Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
možno preto že je tvoja mamka už staršia to berie inak..moja má 46 tak asi sa cíti príliš mladá na vydatú dcéru.. ale to je super že ťa tak podporuje. Ja dúfam že moja len potrebuje čas a tiež mi potom bude pomáhať.. ja som pevne rozhodnutá, s nikým iným nechcem byť už nikdy, takže sa s tým bude musieť zmieriť :-)
Odpovedať
moju mamu štve asi len to, že príde o pracovnú silu. snúbenec vraví, že ona bezo mňa umre, že padne na ňu celá domácnosť. a úprimne závidím tým, ktoré majú so svojimi mamami dobrý vzťah.
Odpovedať
Profilova fotka
s tym musia pocitat... moja sa ukludnuje tym, ze sa o par rokov vratime na Slovensko, budeme byvat len par km od nich, takze to nebude s tymi navstevami az tak hrozne.
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, oni sú rozvedení, takže tiež nie bohviečo :-D vcielkamaja ale to je dosť sebecké že príde o pracovnú silu.. ja teda neupratujem moc rada ale už som si zvykla keďže chlapi na to moc nie sú :-) ale musím sa pochváliť že mi priateľ cez víkend umyl okná :-D kacennka aj my sa možno vrátime domov, postavíme domček buď tu pri Prahe alebo po Tatrami..ale skor rátam že aj s detmi nám pomožu skor jeho rodičia, vychádzame spolu výborne
Odpovedať
tak moja mama má 45 rokov a asi sa tiež cíti mladá na vydatú dcéru. a minule povedala aj pred mojim snúbencom, že ona nechce byť babkou. a toto môjho drahého totálne dorazilo. ale to, že moju babku urobili babkou, ke´d mala 39 rokov, to je asi všetko v poriadku ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja veď ona sa ešte začne tešiť na vnúčatká neboj sa.. podľa mňa máte už výborný vek na dieťa a keď ste aj zabezpečení nie je o čom.
Odpovedať
minniepha: tiež si myslím že tvoja mamina potrebuje len čas nato, aby to všetko spracovala, aby sa jej to uležalo v hlave, a uvidíš, že za pár týždnov nám napíšeš, že s tebou ide vyberať svadobné šaty, resp. že ti ide pomôcť s prípravami na svadbu :) moja mama sa tiež ukludnuje tým, že budem bývať asi 10 minut cesty od nej, tak kedy kolvek prídem ja alebo ona na návstevu..... :)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielka, neboj, ona sa s tym vyrovna...
Odpovedať
kacennnka, no bude musieť, lebo inak to už nebude
Odpovedať
minniepha: tak to ma moc mrzí :( ale naozaj nevešaj hlavu, určite sa to dá všetko do poriadku ..... vcielkamaja: to ja mám zasa opačne, kedže mám starších bratov....jeden je síce ešte slobodný ,ale druhému sa už narodilo pred rokom aj pol bábätko, malý chlapček, tak sa nevedela dočkať prvého vnúčika..... by ho furt len vykrmovala :D a rozmaznávala :) určite je to aj tým vekom, že predsa moji rodičia už ssa na to cítia byť starými rodičmi ....
Odpovedať
baby moje, času ešte dosť. tak len treba dúfať, že fakt sa s tým rodičia vyrovnajú (teda ako ktorí) ...ale som optimista :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akoze ja mam so svojou maminou velmi dobry vztah a aj ma trosku mrzi ze je obcas smutna z toho. Pretoze ostane v podstate sama. Brat ten travi cas bud na intraku alebo za pocitacom a ocino je dlho v robote. Ja pridem tak raz za mesiac domov aj to len na jeden den.
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, nebojte sa, dali ste im to vedieť v predstihu, takže určite sa s tým vyrovnajú :) čas je najlepší liek na všetko ....:)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uvidíme, možeme si všetky držať palce.. rozmýšľala som či by nebolo lepšie keby sme sa oslovovali normálne menami, Ivka je jasná ale ostatné nie . takže ja som Vladka, teší ma :-D :-D
Odpovedať
kacennnka: presne tak, aj ma to občas mrzí, že už na tú maminu nebudem mať tolko času, ako doteraz, ked som prišla z práce, už je navarene, upratane, všetko, povie mi: ivka máš obedík ,napappaj sa, potom ideme spolu na nakupy, resp. kukáme telku.... minule mi povedala, že nevie, čo bude robiť, ked odídem, normoálne mi navrhla, že aby sme bývali u nás v byte, že v mojej izbe, ale to v žiadnom prípade...... určité súkromie musíme mať....a toto by nerobilo dobrotu veru....
Odpovedať
myslím, že aj kacennnka má dosť jasné meno :-D teší ma dámy, ja som Michaela 8-)
Odpovedať
ahoj vladka, aj mna teší....:)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som Katka, ale to je asi tiez zrejme. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka nebola som si istá :-D
Odpovedať
teší ma kočky.....:) kolko nás tu vlastne je, myslím takých, čo si píšeme spolu pravidelne..myslím že ja, vladka, miška a katka.....a ešte tu bola jedna kočka myslím zo žiliny :)
Odpovedať
ešte tu bola radka_j, a včera sa pridala janulienka84 či tak nejako...
Odpovedať
takže tie ich mená sú tiež jasné :-D
Odpovedať
vcielkamaja: ano bola som :-) takze asi nemusim pisat moje meno :-D inak prave som uspala svagrininu malu dcerku ma rok a pol a je strasne zlata :-)
Odpovedať
radka_j: ja mám tiež malé krstniatko, je to bratov synček, volá sa simonko a bude mať tiež rok a pol...ale je to strasný diabol.... už ho chytajú chlapské maniere :D
Odpovedať
ivka0077: heh :-D ... aspon budete mat na svadbe o zabavu postarane :-) .... si neviem predstavit svadbu bez deti teda minimalne bez tejto malej :-) budete mat na svadbe deti ak ano kolko? :-) ....my asi 3-5 uvidime podla toho kto prijme pozvanie
Odpovedať
no ked to tak počítam, tak buduci rok to budú už 2 detiská 2 a pol ročné (chlapček a dievčatko), další bude mať štyri rôčky, a dalšia bambula bude mať 6 rokov..... :) takže 4 asi :)
Odpovedať
na svadbe bude asi 6-7 detí, ešte uvidím, koho zavolá svokra. tiež mám malé krsniatko, má 4 roky, volá sa Klaudia a je to teda riadny čertisko
Odpovedať
to vsade su certiska :-D ja na tu malu nemozem zle slovo povedat, ako obcas vymysla ale je velmi poslusna :-) baby a hosti budete mat priblizne kolko? my tak 60-65
Odpovedať
ale je to fakt milé, ked sú na svadbe aj malé detičky...a ešte ked su oblečení v tých minišatičkách :) to je strasne zlaté :)
Odpovedať
my zhruba 50. z mojej strany je 25 ludí, ešte uvidím, kolko ludí pozve svokra, ale tak do 50 osôb to bude.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?