Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
a aj keby nebolo, tak nám bude pršať šťastie :-D ale radšej nech nás šteklia slnečné lúče :-D
Odpovedať
majus: mame to tazke...je to cele uletene s tymi pozvaniami na svadbu...uplne sa mi to nechce riesit a horsie je ze moj otec jeho a jeho zenu a ich deti nenavidi a mamina ich chce pozyvat? akoze bude manzelovi a dcera kazit vsetko? ja neviem, som uz asi precitlivela.... inak mne je pocasie jedno....aj keby prsalo tak nevadi...nemuselo byt uuuuuplne liat, najlepsie trolinku pod mrakom cca 18 stupnov, tak zase ked bude aj prsat tak nevadi :-) budem sa tesim aj tak....ja som aj tak aprilove dieta, takze crazy pocasie milujem :-)
Odpovedať
ja by som brala maximalne 20° a nech je pod mrakom...
Odpovedať
balli, musite mamu prehlasovat, vsak nemoze byt vsetko po jej, ci? budes mat na svadbe zbytocne zlu energiu. a ked sa tam nemaju radi, myslis, ze pozvanie prijmu? k pocku: mne je jedno aka bude teplota, len nech neprsi a nesnezi...
Odpovedať
rezervovali ste si aj nejaku pelerinku ci kabatik ak bude zima?
Odpovedať
ja este nie... :-(
Odpovedať
ved ani ja... rezervovala som len bolerko
Odpovedať
ja take ako keby fleesove bolerko, neviem co je to za matros, ale je to teple a kremove k satam... zatial ma ale budu hriat aj tie kilka navyse co som si nasetrila z min. roka 8-(
Odpovedať
kilká hreju aj mna :-D
Odpovedať
a taaaak sa snazim ich dat dole a namiesto toho naskocili zase 2 navyse :-|
Odpovedať
ja som zahájila behanie. behám cca 3-4 x do týždňa a nemôžem sa sťažovať, za dva týždne padli 3 kilá, bežím 3,5 km ale nie celé, bežím kým vládzem, potom kým sa vydýcham realizujem normálnu chôdzu a potom znova bežím, odbehnem to za cca 25 minút a prídem mokrá jak myš :-D potom ešte nejaké cviky na spevnenie a je to, toto neberte ako provokáciu, len ako inšpiráciu ;-) sydnuska ja si pôjdem zarezervovať taký kabátik, moja mama síce chce aby som mala pelerínku ale hovorila som jej že to ma vôbec neochráni pred chladom. a isto budem potrebovať nejaké bolerko do kostola kedže asi závoj nebude. no ale ešte uvidím ako to všetko poriešim.
Odpovedať
a nad vyzdobou na svadobne auta ste rozmyslali? ja mam dilemu ci ci dat urobit kyticky zo zivých kvetov ale z umelych....
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja budem mať takú ako mám v albume, len blbá foto, v skutočnosti to bolo nádherné aj na videu to bolo super. bude to zo živých ľalií
Odpovedať
s tym si nejako hlavu nelamem, na poslednu chvilu daco vymyslim. to je jedna z veci, ktoru si aj tak nikto nikdy nazapamata, takze do toho nebudem investovat majland ani kopu casu. asi kupim tie prisavky a organzu a spravim velku masli na prednu kapotu, alebo nieco take.
Odpovedať
ja viem ze nechcem to klasicke V-čko z organzy... skor nieco taketo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
alebo taketo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
no to vyzera celkom ok a tiez to nevypada narocne - cize nieco pre mna :-) lucka06 - si ma nabudila, ja chodim sice kazdy den na plavaren, ale mam z toho akurat svaliska na rukach a tomu sa ja potrebujem prave vyhnut. asi zacnem behat.
Odpovedať
susibjork ja mám tiež problém s tým že naberiem len svalovú hmotu a tuk ostane :-D preto potrebuje aerobny šport a toto je fakt super. si pustím rádio a bežím, si prevetrám hlavu, mám čas rozmýšlať a tak ;-) ja chcem na auto toto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... je to jednoduché, nie je to prehnané, len tá foto nie je ktovieaká, na videu a tiež v skutočnosti to bolo krásne. také elegantné. a podla toho aké auto bude by som chcela ešte z organzi mašlu na zadnú kapotu, špz-ky nechceme, má to každý ;-)
Odpovedať
my budeme mat na aute dvoch plyzovych ladovych medvedov :-) lebo my sme take dva ladove medvediky, takze tam ich pripevnime a hotovo :-) a mozno im dame este nejaku tu kvetu okolo alebo co :-) a bolerko ani nic ine na sebe mat nebudem, aj keby bolo 5 stupvnov tak to musim vydrzat, budem mat prenadherne saty ku ktorym by sa nehodilo ziadne ani to najkrajsie bolerko ani nic navrch....a sak ked bude zima aspon budem cela scvrknuta a budem vyzerat chudsia :-) heheheeee
Odpovedať
balli a aké šatky budeš mať?
Odpovedať
marisa od pronovias.... podla mna k tym satam sa nehodi vobec nic okrem spanielskeho zavoja takeho co tahas po zemi....a nazivo su taaaaaak kraaaaaaaasne...jedny z mala co su nazivo krajsie nez na nastylovanej modelke... :-)
Odpovedať
tak to máš pravdu, fakt neviem čo by k tomu išlo :-N ale sú krásne
Odpovedať
balli, fakt dobry vyber... ;-)
Odpovedať
ja to pri svojej chuti a snahe nieco riesit tiez zostanem bez, lebo si nic nezozeniem... no nevadi, vydrzim... nejaka som leniva v poslednej dobe vsetko hladat a vybavovat... :-)
Odpovedať
dakujem :-) ved aj tieklo slz kym som ich vybrala :-) mali by prist niekedy v druhej polke septembra priamo zo spanielska :-) ja vravim, nech aj zmrznem, len nech vyniknu tie saty :-) a nech sa kazdy bavi a je stastni....jaaaaaj, tesim sa na tu svadbu...aj ked este je vela pred nami....
Odpovedať
balli: saty si si vybrala nadherne ja som bolerko rezervovala... ale napr. v kostole cez obrad ho mat nechcem... nepaci sa mi to na fotkach
Odpovedať
syndus, ale k jej nadhernym satam by to neslo... ;-)
Odpovedať
ja si tiez myslim ze k tymto satam nejde nic... skoda ze nemame plazovu svadbu...tam by boli uplne genialne...aj ked aj teraz budu a kedze mam 2-metroveho nastavajuceho tak velke by vyzerali smiesne :-) aj ked teda povodne som tuzila po velkych a vnutorne som s tym bojovala :-)
Odpovedať
reklamka: samozrejme, ze by jej neslo ;-)
Odpovedať
balli a čo ťa stáli? ak to nie je tajomstvo ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?