proste kolko nas to stalo prace a usilia s tou svadbou, radosti aj starosti, tak mi je fakt jedno ako bude :-) hlavne ze sa to stane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurat na m prisli obrucky,uz ju nosim hodinu na prste, su nadherneeee :)
Odpovedať
a kde máme foto? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uz v albumeee :) ja ked sa budem takto vytesovat z kazdej veci tak do svadby aj zinfarktujem od stastia :)
Odpovedať
buď rada, lepšie ako zinfarktovať z nervov :-D ale máte ich pekné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej dakujem, hned prve co ma zaujali....nazivo su este krajsie...ani dole z prsta mi uz asi nepojde :)
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a k pocasiu..teraz ako bolo hnusne, tak ma to dostalo, ze preco si tak verim, ze bude krasne,nebu velmi chladno a ten obrad vonku nam proste vyjde :) ale zase vonku svieti slnko a ja verim ze sa to proste podariiii :)
Odpovedať
no a tie kocky co si naplanovali svadbu na minulu sobotu, lebo v juli bude isto pekne, tak ich muselo porazit - a na poslednu chvilu zhanat bolera nie je bohvieco.-Nas v oktobri moze pocasie len prijemne prekvapit :-D
Odpovedať
kamarátka mala túto sobotu svadbu, ja som mala stresy aj za ňu, na spiši to nenormálne búchalo a trieskalo celú noc, hrozná búrka, hromy, blesky a keď som jej išla na sobáš, som 3krát zmokla :-D si viete predstaviť môj outfit :-D
Odpovedať
a ked sa chcela ísť fotiť tak jej odfúklo ešte aj kvietok z vlasov bŕŕŕŕŕŕŕŕ. tak my to snáď až také žalostné mať nebudeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby je síce pravda že 30.októbra je dušičkové obdobie a skoro vždy leje ale.... veď nám to musí výjsť nie? a fakt nie je nič horišie ako odfúknutie kvietka z vlasov :-S :-D také strašné to snáď nebude nám môže akurát nasnežiť na hlavu tak strašne že nás nebude vidno z toho snehu a ešte sa môže stať že zapadneme v snehu :-N susibjork: aj môj drahý je z oravy, a svadba bude tiež na orave - v rabči... tak si spololčne držme palce... ale zas nie je divné že riešime počasie, ktoré vôbec neovlypníme? :-| mali by sme riešiť iné veci... uf keď si spomeniem čo všetko ešte treba bleeeeeeeeeeeeeeeee :-( už nech to je všetko zajednané nech sa môžem len tešiť 8-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
je to cele strasne narocne.... mavate niektora z vas inak zle sny? lebo ja hej....take ze v den svadby nemam topanky, alebo kvet a strasne placem a vsetko je zle....
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam svadobne sny ododna ked som zacala skusat saty...a este ani jednu noc po dobu troch tyzdnov som nemala sen o nieco inom...ja tym nejak moc zijem...a celkom prijemne sny a jeden zly som mala, ze som zaspala na satach a strasne som ich dokrcila a nedali sa vyzehlit potom :)
Odpovedať
balli :-D to poznám - nemám zajednanú hudbu, alebo zabudnem oznámiť fotografoti termín svadby a tak :-D ráno sa budím mokrá ako myš
Odpovedať
mne sa snivalo, ze uz akoze mame po svadbe ale ze ja si z toho nic nepamatam, vobec neviem aka ta svadba bola, ze som hrozne nasrata, ze naco to vsetko, ked nemam z toho nic :-)
Odpovedať
ahojte... po dlhom case sa hlasim... este k tej skuske... make-up vydrzal asi 2 hodiny, kym som dosla domov, tak na vieckach som mala pasiky z tienov... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ja mávam len ZLÉ sny o svadbe... ani jeden nebol dobrý.. budď sa mi snívalo, že kamoška sa na mňa vykašlala a mňa nemal kto učesať tak mi môj oco učesal zapletaný vrkoč ako keď som bola malá, potom, že sme zabudli kňazovi povedať, že je svadba a že sme museli ešte mesiac počkať, potom ,že strašne lialo a že sme sa museli schovať do krčmi a tam mi môj oco s bratom dávali závoj-starú záclonu a potom som tak strašne smrdela že až, potom,že som na svadbu šla z roľe a že som mala otrasné nechty a za nechtami blato a nedalo sa to vybrať, potom, že som si nebrala svojho drahého ale svojho bývalého, potom že sa na svadbe pobili............. no des... nič normálne... keby sa mi aspoň niečo pekné snívalo ale nič... uf... a vždy to tak prežívam ako keby to bola skutočnosť :-D :-D :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne sny teda...no svadobne pripravy urobia svoje..dnes idem skusat do mia sposa a chcem si uz vybrat saty....lebo ma nebavi to rozmyslanie, ktore ano a ktore nie z tych co som skusala... :)
Odpovedať
ja sny o svadbe nemam... zatial spavam pokojne, uvidim ako dlho mi to vydrzi :-D
Odpovedať
no tak som rada ze s tymi snami nie som jedina a ze nie som uplne na hlavu - ja som inak mala tiez iba zle sny, snad je to nejake znamenie ze v tu skutocnu svadbu bude vsetko prekraaaasne a bude tak ako ma byt :-) kitta: drzim paste s vyberom siat....musim inak povedat ze ja som si vybrala uuuuuplne ine nez som vobec kedy chcela ale pritom som presvedcena ze to bolo spravne rozhodnutie :-))) tak skus a nechaj sa viest svojim pocitom...naozaj je pravda ze ked si niektore oblecies a nie si si ista tak sa do nich nenut ani nenechaj nikoho ta do nich nanutit...to proste musis citit ze to su tie jedine a prave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli dakujem, dufam, ze ten pocit uz zazijem...vzdy som tuzila po stach z nicole a po cipke,a cipka sa mi naozaj na mne paci a sedi mi,ale nenasla som este take krasne,super presne na mna....a nechcem ustupit z mojich pocitov ako si predstavujem vysnivane saty na svadbu... a kde ste si baby kupili popolnocne BA okolie? ani tie sa nedari najst a chcem dlhe, farebne :)
Odpovedať
ja sa prezliekat nebudem, ale ak by som si chcela kupit popolnocky tak v tom salone na Michalskej, teraz neviem ako sa vola, oni uzko spolupracuju aj s Nicole, je to hned vedla Rambly...ale zase je fakt za na to potrebujes trochu sirsiu penazenku...tie saty urcite nebudu stat pod 10 tisic korun...
Odpovedať
Profilova fotka
tak tam sa nejdem ani pozriet :) ja ani saty asi nebudem mat z nicole...mam tam jedny favoritky ale asi to niesu tie prave..hladam saty popolnocne tak do 100e... take volnejsie...v trencine som si nasla jedny uzasne ale teta chcela za ne 300e tak uz sa mi nepacili :)
Odpovedať
jasne, chapem :-) ja sa preto neprezliekam, lebo som svadobne kupovala a keby som mala investovat este do vysnivanych popolnociek tak rovno zbankrotujem...malal by som si ist urobit album asi a vyvesit tam ze po svadbe budem predavat.... ale spolocenske saty su dost drahe....a hlavne ked chces dlhe...co ja viem...kamoska si kupovala teraz kraaaasne ale iba po kolena a stali ju skoro 100 a to ani nekupovala v nejakom neviem akom obchode... ale urcite nieco krasne najdes :-) mozno sa total podari ani nebudes vediet ako... a prezradis ktore sa ti v nicole pacia???
Odpovedať
baby, ja som sa povodne nechcela po polnoci prezliekat, ale ked som tento moj zamer prezradila mame, tak zacala cerveniet a oci sa jej rozsirili do takej velkosti, ze som sa bala, ze jej vypadnu, takze pre pokoj v rodine si pojdem vybrat predsalen nieco na prezlecenie. inak svokra a moja svagrica si kupili naaadherne saty v krakowe v galerii krakowskej - je to nieco ako nas aupark v centre mesta, vraj super vyber, skusali asi 15 siat a skoro vsetko im sadlo ako r*t na serbel. tie svokrine su obsvlast krasne, fakt som nechapala, bude z nej stuka. no dala za ne asi 200 E. v auguste si tam pojdem nieco checknut aj ja.
Odpovedať
Balli, preco mate trojjazycne oznamko?
Odpovedať
susibjork: moja mamina je na tom podobne s pierkami a zavojom. Pierka nechcem lebo nechcem ludom prepichovat ich saty a hlavne sa mi nechce zatazovat moju najsuper kamosko-druzicku aby to tam so vsetkymi riesila a behala ze "kto este nema???" a zavoj budem mat dlllllhy, tahat ho budem este meter po zemi a chcem si ho dat dole po kostole a mamina to nevie prezit, ze to si mam az odcepcit o polnoci - co je dalsia kravina kedze my cepcenie tradicne mat nebudeme...hehe ale zase este prezliekanie by som maminke splnila ak by teda doslo k hadkam, nastastie mamina s tym ze sa prezliekat nebudem suhlasi... a trojjazycne preto lebo mame vela ludi v amerike a tiez v rakusku tak sa nam nechcelo robit kazdemu zvlast...spravili sme hlavny text velky v strede a namiesto adries dole sme dali do dvoch stlpcekov mensim pismom anglictinu a nemcinu :-) vyzera to cool...starsia generacia nechape a maju pocit ze je to dalsi vystrelok mody a krutia hlavami, ale my sme nechceli byt vynimocni, iba prakticki :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: dobrý nápad s tým oznamkom :-D ale ešte že my sme všetci na slovensku :-D :-D :-D mne by sa to asi nechcelo :-S a k tej staršej generácii: moja starka nechápe prečo som si kupovala organzu a sviečky a také hovadinky na výzdobu a ešte keď som povedala že by som chcela mašle na stoličky tak na mňa vybafkla, že oni mali obyčajné stoly s bielimi obrusmi a obyčajné lavičky a akú mali krásnu svadbu ]-( uf... ani si neviete predstaviť ako dlho mi trvalo, kým som jej vysvetlila, že je to moja svadba :-D :-N
Odpovedať
Balli: s tym zavojom mas svatu pravdu - akoze tahat ho 8 hodin za sebou a stale sa obzerat, ze ci za sebou netahas okrem zavoja aj nieco ine a ci nahodou uz nieje aj deravy... na nervy. ja som pierka dala vyrobit jednej sikovnej pani, nasla som ju na nete a rozdam ich este pred svadbou, nech si to kto chce da, kto nechce, neda. to uz nie je moja vec. ale budu pekne. v den svadby nebudem riesit hovadiny. a bratrancov a sesternice, tejky strycov a pod. chcem vidiet az v kostole. skor nie :) margaret: keby sme robili vsetko ako nase babky, tak este skaceme po stromoch - to jej nabuduce povedz :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?