Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež tvrdím že svadobný deň je nulté, ale vraj svadobný deň nie je žiadne výročie... to je dohadovanie na dlho :-D
Odpovedať
a moj minule pred kamaratmi povedal, ze na pamatanie datumov a vyroci tu bude mat manzelku...takze si tak...ale ani to neriesim, nerozculujem sa, beriem to uplne v pohode. pre mojho je utrpenim, ked mu hovorim o svadbe a planujem, planujem...co uz, ja musim zasa pocuvat tie jeho reci o fitnes a cviceni, a zdravej vyzive, bielkovinach, aminokyselinach a podobnych blbostiach. takze sme si kvit :-)
Odpovedať
Katka, uz teraz viem ako dopadnem...nijako :-D otvori si jedno pivo a vykasle sa na to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som to mojmu hovorila hned z rana, lebo som naivne dufala, ze sa potesi a nejak ho napadne ze mi cestou z prace kupi nejaku ruzicku, ale dopadla som uplne naopak, nielenze ziadna ruzicka ale ofrflanie, co uz. No moj drahy si vacsinou pamata datumy, ale aj tak vzdy pred nejakym sviatkom nieciim o tom par dni rozpravam, takze na to nezabudne.
Odpovedať
ahojte, tak aj ja to o dva tyzdne vyskusam ... ale myslim,ze jedine co dostanem je udiveny pohlad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chlapi take veci neocenia:) maju ine zmyslanie ako my...
Odpovedať
baby, mám dobré správy...svadobné plánovanie konečne pochytilo aj moju maminu. zmierila sa s naším výberom reštaurácie (lebo chcela, aby sme to mali inde...no predýchala to) a najviac ju zaujímajú moje svadobné šaty :-D teda lepšie povedané, chodenie po salónoch a vyberanie šiat. tak aspon niečo pozitívne x-)
Odpovedať
miska to je super :-) ..moja mama sa zas zaujima az moc :-D
Odpovedať
jej to je zlate ;-) mamina je urcite stastna jak blcha co
Odpovedať
pusinocka neviem ci myslis tu moju alebo miskinu, ale ta moja je uplne sa tesi :-) konecne u nas slnko sviiiiiti 8-)
Odpovedať
TA OBE SU URCITE HAPPY
Odpovedať
ahojte, no co sa mojej maminy tyka, tak uz ju to konecne pochytilo, zacina sa angazovat, lebo doteraz sa len zduvala a moc s nami na temu svadba nekomunikovala. a aj ja som happy....lebo svieti slnkoooooo 8-) 8-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak mne zase manina hovori ze to ma este cas a ze sa mam teraz v prvom rade zaujimat o dokoncenie skoly a co sa tyka tych vyroci tak moj si to nikdy nepamäta vsetko planujem ja pokial chcem nejaku romantiku aj tuto sobotu som vsetko naplanovala a dopadlo to otras prerevala som cely vecer lebo svokra nas nacapala pocas .... :-( a bola tak ku mne odmerana ze si ani neviete predstavit strasne som sa hanbila :-(
Odpovedať
Barborka, aj mne moja mamina vravi, ze to ma este cas, ale uz vcera zajednala 1 cukrarku :-D je to jej krstna mama a uz sa jej pytala, ci nam bude piect {potom mame aj druhu cukrarku, ktorou je moja babka} a ze ci nam upecie penovu tortu a podobne...a ze ja privelmi skoro planujem...to iste :-D tento incident ti veru nezavidim. ja trpnem vzdy, ked som u draheho, a nema kluc vo dverach, tak sa nezamykame. raz svokor urobil to, ze som lezala v posteli len v spodnom pradle {este stastie, ze som bola prikryta paplonom}, drahy bol akurat v kupelni, a svokor bez toho, aby zaklopal, vosiel do izby. v ruke mal pohar a flasu vina, a zacal ma ponukat, ze ci mi nenaleje. no...citila som sa moooc trapne. vsetko som to povedala drahemu, ten potom dal svojmu otcovi "kvapky" a odvtedy sa uz nic podobne nezopakovalo. ale ten trapas... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme boli zamknuty co mohlo svokru napadnut ze asi sa nieco deje a ona sla zaklopat na okno a cumela do domu jak puk a este potom sa robila nasratou :-(
Odpovedať
takze to musela byt "surna" vec z jej strany, ked vas takto zhanala...ach jaj. tiez si myslim, ze jej mohlo dopnut, ze sa nieco deje, ked ste zamknuti. a tiez to, ze ked ste zamknuti v izbe, tak sa asi nemodlite ruzenec...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to najprv mi bolo strasne smiesne asi hodinu v kuse som sa smiala ale potom ked odisla to na mna prislo a som plakala jak male dieta
Odpovedať
neboj Barborka, to ju prejde. asi to bol pre nu sok :-D i ked fakt neviem, co cakala...
Odpovedať
Profilova fotka
no urcite to bol pre nu sok ale aspon keby nieco povedala ale len mna hnusne pozerala a bez slova odisla ale kaslem na nu aspon mesiac sa u nich neukazem a bude ako som povedala svojmu milemu
Odpovedať
asi by som konala rovnako, tiez by som sa tam chvilku neukazala :-N to su mamy...a mozno si myslela, ze robis zle jej synacikovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno ze ano a ja sa uz dva roky snazim byt v jej ociach dobrou nevestou snazim sa ako s alen da ona si to vobec nevsima ja ju mam velmi rada len sa snazi strasne mojho mileho ovladat a stve ju to ze dost pocuvne mna a nie ju
Odpovedať
buduca svokra je taky general a manipulator? lebo ak ano, tak to mas ako boj s veternymi mlynmi...tazko proti nim bojovat. po svadbe budete byvat sami ci s tvojimi alebo jeho rodicmi?
Odpovedať
tak to je velmi neprijemne situacie.. mne sa take nastastie nestalo...
Odpovedať
Barborka, to sa "ututle", neboj...raz na to budes spominat s usmevom na perach, i ked teraz to urcite nie je prijemne ;-) hlavu hore...
Odpovedať
barborka ja ked som chodila s mojim drahym necely rok ..som bola u neho na vikend a vecer sme sli posediet do krcmicky s jeho sestrou a jej muzom .... vratili sme sa taki veseli a vedela som,ze je jeho mama v obyvacke ale nesla som tam bo som bola pripita.. no ona vosla do izby so slovami,ze ahoj a tak a ja kukam na nu a len uplne vyskerena,ze dobriiiiiiiii :-D :-D :-D :-D som sa hambila druhy den zist dolu ale preslo to :-D
Odpovedať
no radka, horsie by bolo, kebyze ju pozdravis "ahoooooooooj" :-D :-D teda pokial si netykate... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D to by bol fakt fooor:D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, aký bol víkend? my sme boli včera na nákupoch a dnes na vinobraní :-) kráásne bolo a skvelý burčiak.. barbora to sa stáva, je to trápne, ale o mesiac si na to ani nespomenieš ;-) moja mama stále nič, normálne mám stresy že jej budem musieť dátum povedať ..
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja s milym budeme byvat samy chvalabohu ale v dome ktory patri svokre ale ide ho prepisat na neho tak aspon nieco dobre urobi ta moja svokra ;-) :-D
Odpovedať
ahoj Vladka, mala som celkom fajn vikend. snubenec prisiel domov z vycviku az na 24 hodin!!! ]-( {to tiez neviem, naco ich teda pustali na par hodin}, tak sme sa venovali jeden druhemu x-) u svokrovcov som bola, moja mamina oslavovala narodky,...a tak presiel vikend. a zajtra "jupiiii" do roboty
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?