Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
radka_j: my budeme mať asi tak do 60 ludí maximálne.... aj to sme počítali s tým, že všetci kamaráti budú mať parnetky, resp. kamarátky partnerov.... nepozývame vela ludí z rodiny, iba tých, s ktorými sme v kontakte a ktorých navštevujeme...a kolko kamarátie si pozývate na svadbu?
Odpovedať
ja som svojej krstnej dcére slúbila, že ju na moju svadbu oblečiem tiež do bielych šatičiek...tak sa tešila :-D a potommi vraví, že keď sa ona bude vydávať, tak pozve na svadbu aj ona mňa...a to má 4 roky :-D
Odpovedať
ivka tiez si myslim :-)
Odpovedať
na svadbu si pozývam moju najlepšiu kamošku a ostatné nech prídu večer okolo 21.00. to prídu 2 kamošky a potom ešte 2 kolegyne. snubenec si tiež volá 1 kamoša a či večer ešte niekto príde, je otázne...
Odpovedať
miška, tak tá je podarená..... :)
Odpovedať
ja by som volala aj menej ludi z mojej strany, ale mama stoji za tym,ze otcovych bratov s manzelkami musime volat i ked s nimi nemam vobec ziaden vztah :-| ... ale tak uz mi je to jedno ....s priatelom mame spolocnu partiu kamaratov a na tych sa budeme tesit najviac :-D
Odpovedať
ivka: my zavolame celu nasu partiu co tvori asi 8 ludi volame ich vsetkych na celu svadbu lebo si velmi dobre rozumieme ...
Odpovedať
baby poraďte: mám volať na svadbu 2 kamošky, ktoré sa mi neozvali aj 2 roky, nevedeli sme si počas roka nájsť na seba ani hodinu a stretnúť sa. a keď sa dozvedeli, že sa idem vydávať, tak to čas na stretko si zrazu našli, a nielen na jedno stretko, ale už viac ich bolo. a teraz v piatok ma 1 z nich volá aj na narodeniny. ako volakedy sme boli partia, ale potom sa to tak roztrhlo a každý si išiel svoju cestou
Odpovedať
no môj priatel pozýva 7 kamarátov,z nich len dvaja majú zatial priatelky...a ja pozývvam zatial 3 kamošky....:)a tie všetky majú priatelov....uvidíme, ako to bude za rok, možno budu mať všetci partnerov a možno sa to preriedi :-D
Odpovedať
radka: a voláš ich aj s partnermi?
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat asi 100 ludi, z toho asi 5 kamaratov s partnermi= takze 10. A deticky tam budeme mat asi iba 2 chlapcov. jeden 2 rocny a druhy uz asi 4. A dievcatka asi ziadne, co mi je velmi luto, lebo by som im hned dala nejake biele saticky. A mali by take kosicky a lupienkami z ruzi by ma obhadzovali pri vychode s kostola
Odpovedať
miška, to je diskutabilné, mám trošku pocit, že to robia len preto, aby išli na svadbu, aby si ich pozvala, ale predtým si ťa nevšímali a neozvali sa....a tie kamošky bývajú niekde v tvojom mieste, alebo sú v zahraničí?
Odpovedať
Článok sa načítava...
michaela tak to zalezi na tebe..napriklad ja na vecer budem volat spoluziaka a spoluziacku zo strednej lebo s nimi mam velmi dobry vztah a stretavame sa tak 4 krat do roka nie je to vela ale vazim si ich...ale treba si aj uvedomit,ze keby sme mali volat kazdeho znameho na svadbu,tak sa v dave stratime :-D ja som tiez dost uvazovala koho ano a koho nie myslim,ze budem volat iba tych fakt naj
Odpovedať
ivka, bývajú neďaleko mňa. No ja som na vážkach, či ich pozvať alebo nepozvať.
Odpovedať
asi to preberiem ešte s mojim "skoromanželom" cez víkend a mala by som si už konečne ujasniť, či áno alebo nie. Ale tiež som ich chcela volať len na večer.
Odpovedať
ivka: ono je to tak,ze ta nasa partia sa zklada z 3 parov a dvaja chalani nemaju zatial partnerky a ako ich poznam, tak ani mat nebudu :-D :-D :-D takze neriesime ci s partnerom alebo bez lebo je to samozrejme,ze idu vsetci.. ale tak asi by bolo vhodnejsie aj s partnermi , zalezi aj na tom aky je rozpocet a ci si s nimi rozumies a podobne.
Odpovedať
miška, ked ti mám pravdu povedať, neviem, či by som ich zavolala..... by som sa obávala toho, že teraz sa tvária ako kamošky a potom po svadbe sa mi neozvú 5 rokov.....ale naozaj, je to na tebe....zváž to, opýtaj sa aj priatela a podla toho sa rozhodni...
Odpovedať
miska neviem ci budete robit popravky ale pripadne ich mozes zavolat tam :-) na posedenie ( ked tak nech pridu do kostola a na druhy den na tie popravky)
Odpovedať
radka: ja som mala tiež takú dilemu, už som to tu spomínala, že neviem, či mám pozývať aj parnerov mojich kamošiek, s ktorými som sa nikdy nerozrpávala, ani sme spolu nikde neboli si sadnúť, myslím ja s priatelom a kamoška s ním..... proste nepoznáme sa nejako bližšie , ale na druhej strane zdá sa mi byť blbe ich nepozvať, ked viem, že sú partneri mojich kamaratiek....
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez jednu otazku. Poradte mi. Pred rokom a pol tesne po strednej sa vydavala moja kamoska, myslela som ze velmi dobra ale nepozvala ma na svadbu, ine kamaratky ale ano. Ja s jednou babou, tiez spoluziackou sme to trosku nechapali a povedali sme si, ze ked sa my dve budeme vydavat tak jedna druhu pozveme. Vtedy sme mali velmi dobry vztah aj ked sme neboli uplne naj kamosky. Od vtedy sme sa ale stretli asi raz, pisali sme si na chate tiez len par razi, kazda ma svoj zivot... mam ju pozvat ked som jej to vtedy slubila? Alebo to mam nechat tak kedze uz niesme moc v kontakte?
Odpovedať
ivka ja si myslim,ze to zalezi len od vas ...myslim,ze keby si im povedala,ze prepacte ale rozpocet nepusti, tak to pochopia, ale tiez to mozte vyriesit tym, ze ich zavolate von troska ich spoznate a potom sa rozhodnete :-)
Odpovedať
kacenka: aj ja mam taky podobny pripad s jednou kamaratkou z ulice..tiez sme boli dobre kamaratky aj som kedysi davno povedala,ze si ju dam dokonca za druzicku .. no teraz sa spolu bavime len velmi malo...tak som sa o tom rozpravala s priatelom a sme sa zhodli na tom,ze do kostola ju pozvem urcite nech sa pride na mna pozriet ak bude chciet, ale na celu svadbu budeme volat len tych kamaratov,ktori nas poznaju a aj my ich a nie pred x rokmi ale teraz
Odpovedať
katka, tiež neviem či by som ju pozvala...vtedy to bolo iné, že ste si niečo slúbili.....je pravda, že sluby sa majú plniť, ale zasa na druhej strane, ked nie ste v kontakte, tak je to iná situácia, pre teba sa ona stáva cudzí človek, nestretávaš sa s nou...takže asi skor by som ju nepozvala....
Odpovedať
Profilova fotka
len viete to bolo v situacii, ze sa vydavala ta baba s ktorou sme boli dobre kamosky a boli sme dost sklamane ze nas nepozvala..a to mala 150 hosti. Tak neviem... uvidim, skusim sa s nou spojit a uvidime ako to dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať tiež asi 50 ľudí ale žiadne dieťa.. máme v rodine len 2 malé deti, ale keby sme mali pozvať aj s rodičmi, vyjde to na 8 ľudí a to je dosť. vačšina z hostí bude rodina, ale všetci sme si dosť blízki, plus každý po 4 kamarátov/tiek s partnermi. Ja by som nepozývala nikoho s kým sa veľmi nestýkam, aj keby sme si to niekedy dávno sľúbili. Bolo by to podľa mňa dosť rozpačité :-| ja napíšem takým známym že možu prísť do kostola, že nás to poteší, ale robíme len malú hostinu pre najbližších :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave mi prislo viiiiinko co som si objednala. Za uzasnu cenu.. akcia za 50 Kc, u nas na slovensku stoji 4 eura jedna flasa.
Odpovedať
vladka suhlasim s tebou :-) my tiez tak budeme pozyvat :-)
Odpovedať
katka: a odkial si ho objednavala?
Odpovedať
katka, to by som aj ja rada vedela, odkial si ho objednávala.....ty vieš teda natrafiť na dobrú cenu.....ako aj s tým fernetom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som povedala otcovi že sa vraj bude zvyšovať dph na alkohol, či nekúpime dopredu a pozrel na mňa ako na cvoka =-) :-D :-D ale tá stránka s vínkom odkiaľ objednávala katka je fakt dobrá, asi objednám pár kusov
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?