Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork: my si ideme precitat citanie obaja, uz sme to robili, ked mal brat svadbu a pacilo sa nam to, tak zopakujeme, aj ked ja som tiez stresak, ale zvladla som vtedy, zvladnem aj teraz ;-) tam si mozes myslim vybrat co budete citat, nech to nie je dlhe,ale asi zalezi od farara inak baby, ja uz dokoncievam pripravy, co som si predsavzala, vsetko by malo byt oki, len zistujem, ze kopa ludi zacina okolo mna stresovat uz neunosne, zatial to berem jednym uchom dnu, druhym von a pripravujem sa na to, ze to uz bude s nimi len a len horsie, takze sa ovladam ako sa da a dari sa mi, fakt je lepsie, ked sa nezaujimam o neopodstatnene problemy inych a dokonca im zladam odpovedat s usmevom na tvari, takze som sa pocas tychto priparav aj v niecom zdokonalila ;-) nas zoznam hosti sa kazdy druhy den meni, vacsinou zmensuje, ale to je uz jedno. Akonahle to viem, prerobim zasadaci a ide sa dalej, nikoho nenutim, nenutila som, ked niekto nemoze oki, ked sa niekto rozhodne, ze nejde tiez oki. neviete, kde by som zohnala elektricky bublifuk???
Odpovedať
katharrina: ja mam bublifuk, ale slubila som ho susibjork este som ho nasla tu: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby nikinka: Pane Bože.. ježin ja mám normálne strach teraz že niečo podobné sa stane aj nám.. ja si to neviem ani predstaviť, že by tam ktosi odpadol a ešte k tomu ženích.. ako si to prežívala a čo ste s ním robili???? no tak moja rozlúčka... tak na tie moje obavy keď som musela všetko vybavovať v sobotu ráno tak dopadla fakt super... jéééj dostala som darčeky čo som nepredpokladala a bolo to super zabávali sme sa a tancovali a kecali a jedli jahody so šlahačkou a fotili sa v spodnom erotickom prádle.... no a tak :-D bolo to fakt super... ;-) drahý mal rozlúčku v piatok ale jaksi mu to vydržalo až do soboty a v nedeľu celú preležal u nás doma so zimnicou ]-( chlapi.. keď neviedia piť tak nech nepijú :-D :-D no tak naše prípravy tiež vrcholia ale jaksi mi je to teraz jedno :-D užívam si posledné dni slobody a tie krásne chvíle vybavovania :-D :-D no a čítať budeme si my čítania.. ale neviem si to predstaviť.. teda ja čítavam bežne v kostole ale drahý keď číta tak má taký stres že sa len nadychuje a zabúda vydychvať takže je celý červený a nemôže dýchať :-D :-D takže ho musím učiť :-D :-D všetkým babám držím palčeky pri najbližšej svadbe a nebojte sa nech je počasie akékoľvek veď predsa o počasie tam nejde ide o vás dvoch tak si to užite x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som cestou domov vo vlaku z BA dostala z klimy zase taku nadchu, ze mam cerveny nos :-p , ale dnes je uz lepsie. doladovacky doma prebiehaju, ale vsetko ide dobre. vcer som bola este na skurske siat pred pripravou, moje opalenie zo solarka vyzera v satach super, som spokojna 8-) tesime sa na sobotu, bude urcite krasne a bez zrazok :-) veriiime, dnes sme si boli obzriet miesta na fotenie, pocko je zatial super. vsetko ako ma byt, neviem, ci sa tu este do soboty ukazem, prajem vsetkym super svadbu a nech ide vsetko lahko a bez problemov....a hlavne ... UZIME SI TO VSETKY :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja uz ani nevladzem docitat vsetko :) no ja som mala v sobotu rozlucku a ked si na nu spomeniem, tak mi je do placu...ako zo stastia...bola super...do 6 rana...sestra mi to krasne zorganizovala a super bolo.dostala som krasne darceky, nadherny podvazok, spodne pradlo, moju zboznovanu vonavku,bizuteriu ale najviac ma potesilo, ze baby vydrzali somnou tancovat do rana a nakoniec sme sa o siestej rano stretli s mojim skoromanzelom v meste a isli sme spolu domov spat...bolo supe... pripravy vrcholia a dnes som bola dve hodiny v satach a nasla som uz aj zavoj a bolo to cele super...som skusala tancovat a vselico s nimi...a len sa bojim ze mi na ne niekto sliapne alebo ze sa im nieco stane :( inak stale neviem spat... pocko nam dufam vyjde, lebo sa kazdeho pol dna meni predpoved, tak snad nas to prekvapi tie baby co mate tento wknd ako ja si to uzite a verim, ze v nedelu rano budeme dojate a spokojne a zalubene manzelky.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: dik, to som nasla aj ja ;-) margaretuska: vidis nakoniec vsetko dobre dopadlo, super baby, ktore sa vydavate v sobotu pekne pocasie a vela lasky do spolocneho zivota a cakame nadalej na rady a dojmy a pod. :-)
Odpovedať
ahojte baby, my sme to uspesne zvladli tuto sobotu. Vsetko bolo super. Pocasie nam neskutocne prialo. :-) Drzim vam palceky, urcite bude vsetko ok aj na vasich svadbach!
Odpovedať
baby, nemate niektora text odobierky? niekde som to zapotrosila.
Odpovedať
mozem ti poslat to, co sme mali my ;-)
Odpovedať
Svadbu mame za sebou a neskutocne nadherna prenadherna. :))) baby, ktore to mate este pred sebou..pripravte sa, ze je to velmi narocny den. Drzim vam vsetky place. Uzite si to! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork: aj ja mam nieco ak chces
Odpovedať
Profilova fotka
Babule držím Vám palčeky, my už patríme k tým ktorý to majú úspešne za sebou.. :-) bola to úžasná svadba, nezaobišla sa síce bez menších prešlapov ale aspoň sa bude načo spomínať..napríklad ako som sa začala smiať v kostole aj so svedkami, ja som sa triasla od smiechu a udržala som to v tichosti (zato sa mi plecia natriasli ) :-) ale svedkovia to neudržali a rehotali sa celkom hlasne :-D pán farár to zobral s humorom nereagoval len sa pousmial a pokračoval v podávaní svätého prímania.. ;-) po omši povedal že aspoň videl ako nám odlahlo :-) potom pri tanci s mojím už švagrom sme spadli :-) obaja, on mal čo to vypité a prišlapol mi šaty a chcel ma prehnúť ja som chcela troška ustúpiť dozadu a iba sme sa tak prekoprtili, ďalší pád bol keď ma bratrance volal tancovať a to som mala už popolnočné šaty a môj prísediaci mi ich stoličkov prisadol (o tom som nevedela) a ja som si vyskočila čiperne a tak čiperne som dopadla aj na zem :-D neviem prečo ale všetci sme boli v takej perfektnej náladičke že sme sa na tom zasmiali, ja som to zahájila a všetci sa pripojili keď videli že nič mi nie je :-D dosť ma zaskočilo že som to nebrala nejako tragicky ;-) ostatné všetko prebehlo bez problémov ;-) zaujímavé je že stresy svadobné nás zasiahli : ženícha keď išiel vítať hostí prvých až o takej 14hod... a mňa to zasiahlo až keď ma otec viedol pred oltár..dovtedy nič... inak taká menšia rada : keď máte ísť ráno kaderníčke a idete autom, dajte si klúče na viditeľné miesto a povedzte každému kde sú..lebo ja som ich nechala v mikine, a potom som ich polhodinu hľadala 15min s úsmevom a 15min celá bez seba že nestíham ;-) čiže aj tam bolo troška stresu :-D držím palčeky nech sa všetko vydarí podľa predstáv :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
janka830: dik za povzbudenie, ja inak od vtedy, co som si tu precitala, ze ze zenich 2x odpadol uz berem vsetko s rezervou, lebo vsak stavaju sa aj vselijake ine veci... Vcera sme zacali nacvicovat nas tanec, no vyzera to slubne, takze uvidime. V sobotu mam 1.rozlucku, tak sa velmi tesim, potom este tyzden dokoncievaciek a ide sa na SK, kde caka dalsia rozlucka a posledny tyzden pred svadbou. ;-)
Odpovedať
jasne, pls. poslite mi: susibjork@azet.sk dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
balli: vsetko naj zajtra, drzim palec nech vsetko dobre dopadne a aj vam vsetkym, ktore to caka v sobotu, krasny den prajem...
Odpovedať
dakujem velmi pekne! dnes sme sa fotili, bolo to uuuuzasne, vybrali sme naozaj naj naj naj fotografa...moc sme si to uzili...a saty su prekraaasne, som rada ze som sa rozhodla ich kupit.... zajtra na nas teda myslite, ja drzim paste este vsetkym co maju 16-teho...dam vediet ako to dopadlo... este ideme riesit posledny krat zasadaci - draheho matka zase strajkuje :-) papa zatiaaaal, idem svadbovaaaat :-)
Odpovedať
bali, riadne si to uzite!!! ;-)
Odpovedať
susi: poslala som ti mail ;-) balli: držím palce, budem na vas mysliet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli vcera sme sa minuli v avione...si bola akurat s gustom a asi so starejsim...drzim palce zajtra a poriadne si to uzite...budem vam drzat palce, nech je vsetko perefektneee... :)
Odpovedať
bali drzim ti vsetky palce a myslim na teba zajtra :) nech vsetko vide presne podla tvojich predstav x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bali : držíme palčeky ;-) katharrina : aký šýl ste si vybrali ? náš prvý tanec mal veľký úspech, začali sme pekne pomaličky v slaďáčiku od shanie twai - from this moment, asi tak po 1,5min nastal taký zlom ako keby sa pokazilo cd (nikto nechápal) a potom nato hneď išla pesnička z filmu pupl fiction never can tell a išlo nám to super..potom sa aj ludia zapojili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja budem mat svadbu 23.10. v BB. No uz mam skoro vsetko zajednane. Svatbu sme zacali planovat v auguste a nemali sme velmi problemy si zajednat veci..
Odpovedať
a preco ste si vybvrali oktober ? nemyslite si ze bude zima ? ja tiez som sme si vybrali ale teraz uvazujem ci nebude mi zima...bolerko by som mala ale ze ci je staci :-|
Odpovedať
dracica6663: my sme mali okolo 18°C a to si myslim ze na oktober je super... potom mi uz bolo sice chladno, ale vydrzala som aj bez bolerka
Odpovedať
Profilova fotka
janka830: mame nasu oblubenu pesnicku maledetta primavera, v podstate sa tam tancuje aj rychlo aj pomaly, nieco zatancovat vieme, chodime aj na kurz tanca, tak sme sa naucili este par krokov a nejako to kombinujeme a je to oki, velmi sme chceli tu pesnicku, ale ja som nechcela tancovat len klasiku sladak na to, ale sa proste zabavit, ale zas nic komplikovane, kde by som musela davat pozor, ci mam urobit 2, ci tri kroky a ci je rovnako dlhy a pod. proste to mame take jednoduche, pekne-teda aspon nam sa to paci a zaujimave eva.ballester: nik netvrdi, ze sa to neda zvladnut, dost zavisi od veci a ludi, ktorych tam chces a potrebujes mat, nasa fotografka a kameraman su napr. na 1,5r. vpred uz zajednani, tak sme sa museli pohnut, ak sme ich chceli. dracica6663: priatel nechel v lete a inokedy nam to nevychadzalo, lebo ja studujem a zas pocasie si nevyberies, tak je to v podstate jedno, tu chvilu vonku zvladnem a vydrzim, mame tiez len taky tenky kabatik, dokonca s 3/4rukavom, lebo v kozusku som vyzerala hrozne a ten kabatik je k satom
Odpovedať
no a nie je este skoro na skusanie siat ze nebude to vadit ak uz zacnem po salonoch chodit,aby mi nic nepovedali ze je to skoro...len chcem vediet co mi pristane...aky strih siat. A neviem ci si nedam usit...mozno..nad tym dost uvazujem. Tento rok je pekne v oktobri zacalo babie leto..to bolo fajn...dufam ze aj nabuduci rok tak bude :-)
Odpovedať
katharrina : kde si taky krizik zohnala co mas v albume ? a kolko tak stoji? ja taky chcem teda jednoduchy..nic vynimocne vyrezavane ako maju niektore nevesty....
Odpovedať
Profilova fotka
dracica6663: saty, mozes ist hocikedy skusat, vobec nie je neskoro, pozistuj si podla salonov, mne sa napr. oplatilo ist uz v marci skusat, lebo mali akurat akciu na saty, teda za polovicu prenajimali, ale uz som tam bola asi x-krat,zakazdym som saty zmenila, zalohu som zaplatila uz 1x a este stale si mozem saty vziat ake chcem. odporucam zacat zistovat uz teraz co sa ti paci, este sa to 100x zmeni a nakoniec mozno zistis, ze ti prisatne nieco uplne ine ako si si myslela. Ja som napr. od zaciatku chcela urcity styl siat, potom som take nikde nenasla, vybrala som ine, co mi sadli, skusala som dalsie, o ktorych som si myslal, ze tie by mali byt oki ale nebolo to tak a nakoniec som predsa len nasla tie, co som chcela na zaciatku. ;-) krizik som kupila v RK v obchode Spolku sv. Vojtecha, pozeram, ze si z PK, v TT je jeden taky obchod pri kostole sv. Jakuba tusim alebo inak povedanebako je trojicne namestie a v jednej ulicke je ten kostol, tak pri nom
Odpovedať
hej viem kde to priblizne je tak dik...a kolko taky krizik stoji priblizne?
Odpovedať
Profilova fotka
balli dufam, ze vsetko v pohodke, drzte sa baby, ja si zajtra budem uzivat rozlucku so slobodou, idem este upiect torticku a kupit daky chlast :) dnes ma drahy, takze dnes som solo :) a ziadne stresy a to sa svadba blizi :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?