Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skusala a rozmyslam nat tymi nacar,a tiez davam na sestru,ale ani jej zatial ziadne nejak neohurili...este pohladam asi...teda urcite...
Odpovedať
držím palčeky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :)
Odpovedať
potom daj vedieť ked zoženieš ;-) , viem čo to je naháňať šaty :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no..jasne napisem...aj tie popolnocne by som rada,ale to mozné buduci wknd pojdeme pozriet do tej viedne...
Odpovedať
hello...ja mam nove to ze sme v piatok objednali obrucky a mame doma uz zenichov oblek aj koselu a kravatu nam musia usit lebo ma hruby krk...akoze ale nechapem ze tu kravatu co tam predavaju neobopol ani z polovice a to nemam ziadneho hlavo-hruda doma... nechapem ci maju priemerny zenichovia 165 cm a krk jak baba...sak ja som tu kravatu leda zapla a to mam celkom tenky krk... no a pomaly davame aj pozvanky, nejako to ide tazko, kazdy sa tvari ze je to strasny problem na nas obetovat 15 minut navstevy...strasny... co vy noveho? jaaaaj a mame aj krizik uz!!! :-)
Odpovedať
balli, vy uz chodite po navstevach a rozdavate? lebo ja som myslela, ze to chodit tak, ze oznamka poslem a potom tak mesiac pre svadbou zacneme obiehat, ci? ja som zatial nedala ani jedno, ale uz zacinam vypisovat obalky. nejako sa mi s tym nechce parat. na matrike ste uz boli??
Odpovedať
matriku mame vybavenu uz davno - my mame v kostole, to nam na matrike este v januari potvrdili a to sme hodili do kostola do zlozky a je vsetko vybavene pre nas :-) no my pomaly davame, ma sa 6-8 tyzdnov, sice je fakt ze vsetci o tej svadbe vedia ale napriklad kamarati na to zabudli a hodili si tam pariz ... no tak nech sa tam maju hlavne dobre...takze to riesime pekne dva mesiace dopredu lebo ludia su sprosti... teraz sa aj hadame s drahym lebo ja som uplne nestastna z toho ze ludia tu nasu svadbu maju uplne v pecku...akoze nemusia s nami vsetko zdielat a jasne ze nemusia skakat tri metre, ale normalne nezaujem totalny este dobre ze to nevyzera tak ze ich tym otravujeme... my si to teraz obehame, rozposielame, pomaly rozdavam aj ludom co nepridu na hostinu tak priebezne jak sa s kym stretnem a potom mailom budeme rozposielat tak mesiac pred tym....
Odpovedať
ty kokos, neverim, ze su taki ludia, co maju svadbu kamosov v pecku. nechce sa mi verit, ale aspon sa sami vyselektovali. my skor mame problem s tym, ze max. pocet kusov je 66 a stale je niekto kto nenapadne dava na facebooku hlasky, ze sa uz tesi na svadbu a dufa, ze bude pozvany. fuck... a kde ich mam natlacit? pod stol? a este jednu vec zatrhavam: male deti. mozno sa to zda divne, ale: 1. pri stole, kde sedi 10 dospelych ktori maju 6 deti sa skratka neda pridat 6 detskych stoliciek 2. nechcem aby 1/4 ludi po 21.00 odisla domov lebo decka vrieskaju a su unavene. kazdy z nich ma 3 mesiace na to, aby si zohnal au-pair 8-)
Odpovedať
My uz mame 99% hosti pozvanych. Chýba len strýko so ženou, tý su niekde v kupeloch... Pozvaným dávame oznamenia do ruky, neposielame postou ;-) Na matrike sme neboli, ani nepojdeme, pán farar nam povedal, ze tam nemusime ist, ze on vsetko vybaví...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme uz cast pozvanok a oznameni poslali, vacsinou sme si vybavili kamosov, ked sme boli na SK, rodina bude pozvanky dostavat zaciatkom septembra :-) tiez nam uz par kamosov povedalo, ze nepridu a aj ked nas to mrzi povedali sme si, ze nikoho prosit ani prehovarat nebudeme. kamosi o tom vedia takmer rok, ze sa ideme brat, uz v januari sme tym, co su s nami tu v zahranici povedali, ze s nimi ratame a budeme ich pozyvat a kto sa tvari, ze sa neda, je to jeho vec. boli by sme radi, keby vsetci prisli, ale prehovarat a prosit nikoho nebudeme. je to na kazdom z nich .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som tu nová, vydávam sa 23. 10. 2010, poraďte mi, ja si myslím že je najvyšší čas poslať oznámenia, no ženích si myslí že času dosť, a tak isto, stále nemá svadobný oblek... poraďte ako mám ísť na neho! ďakujem, inak ja mám už skoro všetko, no jemu sa akosi nechce... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
susibjork...s tymi detmi moja rec!!! teda nechcem vyzerat ako neslusna sebecka potvora, ale ti rodicia su uplne je...ti a sorry za vyraz, ale su. Akoze zo zivota dietata maju byt bez neho 12 hodin a ani to nie su schopni? Najviac sa mi pacili kamosi ktorich sme pozyvali v sobotu a sme sa ich pytali ci beru ich 4 rocneho syna a ci pridu autom a oni ze "maleho nebereme a autom nechceme ist ak by ste zabezpecovali rozvoz" ...no idealna odpoved, hned som na nich pripravena, nie ako ostatni ze "este nevieme a bla bla bla" akoze ako to mam potom zorganizovat cele? my zakazovat deti vylucne nebudeme, ak sa nazbieraju 3 alebo viac tak zoberieme na cely vecer au-pair co tam ich bude krotit a ked pojdu o 9-tej spat tak potom si ich au-pair zoberie do izby co zaplatime a tam budu spat kym sa budu rodicia zabavat... ale aj tak mi to pride cudne, akoze ak ma niekto 7 a viac rocne dieta ok, to vydrzi aj do dvanastej, ale ak ma niekto dieta od pol roka do 4 rokov ako to mame my tak potom neni moc co riesit.. a sak som tu uz pisala ze moja svagrina ma byt svedok priatelov a povedala ze maleho ona zoberie na obrad - co som zvedava ako vydrzi ked mamu uvidi niekde inde take babo a co bude od svedkovskeho miesta odbiehavat? no a potom ze ho pojde zaniest domov co byva na opacnej strane mesta ako mame hostinu a ze ho nakoji prebali a uspi a ze do 8-mej by sa mala vratit...skoro som odpadla z tej logiky ked zmeska veceru za ktoru zaplatime a ze potom by maly mal vydrzat do pol jednej...no odpadla som uplne....ze ma svadbe vlastneho brata a ako svedkyna chce byt 4 hodiny....a maly ma 10 mesiacov, to je podla mna prezitelne, kamoska bude mat v tej dobe 4-mesacneho maleho a povedala ze ziadny problem, ona si to vyriesi a bude sa zabavat :-) zalezi od ludi ako velmi tam chcu byt...
Odpovedať
matulisa: vitaj :-) drahemu povedz ze by bolo lepsie mat vsetko prichystane skor nez ako cakat kedy sa pred svadbou nieco necakane stane a zrazu prestanete stihat :-) pozvanky by som kludne zacala rozdavat, a mat ich rozdane tak do konca augusta :-)
Odpovedať
susibjork: ani u nas deti nebudu, keby som mala pozyvat cele rodiny aj detmi, tak by nas bolo 200... presne ako pises, maju dost casu, zohnat si niekoho, kto sa im 1 den o deti postara... ja som to nadrzovku oznamila vsade, ze bez deti, vzali to vsetci dobre, sami uznali, ze s detmi by mali len starost a nezabavili by sa...
Odpovedať
matulisa: oblek este nema ani moj chudy dvojmetrak a uz vidim tie problemy co budu nieco pre neho najst. ale ak ma ten tvoj konfekcnu postavicku, tak by nemal byt problem. ale je blbost do nechavat na poslednu chvilu. aj s pozvankami, lebo ako pisala balli, nahodou zacnu ludia na poslednu chvilu vymyslat, ze nevedeli, ze zabudli, ze musia vence pliest na hroby a pod. :-N
Odpovedať
no to neni sranda, ludia si planuju dopredu a potom aby si nebola prekvapena ze ludia sa ti na celu svadbu vykaslu - u nas vedia kompletne vsetci ze 15-teho je svadba a ze to plati a pritom sa nas kazdy tyzden niekto spyta ze ci to plati ze maju ine plany a ci to maju kvoli nam teda rusit alebo nie... vravim ze ludia su uplni chrapuni... susibjork - my sme na mojho oblek nenasli - ma 205 cm, dali sme mu sit a usili ho kraaaasne :-) a dali sme k tomu sit aj jedny nohavice naviac + vestu a koselu sme tam kupili za 1/2 cenu...a este francuzsku kravatu sme mu dali usit :-) a este topanky pre neho...
Odpovedať
balli a kde ste nasli taku sikovnu krajcirku?
Odpovedať
v pezinku - je to normalne obchod s oblekmi + siju lebo majitel je tiez "nadrozmerny" takze si to tam zriadil, draheho kamos mat odtial oblek a tak sme vedeli ze dobre siju a aj latku si samozrejme mozes vybrat, cele to trvalo asi 4 tyzden, 2 skusky a potom hotovy oblek :)
Odpovedať
Profilova fotka
my uz tiez mame pozvanky skoro rozdane, ja by som nevedela pockat mesiac pred svadbou...a ja dufam, ze vsetci pozvani proste pridu.... baby ja uz neviem zaspat den co den...stale ked zaspavam tak si predstavujem kolko ludi bude tancovat,ci bude dost jedla,dobra zabava,ci prsi a neprsi.....aaaaa asi mi z toho pekne sibe...
Odpovedať
no nam ak hned nepotvrdia tak ja budem obvolavat 2 tyzdne dopredu ze ci naozaj plati lebo co ak mi niekto povie den predtym ze nepride? akoze stava sa - kvoli nahlej chorobe alebo niecomu, dufam, ze nic take sa nestane, ale ludia su tupi, oni proste vedia ze nie a pritom nepovedia, tak snad sa to nestane ani nam :-) ozaj baby....bola som na skuske make-upu a dopadlo to strasne, ja som vedela ze to tak bude lebo kazdy vizazista ma vzdy uplne scapal nechutne... ktore sa budete malovat same????? nie som sama ak som sa tak rozhodla????
Odpovedať
Profilova fotka
my sme teda boli v sobotu na svadbe, n ic sme neodkukali, lebo dokopy nic nemali, vsetko len take obycajne, obrad s omsou, ktory sa mi zdal neuveritelne kratky, potom sme sa odfotili, niektori sa nie a niektori protestovali, potom bola hostina, prvy tanec po jedle, rozmyslame, ci si ho dame püo jedle alebo predjedle a poradte, fotenie vo fotocentre, ktore sme uz na zaciatku zatrhli, lebo v sale poto bola taka cudna atmofera, niektori sa sice bavili, niektori nie, ale z mojho pohladu by sme boli velmi malo na svadbe a malo sa bavili, po polnoci sa isli prezliect, zas dve hodiny fuc. Takze u nas ziadne prezliekani a ziadne fotenie v nejakom foto, my si pekne zatancujeme, zabavime sa. Inak sme uz porozdavali oznamenia, nie sice vsetkym, lebo jedni neboli doma, hoci povedali, ze budu, druhi su an dovolenke a dalsi byvaju dalej, ale s nimi sme sa uz dohodli, ze teda v septembri sa stavime u nich. Nasli sa aj taki, co hned povedali, ze jasne ideme, ratajte s nami, ale z tych, co sa nevedeli vyjadrit sa samozrejme este nikto neozval, tak teda este tyzden pockam a uvidime. Inak jedlo bolo super, tak sa tesim aj na to nase. Mame uz aj vino na stoly a nealko nakupene. Vybavili sme farar, konecne sme ho nasli doma, lebo doteraz sme riesili vsetko len cez kaplana, tak nam zatrhol uvodnu piesen - gregorianov ale zas nam povedal, ze ked teda nestihame a nemam moznost absolvovat nauky s tymi lekarmi, ci co su, tak nemusime, aj tak neplanujeme zit na sk, tak to je oki. apson, ze tak. Inak deti pozyvame, aj ked som bola proti, ale teraz na svadbe sa tam chvilu ponahanali a o 21,00 uz boli odnesene alebo vyzdvihnute, moja neter zostala s nami do 2 ;-) Z bratovej svadby mam skusenost, ze volali na svadbu bez deti, prip. jednym a jedna znama dotrepala vsetky tri, nikoho to samozrejeme nezaujimalo, lebo jej bolo povedane, ale dobre som to pocitila, teraz ked som ju bola pozvat, mala par pozamociek, ktore som s prehladom odignorovala, inak navstevy dopadli nad ocakavanie dobre, presne ako som si naplanovala, vsade sme cvilu posedeli, pokecali, povedali co chceme a islo sa o dum dal. Tak sa uz tesim, mam uz odskunay aj make- up, ktory mi vydrzal napriek horucave od 12,00 do ca 3,00, takze super
Odpovedať
a make-up ti robil niekto iny?
Odpovedať
Profilova fotka
balli • ahoj, ja sa asi bduem malovat sama aj ked este uvazujem nad jednym odporucanim. na sksuke som nebola, nepoznam kozmeticky a vychazovat za skusky 20-25€ a nakoniec este aj cvaknu makeup? no isto!!! to si radsej kupim svoje licidla za 100€, mam ich na dalsí rok-dva (pokial mi ich manzel niekde nezabudne ako naposledy :-( moja svadobna kozmeticka tasticka uz aj s X nakupenou kozmetikou do zasoby v hodnote +-350€ potesila nejakého navstevníka aquacity ;-) gratulujem
Odpovedať
chuuuda, to fakt? to by ma slak trafil!!! hlavne ta cena :-( no ja sa viem pekne malovat a hlavne mi to svedci...takze asi to zoberiem tiez do vlastnych ruk...gratulujem vsetkym babam co maju super skusenost :-) ja nie...ale nevadi...taky je zivot :-) mne dal make-up skusku zadarmo, ale cele zle....rodinna rada rozhodla ze nie je to v tom ze by mi to nesvedcalo ale ze to je cely zly make-up... nevadi... tak som rada ze nie som sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa tiez viem namalovat sama, ale mne sa vzdy tiene po nejakom case zleju do jednej ciarky a uz to nie je take pekne, takze som poprosila moju kozmeticku, cim som si ju vlastne aj odskusala, ale vedela o tom, prisla privatne k nam domov, inak v salone by to bolo nejakych 12-15€, takto som za 4 baby zaplatila 25€ a vsetky boli nad mieru spokojne a pekne, takze ma bude malovat este 2x na svadbu, lebo sa fotime v iny den ako mame sobas a tiez vsetky baby zas - teda mamu, svagrinu, sestru mozno kamosku
Odpovedať
my sa teiz fotime v iny den...to si kazdy tuka na celo....ale sak nasa vec nie? :-) a ze a preco sa nefotime v sobotu ked mame svadbu v piatok ale vo stvrtok...boze ludia riesia take koniny!!!!
Odpovedať
to fotenie trapi aj nasu rodinu... a ze preco nechcem ist do fototosluzby 8-( tie fotky z atelieru su strasne... a ked si predstavim tie superne tapety za nami... :-S povedala som, ak bude zle pocasie, tak fotky budu len z kostola a z hostiny... a fotit sa pojdeme hockedy aj po svadbe ked bude pekne
Odpovedať
ak bude velmi prsat tak my pojdeme na dve miesta - hotel Marrol's a do dopravneho muzea a priiiiipadne niekde pod most take retro fotky...
Odpovedať
Profilova fotka
balli: diki za radu. ja som sa tiež rozhodla, že sa namaľujem sama... u nás totiž nie je poriadna kozmetička ktorej by som sa zverila do rúk :-) totiž ja sa bežne nemaľujem, ozaj iba sem tam... a podľa slov kozmetičky blá blá by to malo byť výraznejšie a to sa mi nepáči... radšej sama... a my sa chcemem fotiť v parku... to je ženíchov sen. vlastne aj preto máme svadbu v jeseni! ja dufam že pršať nebude... mám čipkovaný slnečník - prinajhoršom ho premenujem na dáždnik! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?