Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
nie je - staci original po 20% zlave 1050 eur. ja pevne verim ze sa mi ich podari predat...aspon za polovicu, ved obnosene nebudu a je to original... bohuzial tieto saty mali iba vo velkosti 34 v nicole co by som neobliekla ani na lytko...takze putuju 42 za mnou :-) vyskusala som vsetky druhy a styly siat, je fakt ze velke mi isli ale nebolo to ze "wooow" a potom som zbadala tieto a este bol problem so skusanim lebo sak neobjednam si take drahe saty ked neviem ako v nich vyzeram...nie? no tak mi az zo zvolena putovali 40-tky, sice ine, ale rovnaky strih (vraj ten strih tam je dolezity) a boli uplne super...takze bolo rozhodnute....aj mamina to odsuhlasila, ta bola nestastna so mnou....
Odpovedať
balli: tá suma ma neprekvapila... aj ked je to hodne... ale tie satky za to stoja... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby tak my máme teda tu svadbu 30. októbra o 15:00 podľa nás je to ten najlepší čas teda aspoň pre nás potom sa stihneme ešte za vidna odfotiť možno práve počas západu slnka no a to že sa posúva čas je predsa len výhoda nie? :-Dmy sa na to tešíme a chceme zorganizovať hromadný posun času :-D :-D :-D ja budem mať také pekné hrubšie bolerko teda podľa počasia v cene šiat no a už máme konečne doma obrúčky sú nádherné ale drahého obrúčka je trošku väčšia tak ju musíme ešte trošku zmenšiť.. čo sa týka počasia tak ja by som chcela aby bolo tak normálne nie moc teplo aby som sa neuvarila tak pod mrakom aby sem-tam vykuklo slniečko ale hlavne nech neprší :-N
Odpovedať
no ta cena je este ok - tym ze to nie su velke saty tak tam nie je tolko latky... rozhodne dufam ze ich predam....zase mat take drahe saty doma...to aby som dala prepoistit majitok :-)) hehe
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, konecne si aj ja uzivam teplo na Slovensku :-) uz mame doma obrucky, su velmi pekne, mame uz aj oblek pre zenicha, mam objednane topanky, kedze som si kupila len sandalky a za chvilocku mame stretnutie s aranzerkou, takze definitivne dohodneme aj farbu vyzdoby...vieme, ze chceme zelenu, len nam ma doniest viac vzoriek, aby sme si vybrali presne to, co chceme. Buduci tyzden pojdeme zarezervovat kyticu, kedze prideme uz len tyzden pred svadbou a zajtra idem na skusku ucesu. Pomalicky sa tam dostavame....a ozaj...vcera sme spravili aj predkrutku s kameramanom, boli sme na Lomnicaku :-)
Odpovedať
babulky bola som dnes na skuske make-up, dopadlo to viac ako zle... takze zacinam hladat vizazistku :-(
Odpovedať
to bolo až také hrozné? a čo sa ti nepáčilo?
Odpovedať
co ti take zle spravili? inak ja mam svagrinu vizazistku - malovala pre modelky aj navrharov aj v telke a super praca fakt a minuly tyzden som videla nevestu co malovala a teda vam poviem ze nic moc... ja by som mala ist tiez na skusku niekedy v auguste...tak som zvedvava....ale pri najhorsom sa namalujem sama....
Odpovedať
ahojte, ja sa spolieham na kamaratkine odprucania co sa tyka make up a ked to bude otras tak sa doma umyjem a namalujem sa:-)..uces mi bude skusat tyzden pred svadbou, tak dufam ze bude dobre..este mi musia narast vlasy...kedze ich nosim uplne kratucke... dievcence saty uz mate? Ja som zacala s hladanim a bola som celkom milo prekvapena..myslela som ze budem mat problem, kedze mam vacsie prsia..ale pohoda.. Co som rada tak uz na 100% mame fotografa, starejsieho, DJ...kyticu zajednanu...
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez tesim na skusku make-upu... a so satami ja mam tusim problem..vycsinou su mi velke a uz som ich poskusala asi 20 a stale nic co by som naozaj chcela hned...al mam dvoje favoritky..ale zdajusa mi take nehvalitne vsetky...som asi moc narocnaaa....
Odpovedať
ulanam: tak gratulujeme... :-) ja kyticu este nemam....to je skoro, moje kvety musia objednavat, takze staci 3 tyzdne vopred :-) som zvedava ako to cele vypali :) oh....my uz mame vino na vysluzky....bolo v akcoske v tesku take sumive ze za euro, sme iba zo srandy ochutnali biele a MNAM, deluxe sa moze ist schovat...takze iba etikety dame prec a nalepime vlastne....na stol nacapujeme pekne uz dobre vinko :-) ale na vysluzky je to uuuuplne desat :-) a to je teda paradny saving ze za euro flasa...a pritom je fakt neklamem velmi dobre - ja nepijem vobec takze to musi byt pravda :-)
Odpovedať
kitta a akú velkosť bežne nosíš?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
34,36 inak ked si citam moj prispevok, tak paradne mi poskakali pismenka :)
Odpovedať
ja tiež nosím takú velkosť a so šatkami som problém v salonoch nemala, skôs behnúť do nicole, alebo do tých lepších salonov, tam by ti mali šatky sadnúť bez problémov ;-)
Odpovedať
čawte, čawte ... my máme svadbu v októbri a skupinu sme začali zháňať podľa mňa dosť neskoro, až teraz a nakoniec sa nám podarilo skupinu MOMENT ... neviem akí sú, ani som ich nepočula ešte hrať ... tak mohli by ste mi niekto napísať Váš názor na nich, prípadne skúsenosť? Ďakujem.
Odpovedať
madagaskar11 skús vo fóre pre košičanky, alebo teda podla mesta odkial je skupina, tam skôr niečo nájdeš, tu sú baby z celého slovenska, musela by byť fest náhoda aby si tu niečo o tej skupine zistila ale človenk nikdy nevie ;-)
Odpovedať
kitta, v nicole najdes urcite, vacsinu siat maju velkost 34 a vedia to zuzit... ja som si tam vybrala saty a nakoniec som si musela kupit lebo ja zase 34-ku obleciem akurat tak na stehno :-)
Odpovedať
a nicole má na internetovej stránke aj šatky ktoré majú. popozeraj, sú tam aj ceny za požičanie. budeš aspon v obraze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby tak ja s make-upom žiadne stresy a ani s účesom.. účes mi robí kamoška a make-up sesternica takže super a plne im dôverujem.. ja teraz stresujem trochu s kyticou neviem kedy ju má ísť zajednať aby to nebolo moc skoro alebo neskoro... a s tými šatami ja som tiež nemala žiaden problém a skôr mali menšie čísla od 38 takže skús pobehať po nete a uvidíš... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
v nicole som bola,tak mi sedeli 32 jedny a jasne ze sa daju zuzit,ale ja si neviem vybrat..idem este do pasarely a uvidim...v el som si moc nevybrala...jaaaaaj snad uz ma nieco uchvati a zoberiem ich hned...
Odpovedať
Profilova fotka
Kitta.... ;-) ja mam tiez velkost 34,36 a v kazdom salone co som pochodila...od nicole cez el az po mia sposu..a par dalsich tak v kazdom boli nejake tie satky aj v tejto velkosti..aj ked vsetky predavacky mi vraveli ze najlepsia velkost je 38 40...
Odpovedať
Ahojte baby, aj my sme mali prvy termin svadby na 2.10.2010, ale niekto si priplatil a vyfukol nam ho.Teraz mame druhy termin na 30.10.2010 ale uz mam obavy, ze ake bude pocasie! Ma este niektora take obavy, ze premysla nad pocasim ?
Odpovedať
Profilova fotka
niektore mi sadli cez boky,ale nesedeli mi cez prsia...zatial jedine v el mi boli velkosti fajn ale nepacili sa mi saty...
Odpovedať
Profilova fotka
aduska25 my máme tiež 30.10. 2010 a tiež sa obávam počasia ale nemaj strach zas nie je to dátum že by už bolo snehu po kolena a zase vysoké horúčavy tiež nečakám ja si myslím, že bude možno trošku pod mrakom sem-tam vykukne slniečko a teplota bude optimálna aby sme sa neuvarili v šatách a drahý v oblekoch :-D treba dúfať a modliť sa :-D vy dúfajte a to modlenie nechajte na mňa ja to zariadim... Ten hore je môj švagor ;-) (drahého sestra je rehoľná sestrička) :-N a aj keby bolo hroznééééé počasie myslím že v ten deň to bude pre nás nádherné či už bude svietiť slniečko alebo liať jak z konvy x-)
Odpovedať
presne tak dievčence... tento deň predsa nieje o počasí... a keby aj pršalo, tak si povedzme, že to nám prší šťastie aa hotovo.. :-) pár kvapiek vody nás predsa nerozhádže...
Odpovedať
ja mam tiez 30.10. a len dufam, ze nebude 0 stupnov a snezenie lebo to je take typicke dusickovske pocasie u nas na severe. ale sak prinajhorsom, sukne hore, aby nepadli do blata a daznik mi uz niekto nad hlavou podrzi :-) baby a nie je to zavcasu riesit kyticu?
Odpovedať
inak, videla som tu taku pjeknu gulatu zavesenu na satenovej stuhe a uz ju neviem najst - taku daku by som chcela. neviete niekto poslat linku?
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: kde si skusala make.up, preco strasne??? aduska25: tiez sme chceli 2.okt., ale kameraman a fotografka uz boli obsadeni, tak sme to prehodili na 30.ok, kde nas zas cheli vyhodit zo saly, ale uz je to oki, pocasie uz nejak neriesim, uz je to aj tak jedno a navvyse nic s tym nespravis, nakoniec kamoska mala svadbu v auguste a prsalo, bola zima, to si jednoducho nenaplanujes susibjork: aj ja som zo severu, ty odkial? ja som kyticu uz riesila len preto, ze chcem slnecnice a tie uz v oktobri malokde maju, dokonca v jednom kvetinarstve ich udajne vobec nemavaju cely rok, tak som sa uz bola informovat, kde sa daju zohnat a kde nie
Odpovedať
ja som z Oravy. uz ste boli skusat make up a ucesy? aj to sa mi zda zavcasu, ale zase na druhej strane, ked to nebude dobre na skuske, este je cas najst inu kadernicku/vizazistku. ja zatial v tomto smere nic, ale asik by som sa mala rozhybat. sice mam v zalohe jednu kamosku, ktora lici v markize, ale na vlasy nikoho :-(
Odpovedať
Ja uz mam kyticu zajednanu len preto ze som stretla kamarata ktory mi ju bude viazat a ma aj kvetinarstvo..tiez mi povedal nech mu tak dva tyzdne pred sadbou poslem fotku ze aku chcem aby vedel objednat kvety... A pocasie..hmmm pripajam sa k dievcencom co maju svadbu 30.10...nechame sa prekvapit:-) margetakuska prosim Ta zariad tam hore aby bolo take pekne so zubatym slnieckom..:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?