Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
my nebudeme mat lampiony ale ohnostroj a vobec nikto o tom nevie a mame to naplanovane tak, ze naj starejsi kazdemu oznami ze treba nacvicit evakuaciu budovy pretoze vo vedlajsej budove unika plyn a keby poziarnici povedali ze je to nutne tak to musi byt rychlo a kazdy vyjde von cely rozruseny a zrazu sa spusti ohnostroj :-))) len dufam ze nebude prsat lebo mame po zabave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: dobre, len ja by som sa asi trochu obavala, ci to nejaky vzrusenec nezacne brat vazne a nepobali vsetko co si priniesol a neujde kade lahsie ;-)
Odpovedať
snad tam nemame nejakeho trubadura :-) lebo keby sme ich odviedli von tak kazdy by vedel, takto to bude ohlasene iba ako "nacvik", dohodnem to so starejsim nech povie ze si maju vsetko nechat tak ako maju, ze vsetko bude trvat tak 10 minut (samotny ohnostroj bude mat 6 minut...) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha oki, radsej este premyslite spravne slova, nech sa to potom nejak nezvrhne, ale inak super napad ;-) dufam, ze potom podas info o priebehu
Odpovedať
sama som zvedava ako to bude :-) my mame od zaciatku hostiny nejaky program a same prekvapenia - najprv prvy tanec nacviceny na franka sinatru, a do toho bublinkovy vodopad namiesto konfiet, potom krajanie torty uz pocas kavicky, potom prezentacia s nasimi fotkami na enigma - return tu innocence, prezentacia ma 12 minut a o polnoci ohnostroj...tak snad sa ludia nebudu nudit a bude zabava :-)
Odpovedať
presne za 10 minut o tyzden uz budem stat pred oltarom :-) a zabkam co to maju zajtra drzim paste, budete mat prekraaaasne pocasie, uzite si to a vykrocte do manzelstva tou spravnou nohou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripajam k blahozelaniu, baby, vsetko dobre zajtra a krasny den prajem
Odpovedať
my tiez len ohnostroj - btw. balli dik za napad ako ludi dostat vonku :-)))) parada
Odpovedať
Ahojte... ja som moju svadobnu kyticku darovala mojej maminke, bolo to prekvapko pre vsetkych, no hlavne pre mamku. Podvazok som mala, no len na fotenie, nemala som odvahu na to, aby mi ho drahý daval dolve pred 80 ludmi... Mali sme lupienkovy ohnostroj v sale aj vlastny elektricky bublifuk, je to super vec. V kostole mi moje krsniatko rozsypalo ruzove lupienky, bolo to super :-) V kostole tiez boli cajove sviecky po stranach od lavic, vypadalo to velmi pekne. Pri gratulaciach sme dostali obrovsku sprsku ryže, mala som ju vsade... Lampiony sme nakoniec pustali, doniesli nam ich známy ako darcek, pustali sme ich okolo 21:00, bo o polnoci by na to cas nebol. Svedkovia si pre nas pripravili topánkovýn kvíz, velmi sme sa na to pobavili aj aj vsetci hostia. Zajtrajsim nevestickam prajem vsetko naj, hlavne nech si uziju svadobny den. :-)))
Odpovedať
od koho ste mali elektricky bublifuk???
Odpovedať
kupila som si ho v Londyne v Tescu za pár šupov... a litrovu napln som kupila v RK v Kauflande ;-)
Odpovedať
sydney, nepozicala by si mi ho? samoska, ze nie zadara
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasne, že pozicala... len by si si musela kupit napln, a baterky. My sme mali adapter, ale tiez bol pozicany
Odpovedať
super... dohodneme sa cez ip na podrobnostiach
Odpovedať
OK ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ja mám zajtra večer rozlúčku so slobodou.. no tak to som zvedavá jak to dopadne.. pretože moja kamoška čo to mala nastarosti sa mi doteraz neozvala takže super... no ale šak uvidíme 8-) ja sa zabavím aj sama ja sa dokážem rozlúčiť aj sama so sebou :-D máme to v rodine ;-) schyzofrénia naša kaááámoška :-N x-) no aj my sme amli mať ohňostroj ale neviem či to drahý vybavil.. asi má výpadky pamäte,.... som zvedavá :-D mali by sme mať pri odchode z kostola nachystaný koč so zapriahnutými koňmi, ktoré by nas mali doviesť až do sály ale ako ho poznám tak to zabudne vybaviť :-| ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
margetakuska: tak ako to teda dopadlo, ta tvoja rozlucka?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak ja to mám už za sebou, napriek všetkým nepríjemnostiam a a zlyhaniam to celkovo dopadlo dobre. určite sa na našu svadbu nezabudne, lebo môj manžel pri obrade v kostole 2x odpadol.
Odpovedať
Profilova fotka
ty brďo....čooooooo!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
u nás v kostole je asi nejaká zlá energia, mne tam býva pravidelne zle, skoro každú nedelu niekoho odnesú, aj nášmu fotografovi bolo zle. môj drahý nikdy predtým neodpadol, zhodli sme sa že mu asi "prišlo z očí" u nás sa tak hovorí, keď sa na teba niekto zle závistlivo pozerá...
Odpovedať
Profilova fotka
no wow, ale aspon ze ste vobec tu svadbu mali, ako to nakoniec dopadlo s fararom???
Odpovedať
Profilova fotka
farára sme zohnali ale v sobotu sme do poslednej chvíle nevedeli či bude sobáš platný a či si to nezopakujeme v kostole toho kňaza, lebo sme nevedeli či náš napísal tomu druhému splnomocnenie...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, pridávam sa k októbrovkám, síce na poslednú chvíľu, ale predsa. :-D V skratke... máme to túto sobotu, zatiaľ popri všetkých "starostiach" každý deň sledujeme počasie, zatiaľ to vyzerá tak, že bude pršať, čož by ale malo znamenať, že budeme straaaašne prachatí. :-D Prichystané máme snáď všetko - menovky, ovocie v mede ako malé pozornosti pre hostí, výslužkové fľaše gravírované "na mieru" s našimi menami, krabice na koláče, nakúpené všetko oblečenie... :-) Fotky potom pridám do albumu. Až na zopár "malých" drobností... ani za svet neviem zohnať náramok, ktorý by sa mi hodil k náušniciam, keďže mi vizážistka zmenila ozdobu vo vlasoch a zrušila všetko štrasové, čo som mala. :-) Šaty sa došívajú, dnes idem DÚFAM na poslednú skúšku. :-N A zajtra hor sa na gélové nechty, ktoré budem mať prvýkrát, tak pevne verím, že do soboty sa s nimi zžijem. ;-) A ešte musím niečo vymyslieť na pierka pre hostí, ktorých počet sa nám nejako zvýšil... Takže zatiaľ celkom veselo... a všetkým, ktoré to majú za sebou zo srdca želám len to najlepšie a nám, ktoré to ešte len čaká (zvlášť tie túto sobotu ;-) ), nech je ten náš deň D tým najkrajším dňom v doterajšom živote. :-)
Odpovedať
janina: vitaj teda v oktobrovych nevestach :-) ja tiez uz od vcera vybavujem posledne veci, vcera sme mali stretko s fotografom a v hoteli s managerom a finishujeme nasu choreografiu, dnes som dohodla stretko s DJ-om a starejsim spolu, idem na nechty, pedikuru, este mame jednu hodinu tanecnej a drahy ide este na manikuru. Dnes idem este maminke kupit silonky, ocinovi vymenit kravatu co som neodhadla odtien, skocim do solarka a do lekarne kupit visine proti zacervenaniu oci, skusim este raz make-up, zavolam kadernikovi... vo stvrtok mame fotenie, na to sa strasne tesime, drahy potom ide este na zubnu hygienu, vecer este hodim vysluzku do roboty, stretko s fararom, zbalim sa a idem pre kamosku a na noc k nasim... v piatok sa len v klude zobudim, osprchujem, spravia mi vlasy, namalujem sa, vsetci dojdu tak o jednej a sup rup do kostola na stvrtu...a v sobotu a nedelu budeme dospavat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: pozerám, že keď Ty už budeš dospávať, ja budem svadbovať :-D Ja dnes idem na tú skúšku šiat a aj doplnkov... bude treba kabátik, keďže vonku je ako je, prakticky závoj uvidím dnes prvý raz, detto štólu, taštičku... no proste mám trochu nervy, lebo naposledy keď som bola na skúšku šiat, tak boli tak napolo urobené. :-N Ale krajčírka vyzerá byť šikulka, tak snáď stíhala. V meste musím pozrieť náramok, ale teda už fakt netuším, že kde... :-( No a od zajtra začnú zvyšné behačky a telefonovačky s fotografkou, vizážistkou, manažérkou hotela... :-)
Odpovedať
tak nevesticky, ja som dnes este v praci, ale podvecer hor sa domov na slovensko a uz si budeme len uzivat predsvadobne dni... Tak jednoduche to asi nebude ;-) Zajtra: rano manikura, na obed smer letisko vieden vyzdvihnut grekov - vecer pravdepodobne grecky vecer :) Stvrtok: stretko v hoteli, s hudobnikmi, v kvetinarstve, vecer rodinna babska jazda pri dobrom vinku a baleni vysluzok... Piatok: doladovacky (toho asi bude vela - svadbu mam prvykrat v zivote, tak este vobec neviem, ze co a ako...), vecer - pridu Prazaci = posedenie pri vinku... Sobota: rano bude posledna "slobodna" kavicka s maminou (chcem si to uzit len s nou, to urcite padnu prve slzicky...) potom kadernik s druzickami (ocakavane je sampanske a dobra nalada), potom licenie - ale to uz bude doma u nasichv ramci predsvadobneho babinca, na obed nieco lahke plus hruskovica (predpokladam, ze to by sa mohol prebudit aj zenich), potom pride fotograf (slniecko zubate kde si?, ale zase radsej nech mam uprsane fotky a som bohata, no nie :-)??? ), odobierka (dalsie slzicky...), hruskovica pred obradom, potom obrad v kostole, a potom ... :-D Nech to nevyzera, ze stale placem, ale ked ja som strasny rojko, sa bojim, ze aj ten kostol cely preplacem... A ak sa aj vdaka hruskovici budem na obrade drzat, tak pri gratulacke pustim krokodylie... Tak slecny, moc moc nam vsetkym drzim palceky, az je to skutocne ten najkrasi den v nasom zivote! Az sme vsetky krasne ako princezne :-) a patricne si to uzijeme. KRASNU SVADBU VSETKYM! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankaq: s tym plakanim je to u mna podobne, ja uz grulim aj teraz, len, ked niekto spomenie svadba, joj krasa, budete svoji a pod. najhorsie je ze to akosi neviem ovladnut, takze ak sa to podari tebe napisa ako ;-) janina7911: neboj bude to oki so satami a naramok urcite najdes, ked nebudes hladat, u mna je to vzdy tak ;-)
Odpovedať
Caute slecny, prikladam link na shmu - sobota bez zrazok :-), trosku oblacnosti (to aby boli super fotky) - mame sa naco tesit, jupiiiiiiiii.... http://www.shmu.sk/sk/?page=1186
Odpovedať
Ja som tiež velký rojko... slzicka mi vysla len cez odobierku, a potom som uz bola vysmiata... a aj v kostole, co som bola dost prekvapena som sa škerila... všetkým tohtotýždnovým nevestickám prajem vsetko najlepsie, nech vsetko vyjde tak ako ste si predstavovali :-)
Odpovedať
babenky, ako to tu cele citam, tak chytam trosku stres. prejem vam nech to vsetko dopadne presne tak ako si zelate!! potom sa tesim na dojmy. inak - vy co mate obrad v kostole - idete citat nejake nieco z pisma?? bo ja mam z toho stres, nie ze by som nevedela citat :-) ale som tremista.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?