Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
tiez by som bola za skorsi cas...
Odpovedať
http://calendar.zoznam.sk/sunset-sk.php tu si môžete pozrieť podľa dátumu svadby kedy zapadne slnko v termín vašej svadby, my máme svadbu 09.10. a slniečko nám zapadne 17.24 :-( to je fest skoro
Odpovedať
my mame o 15:00... chceli by sme stihnut aj nejake foto po obrade...tak preto skor
Odpovedať
my máme tiež obrad o 15.00, ale fotiť sa pôjdeme už doobeda, sa bojím že by bolo príliš tma potom, lebo kým nám všetci pogratulujú, večeru sme dáme na 5, pol 6.
Odpovedať
som napisala zle, ze ked bude vychadzat do kostola ze bude tma... ked budete vchádzať už bude slnko zapanute
Odpovedať
aj my sa pojdeme fotit doobeda... mala som namysli fotky s rodicmi a ostatnou rodinou...
Odpovedať
no to ja chcem vyriešiť až po prvom tanci v hoteli. tam si nájdeme nejaké pekné zákutie a pofotíme sa so všetkými ;-) mne príde cca 40 ľudí z nitry na spiš, takže budú už hladní a nechcem ích trápiť tým že budú ešte po večeri čakať. :-N takže preto to riešime až potom
Odpovedať
nie po večeri čakať ale na večeru čakať :-N
Odpovedať
tiez som toto akurat riesila, my sme to dali na 16:00. slnko bude 30.10. zapadat o 17:26, takze este za svetla sa stihneme doterigat do hotela :) a ked sa ludkovia najedia, bude uz tma a moze sa zacat bezuzdne zurovat, a bez zabran bo uz bude tma, bhahahahaa. inak, ako to vidite vy kocky, bude to den bez stresu alebo s? lebo ja mam štres uz teraz, z toho, ze vsetci budu na mna kukat a ze sa zakokcem pri svadobnom slube a ze sa potknem pri ceste pred oltar, alebo si roztrhnem saty pri vystupovani z auta, alebo spadnem zo schodov pri vychadzani z kostola... uz sa vidim, ze sa mi stane daky fajnovy trapas a potom budem cervena a zacne mi stekat make up a moja mama sa opije zacne robit bordel a bude hanbaaaaaaaa.... a vobec, na co toto vsetkoooo :-o
Odpovedať
susibjork: ja som na toto vobec nemyslela... ale po precitani tvojich riadkov som sa tiez zacala obavať 8-(
Odpovedať
hehe, moj ciel bol vas vsetky vystrasit. ale jedno plus pre mna je, ze ja som si v zenichovej rodine uz narobila tolko trapasov, ze sa to uz odomna tak nejak ocakava - ako spestrenie programu :-D a aby sa na tom mohli na rodinnych oslavach u*ebavat :-) inak, uz som objednala obrucky - titanove s diamantmi, nech to vydrzi aj tretiu svetovu :) ...tak a teraz uz treba doriesit len 1000 dalsich veci :)
Odpovedať
susibjork: odkial si?
Odpovedať
Článok sa načítava...
sydnuska: mas v poste
Odpovedať
mna si nevystrasila, aj som uz vystrasena z milion inych veci... :-D prezrad aspon jeden trapas, nech sa pobavime a zaroven vyvarujeme podobnych... :-D 8-)
Odpovedať
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame obrad vonku 16,10 a o 16,40 dufam, ze sa uvidime v tej tme :) mozno to bude pri pzapade slnka :)
Odpovedať
aka romantika... ;-)
Odpovedať
reklamka: napisala som dve epizodky, ale potom som si uvedomila, ze to nie je velmi publikovatelne (niekde som tu videla rubriku "najmladsie nevesty" ale nikdy som ju necitala, takze neviem, ake mlade su tie nevesty, aby ma admin nevylucil z diskusie), tak som to zmazala... :-)
Odpovedať
okiiiii... ;-) nic nie je take zle ako sa zda... ja som tiez vyviedla par trapasov s draheho rodicmi... :-) a podla mna je to uz davno vsetko zabudnute... 8-)
Odpovedať
ale jasne, hlavne tito oravci su celkom vtipalci, takze oni si radi na trapasy spomenu a robia si z toho prdel. ale ja sa bojim, ze budem fakt v strese z toho celeho. ja by som sa aj sama vedela namalovat, ale uz vidim, ako by som si vypichla oko od nervozity. ale mne ten stres nikto neveri, vsetci si myslia, ze som ten typ salam-banan. niekedy mam pocit, ze by som radsej mala ostat slobodna ako robit taketo cirkusy. alebo spravit svadbu o 8 ludoch, len to by zase par ludi neprezilo. vy ste tie typy, ze sa na TEN den tesite uz od malicka?
Odpovedať
ja sa hlavne strasne obavam vsetkeho ani neviem preco... ked sme boli vcera na nauke a farar nam rozpraval, ze potom si prejdeme co kedy budeme hovorit, az ma oblial pot... nie som rada stredobodom pozornosti, mavam tremu... :-( :-( takze ja sa aj tesim, ale hlavne sa bojim, aby vsetko prebehlo ako ma... a tiez mam strach, ze sa ludia nebudu bavit...
Odpovedať
presne, ja to iste - neznasam byt stredobodom a som tremistka. ale tie dalsie veci, ktore uz nezavisia odomna - teda, co uz ja neviem ovplyvnit, ma uz tak velmi netrapi - ani to ako a ci sa budu ludia bavit (asi preto, lebo som si ista, ze sa budu bavit, uz som bola s ich rodinou na par svadbach). ale zase by ma trapilo, keby sa niekto opil a robil blbosti.
Odpovedať
toho opitia sa obavam aj ja... mam bratov a svagra co si spolu veeelmi radi vypiju a nevedia kedy dost... minule to skoro skoncilo bitkou... toho sa tiez bojiiim...
Odpovedať
ahojte...ja mam tiez stres z tej svadby ale najviac mi berie usmev na perach fakt ze neviem stale ci pozvat stryka alebo nie aj ked som si povedala ze nie ale mamina ze stale ano a ze vsetci co sa ich pytala povedali ze jednoznacne ano aby nam nemohol nikto nic vycitat a aby sme sa my zachovali "spravne" a "slusne"... lenze moj otec ho tam neznesie, brat ho tam neznesie, mamina ho bude ingnorovat a babka s dedkom namiesto nevesticky sa budu venovat ich dvom nevyhcovanym soplakom co maju a presne viem ze nam budu skakat do vsetkeho a ja tam zinfarktujem... :-( a mamina sa nie a nie nechat presvedcit ze nepozvat je spravna volba... :-(((
Odpovedať
balli: ty mas podobny problem ako ja. Tiez by som najradcsej nepozvala tetu s ujom. Vidim ich raz za rok a to nahodou. A kazdy mi povedal ze pri nich nechce sediet. :-( Dalsich takych mam krstnych rodicov. Tych som vsak nevidela cca 8 rokov, a k mojim rodicom pridu len ked potrebuju peniaze. Moja mama my vsak stale tvrdí ze ich musim pozvat.
Odpovedať
Profilova fotka
dik za odpovede, pozeram, ze s tremovanim som na tom podobne ako vy a preto mi je jedno, ci bude pri vychode z kostola este vidno alebo nie, ale posunieme to asi teda aspon na 16, fotit sa nejdeme v den svadby akurat sa ako lucka06 pofotime v sale so vsetkymi
Odpovedať
kitta vy máte obrad vonku?
Odpovedať
Profilova fotka
ano mame,ked bude prsat tak to bude pod strechou na terase vonku a ked bude krasne,co bude, tak to bude na trave pri jazere...bude to super :)
Odpovedať
jéééééééééééééééj, to ti závidím ale poviem ti že je to odvaha ;-) držím palčeky že by ti vyšlo počasie. no ja dúfam že celý oktober bude super, nemusí byť 30 v tieni ale tak cez 20 by bolo super :-D
Odpovedať
to si piste ze bude krasne, ved sa predsa vydavame my... tak musi byt vonku krasne... ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?