Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dracica6663: neviem kolko, nieco sa mi zda, ze okolo 5e, ale nie som si ista, ale nebol drahy cukrik580: aj aj mam zajtra rozlucku, moju prvu, druha bude o tyzden, tak peknu party prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja prvu a poslednu :) dakujem, uz sa pecie torticka :)
Odpovedať
Svadba bola sutocne nadherna. Velmi sa tesim z celeho priebehu, prekvapena som bola, ze som to celkom dobre zvladala. Proste som si te den vyslovene vychutnavala. Ale nebola som vyspata, len tri a pol hodin spanku,to je dost malo, takze po polnoci som mlela z posledneho..ale vraj to nebolo vobec vidno, ved sme stale s manzelom spolu tancovali. Priebeh: rano kadericka, vizazistka, odobierka, fotenie, na fotenie sme mali 3 hodiny a stihli sme len medicu zahradu, to ma prekvapilo, chcela som viac miest, ale nestihali sme. Prichod na obrad, fotenie pred obradom, obrad, gratulacie a spolocne fotky. Prichod na hostinu o 17.15, rozbijanie taniera..celkom sranda, prekvapenie bolo hadzanie ryze pripitok mal moj manzel, dost netypicke ale bolo to velmi mile a dojemne. Jedenie polievky zo spolocneho taniera jest som nevladala..v ten den som zjedla skutocne malo... prvy tanec a tance s rodicmia so vsetkymi..krasa..1.tanecne kolo 2. tanecne kolo..svadobny milionar ´odporucam..bala som sa toho a teraz uz ani neviem preco..je to fakt perfektna zabava....krajanie torty pri svieckach..uzasne...tanec parov a podakovanie rodicom = velmi dojemne a nadherne..vsetkym sa pacilo a zacepcenie..velmi prijemne prekvapenie pre svadobcanov. Pocas svadobnej zabavy sme mali svadobnu knihu pre hosti..velmi odporucam..malo to pozitivny ohlas a my sme si s manzelom na dalsi den pri citani odkazov od nasich hosti poplakali. Odprucam balonovu vyzdobu je to nielen pre deticky ale aj dospelych a bublifuy, ktore tiez nielen pre deticky ale aj dospelych.
Odpovedať
Profilova fotka
lin123: ako to fungovalo s knihou hosti? Ja nemam ziadnu specialnu, ale pred rokmi som od znamych dostala taky akoby pamätník s hnedými stranami a nevedela som ho doteraz vyuzit a teraz som sa rozhodla, ze tam nalepim naše foto a vyuzijem ako knihu hosti, uz som poprosila aj jednu druzicku, ktora to bude mat na starosti, len neviem, ci by s tym mala chodit alebo len tak hodit do eteru a sem tam dohliadnut, ci to postupuje a kde sa to bude na konci nachadzat, ako si to teda vyriesila ty? mam inak za sebou prvu, fakt uzasnu rozlucku, z jedneho vecera boli nakoniec dva, teda v piatok sme sa spontane rozhodli vyrazit do centra na diskoteku v latinsko-americkom style, uplne super, domov sme prisli o 5 rano, v sobotu sme si urobili babsky vecer pri vine, fernete a kope jedla, spolocnych aj nespolocnych pribehoch a prihodach a dostala som super napadite darceky takze sa tesim o tyzden na dalsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas rozlucka nic moc...akoze tesim sa, pokecali sme, ale...oplieskala som pllllllllno penazi za nic...dostala som az dve ruze a dve blahozelania k sobasu...vsetky sme sa poriadne ozrali, poplakali a tak...zavolali sanitku sesternici, lebo spadla na hlavu...ale chvala bohu je v pohode, prisiel zdravotak-nas hnusny buduci sused a ja som mu tykala...no proste parada a zaver a poucenie??zaver,. nikto si nic nepamata, okrem mojho draheho, ktory aj tak nakoniec musel prist skor ako som predpokladala...a poucenie...uz nikdy viac tolko alkoholu :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mame to za sebou :) bolo to nadherne...splnil sa mi sen a obrad vonku bol uzasnyyyyyyy... moj manzel mi neskutocne vyznal lasku a vsetci z nas boli taky fakt stastny...bolo skvele...skoda, ze tak rychlo.... :) ako ste sa mali baby vcera? a balli v piatok?
Odpovedať
Profilova fotka
cukrik580: priatel mal tiez rozlucku na SK a bol tam vlastne cely vikend od piatku vecera do nedele, ked prisiel domov, tak som sa tiez pytala, co ho to stalo a az take zle to nebolo, ony aj dost jedli a platil za jedlo, ale co sa tyka alko povedal, ze to bolo vzdy len par drobnych alebo, ze sa oplatilo kupit flasu a bolo. Ja teda neviem, mam rozlucku na SK buduci vikend, tak uvidime, ja som dokonca ai vo Viedi moc neminula ;-) kitta: blahozelam! ;-)
Odpovedať
Ahojte babyyy :-) Kitta, gratulujem Ti :-) My sme sa mali uzasne, obrad v kostole bol super, bol plny kostol ludi, najviac sme sa tesili z toho, saty boli prekrasne a zozala som v nich velky uspech. Je fakt ze som bola strasne nervozna pred obradom, ale potom to zo mna spadlo, moc sme si uzivali pohlady hosti, gratulacie, rozbijanie taniera, krmenie polievkou, prvy tanec co sme si nacvicili, ohnostroj, krajanie torty...vsetko bolo skvele, len to naozaj strasne rychlo ubehlo :-) DJ a kameraman a starejsi boli neskutocny, co ti robili...fakt super!!! skvela svadbicka a nie preto ze bola moja ale ludia sa fakt bavili a boli s nami, boli len dve neprijemnosti sposobene opat ludmi zo strany draheho rodiny - moja svagrina a moja svokra, ale hodili sme to za hlavu a uzili sme si to najviac ako len to slo :-) babenky co vas to len caka...uzite si to najviac a v ten den nic nerieste, je prilis kratky na to aby ste sa zatazovali :-) len sa usmievajte a uzivajte si pozornost :-)
Odpovedať
babenky, tesim sa s vami ze vam to tak super dopadlo!!!! ja to mam az za 2 tyzdne a trosku som sa ukludnila po poslednej oslave, bolo to v hoteli, kde budeme mat svadbu a vsetci nam hovorili, ako sa velmi tesia na nasu svadbu... tak ako zazrakom zo mna opadol stres, co som uz chytala min. tyzden. baby, dufam, ze dake fotky date, aspon do mailu, ked uz nie na tento portal... a drzte palce nam, co to mame este pred sebou :-)
Odpovedať
my budeme mat fotky az asi za mesiac lebo nas fotograf odletel teraz mimo SR, tak nas uporoznil ze fotky budu trochu neskor....ale sme s tym uplne ok, aspon si za mesiac opat zaspominame :-)
Odpovedať
Ahojte, dievčatá, už manželky a budúce manželky ;-) blahoželám tým, ktoré to majú za sebou ako ja a dúfam, že svadbu ste si užili tak ako ja :-D a pre tie, ktoré to len čaká: nestresujte sa, lebo si tým len pokazíte deň. Ale verím, že problém s tým mať nebudete, a že vám vyjde všetko tak, ako si želáte..a stále som presvedčená o tom, že októbrové svadby sú najkrajšie, lebo tá atmosféra bola nezabudnuteľná.. :-)
Odpovedať
ja som stresovala pred obradom, bala som sa ze neprecitam dobre co mam precitat a ze mi padne prsten pri navliekani na prst...no cele zle ale som si uzivala tie pohlady a ten zaujem a ani mi zima nebola a to som na sebe nemala vobec ale vooobec nic okrem siat co mali uplne hole ramena... je to krasny pocit a ako padlo to listie a sustalo pod vleckou a bolo to fakt krasne :-) nelle: suhlasim, oktobrove svadby su tie najkrajsie!
Odpovedať
Článok sa načítava...
balli, ako dopadol ohnostroj? a kde ste ho kupovali, lebo prave zhanam...
Odpovedať
balli & kitta srdečne Vám blahoželám :-) susibjork: bratranec mal ohnostroj z tejto firmy http://www.spirit-company.sk/ohnostro...
Odpovedať
nam robili ohnostroj z hotela Kamila, sice neviem od akej firmy, ale bol uuuuuzasny, mal skoro 10 minut a teda musim povedat ze bol strasne lacny na to aky bol :-) fakt odporucam...boli ludia co chvalili, boli ludia co radsej nic nehovorili a kamoska dokonca povedala ked to zacalo ze "jeeeeeej, tam na druhej strane je tiez nejaka svadba, kukaj aky ohnostroj maju" :-) hehe...no sme sa smiali, lebo ohnostroj bol prekvapko a nikto o tom nevedel ale by ma nenapadlo ze by si mohol niekto mysliet ze to nepatri k nam :-)
Odpovedať
no som kukala na nete, ze 6 minutovy vychadza aj 400 eur a to je teda pekna palka...
Odpovedať
no tak to sa mne teda vobec nezda vela...my sme taky mali ale bol dlhsi asi o 2 minuty a teda sa mi to zda super cena na to ze ked sa robi profi ohnostroj tak ides do desattisicov... ono je to na uvazeni ci to chces a ako velmi chces pobavit hosti a kolko chces do svadby investovat :-) my sme mali drahu svadbu ale nelutujeme teda ani cent, vseto vyslo uzasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: gratulujem teda a super, ze vam to tak vyslo ;-) drzte palce aj nam
Odpovedať
urcite sa tu na mojej svadbe budem este tmolit a budem kukat ako nase oktobrove svadbicky dopadli :-) jedina vec co nevysla bolo ze draheho mama s nim netancovala udajne kvoli tomu ze "ona tancovat nevie", co mi pripada strasne strastne strasne smutne a jeho sestra tam dovliekla dve male deti, svoje 10 mesacne a este jej priatelove z prveho manzelstva 6 rocne a po veceri nepockali ani na prvy tanec, zbalili sa a odisli s tym ze sak ulozia deti a pridu - to povedlai nam ale potom sme sa podozvedali ze ostatnym hostom narovinu povedali ze urcite nepridu uz a aj tak bolo a ani len sms nenapisali ze "dobre to dopadlo?"...no sak to asi svedci o inteligencii, ze?
Odpovedať
balli: mne sa zas stalo, že so mnou netancoval svokor, teda nikto z manželovej rodiny. A bolo dost mrzké ako sa zachovali este aj pred obradom, a aj potom v sále... ale mne to bolo jedno,moja rodina sa bavila dobre, jedna polovica z manzelovej rodiny oddisla pred druhou večerou, a druhá oddisla po venčekovom (redovom) a ani na venčekovom ma nikto z nich nevykrutil... ale ako som uz napisala, netrapilo ma to, skor by ma prekvapilo, keby z ich strany bolo vsetko OK
Odpovedať
no to mas pravdu ale sa len cudujem ze sestra sa s drahym tyzden pred svadbou pohadala, este vo svadobny den do neho rypala namiesto toho aby sa opytala co treba pomoct ale my sme strasne stastni a tesime sa ked budeme stavat domcek a mat neskor deti a zit si jeden pre druheho :-) nepotrebujeme ich, ale teda je to vrchol drzosti... ale dobre bolo sydnuska, nie? my sme si to fakt uzivali a napriklad moji rodicia boli do rana s nami, odchadzali autom ked my sme isli do izby, tancovali posledny tanec sladacik "macko usko" do coho im moj opity bracho hucal ze "ja som macko uskooooo" :-) to bolo cool :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj baby, ma nestraste, aj ked chapem, ze je vam to luto a isto by bolo aj mne, ale na druhej strane som si uz povedala, ze urobili sme uz vsetko, co bolo v nasich silach, aby bola svadba okay, a to, ze sa niekomu to alebo hento nepaci alebo chce ist to uz neovplyvnime, ale aj tak dik, aspon viem na c sa pripravit ;-) kaslite na to, hlavne, ze sa vam pacilo, tesim sa s vami, ze ste stastne a drzim palce do dalsieho zivota
Odpovedať
Profilova fotka
balli este som sa chcela spytat, aku vazu si mala na tvoju kyticku? ja budem mat tiez taku vysoku a kyticu a neviem, co mam pozhanat
Odpovedať
perfektne bolo, my sme sa rozhodli, že pôjdeme autobusom domov so svadobčanmi, akurat este vcera sme sa na tom smiali, že uz vsetci sedeli v buse a my so svedkami sme tancovali... no a v autobuse tie hefty, to nemalo chybu, este ze mojho otca napadlo vziat flasku :-D naozaj vsetko dopadlo super, nikto sa neopil, nikto sa nepobil, zábava bola super, to nám aj v penzione povedali, ze takú svadbu este nemali... mna boleli líca od smiechu... no a v nedelu sme isli o 10:00 do kostola, po obede prisli susedia posediet, potom prisli vsetci na, este sme aj tancovali až mi je luto ze uz mame po tom... ked pozeram fotky, až sa mi slzy tisnu do oci katharrina: jasne, že budeme drzat palce ;-)
Odpovedať
katarrina: mne to luto nebolo, skor vidim na manzelovi ze ho to hneva, ale ja som mu nerobila žiadne výčitky, viem ze on za nich nemoze. Ja som ich ani nechcela volat, no ale vies , ako by toz bolo. Čo ma zarazilo, tak svorka povedala manzelovi ze ona ho veru pred oltar nepovedie... no chápete... to ma zamrzelo... no ale sme sa dohodli, ze ak ona nepojde, pojde moja maminka... nakoniec isla svokra, ale tých rečí dookola... ja som to sice nepocula, ale sestra mi zreferovala... mozno to znie blbo, ale mne na nich absolutne nezalezí... nechceme mať s nimi nič spolocne...
Odpovedať
katharrina: nestrasime, to su len rodinne vztahy, to si vobec nevsimaj, my sme si to v ten vecer nevsimali, ale tak jasne ze sme to na ten dalsi museli rozobrat, hlavne drahemu to bolo velmi velmi velmi luto, ale to prejde, inak bolo uzasne :-) vsetko bude super, uvidis :-) co sa vazy tyka tak ty co chces riesit? snad ti daju v hoteli nie? ja som sa o to nestarala, mne ju tam najprv moja druzicka polozila na svadobny stol a potom dosiel manazer a zlaty ze ci ju nechcem dat do vazy a ja ze jasne a doniesol mi, no to by chybalo za tie prachy aby som este aj vazu zhanala :-) urcite aj oni maju...ved ked robia svadby tak na to musia byt pripraveny... napriklad kvety sme my doniesli v 5-tich velky vedrach a oni zlaty to z toho dali prec, vedra nam odlozili na dalsi den a kvetinky nam dali do ich nerezovych kyblikov...uplne zlati boli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak teda dik baby ;-) co sa tyka vazy, riesim, lebo mi svadbu v hoteli nemame, s tolkym narodom by som sa sotva vtrepala do nejakeho hotela ;-)
Odpovedať
Ahojte, ako tu citam tak vacsina to uz ma za sebou - prajem Vam vela stastia...Tesim sa s vami ze vysla svadbicka podla predstav..uplne hltam vsetky info:-)) u nas sa dotahuju uz posledne veci...a tak nejak sa to blizi:-)30ho je co nevidiet.. U nas v rodine zas nastal problem ze mamin bracho nebol pozvany osobne i ked viem ze sme ich celu rodinu zvali na mojich promociach...no ale skleroza robi svoje:-))takze sme tento vikend este raz pre istotu obehli celu rodinu... rozlucku so slobodou som mala perfektnu...baby mi spravili prekvapko...a fakt sme si uzili krasny slnieckovy vikend..
Odpovedať
jaaaaj, no tak si kup barskaju niekde co neskor aj v byte alebo v dome pouzijes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jlanam: este aj ja zostavam na 30. ;-) my sme tiez chodili len tak ako sa dalo volat na svadbu, niektori si ani tu namahu nedali, odvolat pozvanie, ked sme sa dohodli a nebolo tam ani zivej duse a teraz tiez len cakam, kto sa ozve, ze nebol vhodne pozvani na svadbu alebo podobne, ale kaslem na to uz balli: jasne, ze ju vyuzime, len neviem ci nejaku vysoku alebo radsej sirsiu, no skusim sa spytat este v kvetinarste a agenture, co nam zdobi, ci nieco nemaju
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?