Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee cau :-) *ja som dneska mala perny den s macom, sme nejako neboli naladeni na rovnaku vlnu :-D :-D , ale uz je to v pohode :-) * prave som si dorobila nechty..som chcela ist na gelove, ale mam ich strasne kratke, takze by mi to nedrzalo..musia dorast ]-( * piatok bol neskutocny..mamrdne ludi..sme nevedeli s macom co skor..to som este nezazila :-D x-) * co ty, co si dneska porabala?? a ta joga musi byt super :-D :-D :-D
Odpovedať
hadky?? tak to poznam!! aj my vcera :-D ]-( a ake nechty si si robila? tie umele?
Odpovedať
Profilova fotka
ale kde..len som svoje mini opilnikovala, nalakovala a nalepila take tie nalepky :-D :-D *ale na tie gelove sa chystam, hned ako mi dorastu trochu moje nechty..som to mala cez leto a bolo to super..milujem tie nechty x-) x-) * no co, aspon neni nuda s tymi nasimi chlapmi, no nie?? ;-) :-D
Odpovedať
a kde si ich chces dat spravit? nevies, kolko to tam "u vas" stoji?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som sa pytala macovej sestry a ta mi hovorila, ze tu to robia okolo 11-15 euro..co sa mi nejako nezda..sak u nas sa za gelovky plati 500-1000...ja som za svoje platila 500, ale to len kvoli tomu, ze ja som si v tom salone davala aj ten nastrek..normalne by som platila 1000.- :-S * aj u vas je taka kosa?? ja idem zamrznut :-|
Odpovedať
straaasna :-S ja sa vyhrievam pri kozube, ale nejak nepomaha :-( sa nam to pekne obratilo.. este donedavna tu bolo 20 stupnov 8-) ja som si tu davala robit tie nechty a stalo ma to 100 euro, ale vcera mi jedna kamaratka povedala, ze jej sestra mi ich spravi za 30,- to je ale dobra palka 100 euro ]-( a ani mesiac mi nevydrzali.. ale to bola zase aj moja chyba :-N u nas inak bol piatok straaasne zly, vobec nikoho, tusim 13 veceri spravili :-) o kolkej ste zatvorili?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, brutal..nam sa dokonca nejako porval ten ohrievac..maco bol rano pre novy plyn, zapol ohrievac..fungoval asi 10 minut a potom nic..sa "tesim" ked pojdeme dneska spat..to si mozem rovno vonku ustlat :-S * 100 euro?! si robis srandu..ani by ma nehlo..to uz co je za sumu?? :-S *ja by som si strasne chcela spravit ten kurz na tie nechty..ale to stoji nejakych 20-30.000.. :-| * vies, ze ani neviem..mozno okolo tretej, pol strvrtej..neboli sme nejako dlho..nastastie 8-( * draheho mas v praci??
Odpovedať
je v praci.. vcera sme boli vonku, dneska sa ma ani nepytal, ci chcem ist von.. uz to vidim na hadku aj dnes- urcite po praci netrafi domov ]-( ]-( :-) vcera som bola aj na poste zaplatit tu bluzku, vyplnila som tie papiere a ta krava si odo mna pytala codice fiscale.. a ja ze nemam, ja nie som talianka!!! tak ze bez toho to nejde!!! ja ten ich princip nepochopim!!!!! naco im je codice fiscale?! ved od nich peniaze nechcem! ja im chcem peniaze dat!!!!!!!!!!!!! trafeni taliani ]-( ]-( ]-( zachvilu z nich osediviem!!
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa vyber aj ty von..no co, ked moze on, mozes aj ty nie?? ]-( mne prave maco oznamil, ze po svadbe ti to daju automaticky..takze chvilu pockaj :-D *inak ja som tiez pozerala ako puk, ked sme boli vybavovat tu kartu poste pay..obciansky, ci co to je..kreditka volaka..a dalsich milion dokumentov..sa ani nedivim, ze maju vsade taky bordel, ked musia evidovat tolko udajov 8-( * inak dneska mi dosiel puder..jupiiiii :-D
Odpovedať
no super, a aky je? uz si ho predtym skusala ci mas 'tentkrat poprve' ? :-D viem, ze mi to daju po svadbe, ale ja sa teraz ani pohnut nemozem, ani blbost nemozem ist zaplatit :-S to nechapem.. uz mi lezu na nervy taliani ]-( (teda okrem mojho-zatial :-D ) asi im zacnem davat falosne codice fiscale :-D http://www.codicefiscale.com/index.htm my mame nieco take, nie, ze??
Odpovedať
co skusas codice fiscale?? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v tychto talianskych dokladoch sa vobec nevyznam..sak to je ako nas obciansky nie??ma to rovnaku funkciu.. no, mam ho prvykrat, ale je to v pohode..sak l'oreal..tu znacku ja mozem x-) * akurat rozmyslam, co macovi kupim na vianoce..som rozmyslala nad parfemom..ale stoji okolo 2800.- ..tak neviem..dobra palka :-S * ty co budes kupovat drahemu?? nejake to oblecenie s tym kamaratom??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale, pisem este s kamoskou, tak mi to trochu trva :-D :-D :-D
Odpovedať
nemam ani ponatia :-S som zacala studovat tu temu vo Volnej diskusii o tych darcekoch pre milacika (neviem, ako sa to presne vola).. dufam, ze tam nieco najdem.. to je jaky parfem, co mu chces kupit? nie je to ako obciansky, lebo na tom formulari bolo napisane: cislo obcianskeho a aj CF, tak to maju tych cisel :-D ale asi to ma taku funkciu ako nas obciansky... TALIANI :-D :-D ja som v poslednom case uplne stratena nad tymi make-up-mi.. pouzivala som max factor (hodim link), ale tu ho nikde nemaju, tak som zufala. :-( je dobry ten l'oreal?
Odpovedať
http://www.maxfactor.it/face/liquid/c... inak ta na hlavnej stranke je slovenka z topolcian :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to chanel - egoiste..strasne krasne vonia..taka prenikava..strasne sa mi paci..ale asi mu kupim to a staci..sak tolko prachov..musi mu to stacit :-D ]-( * ja mam l'oreal rada..aj ked make-upy maju strasne silne..jmi vobec nedych pokozka :-S* prboha to kolko dokladov maju??zaujimave, ze u nas staci len obciansky..ale ako pises.. TALIANI :-D :-D :-D pockaj, najdem ten link..
Odpovedať
Profilova fotka
je to takyto..len ja som to mala od ineho predajcu :-D http://cgi.ebay.it/LOREAL-TRUE-MATCH-...
Odpovedať
to je tam stetec? ja som dlhy cas pouzivala ten max factor (odtien sand), co som ti dala link, veeelmi som s nim bola spokojna a teraz som si ho kupila tiez, ale nejaky iny odtien a sa mi zda uplne hrozny.. aj kvalitou :-D a mam este aj tento http://www.maybelline.co.uk/products/... ale ten mi pripada hrozny!!! kolko stal ten tvoj?
Odpovedať
Profilova fotka
to je ako mozne =-) ..ja som pouzivala ten l'oreal..bol v takom sklenenom flakoniku..teraz na to chodi reklama..ale to je taky s cervenym..nejaky co ti vydrzi 16h ci kolko..ten bol vyborny..ale potom sa mi zacala vyhadzovat plet, tak som ho vymenila za astor: http://www.coty.sk/scripts/podrobnost... ten bol uplne najsamlepsi..akurat, ze uz som si na slovensku nestihla kupit novy a tu v taliansku tu znacku nemaju :-S *som vyskusala ten deborah, ci ako sa to vola..plet sa nevyhadzala, ale je strasne silny..mam dojem, ze mam na tvari masku 8-( * ten puder, co som teraz kupila??ten stal tusim 10-12 euro..uz presne neviem..celkom dobra cena..myslim :-D * len teraz cakam na tu kozmetiku, co mi objednavala ta kocka..to posielala v sobotu a este stale to tu nema..ak mi ten balik stratia, tak im roztrieskam postu!!som tam nechala vyse 60euro!!! ]-(
Odpovedať
a to nie je nejaky tmavy?? teda aspon na obrazku tak vyzera...
Odpovedať
Profilova fotka
no, je trochu tmavsi ako som cakala, ale da sa..asi zacnem chodit do solarka, aby som to vyrovnala :-D * ja som chodila chvilu u nas na sk..sme si s kamoskou kupili pernamentku :-) ty nechodis do solarka??
Odpovedať
jeej, ja vobec.. ja mam od slnka poriadne daleko :-D ale som si kupila na slovensku ten Dove, co ta do piatich dni opali http://www.ciao.it/Dove_summer_Lotion... ale ked som si ho davala, tak som bola trosku opalena, tak neviem, ci to fungovalo.. ale tu ho nemaju :-( ty si ho neskusala?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja tymto kremom moc neverim..mi stacil ten nastrek..nikdy viac!! :-S mna opalovanie samo o sebe nabavi..nemam rada tie pasiky, co sa ti neopalia a na nuda plaz by som nesla..takze solarko to isti..akurat dole pod zadkom ti zostanu take biele pasiky...ale to ti je vidiet, len ked sa zohnes, takze to neriesim :-D *jarozmysla, akura, ze by som trochu zmenila farbu vlasov na take nieco do blond..som mala stale cierne a take tmave..ale uz mi to vyrasta a nechce sa mi to farbit :-S * ale to asi az nabuduci rok..ak sa odvazim..sa bojim ist nejakej talianskej kadernicke :-S * co na ne hovoris ty, ake mas s nimi skusenosti??
Odpovedať
ja tiez velmi nemusim tie pasiky.. preto sa najradsej opalujem doma na terase, ale to striehnem na kazde auto, ktore prejde (ale nie je ich vela), aby to nahodou nebol niekto z buducej rodiny :-D alebo nejaki kamosi :-D :-D :-D zatial bez zlych skusenosti.. drahy sa nejako nevracia, ten dneska dostane :-) ]-( ]-( ja nemam velmi dobre skusenosti s tymito kadernickami, jedna mi zafarbila na zlto vlasy :-S :-S som ju skoro zabila!!!! ]-( taky kanarik bol zo mna :-D ale iba pol dna, hned som to zafarbila na tmavsie.. dalsia mi zle ostrihala ofinu ]-( ale hovoril drahy, ze najlepsi kadernik, co tu je, je gay, tak tomu by som hadam verila, ved oni maju dobry vkus :-D tak hadam tam zajdem.. nebojis sa ist na blond? ale to asi nie uplne blond, ze? ci?
Odpovedať
Profilova fotka
my terasu nemame, takze neni kde :-( aj ked sem tam som sa opalovala u dedka, ale to vies..stara skola..hned ma zapriahol do roboty..ze sak co sa budem len tak "vyvalovat" :-D :-D alebo niekedy sme s kamoskou nesli do skoly, ale niekam do pola a bolo..aj ked raz nas tak vycihli taki chlapici..som myslela, ze sa prepadnem od hanby..sme mali na sebe len spodne pradlo :-D :-D len mu daj..aj ja som dneska mojmu vycistila zaludok..ale kvoli tomu, ze bol kupit nieco jest v jednom obchode /tam maju hotove jedla..staci trochu prihriat/ a ja som ho cakala v aute..a ako pozerat..tak on sa tam veselo vykecava s takou babenkou..a ta nanho usmevy a tie babske veci..som myslela, ze ju pretrhnem!! ]-( *akurat, ze maco si to vobec neuvedomuje..sak sa s nim len "normalne" rozpravala..on je taky naivny 8-( preboha!! to keby mne tak zafarbi vlasy, tak jej nedam ani fuka a este na nu dobre nahucim..puttana ]-( *ako ja rozmysla len nad nejakou bledsou hnedou farbou a nejaky blondavy melir do toho..ale taky strasne jemny..sa mi nepaci ked to je take moc pasikave..ako zebra :-S
Odpovedať
:-D :-D to poznam, ja mne to pripomina male diviaky, tie su take pasikave :-D tiez sa mi to nepaci :-S tie kamosky by som ja najradsej nakopala do zadku ]-( ]-( moj tiez tak vykecava ]-( ale on sa pritom aj tak blbo smeje, to hned vidim, ktora sa mu paci a na ktoru si mam davat pozor!! mna ale najviac stve, ked mi povie o nejakej babe, ze je pekna a ze ked bol na strednej, tak vsetci ju chceli! a pritom mala mastne 4 vlasy, oblecenie este od komunistov :-) .. nicim vynimocna, fakt skor by som povedala, ze nepekna ako pekna :-S a on mi hovori, ze je kocka ]-( ale vie, ze som objektivna, lebo aj ta herecka sa mi paci ( ]-( ]-( ) a nechce mi verit, ze mam lepsi vkus ako on :-D :-D kolko ma vlastne tvoj rokov? nejak mi to vypadlo..
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som este nenasla nejaku fotku, co by sa mi pacilo, tak to zatial odkladam :-) * ale tu je to uplne normalne..sme raz boli na navsteve..ja, maco a este jeden chlapik..u jedneho manz. paru a zena toho chapika uplne otvorene /podla mna/ flirtovala s tym dalsim chlapikom, co prisiel s nami..ako oni boli vsetci kamarati..ale toto?!.a ked som to potom macovi hovorila, tak on, ze to je uplne normalne..ze keby som tam neni s nim, tak sa tak isto sprava k macovi..som myslela, ze mu strelim facku!! ]-( a jej muz nic, sa veselo bavil s macom..to uz co je!! ]-( * moj ma 33..dedusko moj zlaty :-D :-D co zverinec, uz pochrapkava?? :-)
Odpovedať
prave som pustila dovnutra macku, teraz sa biju s malym pre granule :-D on ju stale hryzie za usi :-D jaki su zlati.. lakomec je on, vobec mu tie granule nechutia, ale ked vidi ju jest ich, tak jej ich nechce dat :-D ale aspon sa nenudi.. oni su taki nechapavci, ja mu tiez hovorim, ze ta herecka s nim flirtovala a on ze nie, ze ja som paranoidna, atd.. ]-( a ked ja sa rozpravam (v jeho pritomnosti a normalne) s frajerom tej baby, co chodi so mnou na jogu, tak uz ma upodozrieva, ze ho balim :-S ]-( a ze nech sa tak velmi s nim nerozpravam, aby ta kamoska nebola ziarliva :-S pritom je s nami pri stole a rozprava sa s nami.. ja ich nepochopim.. a ked sa jedna krava skoro vyzlecie, usmieva sa jak trafena, tancuje "sexi" (v skutocnosti je vulgarna, ale to chlapi nevidia ]-( ), tak to uz nie je flirtovanie.. ja ho fakt raz asi zabijem :-D moj ma 35, to je dedusko :-D !!! a ty mas 21? to mate 12 rokov, my 11 :-)
Odpovedať
v januari alebo vo februari zacina Big brother (grande fratello).. pozeravala si tie reality show na slovensku?
Odpovedať
Profilova fotka
jee, ti musia byt zlatiiiii x-) *moj ma doma akurat tak skrecka, ale toho by som z klietky nepustila..je to taky maly hajlik..kazdeho hryzie..akurat ocino, ze mu minule menil piliny..to je odvaha..ja som mu ich nevymenila 3 mesiace..som sa neodvazila :-N * ako v tomto mi tak lezu na nervy..ani sa "normalne" bavia a pritom je to take flirtovanie, ze az!!mi to vzdy tak zdvihne adrenalin v krvi ]-( *ale oni su ako slepi..nikto nic..*a tie ich "slecinky"..no tak to je kapitola sa ma o sebe..ony sa neponukaju, ony sa rovno deru do postele..a este tak, ze to vidi aj slepy!! teda ak nie je talian :-D :-D * ja mam 20..takze je to 13 rokov..ale mne to maximalne vyhovuje..chodenie po kofolach a vysedavanie na lavickach..to nie je pre mna :-S * big brother som moc nepozerala..ja radsej vyvolenych..som zacala pozerat tych ceskych, ale akurat nejako v polke som prisla sem, takze nemam prehlad..ale to ma bavilo..sa stale hadali :-D :-D *aj tu teraz bezi nieco take nie??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?